Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 47
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Моята борба с килограмите.

С ЕГН-то на човек растят и килограмите, или поне така е при мен.
    Спомням си бегло, че когато бях на около 20 години бях 68 килограма, а преди няколко години, мисля 3, стигнах 99.5(ако бях с дрехи при това теглене сигурно щеше да покаже над 100).
    От тези 3 години до сега килограмите ми се движат нагоре надолу.
    99.5 ги свалих на 82 за близо 3 месеца с диетата на Дюкан.
    Първата седмица само на месо свалих 7 килограма.
    След тоава малко по малко та до 82. Поспрях диетата на Дюкан и се закотвих на около 88.
    Висок съм 178 и смятам, че идеалното ми тегло би трябвало да е 78.
    После пак в зависимост от коледни и летни ваканции отивах до около 92 и пак падах 86-88.

Опитвам се да ям здравословно.
    Закусвам само овсесена каша, обяда ми е минимален вечерята е не много калорична.
    Не ям хляб, като цяло, кафе пия без захар.
    Избягвам като цяло да ям сладки неща.

Последните няколко месеца реших да не ям за един или два дни никаква храна за 24 часа.
    Това го прочетох в книгите на Пол Брек.
    Първите седмици Понеделниците в които бях без храна вечерта ме болеше главата, но леко полеко свикнах.
    Сега без проблем си изкарвам цял понеделник без храна, та дори от време навреме, вероятно и утре и срядата изкарвам само на вода.
    Не си мислих, че ще мога да издържа, но не е проблем.
    На следващия ден се чувствам доста леко и добре.
    При скорошна почивка до Майорка качих 5.5 кг и ги свалих за близо месец.
    Заминах за България 87 килограма и се прибрах 96.
    Ужас всичко на корем и кръст ма се беще качило.
    Уж не ядях много избягвах калорични неща ама... на случи се.
    Не можех да си закопчая работния панталон първите дни.
    Вече седмица и ден и съм загубил 4 от 9 те килограми.
    Тегля се само сутрин след сън изпозлвах и ап да следа килограмите си ама забравям да отбелязвам.
    Това че следя прогреса как свалям е мотивиращо.
    Реших че трябва да следвам тази ансока и си взех WI-Fi кантарче.

Сложил съм си таргет 78 да видим, споделяйки го с вас ще ме мотивира повече.
    Като, че ли тялото ми иска да си е 100 кг и си ходи нататък.
    Ама аз не го искам когато съм 83-84 се чувстам идеално не ми тежи нямам корем..

Реших, че трябва да направя коренна промяна. купих си книгата за зоната, мисля си за разделно хранене завинаги или нешо подобно.
    Не ми се повтаря отново 85-95.
    Мога да свалям но не задържам лесно, може ни трябва по дълг да здържа ниски килограми и да излъжа тялото си, че това са килограмите които са за него.
    Жалко, че не ми остава време за спорт(форума е виновен) но ще се опитам да открадвам.
    Някой да даде съвети какво правя грешно, има ли такива които са пробвали Зоната, доволни ли са?
    Първата ми стъпка тези дни е да откажа всякакви други напитки освен водата.
    Обичам безалкохолните ама са вредни. Алкохол рядко употребявам, знам че от него се качва, вероятно той има наполовина заслуга от килограмите ми качени в България.
    Много съм доволен от кантара, теглиш се ти или членове на семейството ти после на компютъра или ап на телефона виждаш всичко
    Последно редактирано от lordm : 04-09-2012 на 21:54
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

2. БЛАГОДАРЯ musi, няма, ceco68, taneva thanked for this post
    blessed Аватара на the light
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Моята борба с килограмите.

Пробвай 90-дневната диета. Като цяло е разделно хранене, но малко по-различно и по определена схема. Отзивите са невероятни. Има момичета свалили с няколко завъртания по 30-40-50 кг (най-фрапантния случай, който аз знам е на 53 свалени килограма за 5 завъртания на диетата (разбирай две години и половина режим). Но пък всички задържат постигнатото, ако изкарат като хората и захранването (още три месеца, веднага след диетата). Не гладуваш, не лишаваш тялото си от нищо, но ядеш по схема, без да преяждаш.

4. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от the light Виж мнението
    Пробвай 90-дневната диета. Като цяло е разделно хранене, но малко по-различно и по определена схема. Отзивите са невероятни. Има момичета свалили с няколко завъртания по 30-40-50 кг (най-фрапантния случай, който аз знам е на 53 свалени килограма за 5 завъртания на диетата (разбирай две години и половина режим). Но пък всички задържат постигнатото, ако изкарат като хората и захранването (още три месеца, веднага след диетата). Не гладуваш, не лишаваш тялото си от нищо, но ядеш по схема, без да преяждаш.
    Инфо или линк за диетата?

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Напреднал Аватара на bakari
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Тра-ла-ла Аватара на wlad
    Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

Вие сте луди!!! Сериозно го казвам! Единственото което помага е спорт и разделно хранене! Всякакви измислени диети са само дигане на прах. Спортувал ли си някога? Ако си е трябвало да продължиш да го правиш колкото и да нямаш време. Всеки може да отдели до 30 минути на ден за няколко упражнения от Хоум Уърк аут. Много вода, никакви газирани напитки, кафето попринцип не е кой знае колко голям проблем , но ако можеш и без него.
    Закуската трябва да ти е най стабилната. За това си позволявай дори и малко по тежка храна, защото тялото ти изразходва всичката тази енергия и мазнини през целия ден. Обяда Салата ако имаш как, и разбирасе пилешко, риба, или телешко. Свинско не ти препоръчвам за теб, прецени си как тялото ти отговаря на различните храни. Намали картофите. Яж хляб(впреки че тук хляба е тесто) препичай си по една две филийки черен хляб. Вечеря, в зависимост в колко часа ядеш преценяваш дали да е малко по сериозна или не. Но да предположим, че е към 8 пак салата, някоя супа може би.
    Яж плодове, но не прекалявай с ябълките! Дават много енергия, но са също толкова "опасни" като картофите.
    ХУбаво е да ядеш и пресни зеленчуци. Просот да си хрупаш морков, краставица, чушка. Яж зеленчците и продовете преди другото ядене за да може да бъдат усвоени по добре от организма ти.
    Яж много пъти по малко. Аз ям когато мога(5-6 пъти на ден). Имах проблеми с килограмите три пъти, два с качено тегло и един със свалено. Знай и че е на психична основа. Това изключително важно да му обърнеш внимание и когато си в стрес да прецениш кои храни биха ти подействали отрицателно. Пий много вода.
    Малко разхвърляно го пиша, но не ми се занимава да го подреждам. Предполагам ще ме разбереш.

Та да обобщя:
    1.Активен живот
    -упражнения
    -тичане
    -някакъв спорт (дори ходене по 30-40 минути на ден)
    2.Напиши си на един лист кои храни как ти действат и ги ги ограничавай
    3.Зеленчуци и плодове
    4.Много пъти по малко храна
    5.Много вода
    6.НЕ ГЛАДУВАЙ! Това е изтезание за тялото и не постигаш нищо освен да си докараш още някой проблем!!!
    7.Не ги гледайте тия глупави диети !!!

Поздрави и се надявам да съм помогнал с обърканите приказки :Р Успех!
    Ако някога се влюбиш в УЛТРАС, бъди щастлива, защото той най-добре знае какво е обич и вярност!

8. БЛАГОДАРЯ lordm, musi, lionheart, Made-In-London, summerwhite and 2 others thanked for this post
    Напреднал Аватара на 4ardafon
    Post Thanks / Like

Аз съм на 30 години почти и съмм що годе в същата ситуация.Моето е борба с метаболизма.Така го наричам.Ходя да бягам по 12 км на ден 3 пъти в седмицата.Отнема ми около 8 часа с къпане отиване спорт и връщане.Това е.Никакви диети и грижи.

10. БЛАГОДАРЯ Made-In-London thanked for this post
    Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Тоя кантар как показва колко кг са ти мазнините?
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

I'm watching you Аватара на robert72
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CYPER Виж мнението
    Като извади от Weight - Lean mass. Математика и споделена информация

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от robert72 Виж мнението
    Като извади от Weight - Lean mass. Математика и споделена информация
    Браво бе, а Lean Mass от къде идва?
    BGHelp Търсачка

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

I'm watching you Аватара на robert72
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Браво бе, а Lean Mass от къде идва?
    Споделена информация, като колко си висок, пол, години и др. и се взима от едни предварително разработени таблички

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от robert72 Виж мнението
    Споделена информация, като колко си висок, пол, години и др. и се взима от едни предварително разработени таблички
    Хм, значи не е 100% сигурно. Щото не мисля, че има 25% мазнини Много завишено ми се струва.
    BGHelp Търсачка

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Почва се със записване за няколко дена - ходиш с тефтер и пишеш всяка шушка, която изядеш. Понякога резултатите са смайващи за записващия....

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

17. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Хм, значи не е 100% сигурно. Щото не мисля, че има 25% мазнини Много завишено ми се струва.
    Withings - Find out more - the Withings scale повее инфо за кантара тук и кка работи

19. БЛАГОДАРЯ Made-In-London, taneva thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

www.fitnesinstructor.com. Ще ти изготви програма и си ток и жица завинаги. Аз се възползвах от услугите защото искам оптимално тегло да достигна, 50кг на 155 ми е много. Колкото повече имаш да сваляш, толкова по- бързо си отиват кг. С нейните услуги ще постигнеш успех.Супер хранителен режим и оптимални тренировки, над които няма да се потиш 100 часа повярвай.
    Последно редактирано от sweet_pe : 15-08-2012 на 08:48

Старо куче Аватара на s_nikolova
    Post Thanks / Like

С ketogenic диети + gym най-бързо и лесно се отслабва, i.e. LighterLife и други.
    Последно редактирано от s_nikolova : 15-08-2012 на 09:26
    Rich people spend money in order to save time. Poor people spend time in order to save money.

Напреднал Аватара на Toni Figg
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Ходене пеш поне 5-6 километра на ден, упражнения, разделно хранене. Въглехидрати да не се ядат след 16.00 часа, защото лесно се превръщат в мазнини. Плодовете се ядат 30-40 минути преди ядене, а не за десерт. Не се ядат банани, круши и др. калорични плодове. Хляб - само пълнозърнест, до 1-2 филийки за закуска или обяд. Горещо препоръчвам д-р Митко Ригов, била съм при него и съм много доволна. Координати: Медицински център по лечебно хранене и здравословно отслабване "НИМИМЕД", София,ж.к."Овча купел" ,бул."Монтевидео",бл.521 тел.02 / 956 39 86 и GSM 0898 57 19 43 ; 0898 49 71 24, e-mail: [email protected]. Това е частния му кабинет, освен това е Главен диетолог в Александровска болница.
    Последно редактирано от Toni Figg : 15-08-2012 на 09:50

23. БЛАГОДАРЯ lionheart, Made-In-London, lordm, summerwhite thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Насо,

С годините и кг братчед..... ген и т.н
    Чел си Пол Брек, препоръчвам ти ' лечебния глад' на лидия ковачева, но като цяло това което е българска кухня трябва да го забравиш ако искаш да се храниш здравословно. Само че живота е един и си нося новите дрехи и ям каквото ми се яде..... но с малко условие не прекалявам. Трябва да има баланс. Работата ми на бюро и движенията са ми малко, затова един час потене на ден е задължителен за мен и много вода около 2 л на ден.

За стреса не каза нищо ..... то кг от тук се качват..... но това съм забелязал че е пост фактум.... точно когато си на почивка и се отпуснеш.... организма се въстановява и си качва кг.

Диетите са ала бала. Винаги има йойо ефект. Не мисли как да смъкваш кг , а мисли как да се чустваш добре ..... и пак баланса.

Яж по малко но често. Вместо глад пробвай 1 семица на варени зеленчуци или на пара още по добре. Пий натурални сокове в смисел ти си ги приготвяй. Освояемостта на сока е в пъти повече от съровия продукт. Правят се различни комбинации в зависимост какво търсиш има и книги по въпроса.

Това че от алкохол се качват килограми е пълна глупост, щото по тая логика аз трябваше да съм 300гк , като салужил майстор на спорта.... а аз съм скромните 181/80-83.

С годините метаболизма се забавя..... затова както някой беше казал плод преди ядене 40 мин. същото е със соковете за да се се предизвикат настройката на стомаха за ядене и усвояване. плода се усвоява доста бързо в сравнение с месото , на което му трябва. Плод след ядене предизвиква гниене в стомаха....

споделям мой опит и този на хората около мен. Преди да са ме нападнали докторите..... баща ми беше диагностициран с киста на панкреаса доло горе с големина на портокал. Предложението беше операция. Той не пожела да се оперира и премина към гладолечение. Факт че кистата я няма...... или не се вижда.

Гладолечението е стрес за организма. Колкото по малко стрес има за организма , толкова по добре!Но организма на човека така е създаден че да се самолекува, стига да има благоприятни условия за това.

ПС Ти най добре усещаш какво трябва да правиш.
    Последно редактирано от lionheart : 15-08-2012 на 11:16

25. БЛАГОДАРЯ bubi83, nesi, Made-In-London, wlad, lordm thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ми като ти мери телесното съпротивление.... демек пуска ти ток :Д

Post Thanks / Like

За 3 седмици свалих 5.5 кг с Dietimeal (ketosis) + gym (мин. 3 пъти в седмицата). Бях 10-12 размер, сега съм 8-10.
    Остава ми още една седмица до края на диетата, надявам се да сваля още поне 1кг - 1.5кг.

Свалянето е най-лесната част от всяка диета - поддържането е най-трудно.
    Rich people spend money in order to save time. Poor people spend time in order to save money.

28. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Г-жо, разрешете ми да Ви попитам колко време задържахте кг след диетата?

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lionheart Виж мнението
    Г-жо, разрешете ми да Ви попитам колко време задържахте кг след диетата?
    Все още съм на диета.

Преди няколко години се бях малко освинила и започнах LighterLife диетата. Свалих 10кг за 2 месеца. Качих 5 в следващата година и половина, после свалих 2, качих 3, свалих 1 и т.н.

Но тогава не трeнирах, ходя с кола на работа, седя на бюро по цял ден.

Сега ходя на gym, пия много вода, ще спра всички take-aways, за вечеря мисля да ям салати или супа, нещо леко, добра закуска и лек, но хранителен обяд.
    Надявам се да ги задържа.

Btw, обръщайте се към мен с г-ца.

31. БЛАГОДАРЯ lionheart thanked for this post
    Старо куче Аватара на elicka
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Опитвам се да ям здравословно.
    Закусвам само овсесена каша, обяда ми е минимален вечерята е не много калорична.
    Не ям хляб, като цяло, кафе пия без захар.
    Избягвам като цяло да ям сладки неща.
    Жалко, че не ми остава време за спорт(форума е виновен) но ще се опитам да открадвам.
    Обичам безалкохолните ама са вредни. Алкохол рядко употребявам, знам че от него се качва, вероятно той има наполовина заслуга от килограмите ми качени в България.
    Извинявай....ореол и крила имаш ли вече ????
    Всеки може да говори зад гърба ми каквото си иска !
    Важното е ,когато се обърна -всички да мълчат !

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от s_nikolova Виж мнението
    Все още съм на диета.

Преди няколко години се бях малко освинила и започнах LighterLife диетата. Свалих 10кг за 2 месеца. Качих 5 в следващата година и половина, после свалих 2, качих 3, свалих 1 и т.н.

Но тогава не трeнирах, ходя с кола на работа, седя на бюро по цял ден.

Сега ходя на gym, пия много вода, ще спра всички take-aways, за вечеря мисля да ям салати или супа, нещо леко, добра закуска и лек, но хранителен обяд.
    Надявам се да ги задържа.

Btw, обръщайте се към мен с г-ца.
    Извинявам се за това, че съм културен! Не ме винете ... просто природа.

аз таке-ауей не употребвявам..... старая се да си готвя .... ако няма време... продове....

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lionheart Виж мнението
    Извинявам се за това, че съм културен! Не ме винете ... просто природа.

аз таке-ауей не употребвявам..... старая се да си готвя .... ако няма време... продове....
    Не се извинявайте, възхитена съм.

35. БЛАГОДАРЯ lionheart thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от elicka Виж мнението
    Извинявай....ореол и крила имаш ли вече ????
    не просто въпрос, що ти да не би да имаш проблем с това?!

37. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. моята сватба
    От Charlotte във форум Честитки
    Отговори: 40
    Последно мнение: 13-09-2011, 22:17
  2. За моята майка
    От iva във форум С мама на кафе
    Отговори: 15
    Последно мнение: 08-10-2009, 16:38
  3. Борба с кризата
    От papinbg във форум Общ форум
    Отговори: 14