Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 9 от общо 9
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Малко съмнения

Здравейте! Пиша тук, понеже имам един въпрос относно тази система AuPair. Ще започна от това, че аз ще съм студент в Англия и тази есен живот и здраве заминавам... Майка ми иска да намери начин за облекчаване на разходите по живот и т.н., при което се натъкна на този сайт: Работа в Англия за детегледачки Съответно има желание да се възползва от услугите на тази програма, защото месечното заплащане си е добро за българските стандарти. Първоначално се усъмних дали не е някаква измама, имайки в предвид това, че се включва осигуряване на място за живот и месечна издръжка. Та искам да ви попитам дали има някакви скрити условия относно тази агенция и дали наистина е толкова добре, колкото изглежда?

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Малко съмнения

Цитирай Първоначално написано от m.zokov Виж мнението
    Здравейте! Пиша тук, понеже имам един въпрос относно тази система AuPair. Ще започна от това, че аз ще съм студент в Англия и тази есен живот и здраве заминавам... Майка ми иска да намери начин за облекчаване на разходите по живот и т.н., при което се натъкна на този сайт: Работа в Англия за детегледачки Съответно има желание да се възползва от услугите на тази програма, защото месечното заплащане си е добро за българските стандарти. Първоначално се усъмних дали не е някаква измама, имайки в предвид това, че се включва осигуряване на място за живот и месечна издръжка. Та искам да ви попитам дали има някакви скрити условия относно тази агенция и дали наистина е толкова добре, колкото изглежда?
    Малко се съмнявам майка ти да е на възраст за au pair... Виж и тук какво е au pair

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ами да видях ги изискванията, но са й се обадили от фирмата и са й казали даже, че още следващата седмица можело да замине...

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Ами да видях ги изискванията, но са й се обадили от фирмата и са й казали даже, че още следващата седмица можело да замине...
    Тя може да замине и без да й се обаждат от фирма... обаче въпросът е, че ще работи незаконно и няма да й дадат съответната карта.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Тя може да замине и без да й се обаждат от фирма... обаче въпросът е, че ще работи незаконно и няма да й дадат съответната карта.
    Ами не знам, не ми е напълно ясно как стават тези неща и затова писах тук. Това, което са й казали от фирмата е, че сега през лятото имало голямо търсене и затова можело бързо да се уредят нещата...

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ами не знам, не ми е напълно ясно как стават тези неща и затова писах тук. Това, което са й казали от фирмата е, че сега през лятото имало голямо търсене и затова можело бързо да се уредят нещата...
    Не вярвай,след ,като знаеш добре англииски седни и прочети внимателно и запомни,там където ти обещават много,със сигурност нещо не е наред.

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Ще я вземат, ще поработи 3 месеца, разрешеното време за престой като турист, и после ще й кажат, че поради еди какви си причини не могат да я задържат и ще увисне със Ј100-200 печалба, ако е спестовница. А между другото тя уточнила ли е, че е над 28 г. възраст?

А изобщо погледнала ли е страницата с изисквания?

Изисквания към AU PAIR
    • Да сте неомъжена, да нямате деца
    А ето това я чака, независимо колко време е работила.

Такси

Заминаващите чрез нашата агенция получават БЕЗПЛАТЕН САМОЛЕТЕН БИЛЕТ ДО ЛОНДОН.
    Заминаването е и БЕЗ да заплащате НИКАКВИ ТАКСИ в България!

Заплащате таксите си СЛЕД като сте пристигнали във Великобритания. Нормалната практика е таксата, която е в размер на 5 (пет) СЕДМИЧНИТЕ Ви джобни пари, да Ви бъде удържана и да ни бъде изпратена от приемното Ви семейство. Това означава, че през първите 4 седмици, Вие изплащате таксата си към нас. В случай, че семейството не Ви удържи тези пари, то тогава Вие или Ваши познати сте длъжни да превеждате сумите по посочените банкови сметки ежеседмично (в рамките на 4 седмици), обикновено това се прави всеки петък.

В почти всички случаи ще бъдете посрещнати от семейството, което също се организира от нас.
    Последно редактирано от Arthur's Sword EXCALIBUR : 05-07-2012 на 09:11
    Не поглеждай с гняв назад.

8. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на elicka
    Post Thanks / Like

99 % е вероятността да я измамят.Целта на тези програми е да се наемат млади момичета,които да гледат децата,да учат езика,и да получават нищожно възнаграждение,което най-често е свързано с квартира и храна.Много често те не напускат дома.Дори наистина да я наемат,тя няма как да ти помага с разходите,защото ще получава само,колкото да може да спи и да се храни самата тя.
    По скоро се насочете към чистене на къщи.
    Всеки може да говори зад гърба ми каквото си иска !
    Важното е ,когато се обърна -всички да мълчат !

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Да, бързо ще се намери семейство, вероятно, но тя няма да може да работи законно, а ще плати за тази услуга, все едно че ще може...

Гугъл търсачка на форума

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Малко пъпчици ...
    От user във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 9
    Последно мнение: 05-04-2009, 23:07
  2. Съмнения в Ирландия, че се печели от трагедията в Могилино
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 0
    Последно мнение: 25-06-2008, 14:12
  3. малко...
    От Сашо във форум Фотография
    Отговори: 8