Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 23 от общо 23
    плъшка Аватара на Beri
    Post Thanks / Like

По подразбиране какви документи са нужни за пред посолството за виза за au-pair?

Здравеите,
    Някой, ако е кандидатсвал на скоро за виза за аu-pair, може ли да каже какви документи представи в посолтвото?
    Благодаря предварително!!!

Напреднал Аватара на pisanka81
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: какви документи са нужни за пред посолството за виза за au-pair?

може ли някой да ни освети по този въпрос?
    Be the change you want to see in the world! Mahatma Gandhi

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: какви документи са нужни за пред посолството за виза за au-pair?

Цитирай Първоначално написано от pisanka81
    може ли някой да ни освети по този въпрос?
    има много теми за au-pair. i всичко е обяснено.
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Oтива се на бутона search ,пишеш опеар и ще ти излезе всичкото инфо. .....някои хора са си губили времето да напишат,ти си загуби малко от твоето и си направи труда да прочетеш........

Post Thanks / Like

ок,
    друг въпрос:
    задалжително ли е семейството което кани au pair да е английско.
    аз може ли да поканя моя приятелка примерно

Post Thanks / Like

ок,
    друг въпрос:
    задалжително ли е семейството което кани au pair да е английско.
    аз може ли да поканя моя приятелка примерно
    Не можеш. Опеар програмата е за по-големи деца,не за бебета. Имам предвид,че трябва да са деца в училищна възраст ( това е опеар,да бъде част от семеиството с цел усъвършенстване на езика ,като същевременно изпълнява елементарни неща - водене/прибиране от училище на децата,трябва да е english speaking family да им дадат за храна и еи такива подобни.И да е на възрст от 17 до 27 г. На теб ти трябва нани...
    Последно редактирано от Zara : 28-01-2006 на 23:46

Post Thanks / Like

ти откъде знаеш на мен какво ми трябва.
    аз може въобще да не питам за себе си, а за мои приятели.

Post Thanks / Like

Ми нали сама каза да си поканя моя приятелка......

Post Thanks / Like

говори се по принцип, и това което питам е коренно различно от това за което пишеш.
    Придържай се към темата

Post Thanks / Like

говори се по принцип, и това което питам е коренно различно от това за което пишеш.
    Придържай се към темата

по принцип иди на саита на Хоме Офис и си прочети всичко
    по принцип трябва да е English speaking................
    по принцип........ти зададе въпроса за семеиството и приятелките тн.....
    Мога да бъда и така любезна да ти дам линк
    http://www.ind.homeoffice.gov.uk/wor.../au_pairs.html

Post Thanks / Like

ами аз вече го разгледах този линк. Други хора вече са дали доста инфо.Просто ме интересуваше дали трябва да е английско семейството. Но докато разбереш какво те питам, аз намерих отговор и на този си въпрос.
    Лека Нощ!

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

когато се задава един и същи въпрос по няколко пъти, хората които могат да отговорят, просто не го правят, защото вече са го правили и си ценят времето.
    както се вижда, първоначлният въпрос е зададен през ноември и никой не му е отговорил, зашото вече е отговаряно на този въпрос няколко пъти.
    писанка, включително и въпроса за английско семейство и дали трябва да бъде такова е дискутирано, правилата за опеър са обяснени.
    зара реагира по-рязко, защото тя винаги се стреми да отговаря на всеки въпрос във форум визи и когато вижда че труда и не се цени се дразни.
    представи си всеки влиза, задава въпроис и чака отговор, ами то няколкото човека които отговарят нямат физическата възможност да пишат едно и също всеки път.
    затова аз предлагам да бъдем принципни и да се уважаваме. тук сме за да си помагаме, а ако не можем да помогнем поне да ценим че някой помага и то абсолютно безкористно.
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Post Thanks / Like

ами аз вече го разгледах този линк. Други хора вече са дали доста инфо.Просто ме интересуваше дали трябва да е английско семейството. Но докато разбереш какво те питам, аз намерих отговор и на този си въпрос.
    Лека Нощ!
    Друг път потърси първо и после питаи
    лека нощ

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Семейството обезателно би трябвало да е английско, а относно възрастта на децата няма значение, но недей да намираш семейство с деца по-малки от 4-5 години, защото е много тежко. По закон до 3-годишна възраст децата би трябвало да се гледат от нани, а след това може и о'пеър, но тук си правят каквото си искат и наемат о'пеър за всички, защото е по-евтино. От опит казвам, стресиращо е да се захващате с малки деца или бебета, особено ако нямате предишен опит или нужната квалификация.

