Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 3 от общо 3
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Работа във ферма и работна карта?

Здравейте, въпросът ми е ако се дойде в Англия във ферма за сезонна селскостопанска работа не като студент "Програмата за сезонни селскостопански работници /ПССР/" с тази работна карта която ще ми я издадат от HOME OFICE за работа само в дадената ферма, може ли да се остане в Англия след и изтичането на 6 месечната виза, и да се подадат документи за друга работна карта и за NIN?
    Как най-добре трябва да се направи, че да остана в Англия с документи и разрешително за работа?

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Работа във ферма и работна карта?

След като изтече валидността на картата и спреш да работиш можеш да останеш в Англия, но за да работиш трябва да подадеш по някоя друга категория, иначе нямаш право на работа.
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Работа във ферма и работна карта?

Цитирай Първоначално написано от sgeorgiev Виж мнението
    Здравейте, въпросът ми е ако се дойде в Англия във ферма за сезонна селскостопанска работа не като студент "Програмата за сезонни селскостопански работници /ПССР/" с тази работна карта която ще ми я издадат от HOME OFICE за работа само в дадената ферма¹, може ли да се остане в Англия след и изтичането на 6 месечната виза, и да се подадат документи за друга работна карта и за NIN?²
    Как най-добре трябва да се направи, че да остана в Англия с документи и разрешително за работа?³
    1. Work Permit се издава от SAWS операторите от името на UKBA, като не е задължително той да е валиден само за 1 ферма. Също така няма значение дали си студент или не си. И визи няма от 2007 г.
    2. За Work Permit по SAWS (или ПССР, както си я представил) не можеш да кандидатстваш отново веднага - трябва да се изчака 3 месеца.
    За работна карта (Accession Worker Card) можеш да кандидатстваш, но не става току-така издаването ѝ.
    NIN се получава, докато си във фермата по SAWS.
    3. С разрешително трудно ще стане, но не е невъзможно. Някои остават и започват дейност като самонаети, други се записват да учат, трети се женят и прочие. Изборът е твой.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Европейска Работна Карта
    От veny74 във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 4
    Последно мнение: 13-10-2011, 15:29
  2. Работна карта и близнаци
    От Kykypyko във форум Accession Worker Cards & Work Permits
    Отговори: 23
    Последно мнение: 09-04-2011, 14:05
  3. Работна карта
    От net_tsetsi във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 0
    Последно мнение: 30-08-2007, 17:03
  4. документи за работна карта
    От prosta във форум Registration Certificates
    Отговори: 2
    Последно мнение: 18-08-2007, 12:40
  5. Работодателят ми вади работна карта
    От rotkiv_b във форум Registration Certificates
    Отговори: 17
    Последно мнение: 07-08-2007, 00:51

Отметки

Правила за публикуване