Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 45 от общо 45
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: Джоб Консулт ООД

Моля всички знаещи нещо за Джоб консулт ООД-Варна за информация .Има ли някой които да се е задържал на работа към тях.Успявахте ли да им платите всички пари с които ви задължават и за колко време.Колко депозит ви удържат и има ли някой на когото да са го върнали.Какво беше отношението на персонала който работи в офиса в Лондон към вас.Можете да ми пишете и на лични.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте и аз чакам от тази фирма другата седмица да ме извикат за работата в Австралия

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Може ли да ви попитам каква е процедурата?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от sirvalski_25 Виж мнението
    Може ли да ви попитам каква е процедурата?
    Моля приятелка замина преди две години с тях. плащат 6,50 паунда на час. клиентите ти плащат цялата сума и ти си отделяш своята част. живееш в обща къща с още жени, като наемът е 300 п аунда на месец на легло. забележи, че не е на стая. по две жени в стая. май пари ти трябват само за билета, защото там почваш да вземаш пари след няколко дни. във времето им връщаш разходите, които са направили по теб, т. е. 300 -та паунда за квартирата, като работиш по няколко часа на ден за тях. договорите са 6 месечни. обикновено след 6 месец, жените се отделят в друга квартира, но това е индивидуално. тук ти осигуряват предварителен курс за почистващите препарати и лек английски. това зная аз. в четвъртък летя за лондон, но определено не искам да почвам работа чрез българска фирма. успех ти желая.

5. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Валямил Виж мнението
    Моля приятелка замина преди две години с тях. плащат 6,50 паунда на час. клиентите ти плащат цялата сума и ти си отделяш своята част. живееш в обща къща с още жени, като наемът е 300 п аунда на месец на легло. забележи, че не е на стая. по две жени в стая. май пари ти трябват само за билета, защото там почваш да вземаш пари след няколко дни. във времето им връщаш разходите, които са направили по теб, т. е. 300 -та паунда за квартирата, като работиш по няколко часа на ден за тях. договорите са 6 месечни. обикновено след 6 месец, жените се отделят в друга квартира, но това е индивидуално. тук ти осигуряват предварителен курс за почистващите препарати и лек английски. това зная аз. в четвъртък летя за лондон, но определено не искам да почвам работа чрез българска фирма. успех ти желая.
    демек, умираш от глад. За Лондон 6.50 е смешно, при условие, че всичко е много скъпо. Другото нещо, в договора имаш ли гарантирани часове или брой къщи. Какво да ти кажа, всичко ми изглежда много съмнително.Това да те забият в лондон на 6.50 е престъпление

миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    демек, умираш от глад. За Лондон 6.50 е смешно, при условие, че всичко е много скъпо. Другото нещо, в договора имаш ли гарантирани часове или брой къщи. Какво да ти кажа, всичко ми изглежда много съмнително.Това да те забият в лондон на 6.50 е престъпление
    Прав си. В момента минималната заплата необходима за нормален живот в Лондон е 9.15 паунда. Друг е въпросът, че 1/4 от работещите в Лондон вземат под този минимум. През агенции винаги по-малко ще се взема - нали всички по веригата трябва да печелят
    while (2+2 == 4) {
    drink(new Bourbon("Jefferson's" , 100));
    }
    gotoAndStop ("bed");

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    доколкото зная, часовете са така докарани, че да можеш да си плащаш разходите, но не и да се разпростираш. все пак всички идваме тук, зада покриваме разходите в България по заеми, семейство и т. н. моята приятелка казва, че вече е на самостоятелна квартира, че нещо не й е свсем харесало в общата квартира, но това става след 6-те месеца. досега не се е върнала. чувам я горе - долу свежа по телефона, но тя си знае. работи много и е цял ден навън. след определен период зная, че си завъждаш и самостоятелни клиенти. твои доволни клиенти от фирмата могат да те препоръчат и на техни познати. имало и момент да се крадат адреси и т. н. като навсякъде - има плюсове и минуси. ако си на зор и не знаеш добре английски, мисля, че това е вариант. така мисля аз. познавачите биха моглид а кажат нещо по - подробно относно идеята да идваш с такава фирма. отново ти желая успех. аз вече съмтук от два дни и съм леко стресирана от транспортните схеми и разходи, но това е. като не ми харесва - в бг-то

