Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 11 от общо 11
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Ферми и фабрики, директно набиращи работници в UK?

Здравейте може ли някой да ми препоръча феми или фабрики които набират директно работници а не с агенции по това време на годината

Мод. Моля, пишете на кирилица.
    Последно редактирано от BGHelp : 18-03-2012 на 16:06

сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Ферми и фабрики, набиращи работници в UK?

Цитирай Първоначално написано от zuki- Виж мнението
    Здравейте може ли някой да ми препоръча феми или фабрики които набират директно работници а не с агенции по това време на годината
    Ферми или фабрики за какво?

За ферми, набиращи работници по SAWS, си има отделни оператори, издаващи работните разрешителни, като част от тях са големи ферми, набиращи си сами работниците, а другите - представители на няколко ферми. Тук е обяснено на български и е даден списъкът. Обаждаш се директно и питаш.

За фабрики, набиращи работници по SBS /Sectors Based Scheme/, секторите са точно 3 - fish processing, meat processing и mushroom processing. Намираш фабрика, свързваш се с нея и ако си търси работници по програмата, кандидатства за letter of approval да те наеме, след което ти кандидатстваш за accession worker card (AWC) с формуляр BR3 след прочитане на инструкциите.

3. БЛАГОДАРЯ galeria7 thanked for this post
    Нов потребител Аватара на mlazeva
    Град
    Middle of nowhere
    Post Thanks / Like

По подразбиране Ферми директно набиращи персонал/работници?

Здравейте,
    Интересувам се от ферми които набират директно работници?Тъй като ми е писнало от "посредници".Ще съм ви благодарна,ако споделите информациял

working & studying mammy Аватара на desito07
    Град
    PORTSMOUTH
    Post Thanks / Like

Tunstead International Farm Camp

здравей, пробвай тази ферма. Имах приятел, който е ходил там, имаше смесени чувства - всичко зависи какво точно работиш - дали караш мотокар, трактор, дали си в пакхауса или си на полето. Един съвет - кандидатствай повече пъти от сайта, но най-сигурно е да се обадиш по телефона. Имай предвид, че това е доста голяма ферма - около 2000 човека, сега може и да са повече. Успех
    Последно редактирано от desito07 : 31-03-2012 на 09:00
    Няма нищо по-хубаво от това да си победител и нищо по-лошо от това да си извън играта!!!!

6. БЛАГОДАРЯ Arthur's Sword EXCALIBUR thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте
    Казвам се Танер в момента живея в Бургас, но искам да работя и живея в Англия.
    Имам кат. С, работил съм в сферата на строителството, селското стопанство, карам курс за заварчик, и английски а от 5 години съм в армията. Ако някой може да ми помогне да ми пише на [email protected]

Град
    Middle of nowhere
    Post Thanks / Like

По подразбиране Ферми директно набиращи персонал

От интернет си набавих информация за следните ферми:Tunstead International Farm Camp;S&A Produce ltd.;Fiddleford Mushrooms Limited;G's Marketing Ltd;Pro Force Ltd.
    Ще бъда благодарна ако има хора които са работили в някоя от изброените ферми,да споделят впечатленията си.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Ферми директно набиращи персонал

Здравей!Много може да се говори по въпроса,но най-важното което искам да ти кажа е,че шансът да успееш да те наемат директно без да платиш на посредник е нищожен - колкото и неприятно да звучи.
    1) В Tunstead съм ходила и съм обикаляла и полетата и кампа,говорих с работещи там българи и исках да се срещна с хората,набиращи персонал - резултатът беше голямо разочарование......много лоши условия на труд и живот и заплащане под 180 паунда.
    2) В S&A преминах през всички интервюта,психотестове и какво ли не в Стара Загора и достигнах до самолетен билет и договор,но така и не отидох.По-късно разбрах,че е още по-голям ужас и от гореспоменатото място.Идеята е,че наемат 2500-3000 души в началото на сезона и после започва едно вдигане на норми и изгонване в средата на юли,живее се в някакъв вид контейнери с изрязани прозорци и заплащането е от рода на 140-180 паунда в добрият случай
    3) В G's Marketing имах удоволствието да поработя 6 месеца - трудно е и зависи от мотивация,характер и воля дали ще ти хареса,но работата е много тежка и след известно време осъзнаваш,че си пропилял я бъбреци,я кръст за няколко хиляди паунда-а когато си на 22-23години това е от огромно значение...
    В обобщение ще кажа, че като човек ходил неведнъж по бригади според мен времето им отмина - поддържам връзка с хора,които се връщат по същите места и ми казват,че всяка година е по-зле и по-зле и като заплащане и като отношение.Струва си единствено ако си се издигнал в йерархията и не блъскаш по n na брой часове на полето за 35-40 паунда на ден.И все пак ако си решила късмет!

10. БЛАГОДАРЯ mlazeva, Bupyc, galeria7 thanked for this post
    Recommend conti recommended this post
    Град
    Middle of nowhere
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Ферми и фабрики, директно набиращи работници в UK?

Аз съм далеч от мисълта,че отивайки в ферма отивам на ваканция.
    От фермите които бях изброила,предпочитанията ми клоняха към G's. Ще пробвам пък каквото сабя покаже
    If you wanna be rich you gotta be a bitch

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Ферми и фабрики, директно набиращи работници в UK?

Здравейте исках да попитам дали знаете някои които самостоятелно си тарсат хора ферми за животни или ферми работещи през зимата ...също така и за фабрики ..благодаря предварително за помоща
    Последно редактирано от Doondie : 28-08-2012 на 02:21 Причина: българска азбука

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ферми и фабрики, директно набиращи работници в UK?

Здравейте,искам да попитам дали някой не знае някакви фабрики или цехове по програмата SBS или да ме насочите къде мога да намеря списък с имена, ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ферми и фабрики, директно набиращи работници в UK?

Здравейте, някой работил ли е в Tunstead International Farm Camp, и по скоро има ли някой , който в момента работи там? Аз съм в момента в Англия и тая ферма ми е близо, но ако може някой да даде малко инфо.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. издават ли NIN на работници в ферми
    От misha83 във форум Британско поданство
    Отговори: 1
    Последно мнение: 01-07-2010, 18:30
  2. Директно, без намеци
    От Wolf във форум Интересни статии
    Отговори: 18
    Последно мнение: 11-06-2010, 18:35
  3. Директно, без намеци
    От Wolf във форум Новини от и за България
    Отговори: 1