Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 24 от общо 24
    Напреднал Аватара на 4ardafon
    Post Thanks / Like

По подразбиране България-Аржентина организация за мача

Здравейте много ама много съм надъхан утре за мача.И ми се иска да се организираме и да взривим залата утре.Мислете как да се подготвим има бая време мача е късен.Ние сме имигранти би трябвало да сме по организирани от българите в родината.Аз лично съм се подготвил със знаме утре цял ден ще отделя да се доподготя с аксесоари.И в 6 часа смятам да съм пред залата.И предлагам да се съберем и да избухнем.Мислете как да отидите максимално подготвени.Да не е след като влезете да си кажете ама забравих това или онова.Пред нас е уникална възможност да взривим и залата и българите в България,които ще гледат нас,със сигурност ще има отзиви.За това просто знамена облекло всичко трябва да в 3 цвята.Не да се изсипем като на битак.Със сигурност ще видя как да се нарисувам целия с боя и тем подобни като истински фен.Споделяйте иде тук моля.И се надявам моето настроение да не ви идва в повече.Неискам да насилвам нещата просто ми се иска да е паметна вечер,защото толкова много българи скоро няма да се съберат на едно място при такива обстоятелства да подкрепят отбора си

2. БЛАГОДАРЯ wlad thanked for this post
    Тра-ла-ла Аватара на wlad
    Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: България-Аржентина организация за мача

Цитирай Първоначално написано от 4ardafon Виж мнението
    Здравейте много ама много съм надъхан утре за мача.И ми се иска да се организираме и да взривим залата утре.Мислете как да се подготвим има бая време мача е късен.Ние сме имигранти би трябвало да сме по организирани от българите в родината.Аз лично съм се подготвил със знаме утре цял ден ще отделя да се доподготя с аксесоари.И в 6 часа смятам да съм пред залата.И предлагам да се съберем и да избухнем.Мислете как да отидите максимално подготвени.Да не е след като влезете да си кажете ама забравих това или онова.Пред нас е уникална възможност да взривим и залата и българите в България,които ще гледат нас,със сигурност ще има отзиви.За това просто знамена облекло всичко трябва да в 3 цвята.Не да се изсипем като на битак.Със сигурност ще видя как да се нарисувам целия с боя и тем подобни като истински фен.Споделяйте иде тук моля.И се надявам моето настроение да не ви идва в повече.Неискам да насилвам нещата просто ми се иска да е паметна вечер,защото толкова много българи скоро няма да се съберат на едно място при такива обстоятелства да подкрепят отбора си
    Абе тя идеята ти е хубава, ама малко трудна за осъществяване. Първо тези които влизат тук във форума са много малка част, второ всички са разпръснати и ме съмнява да има нещо като ядро което да се изяви. Трето няма лошо всеки да си е с каквито дрехи иска тъй като знаеш БГ екипите които са по известни са футболните, а е глупаво да се ходи с такива на друг спорт освен футбол(лично мнение).
    Другото което е повярвай ми много от нашенците ще се направят и изобщо няма да си отворят устата при лош развой, а да не говорим преди пред залата. Малко са феновете които са го правили и ще го направят.(пак лично мнение, дано не съм прав)

Ако искаш да си рисуваш лицето, провери за бои в Теско, Сейнсбърис или някой друг маркет. Най добре питай директно някой от стафа, или иди до някой магазин за деца, там трябва да има бои за лице.
    Ако някога се влюбиш в УЛТРАС, бъди щастлива, защото той най-добре знае какво е обич и вярност!

4. БЛАГОДАРЯ 4ardafon thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от wlad Виж мнението
    Абе тя идеята ти е хубава, ама малко трудна за осъществяване. Първо тези които влизат тук във форума са много малка част, второ всички са разпръснати и ме съмнява да има нещо като ядро което да се изяви. Трето няма лошо всеки да си е с каквито дрехи иска тъй като знаеш БГ екипите които са по известни са футболните, а е глупаво да се ходи с такива на друг спорт освен футбол(лично мнение).
    Другото което е повярвай ми много от нашенците ще се направят и изобщо няма да си отворят устата при лош развой, а да не говорим преди пред залата. Малко са феновете които са го правили и ще го направят.(пак лично мнение, дано не съм прав)

Ако искаш да си рисуваш лицето, провери за бои в Теско, Сейнсбърис или някой друг маркет. Най добре питай директно някой от стафа, или иди до някой магазин за деца, там трябва да има бои за лице.
    Разликата е,че това е олимпияда и в нашия отбор за сефте има духа на победители.Кога се е случвало да сме в такава изгодна позиция?

Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

Kъде ще се играе срещата и дали ще има екрани отвън за тези които нямат билети ??
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BMW6 Виж мнението
    Kъде ще се играе срещата и дали ще има екрани отвън за тези които нямат билети ??
    Няма екрани отвън.Аз взех билети по 20 паунда.Това за мен няма значение важното е да съм вътре.Утре към 9 сутринта влез в сайта и дебни и ще вземеш и ти,а срещата ще се игра на ърлс корт това в спирака на метрото earls court се пише нещо от сорта ще я намериш

Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

Играят на Ърлс Корт, МОже да идеш с Дистрикт до Ърлс Корт стейшън или направо на Уест Бромптон (пада се срещу самия вход на залата, също за този стейшън може с Овърграунд)
    Екрани няма!!! Екрани има в Хайд Парк и Виктория парк! Има едно пъбче до сами залата и аз най-вероятно ако не си намеря билет ще ходя там, защото излъчват волея. Успех

4ardafon прав си от много време не се е случвало, дано приказката продължи до самия край
    Ако някога се влюбиш в УЛТРАС, бъди щастлива, защото той най-добре знае какво е обич и вярност!

9. БЛАГОДАРЯ kekata thanked for this post
    Post Thanks / Like

Няма екрани отвън.Аз взех билети по 20 паунда.Това за мен няма значение важното е да съм вътре.Утре към 9 сутринта влез в сайта и дебни и ще вземеш и ти,а срещата ще се игра на ърлс корт това в спирака на метрото earls court се пише нещо от сорта ще я намериш
    Дай линк от къде се купуват билетите и трябва ли ми някаква регистрация ??

Post Thanks / Like

Играят на Ърлс Корт, МОже да идеш с Дистрикт до Ърлс Корт стейшън или направо на Уест Бромптон (пада се срещу самия вход на залата, също за този стейшън може с Овърграунд)
    Екрани няма!!! Екрани има в Хайд Парк и Виктория парк! Има едно пъбче до сами залата и аз най-вероятно ако не си намеря билет ще ходя там, защото излъчват волея. Успех

4ardafon прав си от много време не се е случвало, дано приказката продължи до самия край
    За хайд парк и виктория парк има скрийнове не не е сигурно че ще дават волейбола и доколкото разбрах неможе да носиш нищо със себе си от съображения за сигурност.имам предвид вода саднвичи такиз неща.за това дебни за билети нищо не е свършило

12. БЛАГОДАРЯ wlad thanked for this post
    Post Thanks / Like

Дай линк от къде се купуват билетите и трябва ли ми някаква регистрация ??
    лондон 2012 напиши и се регистрирай.Когато се купуват билетите крадитна или дебитна карта под ръка,ако ти съобще след бая чакане че има билети имаш две сесии от по 2 минути и половина 3 в който трябва да си попълниш данните от картата.за да си платиш белете.никой не те чака за нищо,после след известно време ти пристига потвърждение на имейла.а след това и билетите в пдф да си ги разпечаташ.моите още не се пристигнали след 2-3 часа чакане сигурно утре сутрнита ще дойдат по имайл

Post Thanks / Like

Забранено в внасяне на знамена по дълги от 1 на 2 метра.Забранени са големи чадъри от типа голф стик които са с извитите дръжки.Всякакви свирки,и издаващи звук устройства,плакатите също са забранени,течности по големи от 100 мл .Храна е позволена не да не е обилно количеството.Ръчна чанта среден размер до 25 литра се позволява такава че да може да се побере под седалката.Това е общо взето.За повече инфо тук http://www.london2012.com/mm/Documen...ts_Neutral.pdf

Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

влизам със 10 шишенца от по 100мл. бира и не ме бърка хахаха Или си представи всеки с по две стограмки ракия :Д хахаха ще стане голям мач (това в кръга на шегата)

Post Thanks / Like

влизам със 10 шишенца от по 100мл. бира и не ме бърка хахаха Или си представи всеки с по две стограмки ракия :Д хахаха ще стане голям мач (това в кръга на шегата)
    Да много важно да не се пие преди мача защото няма да ви пуснат.Аз от еуфория като нищо да се наджаскам на обедното барбекю днес

17. БЛАГОДАРЯ wlad thanked for this post
    Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

Да много важно да не се пие преди мача защото няма да ви пуснат.Аз от еуфория като нищо да се наджаскам на обедното барбекю днес
    ХАХАХАХАХ ако живееш далече ще имаш време да се оправиш докато пътуваш . А и къде отива цялото забавление на това да идеш на мач без дори да си пийнал една две бири. Споко надали седят с дрегери на входовете . Една ябълка, после една дъвка и една половинка вода и ще си свеж и невинен като бебе!

edition Аватара на kumana
    Post Thanks / Like

Апетитът идва с яденето
    Защо е важно да победим Аржентина? Не тръгнахме към Лондон с идея да бъдем първи в групата, но сега се вижда, че можем даже на полуфинал да играем, а пък там каквото сабя покаже. Ако бием днес Аржентина, а след това и Италия в понеделник, имаме голям шанс да играем малък финал или финал. Защо? Ако излезем първи от групата, по регламент на ¼ ще играем с 4ия от другата група. А това може да са сърбите или германците, т.е. имаме по-големи шансове да продължим напред към полуфинали, ако излезем първи в групата. Ако останем втори или трети (ако паднем от Аржентина или/и от Италия), ще играем по теглен жребий с третия или втория от другият поток, които могат да бъдат Бразилия или Русия (или САЩ, ако те загубят мачове и загубят първата позиция). Аз търся билет за Италия-България
    Sub Footage

