Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 41 от общо 41
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: "Бял списък" на агенции за намиране на работа и работодатели

Здравей,Мила,Господ здраве да ти дава,чрез тази тема помагаш на много наши сънародници,да знаеш!
    Нов съм тук и предварително се извинявам ако въпроса ми не е отправен на най-точното място,а той е следния-към кои агенции е най-удачно да се обърне човек относно професиите мотокарист и шивач?
    Предварително благодаря на всички,всички взели отношение,бъдете живи и здрави и Бог да ви пази!

2. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    GalyaR
    Guest

По подразбиране За: "Бял списък" на агенции за намиране на работа и работодатели

Здравей.

За шивач не мога да помогна, някой друг може би ще се включи.

За мотокаристи няма специализирана агенция, но такава работа се предлага в две основни направления – производство и строителство. Тоест, търсиш агенции в тази област. Трябва да имаш съответните сертификати за определен тонаж. Ако разполагаш с български лиценз и е достатъчно ценен, трябва да провериш как можеш да го легализираш. И по-важното, дали биха ти дали работа с него. За производство тая съмнения, че ще успееш без опит в UK, макар че зависи, разбира се, но в строителството определено би имал шансове. CSCS картата е по подразбиране и извън лизенза за мотокар.

Поздрави и успех.

Крейзи Аватара на ketket
    Post Thanks / Like

Аз не търся работа. Искам само да благодаря на Мила, че си е направила труда да постне линкове за работа, за улеснение на новодошли, които нямат и грам опит и подготовка в Англия и чакат на форума да им помага за това.
    Добре, че са форумите за да си начешеме езиците.

5. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post

По подразбиране Re: "Бял списък" на агенции за намиране на работа и работодатели

От темата са отделени дискусиите:

http://www.bghelp.co.uk/forums/%CF%F...%F2%E5%EB.html
    http://www.bghelp.co.uk/forums/%CF%F...%ED%F2%E8.html
    http://www.bghelp.co.uk/forums/%CF%E...%E5%F2%E8.html

Моля, в тази тема да се придържате към публикации, свързани с конкретни агенции за работа. Оф топикът се изтрива.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте малко инфо и от мен, мой приятели дойдоха тук да работят за staff finders уж всичко беше сигурно като пристигнаха вече нямали нужда от хора, взеха им по Ј300 за депозит и сега се чудят какво да правят без пари и без работа, и след като говорих с тях бяха толкова надахани и ми обясниха как с нетърпение чакали януари когато ще дойдат ощте хора с големи надежди като мой те приятели! Та моя съвет е не се доверявайте и внимавайте със STAFF FINDERS , и един човек да предпазя пак си струва е има и хубава страна имам си дружки у нас сега

Напреднал
    Post Thanks / Like

Здравейте!Интересуват ме агенции свързани със спортни специалности.Ако някой има инфо , благодаря!

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от tonika Виж мнението
    Здравейте малко инфо и от мен, мой приятели дойдоха тук да работят за staff finders уж всичко беше сигурно като пристигнаха вече нямали нужда от хора, взеха им по Ј300 за депозит и сега се чудят какво да правят без пари и без работа, и след като говорих с тях бяха толкова надахани и ми обясниха как с нетърпение чакали януари когато ще дойдат ощте хора с големи надежди като мой те приятели! Та моя съвет е не се доверявайте и внимавайте със STAFF FINDERS , и един човек да предпазя пак си струва е има и хубава страна имам си дружки у нас сега
    Тези 300 паунда депозит за какво точно са били?
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: "Бял списък" на агенции за намиране на работа и работодатели

Наемат ли почасово(имам деца които водя в 9,00 и прибирам в 3,30) и трябва ли да имам добър английски за чистачка?
    Благодаря ви за вниманието!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Go for Cleaning LTD
    www.goforcleaning.co.uk
    [email protected]
    020 8460 8928

Нов потребител Аватара на iori_xx
    Post Thanks / Like

Здравейте, ще може ли някой да ми даде координати на агенции, които дават работа във фабрики в Лондон. Аз мога да съдействам на търсещите в КЕНТ и по- точно Тънбридж Уелс.

Благодаря предварително.

Напреднал
    Post Thanks / Like

http://www.middletonmurray.com/

http://www.stafforce.co.uk/

Не съм чувала за проблеми с парите при тях.

Напреднал
    Град
    Лестър,Ийст Мидландс
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ketket Виж мнението
    Аз не търся работа. Искам само да благодаря на Мила, че си е направила труда да постне линкове за работа, за улеснение на новодошли, които нямат и грам опит и подготовка в Англия и чакат на форума да им помага за това.
    Стана ми интересно какво искаш да кажеш с това грам опит и подготовка в Англия?
    И защо да не разчита на форумите за помощ човек, нали това е идеята-да си помагаме взаимно.
    Пътят от хиляди мили започва с първата крачка.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от П.Димитров Виж мнението
    Стана ми интересно какво искаш да кажеш с това грам опит и подготовка в Англия?
    И защо да не разчита на форумите за помощ човек, нали това е идеята-да си помагаме взаимно.
    Приятелю не очаквай, че някой в днешно време ще ти помогне или като се изръсиш с маса пари на някоя агенция, тя ще ти намери мечтаната работа. Всичко си зависи от теб, така че, ако си решил да ходиш в Англия, събирай багажа в куфара, парите в джоба и не чакакай някой друг да ти оправя живота.

saver
    Guest

CV-Library!
    Регистрирате се там . От там ми се обадиха много и различни агенции , видяли моето CV. Имате голям шанс да си намерите работа но трябва да се регистрирате.
    Да попитам , от някои агенции ми искат снимка на лична карта, адрес , иншурънс номер. Това не е ли малко рисковано? Като им го пратя на мейла ще го видят само те , но и още само няколко хиляди хакерчета!

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от saver Виж мнението
    CV-Library!
    Регистрирате се там . От там ми се обадиха много и различни агенции , видяли моето CV. Имате голям шанс да си намерите работа но трябва да се регистрирате.
    Да попитам , от някои агенции ми искат снимка на лична карта, адрес , иншурънс номер. Това не е ли малко рисковано? Като им го пратя на мейла ще го видят само те , но и още само няколко хиляди хакерчета!
    Аз давам такива данни само при сключването на договор за работа - преди да ме наеме, не виждам основание за това.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от saver Виж мнението
    CV-Library!
    Аз давам такива данни само при сключването на договор за работа - преди да ме наеме, не виждам основание за това.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

19. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. "Бял списък" на агенции за намиране на работа и работодатели
    От Мила във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 32
    Последно мнение: 24-01-2014, 00:28
  2. Отговори: 1
    Последно мнение: 30-10-2011, 17:46
  3. Координати на работодатели работещи по "Sectors Based Scheme (SBS)"
    От peshko12 във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 04-10-2010, 21:55
  4. Има ли смисъл да се пробвам за "добра" работа в Англия
    От aistefan във форум Професии и работа
    Отговори: 8
    Последно мнение: 02-09-2010, 18:10

Етикети за тази тема

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове