Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 1 от общо 1
    mr.HONDA
    Град
    england
    Post Thanks / Like

Smile Нужда от савет за оправяне на документите си

здравеите на вси4ки,от 2008 живеиа в ук ,имам само ин6уранс,и утр номер. по принцип работиа като 6офиор досега през агенции. от 2 месеца агенциите млакнаха .когато отидох да се регистрирам в поредната се натакнах на вапроса има6 ли жълта карта или разре6ително за работа ? ,което разбира се ме у4уди. досега мислех 4е ниамам нужда от това. агенциата ми показа нреждане вси4ки балгари и руманци да показват разре6ителни за работа . имам 4 приклу4ени години от ревену офиса ,но иавно тиах не ги интересува това .вапроса ми е следниа може би е банален ве4е за ниакои ,и се извиниавам заради което -какав е реда за жълта карта? ,колко се 4ака?,и дали 6те е по добре да склу4им брак с приателката ми за да избегнем куп хартиии ,бурокрациа и главоболие ,и свидетелстеото за брак какви права ми дава? -таи като тиа си е англи4анка.съответно мога ли да кандидатствам веднага и да ме емплоиват? и накраиа искам да благодариа на вси4ки отзовали се ,наи ве4е на модераторите на този прекрасен саит ,толкова полезен за вси4ки нас и както англи4аните оби4ат да казват блесс у .сърде4ни поздрави от мен вес.
    Последно редактирано от Doondie : 12-12-2012 на 14:48 Причина: capslock

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Трудова злополука! Моля савет
    От Heeter във форум Взаимоотношения с работодател, инциденти, злополуки и други
    Отговори: 2
    Последно мнение: 12-12-2012, 10:52
  2. само лек савет..
    От darak във форум Общ форум
    Отговори: 0
    Последно мнение: 15-05-2009, 15:12
  3. молия за спешен савет
    От tera_1 във форум Туристически визи
    Отговори: 3
    Последно мнение: 13-07-2006, 02:29

Отметки

Правила за публикуване