Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 29 от общо 29
    Напреднал Аватара на bojola
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: „Да си млад тарикат в България означава ...

Цитирай Първоначално написано от CanBoy Виж мнението
    мен пък най ме кефят тарикатите дето изкарали някоя и друга година по чужбинско,хванали господа за шлифера и като се върнат в българия вадят смарт фоните и започват да си говорят я на фрнацуски,я на спански,английси или жермански на висок глас та да ги чуе цялата улица колко са напред с матриала,ма то не че някой ги е потърсил по сел фоня ,ами заради келешлък
    Извиняваи но си много сдухан чесно,и мисля че си много далеч от сегашната баирера,и стига си парадирал с тия смарт фони че си смешен вече.

ssorry friend but sometimes you annoy

Напреднал
    Post Thanks / Like

Някъде към 2002 г обръщението към младите от БГ Ей ама ти си бил голям боклук
    беше голям комплимент, може би те разбираха под буклук тарикат или играч,така и не разбрах кое точно.Моят син който дойде от там също се кефеше на това за същаление.А сега лъскаят ли се хората от тази обида или и все още се радват???

myse
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Piter Виж мнението
    Някъде към 2002 г обръщението към младите от БГ Ей ама ти си бил голям боклук
    беше голям комплимент, може би те разбираха под буклук тарикат или играч,така и не разбрах кое точно.Моят син който дойде от там също се кефеше на това за същаление.А сега лъскаят ли се хората от тази обида или и все още се радват???
    Днес с тази дума наричат леките жени, тия с които не могат да бъдат (мъжете), или тия на които завиждат (жените).
    Мъже които наричат боклуци изневеряват, не дават, преебават и хиляди други - Всичко идва от устите на дребните хорица, ония средноинтелигентните които не приемат критика, и живеят в микровселената около тях.
    Тия кои не реализират какво нещо е процесът който ги е сполетял - живот.

В интерес на истината боклуци наричат богатите, наричат и бедните...

Всичко около тая звучна дума "Боклук" се върти и променя, но в истинският си смисъл тя не се използва - Факт.

"Отвам да изхвърля боклука", "Да не забравиш да скочиш и ти в казана", на което следва лут кикот - Похвално...

Трагикомично!

myse
    Guest

Цитирай Първоначално написано от stanz Виж мнението
    боже тука 100 теми кой къф телефон има и че неговия бил най-добрия и т.н и ся се смеят на другите за показност ахаха стиа бе...
    То един и същ телефон в различни ръце е различен уред*

Личният ми няма една игра.
    Малка колекция с музика. (ей така да мине номера, рядко слагам слушалки)
    Мелодията е от вградените, нямам видео клипове на съперхитови песни.
    Пълен е с туул-ове, мониторинги. Мощен модем и навигация, камерата е супер маркетинг оръжие.

По принцип си стои в джоба, но се случва да е по маси - Никак за гЪзЪрия.

Както и с табовете сега - няма да дам 350 паунда за тоя който съм набелязал и проучил докато не съм сигурен че с него ще си избиря минимум двойно парите за период от време.
    - Никакъв не ми трябва ако ще се ползва за ФБ кибичене, игране на игри и подобни деяния плюс - Вижте ме кой съм.

Иначе Таб, флаш памет, нотпад и др. са от миналия век във формата на "Тефтер" с твърда корица с цена от порядъка 5-10 единици валута - най-добре инвестирани стотинки.

(Даже е смешно и пенсионерско с тефтера под мишник... връстниците ми са "големи" деца...)

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Дискусия за Богородица
    От korry във форум Други религии
    Отговори: 11
    Последно мнение: 10-11-2012, 20:20
  2. Отговори: 68
    Последно мнение: 15-03-2011, 14:32
  3. Идеалният плаж в Кралството
    От Charlotte във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 25
    Последно мнение: 02-06-2009, 09:41

Отметки