Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 12 от общо 12
    Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Опознаване на Лондон

Нов съм в Лондон и си търся компания за опознаване на града през свободното време .

Дали ще има желаещи да споделят разходката си с мен ?

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Опознаване на Лондон

Мдааа за месец и половина и 170 прегледа ....няма желаещи
    Последно редактирано от BGHelp : 29-04-2013 на 12:49 Причина: реклама

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Може би не всички са в Лондон - като мен например. Ако искаш - ела да опознаеш Шефилд.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Нов потребител Аватара на taneva
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Предполага се, че за това време си опознал Лондон

myse
    Guest

Къде си в Метрополиса точно?
    Тук времето е кът поради големите разстояния, макар да е на космическо ниво транспортната мрежа.
    Като новак, ще ти препоръчам да опознаеш района около теб, като си потърсиш другарчета наоколо.

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Мдааа съветници има но желаещи ...не . Опознах доста неща но сигурно има и още .....

Напреднал Аватара на bakari
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от toplia Виж мнението
    Мдааа съветници има но желаещи ...не . Опознах доста неща но сигурно има и още .....
    Извинявай, но работиш или учиш? В смисъл, ако ти разполагаш с някакво свободно време- потърси хора, които са с твоето занимание или интереси. Това,че ми е станало интересно заглавието на темата и съм погледнала, но не съм хукнала да опознаваме града заедно- нищо лично. Аз работя, ходя на колеж, ходя и на курс по английски и гледам 2 деца, че имам и мъж,дето има нужда от внимание... Голяма част от хората са така- работят/учат и си гледат семействата- време никакво. Заинтригувай хора, които са необвързани и биха имали време да разглеждате града заедно.

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Мдааа за месец и половина и 170 прегледа ....няма желаещи
    пи4,по подразбиране прозира сексуален контекст.убеден съм,4е моята компания,няма да ти допадне!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Всеки има право на мнение , което не означава че е вярно .Но и bakari е права с нейното мнение .Но и аз не съм задал време , дата и час .Всичко е въпрос на желание ....

Напреднал Аватара на bakari
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Идеята ми е и малко по-друга. Преди няколко месеца имаше една девойка, която също си търсеше нови хора да се запознае. Но тя започна темата си с доста инфо за себе си- какво харесва, какво не и за какво се бори...Тя ми е във фейсбук приятелите вече и според това,което поства, начина по който разсъждава, вижданията които има- аз много се радвам да я познавам. Имаме някаква комуникация онлайн и много ми се иска да се видим- само че идея си нямам кога ще стане. Във форума тук и във фейсбук се запознах с още няколко жени- които харесвам много и много се радвам,че се спънах в тях. Понякога си чатим до късно по нощите- след като приспим домочадието. Мъжо ми вика- защо не спиш, а чатиш по цяла нощ. Като му казах,че тези жени много ги харесвам и е цяло удоволствие за мен да ги познавам, той ми вика- ти много лесно харесваш някого. Това не е така, напротив, много трудно решавам,че някой ми е от кръвната група. Имам само 2 приятелки много близки и за съжаление почти никакво време да се виждаме- веднъж на няколко месеца. И когато попаднах на тези жени- които са умни, добри и внимателни,забавни, страхотни майки, и въпреки,че не винаги сме на едно мнение- го приемаме за нормално и уважаваме правото на другия...много съм щастлива
    Та аз разбирам желанието ти за компания много добре, човекът е социален и не може да вирее сам. Дай повече инфо за себе си,за да могат да се свържат с теб хора които решат,че имате подобни интереси. И другият ти вариант е- онлайн познанства- дай им шанс, в днешното забързано време това е добър вариант. Да не говорим,че така можеш да опознаеш хора, които са страхотни и не би имал шанс да срещнеш иначе някога в живота си- поради разстоянията.
    Успех ти желая и пиши как се развиват нещата при теб

11. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Идеята ти наистина е доста интересна и признавам че може би не съм започнал добре самата тема но малко инфо наистина може би би свършило доста работа в случая .Ще се почувствам малко като в сайт за запознанства , но пък какво от това.Човекът е даже много социален както казваш и даже съм се чудил как отшелниците са живели сами.И понеже съм в Лондон от 4-5 месеца и в началото не познавах почти никого ми бе много самотно в опознаването му .За момента направих едно две познанства с хора с които се виждаме за да споделим разходка , пийнем по бира или просто да побъбрим.Тук установих че в този Мегаполис /така да наречем Лондон/ действително разстоянията са доста големи и заетостта на хората също .Затова ми бе доста интересно че при числото на хората видяли темата нямаше много време никой които да изкаже някакво мнение по нея. Но хайде да не се впускам в дълги размишления .Ето накратко и нещо за мен ....разбира се без Фейсбук профил и Скайп

Обикновен мъж –българин

Харесвам –футбол,волейбол,бойни изкуства,разходки и преходи в планината и парка .Бивш състезател по бадминтон .

Последно четен автор – Хорхе Букай

Музика –Dire Straits и много други

Тониовата Майка Аватара на edin balgarin
    Град
    London Гето UK
    Post Thanks / Like

Идеята ти наистина е доста интересна и признавам че може би не съм започнал добре самата тема но малко инфо наистина може би би свършило доста работа в случая .Ще се почувствам малко като в сайт за запознанства , но пък какво от това.Човекът е даже много социален както казваш и даже съм се чудил как отшелниците са живели сами.И понеже съм в Лондон от 4-5 месеца и в началото не познавах почти никого ми бе много самотно в опознаването му .За момента направих едно две познанства с хора с които се виждаме за да споделим разходка , пийнем по бира или просто да побъбрим.Тук установих че в този Мегаполис /така да наречем Лондон/ действително разстоянията са доста големи и заетостта на хората също .Затова ми бе доста интересно че при числото на хората видяли темата нямаше много време никой които да изкаже някакво мнение по нея. Но хайде да не се впускам в дълги размишления .Ето накратко и нещо за мен ....разбира се без Фейсбук профил и Скайп

Обикновен мъж –българин

Харесвам –футбол,волейбол,бойни изкуства,разходки и преходи в планината и парка .Бивш състезател по бадминтон .

Последно четен автор – Хорхе Букай

Музика –Dire Straits и много други
    Виждам че има хора които се интересуват от заобикалящата ги среда. Това е много по положително отколкото блатно съществувание в губернии като луд и зелен и стратфорд чаршия. Прегледай двата документални материала и си прецени сам за себе си.

Filthy Cities - Medieval London - YouTube

Snatch Wars - YouTube
    ...га пили пеяли - га плащали плакали!
    "Чисти като децата" но не наивни като тях!
    Не може - курец у дупе и душа у 'Рая'!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 63
    Последно мнение: 01-10-2015, 13:31
  2. Отговори: 2
    Последно мнение: 11-05-2010, 18:25

Етикети за тази тема

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си