Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 10 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 229
    Напреднал Аватара на Canadaboy
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Какъв бизнес бихте започнали с 100 000 паунда

Цитирай Първоначално написано от Kalitko Виж мнението
    100K са идеални да купиш някоя къщичка за ремонт от аукцион,да я постегнеш за месец-два и да я продадеш.
    Kalitko , не знам как стоят нещата в УК , може и да е добър бизнес това . Трябва да направи човек добре сметката .

Например да сметне колко пари и схте му излезе ремонта(материали, труд) колко време ще му вземе от купуването до продаването , колко разходи (комисионна)за реал естейт агент ,адвокати , пермити и тн.
    Да пресметне ако тези пари са в банка на 5% годишна лихва (тва е само пример) колко евентуално би имал ''пропуснати ползи'' и тн .....
    По добре здрав и богат -- отколкото болен и беден

2. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

ако си търговец ще държиш със 100 хиляди, 10 различни имота капарирани за по 3 месеца и ще се пробваш да ги продадеш на печалба с мин 10% горница..

много хора така стават милионери

Post Thanks / Like

как така ? как стават тези неща ?

Post Thanks / Like

'''cfa''' не знам дали те разбрах добре но тва дето си написал по нагоре прозвуча като

Капарираш един имот с 10 000 пауда и не го купуваш и не си собственник но го продаваш в същото време , а истинските собственници са недоносени неандерталчета и и те чакат 3 месеца да видят дали ще им платиш имота или ще се откажеш безнаказано и безпричинно след 3 месеца ??

Абе ти приятел как ги мислиш тези работи не знам

myse
    Guest

В тая тема никой няма да прокопса, по простата причина че се говори само за пари.
    А помислих си Аз че ще си говорим за това какво да предлагаме на хората...

Ето леки примери за това как се правят пари - Предлагай.
    Какво иска, и за какво плаща човек ?

Сигурност, здраве, храна, секс, хобита, забавления, искат намаления и безброй други...

Да скачаш Канадецо на високо, без да знаеш как работи "машината" тук... колкото и средства да имаш се притеснявам че ще обезсмислиш всичко което си правил досега при евентуален провал, тъй като забелязвам че искаш да играеш само в една сфера с всичко с което разполагаш... на Сигурно.

Пп:
    И все пак НЕкомпетентен, поради крехката си възраст и материално положение в което съм в момента
    Последно редактирано от myse : 19-10-2012 на 15:20 Причина: Пр. грешка

7. ХАРЕСВАМ! Sara G liked this post
    myse
    Guest

Не ми трябват 100 бона да отворя златна мина.

Трябват ми специалисти, и максимум 10 хилки.

Макар колегата горе да си мисли че може да анализира хора които Не е виждал, мога да доложа че идеите са навсякъде около нас. Снощи около 1 вечерта, докато се наслаждавах на тишината и прохладата в дворчето отзад с цигара ми хрумна поредна идея. Седнах да подраскам в дневничето си, сутринта с чая порових в нета и Воала, мога да изкарам доста пари - Позитивно. Но в момента не мога да си го позволя, не от финансова гледна точка а Време.
    Живи здрави ще...

Post Thanks / Like

гле сега, аз нито имам възможност нито искам да инвестирам в нещо или в УК, ако прочетеш темата от начало ще разбереш че ми дойде въодушевение от една друга тема с 50 000 лева , аз съм си написъл всичко в началото . нито претендирам за нещо, нито нищо. но е интересно да слуша човек различни мнения , има ебати и тъпите копелета както има и хора дето носят глави на раменете, но като цяло е доста куриозно и с интерес чета кой кво има да каже

Нов потребител
    Post Thanks / Like

не си ме разбрал, пич.

Има законен срок от 3 месеца, в които можеш да държиш капариран имот без да го плащаш и по - силата на договора за капаро собственика е съгласен да чака този максимален период.

Минат ли 3те месеца и не си ли го купил гориш с 10% капаро - процента може да варира между другото...

Виждал съм го много пъти този номер и е лесен ---

трудното идва от там да намериш правилния имот на пазара и да знаеш къде да го рекламираш...

11. БЛАГОДАРЯ Canadaboy thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от myselfmonev Виж мнението
    В тая тема никой няма да прокопса, по простата причина че се говори само за пари.

Пп:
    И все пак НЕкомпетентен, поради крехката си възраст и материално положение в което съм в момента
    всъщност тук се опитваме да дискусираме идея за бизнес а не става въпрос за пари , те парите са неизменна част от бизнеса но в случая говорим за идея за рентабилен бизнес. забелязваш ли че има хора дето идват и пускат по някоя ''глупава и необмислена идея''и се покриват после а ИТИНАТА мили ми другарю........ ИСТИНАТА СЕ РАЖДА ВЪВ ДИСКУСИЯТА и за това е важно като някой каже нещо да се обоснове със думи и току виж се роди нов Apple ili Ford ....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

след което, ако евентуално намериш купувач, чрез рекламата на имота - го чарджиш с печалбата ти + сумата на капарото и му прехвърляш договора за капаро - повярвай ми, ако имота е изгоден купувача няма да се притесни от нищо....

14. БЛАГОДАРЯ Canadaboy thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cfa Виж мнението
    не си ме разбрал, пич.

Има законен срок от 3 месеца, в които можеш да държиш капариран имот без да го плащаш и по - силата на договора за капаро собственика е съгласен да чака този максимален период.

Минат ли 3те месеца и не си ли го купил гориш с 10% капаро - процента може да варира между другото...

Виждал съм го много пъти този номер и е лесен ---

трудното идва от там да намериш правилния имот на пазара и да знаеш къде да го рекламираш...

Разбрах, тва е най добрият начин да загубиш 100 000 за кратко време , а ние говорехме за създаване на сериозен бизнес, аз продадох нашият апартамент преди 4 дни и никога НЕ БИХ се съгласил да сложа в договора да чакам някой 3 месеца ,абе пълни глупости пишеш ,моля ти се не ме занимавай с.....
    Последно редактирано от Canadaboy : 19-10-2012 на 16:27

Нов потребител
    Post Thanks / Like

или да ги увеличиш със 100к , ако знаеш какво правиш

със страх пари не се правят бързо

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cfa Виж мнението
    след което, ако евентуално намериш купувач, чрез рекламата на имота - го чарджиш с печалбата ти + сумата на капарото и му прехвърляш договора за капаро - повярвай ми, ако имота е изгоден купувача няма да се притесни от нищо....
    няма да ти одговарям тук ти щом наистина си о написал това горното и вярваш в него ........
    абе да ти кажа честно - изгубих интерес а и няма смисъл май ...
    Последно редактирано от Canadaboy : 19-10-2012 на 16:23

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Deer Street Виж мнението
    туй ми звучи като поредната рецепта за фалит
    пробвай го , ще разбереш --защо ?

.............

Post Thanks / Like

Типично мислене на беден човек.

Н
    .......

myse
    Guest

Ама си и психолог Канадецо използваш метод на комуникация познат от древността. Манипулираш хората като с нападките си провокираш активирайки едни процеси на самозащита и изтъкване.

Определено страня от такива хора, сори че ти събарям имиджа...
    но да говориш за "хората" така:
    забелязваш ли че има хора дето идват и пускат по някоя ''глупава и необмислена идея''и се покриват после а ИТИНАТА мили ми другарю...
    и ред други от предни дни...

И не оставай с грешно впечатление, не мисля че сме или ще бъдем другари, даже и виртуално.

Подхода не е правилен "Другарю"
    Респект

21. БЛАГОДАРЯ Canadaboy thanked for this post
    Post Thanks / Like

Ама си и психолог Канадецо използваш метод на комуникация познат от древността. Манипулираш хората като с нападките си провокираш активирайки едни процеси на самозащита и изтъкване.
    този израз много ми хареса , не знаех че е от древноста и искам да те уверя че изобщо нямам за цел да нападам който и да било , тук има дискусия според мен. защо например не казвам нищо на някой който пише че ''ще отвори магазин за храна ''или че ще ''отвори авто къща'' и тем подобни осъществими на практика идеи .
    За такива идеи изобщо не реагирам

реагирам само и единственно когато хората пишат глупости и тъпанарщини без да се обосноват и без да обяснят като Иво например .

