Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Херния в резултат на работа

Здравейте. Работя като сервитьор в Лондон. Преди около седнима шефа правеше зареждане със стока, понеже беше паркирал на кофти място пред ресторанта се налжи всичко да се разстовари възможно най-бързо. И така, изсипах се и ми предстои операция. Въпроса ми е мога ли да клеймна някаква сума като обещетение за инцидента.

Благодаря.

Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Херния в резултат на работа

Ти докладва ли го ''инцидента'' и веднага ли те заболя или след време ?
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BMW6 Виж мнението
    Ти докладва ли го ''инцидента'' и веднага ли те заболя или след време ?
    Като се бребрах видях, че едната страна на корама ми е подута. Отидох в спешното, казаха ми да си буукна аппоинтмент с ГП-то. Така и направих, но вчера си извиках линейка понеже мн ме болеше.
    Но не съм репортвал инцидента никаде. !

Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

Инцидента трябва да е репортнат преди да се ПрИбереш! Сега няма как да докажеш, че това ти се е случило точно тогава, а не години преди това.
    Ти сигурен ли си, че си нямал хернията много преди това?
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

Нов потребител
    Град
    Barking
    Post Thanks / Like

Здр и от мен

И аз ще се вклиоча тук и аз съм със същия проблем на работа лейбар бес документ не ми беше направен индакшан нищо не знаех за SCSC Card. Работих 20 дена само големи деливарита се разтоварваха не се пазех... незнаеь че трябва да се впиша в книгата за инциденти и проблемите почнаха ... след като и не ми платиха 1250 паунда по тайм шитове, болки личен лекар скенер херниа с киста. Адвокати Solicotors Hodge Jones & Allen www.hja.net е сайта кантората е в Топ 5 за инциденти на работа. минимум 4 пати сам ходил те идваха в нас да снимат документи, направиха ми премиум застраховка случай че загубя делото ще се ползва застраховката... от 1-3 години раследване относно доказването за нараняването тайм шитове подписани от форман работното място адреса.. и доста подробности операциата мина тук в Лондон преди 30 дена сега се вастановявам до 6 месеца може да работя но бес да дигам тежко. Операциата се извърши в часна болница от която съм доста доволен ! Също така от Бг легализирах иследваниа които съм правил 3 месеца преди да тръгна за УК. До сега не съм дал пари за адвокатите след като мине делото или ако има споразумение преди тва те взимат процент от 25-30 % така поне пише в договора.

Моето питане е над 4 месца чаках планова операциа след нея над 3 месеца въстановяване , от 9 месеца живея в Англия мога ли да клеимна за бенефити и какви по точно... Имам еншуранс ,утр работено като емплой ми се сабира не повече от 2 месеца след това имам регистрация за селф емплой.

Благодаря предварително
    Последно редактирано от ecs : 26-09-2014 на 09:02

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. След операция на дискова херния L5-S1
    От Iliyanbg във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 0
    Последно мнение: 10-11-2012, 20:06
  2. Дискова херния-операция
    От valentin2003 във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 15
    Последно мнение: 06-11-2012, 13:14
  3. Херния???
    От danisa във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 6