Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 39
    Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Question Отзиви за Recruitment Agency LTD?

Здравейте.Понеже не намерих друга тема пиша тук-ако съм объркал моля да бъда извинен.Искам да попитам за Recruitment Agency LTD -българи предлагат работа но искат 300 паунда.Някой да има инфо за тая агенция? Обещават работа до 2 седмици и дори съдействие за НИН. мисля че ще е добре за тия съфорумници които са без работа -поне да разберем да рискуваме или не.Та ако агенцията е читава -нищо лошо -да печелят, ако ли не- да им бием шута заедно.Благодаря.
    Последно редактирано от BGHelp : 08-06-2012 на 11:37 Причина: обособяване на въпроса в отделна тема

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Отзиви за Recruitment Agency LTD?

Дай повече подробности - имена, уебсайт, къде рекламират дейността си?

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. БЛАГОДАРЯ ivvoboy22 thanked for this post
    Напреднал Аватара на crushman
    Град
    Croydon
    Post Thanks / Like

Обявата им е в раздел "Предлагам работа" от вчера! Но не намирам сайт

5. БЛАГОДАРЯ ivvoboy22 thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от crushman Виж мнението
    Обявата им е в раздел "Предлагам работа" от вчера! Но не намирам сайт
    Това, че няма сайт, не е много хубаво. Вероятно няма и много "история"...

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

7. БЛАГОДАРЯ crushman, ivvoboy22 thanked for this post
    Град
    Croydon
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Това, че няма сайт, не е много хубаво. Вероятно няма и много "история"...
    Това е и моето мнение, пък и да събират пари предварително.. никоя агенция тук не знам да го прави, поне аз

9. БЛАГОДАРЯ ivvoboy22 thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Ами ето какъв SMS ми пратиха като говорих с тях-адреса е:
    1 Ropemaker Street EC2Y 9HT A иначе обещават работа до 14 дни главно по хотели и ресторанти и лейбър и тн.Ако до месец не ти намерят работа ти връщат парите -това най вече запомних от пороя думи - а и парите предварително -не може на части или от първа заплата

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от crushman Виж мнението
    Това е и моето мнение, пък и да събират пари предварително.. никоя агенция тук не знам да го прави, поне аз
    Не го правят, защото е забранено да се събират пари от работниците.

Гугъл търсачка на форума

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Отзиви за Recruitment Agency LTD?

Мога да кажа, само че ми мирише отново на българска далавера и измама, затова сме си такива ***** българите защото гледаме само да се прецакаме взаимно и навсякъде! Коя английска фирма иска пари за започване на работа и какво съдействие оказват тези измекяри, че и 300 пунда да им дадем,няма ли да им се напукат петичките! Eй, мамка му! Много ясно, че ще съберат последните пари на всички, който са дошли тук с мизерни средства и след това иди ги гони! Ясна е работата, не се лъжете, след това само ще си изхабите нервите, няма да са първите, който ще живеят на чужд гръб!

13. БЛАГОДАРЯ Winona thanked for this post
    Тра-ла-ла Аватара на wlad
    Град
    ЛондонЪ
    Post Thanks / Like

По подразбиране Мнения относно:The Recruitment Agency LTD

Здравейте,
    може ли някой от вас да ми помогне с информация относно тази фирма. Виждам, че от доста време пускат обяви тук и се замислих да ги пробвам, но преди това искам мнението на някой който е работил с тях или е имал допирни точки. Благодаря предварително

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Въпрос относно Агенция за набиране на персонал

Здравейте съфорумци! Искам да попитам дали някой е ползвал услугите на Агенция за набиране на персонал - Recruitment agency. На обявите фигурира името Кихайов. Телефона им за връзка е 07565247938. Искат 300 паунда, от които 200 паунда - при насрочено интервю и 100 паунда при намиране на работа. Ако в срок до 30 дни не осигурят работа - въпросните 200 паунда се връщат. Ако някой има информация по въпроса, моля да я сподели. Ако някъде във форумите има подобна информация - извинявам се, не съм я намерила.
    Последно редактирано от Мила : 02-07-2012 на 11:33 Причина: Преместване на съобщението в тази тема от модератор

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Въпрос относно Агенция за набиране на персонал

Цитирай Първоначално написано от telefonist Виж мнението
    Здравейте съфорумци! Искам да попитам дали някой е ползвал услугите на Агенция за набиране на персонал - Recruitment agency. На обявите фигурира името Кихайов. Телефона им за връзка е 07565247938. Искат 300 паунда, от които 200 паунда - при насрочено интервю и 100 паунда при намиране на работа. Ако в срок до 30 дни не осигурят работа - въпросните 200 паунда се връщат. Ако някой има информация по въпроса, моля да я сподели. Ако някъде във форумите има подобна информация - извинявам се, не съм я намерила.
    Аз лично не бих дала 200 паунда за насрочено интервю... защото на интервю за едно работно място се викат поне около 10-тина човека, а се избира само един. И после ще ви кажат - ама ние нали ви насрочихме интервю - трябваше да се представите по-добре. Ние нашата част си я изработихме - т.е. 200-те лири са си наши.

За какво интервю и каква работа става въпрос?
    Този човек работи в противоречие със законите на Великобритания:

Agency fees for finding you work
    Your employment agency can’t charge you a fee for finding or trying to find you work. They can charge you for additional non-work-finding services (eg CV writing). However, they cannot make you use these services as a condition for finding you work.

http://www.direct.gov.uk/en/Employme...cies/DG_173258
    На български - агенцията за работа не може да ви таксува за намирането на работа или опитите да ви намерят работа. Могат да ви таксуват за допълнителни услуги, които не са намиране на работа (например, писане на СиВи). Въпреки това, е забранено да ви карат да ползвате тези услуги като условие, за да ви намерят работа.
    Последно редактирано от Мила : 02-07-2012 на 11:41

Гугъл търсачка на форума

17. БЛАГОДАРЯ telefonist, crushman, Winona, shina1987 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитираш ми мислите, просто реших да сондирам мнение, пък и съм сигурна, че има и други, които се интересуват от тази компания или каквото е там. Най-малкото ще им светне червената лампа, надявам се.

19. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Град
    Croydon
    Post Thanks / Like

Ами аз няма как да дам пари ей така за интервю, поради факта че видиш ли съм отишъл на него. Както казах и по-горе и Мила потвърди за агенциите и таксите... абсурд. 300 паунда за нечий джоб, не бих се навил така. Как това се случва с БГ "агенции" основно... Затова и гледам да не се занимавам с такива, че от българи/ки в чужбина имам обеца на ухото вече!
    Може и да греша в преценката, но си е моя

Нов потребител
    Post Thanks / Like

никой ли няма който е ходил на интерв и да са му намерили работа !!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз се записах при тях, отидох на интервю говорих с човека, аз нямах представа каква работа предглага, аз предложих да ми потърси нещо за администратор. Погледна и каза че почват от 9 паунда на час и реших на другия ден им дадох 200 паунда, подписах договор и ми дадоха invoice че съм им платил таксата. Каза че след 2-3 дена ще ми се обади и да ми даде някаква информация, получих СМС, че ще почвам работа след около 11 работни дена, което значи около 23ти. Тая седмица го търсих тоя дето ми прави интервю, но не ми вдига... Офиса им беше на банк в една доста скъпа сграда, човека се казваше Иванов. Попринцип изглеждаше достоверно, завършил е в НБУ, не приличаше на пълен глупак и преди моето интервю имаше някакъв негов приятел, на който му оказваше помощ какво да прави с някакъв трудов договор. Все още си мисля, че не е фрауд, но ми направи лошо впечатление, че искат да ме наемат като селф и най-вероятно няма да имам никаква платена отпуска :/ . Като има нещо ново пак ще пиша

Нов потребител
    Post Thanks / Like

и аз за това питам защото и аз им дадох парите звуня им ден през ден че нещо се осъмних . вчера говорех с него каза че ми е дошъл договора и бил при адвокат да го прегледа и в понеделник трябва да го подпишем . днес получавам смс 4е въпросния Иванов напуска агенцията и щял да го замества някакъв Радев и направо ме хвърлиха в шах . надявам се да не е някоя измама само

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Каквоооооо??? На мен никакъв СМС не са ми пращали!!! Щом тоя е напуснал явно нещо се случва... Ти за каква позиция кандидатства?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

в стек хаосе да транжирам пърйоли

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от H0lyGanGs7eR Виж мнението
    Аз се записах при тях, отидох на интервю говорих с човека, аз нямах представа каква работа предглага, аз предложих да ми потърси нещо за администратор. Погледна и каза че почват от 9 паунда на час и реших на другия ден им дадох 200 паунда, подписах договор и ми дадоха invoice че съм им платил таксата. Каза че след 2-3 дена ще ми се обади и да ми даде някаква информация, получих СМС, че ще почвам работа след около 11 работни дена, което значи около 23ти. Тая седмица го търсих тоя дето ми прави интервю, но не ми вдига... Офиса им беше на банк в една доста скъпа сграда, човека се казваше Иванов. Попринцип изглеждаше достоверно, завършил е в НБУ, не приличаше на пълен глупак и преди моето интервю имаше някакъв негов приятел, на който му оказваше помощ какво да прави с някакъв трудов договор. Все още си мисля, че не е фрауд, но ми направи лошо впечатление, че искат да ме наемат като селф и най-вероятно няма да имам никаква платена отпуска :/ . Като има нещо ново пак ще пиша

Здрасти,ето адреса от който ми отговориха [email protected]
    ...дано свърши някаква работа ,пиши какво стана днес на другия адрес където отиде

27. БЛАГОДАРЯ H0lyGanGs7eR thanked for this post
    Напреднал Аватара на diamonde
    Post Thanks / Like

изгорели сте с по 200 кинта,повече от ясно е,

Нов потребител
    Post Thanks / Like

аз не можах ,благодарение на младежа на който писах,случайно го засякох на място

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте, явно тази фирма е АБСОЛЮТНА ИЗМАМА, нямат офис просто наемат стаи за "бизнес срещи" и ти взимат кинтите. Не можах да намеря този другия адрес EC2Y 9HT, но със сигурност и там работят по същата схема. Единствената информация която намерих от портиера на сградата е име Иван Иванов и мобилен телефон на който се обажда някакъв си турчин Хюриет, не говори български. В петък този иванов им е казал че повече няма да идва и им е казал чао, което съвпада с това което са казали на @peshopeshaka че напускал, но като отидох там видях shina1987 и още една жена, на които им били насрочени интервюта за днес... На мен това име ми се струва че дори името не е вярно, адреса IP14 5HI е в едно село, което също изглежда като абсолютна измама...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

@peshopeshaka дадоха ли ти телефона на този радев? имаш ли някакъв контакт с тях в момента?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Прочетох всички коментари и все повече се обеждавам,че и ние с приятелката ми сме си дали парите на вятъра и като допълнение изгубихме един месец в чакане на "оня..". Аз ходих на 16.06 за първи път и по същия начин подписах договор, че до месец започвам работа, като устната уговорка беше за помощник барман.След няколко дена получих съобщение, че старта на работата е след около 13 работни дни.След това заведох и приятелката ми, която също плати 200 лири и подписа договор.В събота получих смс, че Иванов напуска и идва Радев.Днес ходихме до "агенцията" и нямаше никой.Портиерката ми каза, че е имало насрочени срещи с Иванов за сутринта, но го нямаше.Предлагам ако до ден два не се случи нищо да отиваме в полицията и да си търсим правата.(И да се надяваме, че този елемент още е в Лондон).

Напреднал Аватара на bojola
    Post Thanks / Like

И в полицията и в други подобни институции да отидете парите си няма да видите,или да накарате въпросните измамници да си получат заслуженото.
    Вече ще знаете как и къде се дават пари.

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Моля за отзиви за Extraman Recruitment
    От fabiano във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 12
    Последно мнение: 09-12-2014, 22:43
  2. New Wave Recruitment
    От bastian във форум Работа и бизнес в UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 23-10-2014, 03:19
  3. ITO Recruitment мнения
    От diaboli4no във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 5