Post Thanks / Like

Това са документите примерни:

1. писмо от британското семеиство,където ще живее кандидата ,където се описват задълженията ежедневните + заплащането,а също и желанието на семеиството лицето да замине като опеар.
    2. бележка от работа или учебно заведение,че кандидата прекъсва обучението си или ще ползва отпуск
    3.документи,показващи досегашно обучение по англииски език
    4. доказателство за имиграционния статут на всички близки и роднини на кандидата в УК
    Последно редактирано от Zara : 30-01-2006 на 18:50

Post Thanks / Like

Придържай се към темата
    Maria,това се отнася и за теб.......

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena
    когато се задава един и същи въпрос по няколко пъти, хората които могат да отговорят, просто не го правят, защото вече са го правили и си ценят времето.
    както се вижда, първоначлният въпрос е зададен през ноември и никой не му е отговорил, зашото вече е отговаряно на този въпрос няколко пъти.
    писанка, включително и въпроса за английско семейство и дали трябва да бъде такова е дискутирано, правилата за опеър са обяснени.
    зара реагира по-рязко, защото тя винаги се стреми да отговаря на всеки въпрос във форум визи и когато вижда че труда и не се цени се дразни.
    представи си всеки влиза, задава въпроис и чака отговор, ами то няколкото човека които отговарят нямат физическата възможност да пишат едно и също всеки път.
    затова аз предлагам да бъдем принципни и да се уважаваме. тук сме за да си помагаме, а ако не можем да помогнем поне да ценим че някой помага и то абсолютно безкористно.
    ами точно този въпрос за документи при кандидатсване за au-pair visa не е бил обсъждан. аз разгледах всички постове.
    както и да е Зара е пуснала някакво инфо, но както всички разбирате това инфо не може да се види от всеки.
    Аз утре ще се обадя в посолството в Б-я и ще ги питам какви документи се изискват и ще пусна информация така че да е available за всеки.
    Последно редактирано от pisanka81 : 29-01-2006 на 14:58

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Придържай се към темата
    Струва ми се че малко се заяждаш.
    Хортат се опитват да отговарят на едни и същи неща по няколко пъти.
    Наистина е писано доста, ако някой незнае как се търси из форума бихме му обяснили.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Post Thanks / Like

ами напротив-не мисля че аз съм тази която се заяжда.
    но ти мисли каквото искаш.
    намери ми ако обичш кой и кога е писал за това какви документи са необходими.
    аз не можах да намеря и затова утре ще се обадя в посолството да ми дадат инфо.
    за разлика от зара ще го пост-на така че и другите да го четат.

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

ами напротив-не мисля че аз съм тази която се заяжда.
    но ти мисли каквото искаш.
    намери ми ако обичш кой и кога е писал за това какви документи са необходими.
    аз не можах да намеря и затова утре ще се обадя в посолството да ми дадат инфо.
    за разлика от зара ще го пост-на така че и другите да го четат.
    seksualniq jivot li ti kuza ta si tolkova sprihava.(imam pm!!!)
    murzq te da pishesh au-pair v serach i zse da mrunkash 4e ne ti davat tva koeto iskash!
    kato iskash da ti se dava vinagi tva koeto iskash,trqbva i ti da davash kogato ot tebe se iska!
    da ti namerq li vsi4koto info za au-pair koeto go ima vuv foruma..i posle-`usluga za usluga`,a???
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Post Thanks / Like

ами ще се оправя оправя и сама.
    мисля че изцяло се загуби смисъла на заглавието

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

след написване au-pair в полето за търсене излизат следните резултати http://www.bghelp.co.uk/forums/searc...=68137.Прочети ги всичките и задай конкретния въпрос който не ти е ясен, тогава се ангажирам да помоля лично зара и мадлена да помогнат и открием този отговор.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm
    след написване au-pair в полето за търсене излизат следните резултати http://www.bghelp.co.uk/forums/searc...=68137.Прочети ги всичките и задай конкретния въпрос който не ти е ясен, тогава се ангажирам да помоля лично зара и мадлена да помогнат и открием този отговор.
    thanks za mujkata solidarnost!da ti se vrushta!
    nekoi den ako zeme da se navurta nekoi mustakat bangladejez okolo tvoita kushta da znaesh 4e ti se vrushta zaradi dumpinga deto mi go pravish tuka!
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Какви документи са нужни за регистрация на фирма и какви разходи има
    От iceeto във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 1
    Последно мнение: 13-06-2012, 21:55
  2. Какви документи са нужни за работа в UK?
    От dantez във форум Професии и работа
    Отговори: 2
    Последно мнение: 24-12-2011, 05:22
  3. Отговори: 16
    Последно мнение: 04-04-2009, 10:46
  4. Отговори: 17
    Последно мнение: 01-06-2008, 23:49

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове