Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 54 от общо 54
    myse
    Guest

По подразбиране Относно: Нужда от чуждо мнение

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    мисля, че си водолей. За тях е присъщо да крещят и нищо да не правят.
    Прочети 2 поста от мен по горе, и дай диагноза да видим колко си добър.

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението

Може и да успееш, пускай тото. В Англия печалбите са по-големи.
    Аз съм спечелил повече Пари от всички играчи с тотализаторите.
    Как ? Като не играя естествено. - оспори!

(всеки ден едно паки ме уверява че ще спечеля милиони ако играя, само за 1.50 паунда... Всеки ден му казвам колко съм спечелил като съм му отказвал - 10 дни - 15 паунда, 2 месеца 90 паунда итн.)

Големи сте съдници бре люде, сега и луди ви се привиждат... Аз съм луд!
    Слушам мъртъвци по цял ден (Надявам се да усетите какво се намеква, та нали сте умници и знаете какво е живота), чета за хора които също не са живи...

Вас някой копче да ви каже еша ви го няма, ама да говорим за някой - Типично по Български.
    Обичам да сравнявам с Алеко, но има хора които ме чакат с нетърпение да не съсечат са правилата си... затова ще доложа заглавието "Разни хора разни идеали" , другото си го знаем Б** Г**** Е*******

myse
    Guest

По подразбиране За: Относно: Нужда от чуждо мнение

Цитирай Първоначално написано от bubi83 Виж мнението
    Пак сте сложили каруцата пред коня, ами той човека има още доста да учи сега щом е втори курс, а всички се юрнали да дават съвети като че ли утре каца на Хийтроу, успокойте топката малко, нека си вземе дипломката в ръчица пък после да прави планове за превземане на ситито. Според мен това за което мечтаеш е хубаво, но меко казано невъзможно по начина по който си го намислил, всъщност ми прилича доста на сюжета на един филм за брокери.
    Бубка, душичко дребна сладка, Дипломата е НИЩО.
    А за да успокоя себе си, ще ти кажа че като разчитах на нея все си бях Роб на някой, ако ти си нещо по различно, или друг... заслужавате Книга описваща живота Ви.

Успокоявам себе си, защото Ти просто няма да разбереш, без да те подценявам никак!

title removed Аватара на CanBoy
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от myselfmonev Виж мнението
    Бубка, душичко дребна сладка, Дипломата е НИЩО.
    А за да успокоя себе си, ще ти кажа че като разчитах на нея все си бях Роб на някой, ако ти си нещо по различно, или друг... заслужавате Книга описваща живота Ви.

Успокоявам себе си, защото Ти просто няма да разбереш, без да те подценявам никак!
    аз пък бубка си я представях по друг начин,не като дребна а с едни такива едри бубки,ама ти щом казваш ще се съобразя
    За жалби и оплаквания tel.0696969-Holy Armenian Church.

myse
    Guest

Цитирай Първоначално написано от wlad Виж мнението
    Хахаха много се смях. Я сега си признайте кой го написа? Монев ти ли си бре момко?
    И аз искам да пиша чекове на хората и да ги правя щястливи. И аз искам да съм независим. Хахах
    Хубаво си писал мгм92 , да мечтаеш е едно от най-хубавите неща. Безплатно е, а и може да мечтаеш каквото си пожелаеш.
    Но е реалността е много гадна. Тя е нещо различно, от всичко розово, от всичко което ни е в главите. Реалността представлява постоянен труд и себераздаване за това да постигнеш нещо, а дали ще стигнеш до мечтите си вече никой не може да каже дали ще се случи.
    Да, безсмислено е образованието в БГ. И аз като много други, си държа дипломата в една папка, ама не ми върши никаква работа тук. НИто пък ми свърши в БГ. Това че четеш книги е хубаво, браво, похвално е. Но само с четене не става. Трябва практика, нямаш ли практика, нямаш ли кой да ти покаже как няма да стане. Освен ако не си някой изобретател. АКо измислиш нов начин за инвестиране, за работа с акции просто не виждам какво ще правиш без практиката.
    Това да дойдеш тук и да работиш една година, че да спестиш и след това да почнеш да играеш е леко казано, пълна загуба на време, на сили, на средства. Тук ще попаднеш в един водовъртеж от който ттрябва доста повече време от 1 година за да излезеш. Особено ако си Оу пеър.
    Замисли се, колко пари са вложили вашите в обучението ти. Все пак си възпитаник на УНСС а там таксите не са като в Свищов.
    Помисли над това дали нямаш шанс да работиш по специалността, дали нямаш познати които да ти помогнат да научиш тези неща. НЕ очаквай тук някой костюмар да дойде при лапетата които гледаш и да каже ти си много добър в това идвай да работиш и да се учиш при мен.
    Я ми кажи честно работил ли си ? АКо да какво си работил? Имаш ли опит в някаква финансова сфера?
    АБе много почнах да пиша и ще се изгубя в собствените си мисли, а има още толквоа да се каже.
    Абе какво ли пиша и аз, всеки си преценява, ти ако си решил да го правиш ще го направиш без да слушаш някакви хора във форум.
    Всеки има глва и преценява по кой път да хване и как да си подкара живота. Някой хващаме малко по заобиколния, други директния. Всеки път си има рискове, всеки път си има и предимства.
    Ай драпайте убавци :Д

