Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Коректни фирми-посредници

Здравейте,

живея в България и съм средно-статистически беден студент (задочно).Та гледам напоследък стана тенденция да се ходи по фермите и що годе да се изкарват повече пари отколкото за същото време в БГ ,та реших да пробвам.Поразрових се из Гугъл и ми стана ясно ,че посредниците са доволно много на брой и започнах да се обърквам стабилно.Забелязах също ,че и цени като разходи и документи също е доста бегло описано.Можете ли да споделите от Ваш опит кои посредници са ОК ,колко горе долу излиза като цена (включваща всичко дори и джобните пари) ,дали описаните 6.70 паунда на час са реални и какви удръжки ще ми взимат, какво е интервюто и прочие.Започнах да търся някакви feedbacks на фирмите посредници ,но както се досещате публикувани са такива коментари ,че направо ме карат с 300 да паля нататъка

Благодаря предварително!

--
    Поздрави Г. Джигров

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Коректни фирми-посредници

Здравей, Съветвам те по-дълбоко да се разровиш из форумите И подфорумите.Вярвам ще намериш нужната ти информация. Успех

Напреднал Аватара на bakari
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Коректни фирми-посредници

http://www.islandbg.com/
    Преди 3 години дойдох с тях. Сега погледнах- да сайта им го има все още. Преди да се ориентирам към тях изчетох много коментари за различни посредници. Бях в офисът им в Пловдив- тогава не взимаха пари за интервю, таксата беше 600- дава се след намерена работа. Много мили, обясниха ми всичко ....Сега не знам как стоят нещата- все пак им ползвах услугите преди 3 години. Обади им се- и ще разбереш условията им. Успех

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Коректни фирми-посредници

Здравейте,попаднах на тази тема ,разглеждайки форума.Аз и приятелят ми имаме опит с тези фирми,и двамата си работим по 6 месеца в една определена ферма тук в Англия вече от 3,4 години...В България има само две лицензирани от HOPS фирми,които могат да наемат работници за селското стопанство.От опит мога да кажа ,че и двете фирми са изключително коректни,сайтовете има са изчерпателни и можеш да намериш всичко ,което те интересува включително и цените на самата програма.Таксата за кандидастването се взема едва след като минеш през интервютата,одобрят те и стане ясно че заминаваш.Отдолу че сложа линкиве към двете фирми Успех!
    IBC Bulgaria
    Програма за сезонни селскостопански работници

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Бг фирми посредници за работа в Англия
    От antoan55 във форум Посреднически фирми
    Отговори: 101
    Последно мнение: 01-09-2015, 17:07
  2. английски посредници за работа
    От trakon във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 5
    Последно мнение: 09-02-2010, 00:39
  3. дали са коректни хората предлагащи тази работа
    От manekena_1 във форум Професии и работа
    Отговори: 1
    Последно мнение: 20-07-2008, 17:15
  4. Истината за Sbs и фирмите посредници
    От v_sokolov във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 7
    Последно мнение: 01-09-2005, 07:48
  5. Посредници, правила и тн за ILR
    От Nova във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 9
    Последно мнение: 22-01-2005, 19:56

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker