Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 57 от общо 57
    The glass is half full. Аватара на Tegmentum
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Великобритания няма да удължи миграционните пречки за България и Румъния

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    аз пък съм твърдо ЗА.тая измет която коментираш не е български продукт и като такъв тя не е желана като такава тук в българия.като не искат да си ходят в индия и шри ланка нека имат възможност легално и свободно да си ходят в богатите държави на западна европа и там да преоткриват своята нова родин.
    да пътуват и толкова
    веднъж емигрирах от българия заради тях,сега искам те да имигрират от българия заради мен и слабо ми дреме мнението на някой поамериканчен,поканачен или поангличанчен индивид зарязал родината си заради няколко пиастра в по вече.
    да живее българия.
    Еее, друго си е да си поканадчен индивид!
    "Да живее България" ама иначе си КанБой- щом си такъв националист бих очаквал нещо от сорта на БулБой- не мислиш ли?!
    Бъбреци, бъбреци...и фалшив криворазбран национализъм...
    "It is not who you are that holds you back, it is who you think you're not."
    Unknown

"It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not!"
    Andre Gide

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Какво говорят тук някои хора не ми е ясно. Имам чувството, че за различни държави говорим. Вие изкарахте българите, каквито сте и вие (колкото и да не ви се иска), като прокажани, които по добре да не напускат родината си, за да запазим чистата и свята Англия, пълна с бавноразвиващи се англичани, не-развиващи се чернилки и смръдливи индо-пакистански човечета, а и тук там някои пра-Българи (мигрирали преди 2007) ,които си мислят, че някой се интересува от тяхното мнение относно ограниченията.
    There is no money in healthy people, and there is no money in dead people. Money is in the middle, people who are alive, sort of, but with one or more chronic conditions that puts them in need of drugs.

Bill Maher

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Великобритания няма да удължи миграционните пречки за България и Румъния

Цитирай Първоначално написано от schismy Виж мнението
    Какво говорят тук някои хора не ми е ясно. Имам чувството, че за различни държави говорим. Вие изкарахте българите, каквито сте и вие (колкото и да не ви се иска), като прокажани, които по добре да не напускат родината си, за да запазим чистата и свята Англия, пълна с бавноразвиващи се англичани, не-развиващи се чернилки и смръдливи индо-пакистански човечета, а и тук там някои пра-Българи (мигрирали преди 2007) ,които си мислят, че някой се интересува от тяхното мнение относно ограниченията.
    така е на запад.като в казармата ,едни които са там от 1 петилетка и + са старите пушки,а тия които се канят да ходят там или са на няколко петъка служба са новобранците.
    обикновенно старите пушки поучават младите и си вирят носа като много компетентни по Всички въпроси ,а новобранците нещо като не им изнася ушите им да чуят стрелят по старите и ги обвиняват заради изкривеното им до зомбация мислене.
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Вижте защо надменните англичани мразят българите
    Вижте защо надменните англичани мразят българите - Най-интересните новини | Novinata.net “Тук съм от четири години и вече не издържам повече!” Това пише sioda в специализирания сайт amplicate.com/hate/bulgaria, където обяснява защо мрази България и българите. Оказва се, че има и такъв сайт, където хората не се прехласват по дивната ни природа, прословутото гостоприемство, трудолюбието, хилядолетната история и красивите жени. “Още не говоря техния глупав диалект и никога няма да го направя! Особено мразя техните малоумни шофьори, на няколко пъти за малко не ме убиха на пътя! Те не знам защо си мислят, че са готини, а е пълен боклук навсякъде.”

И други чужденци, които са имали досег до родната реалност и не им е харесало, меко казано, добавят ужасните си впечатления от родината и наша милост като цяло. Florin Trimuca е постнал отзива си: “Хората са толкова груби, почти без изключение. Няма разлика дали си имаш работа с някой образован доктор или хванат от улицата, грубостта е стандарт тук, а учтивостта се счита за слабост. Толкова е трудно да се комуникира с тези хора без да получиш нервен срив. Всички са мегаломаниаци, които знаят всичко по-добре от всеки – “ne ne ne ne ne Kakvo kakvo, abe, ne be...”

