Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

Question Купуване книги-подарък онлайн от и за България

Пускам тази тема, защото искам да купя книги и да ги изпратя на приятели/роднини в България. Оказва се, че в повечето български сайтове опцията е да купиш и да платиш при доставката - т.е. този, на когото бих подарила книга, ще трябва да си я плаща, като му я донесат

Купували ли сте книги така, че да е подарък от вас и от кои сайтове? Благодаря предварително на тези, които ще споделят опит.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Купуване книги-подарък онлайн от и за България

Не съм купувал така, но гледам, че Хеликон приемат плащане по доста начини, вкл. PayPal и крединта/дебитна карта, и може да се поръчва и с подаръчни опаковка и картичка.

3. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    myse
    Guest

А дали има начин за покупка на книги, и до адрес извън страната от Български сайтове с Българска литература.
    (Незнам дали има Бг книги по чуждите пазари)

Ако има такива търговци, как варират цените на услугата/те.
    Или може би фирма посредник, като Еконт?

Благодаря

penelopa
    Guest

Мила,ползвай Хеликон,за идеята , която имаш.Аз за последните 10 години,съм си оиръчвала няколко пъти книги от тях и съм плащала с карта.
    А не можах да повярвам , как 2006,ми пратиха емаил да ми кажат,че ще има 2 дена закъснение,за доставката до УК,поради нещо си...................
    Те са твоите хора и Бургас-Хеликон ми е любима от как я откриха.

6. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

Благодаря на всички отзовали се, ще пробвам по-късно днес или утре, само ме притеснява, че плащането с друго освен карти в системата на Борика (т.е. български) и epay (т.е. пак български) е в графата "За чужбина", а аз не искам да пращам книгите за чужбина, а за България, но ще опитам и ще видим. myselfmonev, това отговаря и на твоя въпрос. Начин на доставка за чужбина - тарифи и условия | Helikon.bg

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. купуване онлайн на валута ?
    От frendy във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 2
    Последно мнение: 07-11-2011, 19:49
  2. Купуване на цигари онлайн
    От zanshin във форум Пазаруване
    Отговори: 2
    Последно мнение: 30-09-2011, 22:40
  3. До Brighton и обраtно за Ј5 при онлайн купуване на билета до 16.01!!
    От RNOH във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 5
    Последно мнение: 16-01-2011, 19:13
  4. Отговори: 25
    Последно мнение: 19-05-2010, 21:15
  5. Сайт за купуване на книги
    От S_Blade във форум Четиво
    Отговори: 21
    Последно мнение: 22-08-2009, 20:44

Етикети за тази тема

Отметки

Правила за публикуване