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

ne e по теглен жребии, има го регламента
    Quarterfinals
    With eight teams remaining in medal contention, they are matched up in a single-elimination bracket as follows:
    Match 1: No. 1 Pool A vs. No. 4 Pool B
    Match 2: No. 3 Pool A vs. No. 2 Pool B
    Match 3: No. 2 Pool A vs. No. 3 Pool B
    Match 4: No. 4 Pool A vs. No. 1 Pool B

Semifinals
    The four quarterfinal winners advance to the semifinals, where the match-ups are as follows:
    Winner of Match 1 vs. Winner of Match 2
    Winner of Match 3 vs. Winner of Match 4

хубаво е да сме първиили трети , ще играем quarterfinal 1 (sorry, билета който взех от теб за което много ти благодаря). ако станем втори, ти ще си късметлийката.
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kumana Виж мнението
    Апетитът идва с яденето
    Защо е важно да победим Аржентина? Не тръгнахме към Лондон с идея да бъдем първи в групата, но сега се вижда, че можем даже на полуфинал да играем, а пък там каквото сабя покаже. Ако бием днес Аржентина, а след това и Италия в понеделник, имаме голям шанс да играем малък финал или финал. Защо? Ако излезем първи от групата, по регламент на ¼ ще играем с 4ия от другата група. А това може да са сърбите или германците, т.е. имаме по-големи шансове да продължим напред към полуфинали, ако излезем първи в групата. Ако останем втори или трети (ако паднем от Аржентина или/и от Италия), ще играем по теглен жребий с третия или втория от другият поток, които могат да бъдат Бразилия или Русия (или САЩ, ако те загубят мачове и загубят първата позиция). Аз търся билет за Италия-България
    Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    ne e по теглен жребии, има го регламента
    Quarterfinals
    With eight teams remaining in medal contention, they are matched up in a single-elimination bracket as follows:
    Match 1: No. 1 Pool A vs. No. 4 Pool B
    Match 2: No. 3 Pool A vs. No. 2 Pool B
    Match 3: No. 2 Pool A vs. No. 3 Pool B
    Match 4: No. 4 Pool A vs. No. 1 Pool B

Semifinals
    The four quarterfinal winners advance to the semifinals, where the match-ups are as follows:
    Winner of Match 1 vs. Winner of Match 2
    Winner of Match 3 vs. Winner of Match 4

хубаво е да сме първиили трети , ще играем quarterfinal 1 (sorry, билета който взех от теб за което много ти благодаря). ако станем втори, ти ще си късметлийката.
    Мадлена измениха регламента. Както Кумана каза ако сме 1ви играем с 4тия, ако сме 4ти играем с 1вия. Обаче ако сме 2ри или 3ти се тегли жребий между всичките отбори от двете групи и по-този начин може да се паднем с отбора с който сме били в една група втори път още на 1/4 финалите. Целта е да сме първи и се надяваме на сръбете да са 4ти, защото се видя, че с швабите играем зле, от танцьорчетата на самба имаме комплекси, а хамериканците не сме ги били от ... не помня от кога.

Post Thanks / Like

Благодаря ви за полезните мнение но ще помоля модератора да ги премести в тема за националния отбор по волейбол където им е мястото

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ако някои има билети за продан за мача ....... 07590311605-Драго имам нужда от 3

Нов потребител
    Post Thanks / Like

И аз търся два билета за довечера -07591942141 Българи Юнациии ))

Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от SHARP Виж мнението
    Ако някои има билети за продан за мача ....... 07590311605-Драго имам нужда от 3
    Цитирай Първоначално написано от Dorisss Виж мнението
    И аз търся два билета за довечера -07591942141 Българи Юнациии ))
    Тука никой няма да гледа дали вие търсите повярвайте ми. Казах ви 100 пъти идвате пред залата към 16:00 и почвате да търсите, много от нашите казаха че ще вземат и ще ги донесат там. Търсите си на място и това е.

Та който си търси билети да идва в 16:00 на УЕСТ Бромптон аз ще съм там , ще ме познаете висок и със флага на рамене или някъде :Д

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Влад ти сам ли ще бъдеш

Post Thanks / Like

Kамерата и перуката са ми приготвени Българи юнаци

28. БЛАГОДАРЯ wlad thanked for this post
    Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    Влад ти сам ли ще бъдеш
    Да.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Остави ми тел си на лична. Ако видя някой да продава да ти купя и да ти звънна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Организация защита на клиентите
    От GIULIANO във форум Взаимоотношения с работодател, инциденти, злополуки и други
    Отговори: 8
    Последно мнение: 27-02-2012, 07:43
  2. Аржентина легализира марихуаната
    От Suzanne във форум Други новини
    Отговори: 27
    Последно мнение: 12-09-2009, 22:01
  3. билети за бразилия-аржентина???
    От captain caveman във форум Спорт
    Отговори: 4
    Последно мнение: 10-08-2006, 19:15
  4. Ще пътуваме без визи до Аржентина и Парагвай
    От Suzanne във форум Други новини