А gretchen добавя: “Живея тук от година и никоя държава не е толкова изостанала, колкото България. Те не еб...ат да говорят английски и имат най-грозната азбука (измислена от гърци между другото, не от българи), те само говорят за тяхната история (странно, защото е започнала през 1903 г. (?!?) и е пълна с тъжни периоди.) Не могат нищо да направят като хората. А най-смешното е, че се имат за чаровни, но по дяволите, никога не съм била в такава невъзпитана миризлива държава – “ne ne ne kakvo kakvo.” И това дето опищяват за красивите жени... Те, жените, се молят на чужденците да ги отърват от българските мъже. Тази страна е тъжна. Моля, вземете пример от Турция или Сърбия.”

Ако написаното дотук ни се вижда недостатъчно, можем да видим и какви са “непредубедените” впечатления на User-844i4g: “Балканска гордост, или синдромът на последната дума – неспособност да слушаш, изолираност, тесногръдие, прекъсвайки/не оставяйки те да си довършиш мисълта, мислейки, че те знаят по-добре, недоразвит манталитет, чалга, помияри, дупки, разклатени павета, катастрофична здравна система, политическа корупция, бивши номенклатури, владеещи всичко, липса на прозрачност, страх от всякаква форма на конкуренция, курорти, контролирани от гангстери, лошо обслужване, студена храна, гадно капучино, купуване на гласове, продънена съдебна система, пасивна агресия спрямо чужденците, комплекс за малоценност в изобилие, синдромът “шопска салата”... Паркирането върху тротоарите, шофирането като пълни идиоти, шкембето, бозата, расизмът спрямо циганите, патриархалното общество и много още причини, прекалено много да ги побера тук!”

Намесва се anakat, който изглежда не е бил в България, но има други наблюдения: “Забелязал съм, че мъжете емигранти от България са неграмотни и глупави!”

И след толкова лоши приказки, изречени по наш адрес, не може да не дадем трибуна и на един наш защитник – това е George B, наше момче, което е сложило на коментара си подходящото заглавие: “Да ви го начукам, английски п...и!” В пламенната си пледоария Георги пише: “Защо вие, шибани *****, не се разкарате от моята страна тогава? Да му е.. майката, така живеем ние шибаняците!!! Не мога да понасям вашите шибани английски физиономии, но не казвам нищо, защото не давам шибано ***** за вашето съществуване... Гретхен, ти първо получи малко основно образование и ще разбереш, че нашата азбука е създадена от Кирил и Методий, и те са шибани българи и ще разбереш също, че голямата стара Русия също използва нашата азбука и ние не сме ШИБАНО ЗАДЪЛЖЕНИ да говорим вашия шибан английски, не ли?”
    Последно редактирано от bayern : 16-11-2012 на 11:19

5. БЛАГОДАРЯ meri z, edi_mars thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Е, Меркел им се обЯсни как са нещата и наш Камерунчо се насра от страх!!!

myse
    Guest

Цитирай Първоначално написано от padina.pavonia Виж мнението
    според мен точно ние си ги отглеждаме такива циганите и са си наш продукт, но тва е друга тема
    Хейде нема нужда, да. Не е само с "нашите".

Bus.F****.Bus
    Guest

Цитирай Първоначално написано от kiky Виж мнението
    Е, Меркел им се обЯсни как са нещата и наш Камерунчо се насра от страх!!!

9. БЛАГОДАРЯ EmiliyaB, edi_mars, stefiteo, kiky thanked for this post
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 4
    Последно мнение: 13-01-2012, 17:42
  2. Отговори: 50
    Последно мнение: 05-12-2011, 14:51
  3. Великобритания няма да допусне Исландия в ЕС
    От Suzanne във форум Новини от и за UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 06-01-2010, 12:13
  4. Великобритания няма да следи интернет
    От Suzanne във форум Новини от и за UK
    Отговори: 0