Ала и Аз се смях като препрочетох темата, благодарение на жълтия картон (предупреждение за нарушени правила на форума...)
    ...
    Бай Ганьо Европеец, кое е нецензурно или обидно не разбирам, както и да е.

А до твоята особа, личи си че си във въртележката, наричам тази игра "Save to be Safe". Не поемаш рискове, програмиран от ранно детство на подчинение на негативната част от битието, намиращ хумор в идеите, ентусиазъм и желание у другите. Причините са явно много, но някак този хъс активира лека форма на завист, която те бпобутва да кажеш защо НЕ трябва нещо, пред това защо трябва ДА.
    Изобретения не идват от подобни натури, те знаят убедени че някой някъде е по добър, и нямат шанс, защото в днешно време липсата на капитал не е проблем никак, първично заложено в лошия вид мечтател, мечтаещ да си останат само мечтите на мечтаещите.

За капак на гозбата ще сложа думата кото ти употреби - "Драпай , убавец".
    Защото на финала всички ще отлетим от този земен рай равни, или за реалист като теб - ставащи на прах.
    Ти като работник, друг не точно.

Добре дошъл в релния свят Нео, тук филмите ги играем Ние, не идолите които тълпите са сътворили в богове, живеещи в охолие на гърба на бедните, и измъчени лица, пропиляли си младините в това което всички приемат за нормално.
    Следващи течението на реката наречена просто и ясно - Съдба.

Такива като Нас, защото не съм сам 100%.
    "Съдба, ще я подложим на изпитание!"
    Или фикс идея, или начин на живот, мислене, ежедневно вдъхновение и тонове към незабележимите реално аргументиращи успех неща - уважение. Природата най-вече, защото в нея е кодирано ВСИЧКО.

Също не те подценявам, но имаш да растеш доста, или може би няколко прераждания, защо не и просветление, макар третото да е епична рядкост, и малцина са щастливците.
    Големия взрив, БУМ. Събуждаш се един ден (възкръсваш от онзи свят) и си чисто нов, съвършен ум в същата си обвивка.
    Там реализираш всички свои грехове породени от мислу, деяния или бездействие.
    За да се случи ти трябва цел,да осъзнаеш че всучко Ти е грешно, щом нямаш това за което мечтарш, защото на пълнолетен чиюовек мечтите са му в ръцете, не портфейла на родител/настойник, или сюреалистичния свят в който израства (искам да стана Батман.)

А ти що си, че да иронизираш и упрекваш това кое не разбираш, нямаш, и не виждаш?
    А ти какъв искаш да станеш?
    Приемаме че всеки един ден ще е част на собственото си семейство, за негово добро мечтите са най-пистижими, беден е този който ги няма.

Спирам с монолога, че от прекален смях може да ти докарам нещо (ирония без мисъл за обида, ако е възможно да се определи такс, защото шегите хора като разчитат като подигравки, извинявай но така е, ще бъде. Не си виновен.)

Monev,
    like "Money", but with letter "V" on the end.
    (И това е смешно, усмихнах се )

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Имам нужда от мнение на гинеколог
    От smiley във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 26
    Последно мнение: 02-11-2013, 15:45
  2. мнение за ILR
    От barabatag във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 9
    Последно мнение: 24-01-2010, 20:10
  3. нужда от вашето мнение
    От iva_kordeva във форум Образование в UK
    Отговори: 3
    Последно мнение: 05-03-2007, 00:07

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си