На няколко пъти го поканих най приятелски да обясни защото идеята му е много агресивна и трудно приложима на практика но поне за сега той не може да предложи нищо друго освен прази приказки и фантасмагории .

също реагирам и на глупости от рода на оня пич( cfa) дето ни обясни ''''как да изгубиш 100 000 за 3 месеца '' предполагам си прочел колко е наивен .....нямам проблем с никой друг освен с тези двамата разбирачи на недвижими имоти...абе аз и с тях нямам проблеми но да ти кажа честно ми е интересно да анализирам ....

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CLM-Ivo Виж мнението
    Доста голям процент от хората, които са напреднали със 100К паунда просто продължават да правят това, което им е изкарало посочената сума.
    .
    ето тук например мисля че Иво го е казал много добре и му свалям шапка

за това продължавам да имам вяра в него но той ме отбягва , аз знам че има заложби в него и го чакам да ме опровергае и за това го chalange-вам

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

някой беше споменал идея за северен лондон да отвориш анадоло азиатския вариант на американския хот дог-дюнер кебап.аз бих развил идеята като предлагам да се закупят 10-20 броя велорикши които да радват местното население от хиндо, пакита и бангита и да ги карат да се чувстват все едно удома си.
    смятам,че всеки от тях би заделил някое пени за някой и друг ярд за да си направи кефа
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

Нов потребител Аватара на alfa_cot
    Град
    Leighton Buzzard
    Post Thanks / Like

100 000 това са идеалните пари за старт на авто сервиз но не и в Лондон ,а на север .... 100% доходен бизнес!!!

26. БЛАГОДАРЯ Canadaboy thanked for this post
    Post Thanks / Like

Напреднал Аватара на frendy
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Canadaboy Виж мнението
    гле сега, аз нито имам възможност нито искам да инвестирам в нещо или в УК, ако прочетеш темата от начало ще разбереш че ми дойде въодушевение от една друга тема с 50 000 лева , аз съм си написъл всичко в началото . нито претендирам за нещо, нито нищо. но е интересно да слуша човек различни мнения , има ебати и тъпите копелета както има и хора дето носят глави на раменете, но като цяло е доста куриозно и с интерес чета кой кво има да каже

пич,а ти какво би направил,че и на мен ми е вече любопитно ?!?!?!?!
    Всички хора, всички случки в живота ти присъстват в него, защото си ги привлякъл ти.
    Твоя работа е да решиш ,какво ще правиш с тях.

29. БЛАГОДАРЯ Canadaboy thanked for this post
    myse
    Guest

Цитирай Първоначално написано от frendy Виж мнението

Само на теб ли ?

31. БЛАГОДАРЯ Canadaboy thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от frendy Виж мнението
    Само да не ме бъркаш с другия колега от Канада дето ти харесва много афтара . Не съм аз да знаеш!!!!
    Иначе той другия канадец ми е много симпатичен и онова с ''Овцата'' беше много забавно и остроумно и от сърце се смях .....
    Ама ти не се обиждай де , той в кръга на шегата го е писал мисля и не е искал да те обижда.

Аз се занимавам с акции и харесвам американската борса (че наща в Канада е гола вода ) и от 10 дни съм много яко в шорт позишън .
    В момента съм много уплашен че много акции се вдигнаха много бързо и много на високо и мисля че ще стане мазало съвсем скоро та за това залагам на шорт което означава че очаквам да се ''срине борсата ''

Всъщност имах и бизнес до преди 1 година но го продадох и в момента не ми се занимава с бизнес поне на този етап в живота ми .....

33. БЛАГОДАРЯ frendy thanked for this post
    myse
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Canadaboy Виж мнението
    Всъщност имах и бизнес до преди 1 година но го продадох и в момента не ми се занимава с бизнес поне на този етап в живота ми .....
    Това ми хареса, определено!
    Сега разбирам защо не съм те разбрал в началото на темата, и имаше спречкване на идеи и тези.

Респект

35. БЛАГОДАРЯ Canadaboy thanked for this post
Страница 3 от 10 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Какъв smart phone бихте си взели и защо?
    От Wolf във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 21
    Последно мнение: 14-02-2016, 18:57
  2. Отговори: 35
    Последно мнение: 03-11-2012, 18:11

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •