Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 56
    title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Молба за помощ

Цитирай Първоначално написано от samotni maiki Виж мнението
    Нито съм циганка , нито децата ми са мърляви и крадливи... Не на всички живота ни е песен и това ,че сме в тази ситоация не означава непременно ,че съм циганка или ,че искам да измамя някой ... Просто аз и другата майка търсим изход за децата си не е срамно да потърсиш помощ! И съм със завършено средено образование , това че родих на 16 години не означава задължително ,че трябва да спра да уча... Благодаря за злобните коментари , дано никой от вас не попада в такава ситоация... И ако бяхме циганки щеше да е различно ,защото в България се толерират циганите и циганската раждаемост,но не и българските майки ...
    ами поне дай някаква банкова сметка.тука някой добър човек може да ти помогне като прати някой лев.без банкова сметка как да стане или инаш някаква друга идея да ти се помогне
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. БЛАГОДАРЯ bubi83, wickedness, amatoria, Petya88, bakari and 1 others thanked for this post
    Напреднал Аватара на bubi83
    Post Thanks / Like

Имам идея, да се направи подфорум за такива теми, така който не иска няма да чете.
    По темата бих искала да кажа, че напоследък има прекалено много случаи на подобни молби, така, че нормално е да има доза съмнение, по принцип аз също съм скептична когато някой иска пари, а не казва искам работа.В България има програми за почасова работа, ако толкова сте в нужда стълбища ще миете и ще метете, но няма да стоите на компа да пишете прочуственни писма с цел да се намери някой с меко сърце който да ви даде.Разберете безплатен обяд няма, за това работете, работа има за всеки който има желание да работи, даже и в България.

Животът е трагедия за този, който чувства, и комедия за този, който мисли.

5. БЛАГОДАРЯ wickedness thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bubi83 Виж мнението
    Имам идея, да се направи подфорум за такива теми, така който не иска няма да чете.
    Темата се намира в специално създадения за целта форум - "Зов за помощ".

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

7. БЛАГОДАРЯ bubi83, wickedness thanked for this post
    Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

И какво всъщност се очаква от нас? Да обезпечим две самотни жени с общо 7 деца?
    На тях не им е нужно голо съчувствие, не ви ли е ясно? Време е комитетът да започне да събира волните пожертвования. То е ясно, че са се прочули с щедростта си.
    Не поглеждай с гняв назад.

Старо куче Аватара на Wolf
    Град
    Somewhere in the dark...watching you
    Post Thanks / Like

Нито съм циганка , нито децата ми са мърляви и крадливи... Не на всички живота ни е песен и това ,че сме в тази ситоация не означава непременно ,че съм циганка или ,че искам да измамя някой ...
    Я не ми се докарвай на света вода ненапита. Ти видяла ли си как хората правят кампания за набиране на помощи? Щом просиш пари - снимка, номер на паспорта, ЕГН и регистрация по адрес заедно с банкова сметка от която да тегли упълномощено лице.

Ти кого си тръгнала да прайш на ахмак бе...
    When the full moon pales across the sky, and the madness in my veins becomes to cry, I will come for your poor, yellow soul, to bring you the terror of the ancient law; and the justice will only be а tearing rule: the only award of the hunt is your blood, you fool…

10. БЛАГОДАРЯ bakari thanked for this post
    Старо куче Аватара на wickedness
    Град
    London, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Съжалявам, че се намесвам отново.
    Направих си труда да проследя историята-Мила даде линкове.
    Само преди година толкова хора в България са се втурнали да помагат на Гергана, чиято единствена цел била да си запази децата, да не и ги отнемат.
    И година след това тя отново моли за помощ, само че децата са с едно повече...
    Това е безотговорност...или пак е било цветна бременност? Да са живи и здрави дечицата, но не е ли по-добре две осигурени деца, отколкото още едно и ръка, протегната за помощ.
    Ако на снимките е наистина тя-не е циганка, да, но и ние, българите, понякога правим цигански работи.
    Нека сме злобни дъртофели...но покрай такива истории, когато човек бъде човечен и се подиграят с добрината му, сърцето се вкаменява и подозрителността се изостря.
    Homo sum: humani nil a me alienum puto

Две житейски правила:
    1. Не се тревожи за дреболии.
    2. Всички неща са дреболии.
    Ницше

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от wickedness Виж мнението
    ... покрай такива истории, когато човек бъде човечен и се подиграят с добрината му, сърцето се вкаменява и подозрителността се изостря.
    И с пълно право. Ето гледай за какво иде реч - прясна новинка: Гърция: Българки арестувани за продажба на бебе - Vesti.bg
    When the full moon pales across the sky, and the madness in my veins becomes to cry, I will come for your poor, yellow soul, to bring you the terror of the ancient law; and the justice will only be а tearing rule: the only award of the hunt is your blood, you fool…

13. БЛАГОДАРЯ wickedness thanked for this post
    Град
    London, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Молба за помощ (samotni maiki)

...и после доказвай, че нямаш сестра...или че не всички с бг паспорти са еднакви....тъжно....

Две житейски правила:
    Ницше

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Аз така и не разбрах какво искат девойките....освен,че нямат мъже и имат общо седем деца......ЗАСЕГА.......

Единствено ми е жал за децата,защото те нямат вина за безотговорното поведение на родителите си......

В крайна сметка,ако не можеш да гледаш/издържаш деца ,просто не раждаш...

16. БЛАГОДАРЯ wickedness thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Аз така и не разбрах какво искат девойките...
    Пари.

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Аз предлагам ергените и момите да се организират да подпомогнат нуждаещите се, те и без друго нямат други грижи и се чудят в какъв бизнес да вложат спестяванията си.
    Не поглеждай с гняв назад.

Град
    London, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Аз така и не разбрах какво искат девойките....освен,че нямат мъже и имат общо седем деца......ЗАСЕГА.......

Единствено ми е жал за децата,защото те нямат вина за безотговорното поведение на родителите си......

В крайна сметка,ако не можеш да гледаш/издържаш деца ,просто не раждаш...
    Волф каза-пари...
    Ама то и това да искаш си има начини, нали?
    Обаче...знаем приказката за лъжливото овчарче.Или поговорката-"Помогни си сам, да ти помогне и Господ"
    Мразя да съм гадна.
    ОБАЧЕ...
    Не може това девойче само преди година да реве за помощ и тогава изглежда искрено.Година по-късно не смее да се появи пак в същия форум, щото хората си скъсали задниците да помагат-обзавеждане, плащане на наеми, дрехи, играчки, памперси...само докато се закрепи на краката си.Ако бях прочела историята тогава, щях да съм първа да помогна...и да ми стане топло на душата от тая съпричастност.Обаче те тия крака стоят вдигнати и хоп-още едно бебе.И много факти в историята се разминават-уж родителите я изгонили, а всъщност тя избягала.Била млада, сбъркала-нека не лъже, ненавиждам лъжата.Не е длъжна да споделя, ама и никой не я кара, нали?
    Интересно...бяха две...другата изчезна...Впрочем и малката запали фитила и избяга-явно са и дали грешен адрес.
    И на мен ми е жал за дечицата... лош късмет...но ако все още се върже някой, догодина ще са 4...
    Впрочем...ако снимката е на Гергана-изглежда интелигентно момиче...явно мързелът е в повече...

Две житейски правила:
    Ницше

20. БЛАГОДАРЯ musi, bakari thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Не съм мързелива , работя и си гледам децата . Не разчитам само на социални помощи и не си отварям краката постоянно. Причината да потърсим помощ , е че за мен и другата майка е непосилно да платим сами наем предплата и комисионна на къща достатъчно голяма за да гледаме децата си там наведнъж. За наема всеки месец имаме пари , да затруднени сме ,но си гледаме децата. Да миналата година получих помощ от другият форум и аз продължавам да работя за да мога да си отгледам 3те деца и не мисля ,че децата са проблем искала съм да ги родя , родила съм ги. Но това далеч не означава ,че съм мързелива и не работя просто всички приходи от работата ми заминават за наем и сметки. Целта на поста ми беше с другата майка да намерим начин за да може аз да работя на пълен работен ден(сега работя само на 4 часа) ,а тя да си намери работа и да започне да работи. Мойто бебе е извън градинска възраст ,а нейното не са го приели все още на ясла и докато едната е на работа другата ще гледа децата. Тя има мъж , който ще е в затвора още една година имат и брак . Не разчитаме само на форуми фондации социални грижи и пр..
    А спрях да пиша тук не защото някой ми е дал грешен адрес и нещо подобно (никой нищо не ми е давал), просто нямам желание да чета неща от сорта на това ,че децата ми са мърляви , крадливи..... и че аз съм такава и такава .... Благодаря , че отделихте толкова внимание и време за нападки и злобни коментари. Нека само циганките в България да раждат , пък българките да не раждат и по едно дете ..

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Не съм мързелива , работя и си гледам децата . Не разчитам само на социални помощи и не си отварям краката постоянно. Причината да потърсим помощ , е че за мен и другата майка е непосилно да платим сами наем предплата и комисионна на къща достатъчно голяма за да гледаме децата си там наведнъж. За наема всеки месец имаме пари , да затруднени сме ,но си гледаме децата. Да миналата година получих помощ от другият форум и аз продължавам да работя за да мога да си отгледам 3те деца и не мисля ,че децата са проблем искала съм да ги родя , родила съм ги. Но това далеч не означава ,че съм мързелива и не работя просто всички приходи от работата ми заминават за наем и сметки. Целта на поста ми беше с другата майка да намерим начин за да може аз да работя на пълен работен ден(сега работя само на 4 часа) ,а тя да си намери работа и да започне да работи. Мойто бебе е извън градинска възраст ,а нейното не са го приели все още на ясла и докато едната е на работа другата ще гледа децата. Тя има мъж , който ще е в затвора още една година имат и брак . Не разчитаме само на форуми фондации социални грижи и пр..
    А спрях да пиша тук не защото някой ми е дал грешен адрес и нещо подобно (никой нищо не ми е давал), просто нямам желание да чета неща от сорта на това ,че децата ми са мърляви , крадливи..... и че аз съм такава и такава .... Благодаря , че отделихте толкова внимание и време за нападки и злобни коментари. Нека само циганките в България да раждат , пък българките да не раждат и по едно дете ..
    Ами,роди още едно и пиши до папата.
    Как се раждат толкова деца,като не можеш да ги храниш,обличаш и т.н.?
    Това,че сте българки не променя нещата.Хората ви казват,какво мислят,а ако не ви е угодно просто напуснете този форум.
    Защо не потърсите помощ при най-близките си-майка,баща ,роднини??
    Само да кажа за сведение на вас и такива,като вас-ние не берем парите по дърветата.

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

23. БЛАГОДАРЯ bubi83, wickedness thanked for this post
    Старо куче Аватара на s_nikolova
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от musi Виж мнението
    Ами,роди още едно и пиши до папата.
    Как се раждат толкова деца,като не можеш да ги храниш,обличаш и т.н.?
    Това,че сте българки не променя нещата.Хората ви казват,какво мислят,а ако не ви е угодно просто напуснете този форум.
    Защо не потърсите помощ при най-близките си-майка,баща ,роднини??
    Само да кажа за сведение на вас и такива,като вас-ние не берем парите по дърветата.
    От първия пост разбирам, че няма такива - осиновена, на 14 години - изгонена.
    Rich people spend money in order to save time. Poor people spend time in order to save money.

Post Thanks / Like

Като мислиш, че децата не са ти проблем, защо ревеш по форуми, че си самотна майка и сама отглеждаш децата си, най вероятно, защото е по лесно да ги получаваш помощ от хора които работят на две места за да издържат семействата си, и които са милостиви и дават на такива като теб.
    Защо за тези деца не се грижи този които ги е правил?
    На 20 години би трябвало да знаеш, че контрацептивите са измислени с тази цел, за да не се създават безмисленно деца за които да не си в състояние да се грижиш.

По добре отвори в интернет да прочетеш как се прави безопасен секс, вместо да съчиняваш прочуственни писма по форуми.

26. БЛАГОДАРЯ musi, Zara, Arthur's Sword EXCALIBUR, wickedness, bakari thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз не съм написала, че не мога да си нахраня децата и да ги облека!!! Написах ,че с другата майка не можем да си позволим да извадим накуп пари за наем предплата и комисионна!!! Всеки е свободен да си пише каквото си иска ,а на тебе и на другите , на които не им харесва нашата тема ... ЗАЩО Я ЧЕТЕТЕ И КОМЕНТИРАТЕ??? или просто вие си нямате друга работа освен да се заяждате с хора с подобни истории и държите да давате акъл!!! Еми попаднете в ситоация , която е сходна да Ви видя дали ще си отгледате децата по-добре и ще се справите по-добре, едва ли материалното в този живот е най-важното..... Едва ли повечето от Вас имат деца изобщо за да коментират по този начин ... и да и до папата ще пиша, ако се наложи и ако това е в интерес на децата ми...
    Майка и баща нямам.... бащата на 2рите ми 2 деца почина преди 2 месеца в катастрофа иначе се бяхме събрали и нещата стояха по друг начин , щях и да се омъжвам..... Но не мисля , че трябва да давам каквито и било обяснения на коравосърдечни хора и да споделям цялата си история.... Достатъчно казах...както и ВИЕ!!!
    Последно редактирано от samotni maiki : 24-10-2012 на 11:53

Напомням на потребителите да се придържат към темата и да не атакуват личността на съфорумците си.
    Моля, съобразете се с Правилата на форума, по-специално с т. 3.
    Ако това правило не се спазва, темата ще бъде заключена.
    Това е официално предупреждение. Благодаря за разбирането.

29. БЛАГОДАРЯ s_nikolova, samotni maiki thanked for this post
    Post Thanks / Like

Аз не съм написала, че не мога да си нахраня децата и да ги облека!!! Написах ,че с другата майка не можем да си позволим да извадим накуп пари за наем предплата и комисионна!!! Всеки е свободен да си пише каквото си иска ,а на тебе и на другите , на които не им харесва нашата тема ... ЗАЩО Я ЧЕТЕТЕ И КОМЕНТИРАТЕ??? или просто вие си нямате друга работа освен да се заяждате с хора с подобни истории и държите да давате акъл!!! Еми попаднете в ситоация , която е сходна да Ви видя дали ще си отгледате децата по-добре и ще се справите по-добре, едва ли материалното в този живот е най-важното..... Едва ли повечето от Вас имат деца изобщо за да коментират по този начин ... и да и до папата ще пиша, ако се наложи и ако това е в интерес на децата ми...
    Майка и баща нямам.... бащата на 2рите ми 2 деца почина преди 2 месеца в катастрофа иначе се бяхме събрали и нещата стояха по друг начин , щях и да се омъжвам..... Но не мисля , че трябва да давам каквито и било обяснения на коравосърдечни хора и да споделям цялата си история.... Достатъчно казах...както и ВИЕ!!!
    Пари за наем предплата и комисионна ще искаш от този който ти е направил деца, това, че веднъж си намерила в друг форум милостиви хора които са ти дали не означава, че и тук ще стане така.
    Щом не си в състояние да осигуриш нормален живот на дете не го раждай, защото това дете като порасне и те пита защо си ме родила като си била в нужда, не може да му кажеш защото те исках, детето не е прищявка или играчка да си играеш с живота му.

п.п.Драмата стана като в сапунен сериал..........
    Последно редактирано от bubi83 : 24-10-2012 на 12:27

31. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Пари за наем предплата и комисионна ще искаш от този който ти е направил деца, това, че веднъж си намерила в друг форум милостиви хора които са ти дали не означава, че и тук ще стане така.
    Щом не си в състояние да осигуриш нормален живот на дете не го раждай, защото това дете като порасне и те пита защо си ме родила като си била в нужда, не може да му кажеш защото те исках, детето не е прищявка или играчка да си играеш с живота му.

Ама ти много ги разбираш тия неща .. Лекциите си ги пази за твоите деца!!!
    за някой сапунен сериал , за други реалност ....

Старо куче Аватара на s_nikolova
    Post Thanks / Like

А ти защо раздаваш правосъдие? И изобщо - имаш ли право да съдиш някого? Била ли си на нейното място, може би, когато е била на 15-16 години е мислила, че ще може да осигури нормален живот на дете. Може би не е нейна вината изобщо, а на факта, че е нямала родител, които да и покаже правилния път в живота. И как мислиш, че помагаш при свършен факт - децата вече са родени. А това какво би попитали нейните деца, когато пораснат - не е твоя работа. Радвай се на живота ти и за това, че твоите деца не ти задават същите въпроси.

И защо си мислиш, че тя не е в състояние да си стъпи на краката и един ден децата и да не се гордеят с нея.
    Последно редактирано от s_nikolova : 24-10-2012 на 13:14
    Rich people spend money in order to save time. Poor people spend time in order to save money.

34. БЛАГОДАРЯ samotni maiki thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от s_nikolova Виж мнението
    А ти защо раздаваш правосъдие? И изобщо - имаш ли право да съдиш някого? Била ли си на нейното място, може би, когато е била на 15-16 години е мислила, че ще може да осигури нормален живот на дете. Може би не е нейна вината изобщо, а на факта, че е нямала родител, които да и покаже правилния път в живота. И как мислиш, че помагаш при свършен факт - децата вече са родени. А това какво би попитали нейните деца, когато пораснат - не е твоя работа. Радвай се на живота ти и за това, че твоите деца не ти задават същите въпроси.

И защо си мислиш, че тя не е в състояние да си стъпи на краката и един ден децата и да не се гордеят с нея.
    Къде го видя това правосъдие?
    Не съм била на нейно място и няма как да бъда, и как да не е имала родители, имала е осиновили са я хора, които са я гледали до 14 години, кой знае какво им е причинила за да ги принуди да я изгонят.......
    Ако е искала да не я упрекват и да и дават съвети да не е писала .
    Радвам се на живота си, бъди сигурна, а също и на това, че имам ум в главата си за да не допусна да развявам историите си по форуми.
    Абе много тънкообидни са станали, пари умеят да искат, но акъл не им трябва, явно защото нямат нужда от акъл за това е в това полужение.
    Мъжа си умори горката за да предизвика съчуствие.
    Няма да си стъпи на краката сигурна съм щом чака на чужди хора да оправят живота и.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Къде го видя това правосъдие?
    Не съм била на нейно място и няма как да бъда, и как да не е имала родители, имала е осиновили са я хора, които са я гледали до 14 години, кой знае какво им е причинила за да ги принуди да я изгонят.......
    Ако е искала да не я упрекват и да и дават съвети да не е писала .
    Радвам се на живота си, бъди сигурна, а също и на това, че имам ум в главата си за да не допусна да развявам историите си по форуми.
    Абе много тънкообидни са станали, пари умеят да искат, но акъл не им трябва, явно защото нямат нужда от акъл за това е в това полужение.
    Мъжа си умори горката за да предизвика съчуствие.
    Няма да си стъпи на краката сигурна съм щом чака на чужди хора да оправят живота и.
    Кой съм уморила бе простачко ,я бегай да сееш злобата си в някоя друга тема ... Много ти знае устата като си на компютара.... Не се гаври с нещастието ми и с такива неща .... Как не те е срам бе ? Бегай на работа нали работиш на 2 места ??? К'во търсиш в мойта тема??? Като не ти изнасят темите за благотворителност ходи виж на zlobara.com!! Там може би е като за тебе ,върви плюй отрова някъде другаде...

Post Thanks / Like

Кой съм уморила бе простачко ,я бегай да сееш злобата си в някоя друга тема ... Много ти знае устата като си на компютара.... Не се гаври с нещастието ми и с такива неща .... Как не те е срам бе ? Бегай на работа нали работиш на 2 места ??? К'во търсиш в мойта тема??? Като не ти изнасят темите за благотворителност ходи виж на zlobara.com!! Там може би е като за тебе ,върви плюй отрова някъде другаде...
    Ето го резултата, не се учудвам.........Този тон не е в твой плюс, по добре остави компа и обърни внимание на децата си.

38. БЛАГОДАРЯ musi thanked for this post
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. молба за помощ
    От angelina_zaharieva във форум Здравни съвети за бебета и деца
    Отговори: 33
    Последно мнение: 11-03-2007, 10:41
  2. молба за помощ
    От dendi70 във форум Присъединителни визи
    Отговори: 28
    Последно мнение: 03-12-2006, 21:37
  3. молба за помощ
    От svetlito във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 31
    Последно мнение: 03-11-2006, 18:42
  4. Молба за помощ
    От aleko&co във форум Присъединителни визи
    Отговори: 4
    Последно мнение: 02-09-2006, 18:43

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си