Нов потребител
    Град
    Weston Super Mare
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: "Бял списък" на агенции за намиране на работа и работодатели

Здравейте, искам да попитам някой чувал ли е за фирмата Джоб Консулт, като чета по форумите всички казват, че е Макс консулт. Моля някой ако има информация за тази фирма дали могат да влезнат в "белият" списък за фирми предлагащи работа от България в Англия. Моля за съдействие!

П.с. сигурна съм че поста ми не е за тук, но не мога да намеря къде мога да питам...

Благодаря!

Нов потребител
    Град
    Weston Super Mare
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Джоб Консулт ООД

Здравейте, и аз искам да знам някой работи/л ли е с тази фирма, знае ли коректни ли са и могат ли да попадне тази фирма към "белият" . Моля, някой да каже ако знае без да лъже и да помогне!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Валямил Виж мнението
    доколкото зная, часовете са така докарани, че да можеш да си плащаш разходите, но не и да се разпростираш. все пак всички идваме тук, зада покриваме разходите в България по заеми, семейство и т. н. моята приятелка казва, че вече е на самостоятелна квартира, че нещо не й е свсем харесало в общата квартира, но това става след 6-те месеца. досега не се е върнала. чувам я горе - долу свежа по телефона, но тя си знае. работи много и е цял ден навън. след определен период зная, че си завъждаш и самостоятелни клиенти. твои доволни клиенти от фирмата могат да те препоръчат и на техни познати. имало и момент да се крадат адреси и т. н. като навсякъде - има плюсове и минуси. ако си на зор и не знаеш добре английски, мисля, че това е вариант. така мисля аз. познавачите биха моглид а кажат нещо по - подробно относно идеята да идваш с такава фирма. отново ти желая успех. аз вече съмтук от два дни и съм леко стресирана от транспортните схеми и разходи, но това е. като не ми харесва - в бг-то
    пич, тия работи можеш да ми ги разправяш, ако си в някое забутано село с един магазин и да няма къде кво да харчиш. Лондон брат където е пълно с магазини, барове, кина, да ти стигат парите само за сметки, яден и нищо друго, просто заеби тая работа. Ти дрехи не смяташ ли да си купуваш, не ходиш ли по кръчми когато си свободен

Нов потребител
    Град
    Weston Super Mare
    Post Thanks / Like

А как се предвижва приятелката ти в Лондон до адеесите, тя ли си плаща транспорта? Ходила ли е във Варна на обучение безплатно ли е било и къде е спал? :-)
    Толкова ли е скъпо, че да не можеш да отделиш пари за развлечения.... Не знам дали е сигурна фирмат. Викат ме на интервю март месец.

Напреднал Аватара на padina.pavonia
    Град
    London
    Post Thanks / Like

не ви ги препоръчвам, освен ако не сте много много отчаяни

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от monSi Виж мнението
    А как се предвижва приятелката ти в Лондон до адеесите, тя ли си плаща транспорта? Ходила ли е във Варна на обучение безплатно ли е било и къде е спал? :-)
    Толкова ли е скъпо, че да не можеш да отделиш пари за развлечения.... Не знам дали е сигурна фирмат. Викат ме на интервю март месец.
    За транспорта всеки си купува седмична карта. излиза по - изгодно, отколкото единични билети. за развлеченията е здравословно и рентабилно да забравиш за известно време, че видях, че една бира е 5 паунда. аз съм от една седмица тук и парите летят неусетно. начинът на живот следва да се промени драстично, поне в началото. транспортните връзки са много удобни, но градът е огромен и не може да се сравни с нищо в България. за сигурно - фирмата е сигурна. сигурно е, че ще работиш доста за тях. дават ти в началото подслон, който после си го изплащаш. няма нищо безплатно в живота. удобното е, че ти предлагат готова работа, а не си я търсиш ти. по - нататък всеки се оправя, но в началото е вариант.

15. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Post Thanks / Like

Аз не мога да розбера, толкова ли е сложно да си направиш св и да отвориш нета и да си ги изпратиш.Какво си губиш времето с някакви фирми, които ти крадат от труда. Миналата година бях по работа в лондон, като ходих в центъра, на пет места видях,че търсят хора.

17. ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk, Валямил liked this post
    Recommend dimitriana recommended this post
    Нов потребител
    Град
    Weston Super Mare
    Post Thanks / Like

Благодаря за пояснението! Надявам се да успеем и да можем да изкараме, за да си изкарваме парите. Тук в България по зле и по зле става.
    Само не разбрах, дали е ходила на обучение във Варна и дали е платила на фирмата Джобс консулт някакви пари за заминаването?
    Къщата мизерия ли е? Колко са в стая? Някакви проблеми имала ли е?

Напреднал Аватара на padina.pavonia
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Те ти казват, че не плащаш нищо за заминаването, но реално те задължават да си купиш билет чрез тях, който е много по-скъп, отколкото ако си намериш билет сама. Също така ще ти взимат от заработените пари всяка седмица докато не съберат около 300 паунда "депозит", както те го наричат, който дали ще ти се върне някога е неясно. А цената на квартирата е завишена многократно, защото естествено и това е бизнес. Всички разходи ще трябва или да си покриеш сама, или да задлъжняваш към тях ако ти помагат. Както казах, ако започнеш с тях и не се ориентираш по-бързичко може и много време да те мотаят.

Нов потребител
    Град
    Weston Super Mare
    Post Thanks / Like

А ти ходила ли си с тази фирма?

Не ми е много ясно, била съм на бригада, депозит се дава на всякъде, на мен ми го върнаха като бях на бригада.

Много ми е чудно как се крадат адресите ...? Те не дават ли списък с адреси на всеки един от фирмата и всеки да си знае гьола?
    Те плащат по 6.5 паунда, т.с. да ти им даваш някакъв процент от това, което са ти платили, но задължително ще си прибера 6.5 паунда за час, нали ?

Хора наистина не ми е ясно как се ходи по къщите и се чисти, как стигаш до адресите, как намираш адреси за да чистиш и всичко свързано с таз работа, но едно разбирам от постовете до тук за тази фирма... Малко или много е надежда за едно младо момиче, което не издържа да мизерства в България, да я тъпчат и постоянно да се чуди от къде да намери работа, добро заплащане, за да живее добре. Тук е ужасно зле и колкото и да е кофти навръх празника на България да обиждам държавата, не ме е срам, защото нищо не виждам положително което да ме изкачва нагоре към успеха! Аз обичам България, но старата държава, а не съвременната. На 24год. съм работя в Близу, постоянно се занимавам с глупави и некадърни хора, които крещят, обиждат без причина, но иначе нищо не знаят и не могат!!!
    На бригада бях, и бях супер доволна!!! За това искам от някъде да започна, нямам приятели които да ми помогнат и да ми кажат "ела в Англия, ще ти помогна" ... за това трябва сама да си намеря алтернатива, за да замина. А по-голяма надежда от тази фирма за сега не виждам. Намирала съм фирми които предлагат работа, търсят момичета, но искат да живееш в Англия, а как да замина сама без голям приход в непознатото и даже и квартира да си намеря, за да почна работата...?
    А пък тук поне ти дават всичко на готово, само трябва да свикнеш и да се научиш, след това просто се отделяш.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от padina.pavonia Виж мнението
    Те ти казват, че не плащаш нищо за заминаването, но реално те задължават да си купиш билет чрез тях, който е много по-скъп, отколкото ако си намериш билет сама. Също така ще ти взимат от заработените пари всяка седмица докато не съберат около 300 паунда "депозит", както те го наричат, който дали ще ти се върне някога е неясно. А цената на квартирата е завишена многократно, защото естествено и това е бизнес. Всички разходи ще трябва или да си покриеш сама, или да задлъжняваш към тях ако ти помагат. Както казах, ако започнеш с тях и не се ориентираш по-бързичко може и много време да те мотаят.
    аз ще ти кажа каква далавера правят с къщите. Наемат къща за 1500 от агенция, наблъскват 10 човека и им взимат например 300 на човек, 10х 300 са 3000, фирмата плаща наема 1500, другите в джоба

22. ХАРЕСВАМ! Валямил liked this post
    Post Thanks / Like

Не ми е много ясно, била съм на бригада, депозит се дава на всякъде, на мен ми го върнаха като бях на бригада.

Много ми е чудно как се крадат адресите ...? Те не дават ли списък с адреси на всеки един от фирмата и всеки да си знае гьола?
    Те плащат по 6.5 паунда, т.с. да ти им даваш някакъв процент от това, което са ти платили, но задължително ще си прибера 6.5 паунда за час, нали ?

Хора наистина не ми е ясно как се ходи по къщите и се чисти, как стигаш до адресите, как намираш адреси за да чистиш и всичко свързано с таз работа, но едно разбирам от постовете до тук за тази фирма... Малко или много е надежда за едно младо момиче, което не издържа да мизерства в България, да я тъпчат и постоянно да се чуди от къде да намери работа, добро заплащане, за да живее добре. Тук е ужасно зле и колкото и да е кофти навръх празника на България да обиждам държавата, не ме е срам, защото нищо не виждам положително което да ме изкачва нагоре към успеха! Аз обичам България, но старата държава, а не съвременната. На 24год. съм работя в Близу, постоянно се занимавам с глупави и некадърни хора, които крещят, обиждат без причина, но иначе нищо не знаят и не могат!!!
    На бригада бях, и бях супер доволна!!! За това искам от някъде да започна, нямам приятели които да ми помогнат и да ми кажат "ела в Англия, ще ти помогна" ... за това трябва сама да си намеря алтернатива, за да замина. А по-голяма надежда от тази фирма за сега не виждам. Намирала съм фирми които предлагат работа, търсят момичета, но искат да живееш в Англия, а как да замина сама без голям приход в непознатото и даже и квартира да си намеря, за да почна работата...?
    А пък тук поне ти дават всичко на готово, само трябва да свикнеш и да се научиш, след това просто се отделяш.
    съгласен съм с теб, но гарантират ли ти часове, просто ако всичко е на обещания, без черно на бяло, просто недей да тръгваш. Живота в Англия е толкова коварен, че всяко едно твое действие трябва да е премислено. Лондон е много скъп град, като се почне от обществената тоалетна, та до най елитната компаньонка, всичко е дабъл. Аз например не бих отишъл в лондон да работя за тия пари, ако ще най леката работа да е, това е просто губене на време

Нов потребител Аватара на inadim
    Post Thanks / Like

Какво се получи тук , замина ли ? Ккаъв е резултата ?
    Аз по същият начин като теб се интересувам дали директно от там , дали чрез агенция от тук т.к. , за сега все още имам ангажименти тук за довършване , така или иначе не мога да тръгна по който и да е начин .
    Но разлиствам форума тема по тема и сега стигнах до темата тук .

Та , разкажи , ако все още си тук , но все още искаш да заминеш и търсиш ....
    Благодаря ,

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. глобул-консулт-разград
    От bulgari във форум Посреднически фирми
    Отговори: 4
    Последно мнение: 08-12-2010, 19:49
  2. Отговори: 29
    Последно мнение: 15-07-2009, 00:47
  3. пазете се от Ф.МЕРИДИАН КОНСУЛТ
    От lidiastoeva във форум Професии и работа
    Отговори: 3
    Последно мнение: 06-06-2009, 16:51
  4. Джоб на венеца