Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Българо-италианско гражданство.

Мога ли с двойно гражданство(бг-италианско) да получа документи за работа.

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Българо-италианско гражданство.

Цитирай Първоначално написано от biser_87 Виж мнението
    Мога ли с двойно гражданство(бг-италианско) да получа документи за работа.
    с българско гражданство не можеш да получиш документи за работа.с италианското си гражданство пък нямаш нужда от документи които да ти дават право на работа.правото ти на работа произлиза от италианското ти граждансто

и това,че имаш две гражданства го разбрах,но какъв е тоя хибрид българо-италианско гражданство.за първи път го чувам.в българският ти и в италианският ти паспорти какво пише-българоиталианец или само българин в първия и италианец във втория.
    интересно ми е защото и аз имам две гражданства и в българският ми паспорт пише-българин ,а в канадския ми -канадец и в никой от тях не пише българоканадец или канадобългарин
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Предстои ми да взема италианско и незнам какво ще пише в паспорта. Имам позната в Англия,на която са и казали,че с двойно гражданство не може да се извадят документи. Аз и затова питам,дали ще мога да работя с италианското.

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

Предстои ми да взема италианско и незнам какво ще пише в паспорта. Имам позната в Англия,на която са и казали,че с двойно гражданство не може да се извадят документи. Аз и затова питам,дали ще мога да работя с италианското.
    спокойно.като вземеш италианско гражданство ще имаш вече 2 паспорта,български и италиански,в българския ще пише,че си българин,а в италианския италианец и от никъде не е видно за британските власти,че имаш 2 гражданства освен ,ако не си показваш и двата паспорта.
    действаш с италианския защото италианците нямат ограничения за работа в британия и не е нужно да вадиш никакви документи и разрешителни.една банкова сметка на която да тип ревеждат заплатата и толкова
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Нищо лично! , но като ти чета въпросите по-добре си стои в Италия! Щото както ти е казала твоята позната каквито и документи да искаш "да извадиш" първо те питат колко гражданства имаш!

И както всички съветват поработи за "езика" защото вече и за чистач на тоалетни не вземат без английски. А и подозирам че докато ти получиш италиянското и тръгнеш към УК , огланичения няма да има.

Успех!
    ''-Кажи ми нещо, Джингиби, знаеш ли защо от Къкрина до София те пазеха САМО ТРИ заптиета?
    - Не знам, ага.
    -АЗ така заповядах!!! Можех да пратя 300, аз обаче пратих само трима! И знаеш ли защо? За да могат твоите апапи да им скочат отгоре и да те освободят. Видя ли, никой не ти помогна, а се кълняха в теб. Ха сега, да видиш, Джингиби, за кой народ си тръгнал курбан да ставаш.''

Народе ????

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Българо-румънско бебе
    От kotsaka във форум Правна
    Отговори: 10
    Последно мнение: 10-09-2012, 17:05
  2. Българо-английски писания
    От boki във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 30-12-2007, 20:01
  3. Строг контрол на Българо-Румънските граници.
    От teodorv във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 0
    Последно мнение: 26-05-2006, 23:08
  4. Италианско-българска банда продава хора и органи
    От 3dimensional_ME във форум Новини от и за България
    Отговори: 2
    Последно мнение: 22-06-2005, 23:38
  5. Електронни преводачи Българо<> Английски
    От lordm във форум Образование в UK
    Отговори: 8
    Последно мнение: 30-12-2004, 14:15

Отметки