Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 50
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За студентите в UK-как да изкарате малко допълнитени пари

От две години съм студент в UK.Тъй като нямам много свободно време за работа,намерих приятен начин да изкарам малко пари от интернет(около 100 паунда месечно)-попълвайки анкети.Трябва просто да си регистрирате PayPal account преди това където ще получавате парите.Давате задължително и UK адрес .За предпочитане е да не споменавате,какъв гражданин сте(не си спомням дали ми го искаха при регистрацията).Ето и линк.

2. БЛАГОДАРЯ kr_kop, cocaloca, LastHope thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: За студентите в UK-как да изкарате малко допълнитени пари

Цитирай Първоначално написано от Toni91 Виж мнението
    От две години съм студент в UK.Тъй като нямам много свободно време за работа,намерих приятен начин да изкарам малко пари от интернет(около 100 паунда месечно)-попълвайки анкети.Трябва просто да си регистрирате PayPal account преди това където ще получавате парите.Давате задължително и UK адрес .За предпочитане е да не споменавате,какъв гражданин сте(не си спомням дали ми го искаха при регистрацията).Ето и линк.
    Това реално ли е, защото ми е омръзнало от шарлатани! И аз имам понякога свободно време, което "пилея" в мрежата за глупости,а ми се иска да знам как да изкарам някой лев. Досега само попадам на пирамидални структури, от които ти не печелиш. Дай повече инфо на лична!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: За студентите в UK-как да изкарате малко допълнитени пари

Не само на лични!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Сега първо искам да кажа ,че това е само за живущи в UK.Не се пробевайте да го правите от BG.Сайтовете следят IP-то ви и дали PayPal -a ви е в UK.Някои превеждат парите направо към UK сметката Ви.Emai-а с който се регистрирате трябва да е същия като на paypal-а . Айде засега толкова,че имам да пиша CV-та за плейсмантите.
    Последно редактирано от Toni91 : 16-10-2012 на 13:58

EmiliyaB
    Guest

Пробвах да участвам в разни такива неща, но преди да почна "работата" ми искаха Tax Number За това конкретно има ли нужда от нещо такова?

Напреднал Аватара на Canadaboy
    Post Thanks / Like

Тони колко часа на месец(или ден) влагаш за да изкараш 100 паунда . Това е интересна идея и благодарства че я споделяш . Пичага си
    По добре здрав и богат -- отколкото болен и беден

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от EmiliyaB Виж мнението
    Пробвах да участвам в разни такива неща, но преди да почна "работата" ми искаха Tax Number За това конкретно има ли нужда от нещо такова?
    Моя съвет е да почнеш с първите два най-отгоре.От този сайт където се регистрирах не ми искаха нищо такова.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Canadaboy Виж мнението
    Тони колко часа на месец(или ден) влагаш за да изкараш 100 паунда . Това е интересна идея и благодарства че я споделяш . Пичага си
    Трудно да се каже.Вечер по 1 час най-много и понякога докато вися в библиотеката.Имай впредвид,че аз съм направил хиляди такива(не се шегувам) и ги правя почти като робот.

taken Аватара на gomorrah
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

Имаше такива теми тук преди време - за мен като човек, който допреди година участваше във всевъзможни сайтове за такива анкети 100 паунда на месец са невъзможен доход. Регистрирайте се директно към сайтовете - yougov е много добър, panelbase, pureprofile. Не виждам защо да се регистрирате през този сайт. Имайте предвид, че повечето анкети са за по 10-15 пенита и си представете колко трябва да попълните за тези 100 обещани паунда. Говоря като човек, който с години се е занимавал с това. Отделно има възможности за такива анкети с опции да тествате продукти и напишете впечатления - това е много по удачен вариянт - от шампоани и паста за зъби до електрически уреди (някои искат минимално плащане, например Филипс продукт струващ 200 паунда го дават за тестване на цена 20-30 паунда) и бира.
    Friends don't let friends get friends haircuts.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

аз преди 7-8 години докато бях в къщи с ъдеря ми, правех такива сървейс.
    не е измама. винаги са ми плащали. вече не си спомням кои бяха сайтовете, но като погледнах даденият линк, pureprofile iedno врвеме го имаше и от него съм изкарвала пари.
    успех
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

12. БЛАГОДАРЯ cocaloca thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от gomorrah Виж мнението
    Имаше такива теми тук преди време - за мен като човек, който допреди година участваше във всевъзможни сайтове за такива анкети 100 паунда на месец са невъзможен доход. Регистрирайте се директно към сайтовете - yougov е много добър, panelbase, pureprofile. Не виждам защо да се регистрирате през този сайт. Имайте предвид, че повечето анкети са за по 10-15 пенита и си представете колко трябва да попълните за тези 100 обещани паунда. Говоря като човек, който с години се е занимавал с това. Отделно има възможности за такива анкети с опции да тествате продукти и напишете впечатления - това е много по удачен вариянт - от шампоани и паста за зъби до електрически уреди (някои искат минимално плащане, например Филипс продукт струващ 200 паунда го дават за тестване на цена 20-30 паунда) и бира.
    Няма такива 10-15p.Аз просто споделям моя опит.Отделно често ти пращат email с директни анкети за по 1-5 паунда ако често правиш анкети.Ако се регистрираш директно към съответните сайтове ще ти трябва по-дълго време да достигнеш прага за плащане.Преди Виватик да намалят от 1 на 0.5 паунда само от тях правех 50 паунда на месец.Аз лично от година и половина си ги правя.Както и да е .

taken Аватара на gomorrah
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

Аз не твърдя, че не се изкарват, просто 100 на месец, както казва и в преден пост доста проучвания трябва да попълни, а студент къде го има такова време.
    Friends don't let friends get friends haircuts.

Напреднал
    Post Thanks / Like

В интерес на истината съм правил и повече от 100 паунда някой месеци.След като натрупаш малко опит анкетите се правят много бързо..Също така ползвам roboform(от замундата)която автоматично ми попълва всички запаметени данни и не губя време.

myse
    Guest

Може ли малко по подробно разяснение от самата регистрация, до работата, времето и анкетите с които се разполага на седмица (предполагам периодично се продоставят опр брой...) и плащанията.

Благодаря

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от myselfmonev Виж мнението
    Може ли малко по подробно разяснение от самата регистрация, до работата, времето и анкетите с които се разполага на седмица (предполагам периодично се продоставят опр брой...) и плащанията.

Благодаря
    Ами има някой тънкости и при регистрацията.Например
    няма как да кажа,че дохода на семейството ми 1000 паунда(пиша 49000).Всъщност се старая да отговарям максимално честно-доколкото мога.Давам си реалния адрес в UK(трябва да си проверите кода на адреса ако не го знаете).Иначе анкети има всеки ден в поне някой от панелите .Въпросите са лесни-за супермаркети,разни продукти и т.н.Каквото не знам питам google.Както казах по-горе ползвам и програма наречена Roboform,която ми спестява страшно много време за проверка на всички панели.Плащането е различно в различните панели и обиновенно е в Paypal.На първия от панелите(съурвейнетуърк)това му харесвам,че като направя 20 паунда и си ги поискам ,на другия ден са ми в сметката на paypal.Но не мога да отговоря на всички въпроси-просто трябва да почнеш и тогава ако нещо не ти е ясно да питаш.

18. БЛАГОДАРЯ cocaloca, LastHope thanked for this post
    Старо куче Аватара на cocaloca
    Post Thanks / Like

аз пък се регистрирах в един сайт като мистъри шопър, ама досега не се е появило нищо в моя район, а не ми се разкарва само за 10-на паунда. но ми се вижда забавно.

myse
    Guest

Цитирай Първоначално написано от cocaloca Виж мнението
    аз пък се регистрирах в един сайт като мистъри шопър, ама досега не се е появило нищо в моя район, а не ми се разкарва само за 10-на паунда. но ми се вижда забавно.

Звучи интересно, помниш ли сайта кой беше?

myse
    Guest

Ами има някой тънкости и при регистрацията.Например
    няма как да кажа,че дохода на семейството ми 1000 паунда(пиша 49000).Всъщност се старая да отговарям максимално честно-доколкото мога.Давам си реалния адрес в UK(трябва да си проверите кода на адреса ако не го знаете).Иначе анкети има всеки ден в поне някой от панелите .Въпросите са лесни-за супермаркети,разни продукти и т.н.Каквото не знам питам google.Както казах по-горе ползвам и програма наречена Roboform,която ми спестява страшно много време за проверка на всички панели.Плащането е различно в различните панели и обиновенно е в Paypal.На първия от панелите(съурвейнетуърк)това му харесвам,че като направя 20 паунда и си ги поискам ,на другия ден са ми в сметката на paypal.Но не мога да отговоря на всички въпроси-просто трябва да почнеш и тогава ако нещо не ти е ясно да питаш.

Ще поразгледам малко по късно днес, ще видим за какво иде реч.
    Обещавам да напиша едно добро ревю.

глиган Аватара на vaskolini
    Град
    изгубен
    Post Thanks / Like

абе това голяма пр\'чка- днеска си загубих пове4е от 2 4аса и никои ни6то не плати.......знаех си аз ха ха
    Колкото повече опознавам хората-толкова повече си заобичвам кучето.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vaskolini Виж мнението
    абе това голяма пр\'чка- днеска си загубих пове4е от 2 4аса и никои ни6то не плати.......знаех си аз ха ха
    В surveynetwork качват парите след 1-2 дни.Аз днес за час направих 3 анкети ве пич.А в понеделник почти няма по принцип щото няма кога да ги правят.

myse
    Guest

То това да не е магистралата, за 2 часа да изкараш 2-3 стотарки.

25. БЛАГОДАРЯ dobri39 thanked for this post
    Нов потребител Аватара на Pipilota27
    Post Thanks / Like

Хм..странно на мен ми излиза, че не отговарям на профила.....

Град
    изгубен
    Post Thanks / Like

В surveynetwork качват парите след 1-2 дни.Аз днес за час направих 3 анкети ве пич.А в понеделник почти няма по принцип щото няма кога да ги правят.
    дано да си прав.......аз само споделих, ще пиша пак

Град
    изгубен
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от myselfmonev Виж мнението
    То това да не е магистралата, за 2 часа да изкараш 2-3 стотарки.
    не разбирам сарказма ти??

Град
    изгубен
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pipilota27 Виж мнението
    Хм..странно на мен ми излиза, че не отговарям на профила.....
    преди самата анкета -ти задават няколко вапроса и ако им се вписваш 'в картинката 'т.е. в профила ти пускат самата анкета.....така 4е- не спираи

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Емигрантите изпращат все по-малко пари
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 5
    Последно мнение: 03-07-2010, 06:56
  2. За малко пари на ръка
    От Zayo-Bayo във форум Собствени творби
    Отговори: 19
    Последно мнение: 12-07-2006, 21:38

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми