Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 10 от общо 10
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране WP Procedure - help!!!!!

Здравейте всички!

Имаме следния проблем и сте се радваме, някои с повече опит да ни помогне. Сяпругят ми беше 18 месеца в UK с business виза. Не можа да дочака 3-годишната, защото Home Office му отказа travel екстентион през август, а трябваше да се прибере по семейни причини. UK employer, при когото работеше последните месеци е сягласен да му сядейства за Work Permit, но иска да му изпратим информация какви документи трябва да подготви и кяде да ги изпрати. Тъй като той е на вязраст и едва ли сте отдели време да чете Immigration Рулес, ВП Гуиданцес и други материали, публикувани в нета, аз се опитах да свярша това вместо него, но не можах да реша коя е точната application form, може би business and commercial ВП1 (employer applies for a first time and only for one person, his company profile is metal scrap packing), какви са степс, които трябва да следва, кое след кое се подава, абе вяобще каква е процедурата.
    На всички, които ми отговорят благодаря предварително.
    Последно редактирано от Zara : 27-10-2005 на 10:42 Причина: кирилица

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Здравей
    Формата която трябва работодатела да попълни е ВП1 сваля се от сайта на home office.
    На мен миналата година ми извадиха work permit но ползвах адвокадска фирма и получих отговор за 2 дни, но самият печат в паспорта отне 2 месеца.не знам ако движис нещата сам колко време отнема.
    Трябва да имате преводи на диплома, ако има такава, по-добре и ако е призната от UK институция, документ за стаж(трябва е да е работил на същата длъжност за която кандидатства в UK) - 3 години е добре.
    Ами не знам на кой адрес се пращат документите защото на мен всичко адвокатите правиха. Ако има нещо друго питай.
    До скоро
    Последно редактирано от Zara : 27-10-2005 на 13:43 Причина: кирилица

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Post Wp

Blagodarja Nia2005. Koja beshe advokatskata kantora, 4iito uslugi si polzvala?
    Samo diploma i stazh dostatq4ni li sa ili poiskaha i drugi docs?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Фирмата е Виза Office номерът им е 02078368505. Те ми искаха CV и по CV-то ресават дали да се заемат с твоя случаи или не. Хубавото е че чак когато имас паспорт с ударена виза тогава им пластас, ако ти откажат не ти взимат пари. С други думи те се захващат с теб само ако са 100 % сигурни че сте успеят а пък ти давас пари при положителен резултат.на мен ми взеха тогава 850 паунда,но имас work permit за 5 години.
    Успех
    Последно редактирано от Zara : 27-10-2005 на 17:25 Причина: кирилица

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Question

Thanks Nia2005 Opitah se da namerja njakakvi koordinati na tazi firma v neta, no ne uspjah. Moite verbal skills ne sa mnogo na nivo i zatova telefona, koito si izpisala ne mi varshi rabota. Po-lesno mi e da im pisha. Ako ne te zatrudnjava, bi li izpisala to4noto ime na firmata, adress, e-mail, lice za kontakt ili website, ako imat? Vsjaka info ste e ot polza.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

otivas na www.visa-office.com i tam ste nameris cialata info za work permit.no ste triabva po niakoe vreme da im se obadis ili pone saprugat ti nali vse pak ako si vadis work permit triabva da imas dobri poznania po angliiski.do skoro uspeh

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от sacher
    Здравейте всички!

Имаме следния проблем и сте се радваме, някои с повече опит да ни помогне. Сяпругят ми беше 18 месеца в UK с business виза. Не можа да дочака 3-годишната, защото Home Office му отказа travel екстентион през август, а трябваше да се прибере по семейни причини. UK employer, при когото работеше последните месеци е сягласен да му сядейства за Work Permit, но иска да му изпратим информация какви документи трябва да подготви и кяде да ги изпрати. Тъй като той е на вязраст и едва ли сте отдели време да чете Immigration Рулес, ВП Гуиданцес и други материали, публикувани в нета, аз се опитах да свярша това вместо него, но не можах да реша коя е точната application form, може би business and commercial ВП1 (employer applies for a first time and only for one person, his company profile is metal scrap packing), какви са степс, които трябва да следва, кое след кое се подава, абе вяобще каква е процедурата.
    На всички, които ми отговорят благодаря предварително.
    нали е бил с бизнес виза пък е имал работодател????
    после се чудете защо отказват визи и ни преглеждат документите под лупа.
    ако някой прави незаконни неща тук, поне да не ги обсъжда във форума или да зададе въпроса по начин по който не става ясно кой какво върши незаконно.
    това не ни създава много добра репутация.
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от madlena
    нали е бил с бизнес виза пък е имал работодател????
    после се чудете защо отказват визи и ни преглеждат документите под лупа.
    ако някой прави незаконни неща тук, поне да не ги обсъжда във форума или да зададе въпроса по начин по който не става ясно кой какво върши незаконно.
    това не ни създава много добра репутация.
    Благодаря за забележката milena. Ще си взема поука, макар със сигурност да не сме единственият случай.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от sacher
    Благодаря за забележката milena. Ще си взема поука, макар със сигурност да не сме единственият случай.
    естествено че не сте единственият. далече съм от тази мисъл. просто да не тръбим.
    успех
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Освен това което Мадлена вече каза,смятам,че също трябва да се внимава много като се стигне до интервю в посолството. Защото там много питат и да не стане повод за излишни въпроси - ама бизнес виза,пък последния работодател ви изисква уърк пермит....ако тук грешки са простени и е място да научим нещо,то в посолството няма право на грешки.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker