Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Уреждане за час на интервю в London срещу такса?

здравейте,
    попрегледах форума, но не попаднах на информацията, която от известно време се опитвам да намеря. Безуспешно опитвам да си запазя час за интервю вече от месец и мои познати ме осведомиха за човек (румънец доколкото помня), който се занимава със запазването на часове за интервю след като му се заплати такса от 30 паунда. С това си спестявам усилията да дебна всяка вечер и да рефрешвам страницата стотици пъти. Не знам доколко е достоверно това, затова искам да попитам ако някой е имал опит с такъв човек и дали изобщо съществува?
    Ще съм благодарна на каквото и да е инфо и съжалявам ако въпроса ми се повтаря някъде из групата.

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Уреждане за час на интервю в London срещу такса?

хмм...Румънска митология...има ли го, няма ли го .....
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

Нов потребител
    Град
    Reading,Berkshire
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от anatomic070 Виж мнението
    здравейте,
    попрегледах форума, но не попаднах на информацията, която от известно време се опитвам да намеря. Безуспешно опитвам да си запазя час за интервю вече от месец и мои познати ме осведомиха за човек (румънец доколкото помня), който се занимава със запазването на часове за интервю след като му се заплати такса от 30 паунда. С това си спестявам усилията да дебна всяка вечер и да рефрешвам страницата стотици пъти. Не знам доколко е достоверно това, затова искам да попитам ако някой е имал опит с такъв човек и дали изобщо съществува?
    Ще съм благодарна на каквото и да е инфо и съжалявам ако въпроса ми се повтаря някъде из групата.

Тук има нещо което може да тиу хареса с изключение на цената.

Ikon Law Solicitors & advocates

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Този прословут румънец отдавна е спрял да се занимава със запазването на часове, тъй като беше разследван от UKBA за тази дейност. А Solicitors фирмите не предлагат запазване на часове за BR aplications, проверил съм над 20 такива фирми и всички ми отговаряха еднозначно, че не предлагат запазване на часове за BR. Но по форумите в нета се срещат хора, които са готови да опитат да запазят час, но цената е 200 паунда и никой не гарантира, че няма да бъдеш измамен.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Плаща ли се такса за Appeal срещу отказ за издаване на Permanent Residence?
    От rvelcheva във форум Постоянно жителство (Permanent Residence - EU law)
    Отговори: 3
    Последно мнение: 23-07-2012, 13:36
  2. Надеждни фирми за уреждане на работа в UK от България
    От siliconkid във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 20-06-2008, 19:02
  3. UK&Ireland-уреждане на 18 месеца или 3 год. от БГ
    От wisdom във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 6
    Последно мнение: 16-08-2006, 18:23

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker