Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 35 от общо 35
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Проблем с HM REVENUE & CUSTOMS

Идея как да извърша плащанетозащото те са ми пратили някакъв пей-слип,но аз до сега не съм срещал такъв проблем и не знам как да го попълня.Или пък да платя чрез дебитна карта

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rolland_pz Виж мнението
    Идея как да извърша плащанетозащото те са ми пратили някакъв пей-слип,но аз до сега не съм срещал такъв проблем и не знам как да го попълня.Или пък да платя чрез дебитна карта
    Ще платиш чрез дебитна карта, ама ако знаеш сметка, на която се плаща точно това или ако намериш на писмото телефон, на който да се обадиш и да направиш плащането с дебитната си карта по телефона. Иначе може да снимаш пейслипа и да приложиш снимката тук, ще ти кажем къде какво да попълниш.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

WP_20161118_007[1].jpgWP_20161118_006[1].jpg ето това са снимките от пей-слиповете

Напреднал
    Post Thanks / Like

занеси пейслипа в най близкият post office и плати там. Интерестно ми стана как така работодателя ти е върнал данък. На какво основание са ти върнали първоначално?

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Първоначално са му върнали понеже е деклалирал, че няма повече да работи в кралството или поне не до края на финансовата година. Той пък взел, че се върнал. Защо са му връщали данъци втори път, това вече е загадка.

You'll Never Walk Alone!

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

не виждам кое му е загадъчното. работодателят го е сложил в пейрол софтуера си с данните от получени заработки и платени данъци в същата финансова година. софтуера изчслява и кредитира амтоматично в заплатите до 5 април. след това hmrc го засичат че те също са го кредитирали защото е декларирал че напуска стланата и сега си искат сумата.
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Lucky Girl Виж мнението
    занеси пейслипа в най близкият post office и плати там. Интерестно ми стана как така работодателя ти е върнал данък. На какво основание са ти върнали първоначално?
    първоначално са мупвърнали на база P86 а след това работодателят през пейрола
    някои хора си мислят чеhmrc ядат доматите с колците
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Вече съм в България

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rolland_pz Виж мнението
    Вече съм в България
    Тогава обърни листа отзад и виж други методи на плащане, обикновено са изброени всички. Би трябвало да може да занесеш този пейслип в твоята банка в България и оттам да преведеш парите, но не знам дали ще се справят и колко ще те одрусат. Както казах, може да се направи и плащане по телефон с британска карта.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ами аз влезнах в страницата на HM Revenue и там мисля че може да се плати също,защото има опция MAKE A PAYMENT така че май ще се справя.Благодаря за съветите

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Проблем с HM Revenue and Customs
    От Miroslav85 във форум Общ форум
    Отговори: 11
    Последно мнение: 24-05-2017, 08:29
  2. HM Revenue&Customs - Нулеви години
    От Refresh във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 7
    Последно мнение: 07-02-2012, 08:22
  3. HM Revenue & Customs <=- въпрос
    От mchudomirov във форум Self-Employed
    Отговори: 8