Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 456
Резултати от 126 до 146 от общо 146
    Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Говорилня - лаф-мохабет и сладки приказки

на кого му пука какво ще правиш.....важно е да не изтървеш втория самолет
    По тънко ли ти излезе....нали знаеш, времето е пари
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

2. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

можеш
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

По тънко е с 200 паунда на човек пък и не пътувам до БГ

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Пътувам вдругиден с прекачване в Германия и престоя ми е 8 часа . За първи път ми е с прекачване и се чудя мога ли да излизам от летището след като кацна в Германия или след като слезна от 1вия самолет трябва да ходя директно да чакам за 2рия вътре в терминала ?
    В такъв случай се разглеждат забележителности, ама понеже в Германия има повече от едно летище, а не благоволихте да споделите подробности...ами огледайте се!

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    В такъв случай се разглеждат забележителности, ама понеже в Германия има повече от едно летище, а не благоволихте да споделите подробности...ами огледайте се!
    Права си, както за Германията, така и за подробностите.
    Но макар, че Германия е малко по-голяма от наше село (От връо се види доло, от доло връо се не види.) - едва ли ще каца у Мюних, а ще излита от Франкфурт (примерно), щото осемте часа може да не стигнат!
    Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    можеш
    Може и да може, а може и да не може!
    bmwww - излизането от транзитната зона е по същия начин, както и влизането в съответната държава. С виза или без - не ти знаем статута.
    Предполагайки, че си ЕС ситизън - кайн кусур!

Преди години летяхме „почти на майната си“ с прекачване в Москва. Но понеже не си бях извадили виза за Русия - десетина часа си отвисяхме на Шереметиево.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

През Кьолн съм , миналата година го обиколих и не ми се ходи пак до града пък и е далече от летището . Тъкмо ще ида и трябва да се връщам за полета .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Сега пък няма къде да си принтирам бордната карта . От телефона става ли да им я покажа - за Ryanair става на въпрос ?

Старо куче
    Post Thanks / Like

не е нужно да показваш каквто и да е на никой, въпроса е дали може да бъде сканиран кода , ако може значи нямаш проблем. но трябва да си се чекирал онлайн. пращат ти бордните карти на имейл. ако искаш може да минеш през чекинг-а и да ти принтират бордните карти , но трябва да си се чекирал онлайн. преди ставаше сега предполагам не би трябвало да не работи

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    не е нужно да показваш каквто и да е на никой, въпроса е дали може да бъде сканиран кода , ако може значи нямаш проблем.
    Не е вярно!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Сега пък няма къде да си принтирам бордната карта . От телефона става ли да им я покажа - за Ryanair става на въпрос ?
    Абе, човек - как да ти се отговори, след като пазиш в тайна накъде пътуваш? Дали трябва да имаш принтирана бордана карата, зависи от летището!

„Important notice:
    We accept mobile boarding passes on flights from the majority of airports on our network.
    However unfortunately some airports cannot accept mobile boarding passes yet, these airports are:
    Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Kefalonia and Volos
    Customers traveling from these airports must check in online and print out a paper boarding pass for their flight(s).“

https://www.ryanair.com/content/dam/...%20Checkin.pdf

Ако не пътуваш от тези места, инсталирай си приложението на Ryanair в телефона и си изтегли билета за самолета там.
    Иначе могат да ти го разпечатат и на летището, срещу 20 паунда.
    Приятно пътуване!

12. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Точно това дето ще ми го разпечатат го имам на телефона , то същото ли е като да си инсталирам приложението и да си я дръпна от там ? В смисъл може ли направо от телефона да ми го сканират това дето е за принтиране и да не го принтирам ? Проблема е , че букнах през esky и сега през приложението на ryanair не ми отчита резервационен код и не мога да си я дръпна от там , а esky ми пратиха бордна карта на имейла .

Абе общо взето мобилната бордна карта свалена през приложението на ryanair която се сканира направо от телефона същата ли е като тая дето са ми пратили от esky която е за принтиране . Това ме интересува . В смисъл има ли разлика между мобилната бордна карта за сканиране от телефона свалена през приложението на конкретната авиокомпания и тази която е за принтиране ?

Чувствам се технологично изостанал вече

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Проблема е , че букнах през esky и сега през приложението на ryanair не ми отчита резервационен код и не мога да си я дръпна от там , а esky ми пратиха бордна карта на имейла .
    През май ходих с Евростара под Ламанша до Париж да гледам един ден Ролан Гарос и от там трябваше да продължа до БГ със самолет от Шарл Де Гол. Бях букнал с Булгериан Еър и чекина трябваше да стане 24 часа преди полета. Имах апа на телефона, но чекина не ставаше, на лаптопа също... Писах им имейл и отговориха, че ще летя с Еър Франс и за това не става чекина и да го направя на летището...Така и стана.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз имам бордна карта на ryanair само дето ми я пратиха esky , но през esky като букнах ми дадоха 7 цифрен реф номер , а приложението на ryanair иска 6 цифрен реф номер и не ми намира данните . Та затова се чудя тая бордна карта дето ми я пратиха esky могат ли да ми я сканират нея от телефона , защото няма как да им покажа бордна карта от приложението на ryanair !

Май като гледам мобилните имат квадратен баркод , а тая за принтиране продълговат !
    Последно редактирано от bmwww : 27-07-2019 на 20:31

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Аз имам бордна карта на ryanair само дето ми я пратиха esky , но през esky като букнах ми дадоха 7 цифрен реф номер , а приложението на ryanair иска 6 цифрен реф номер и не ми намира данните . Та затова се чудя тая бордна карта дето ми я пратиха esky могат ли да ми я сканират нея от телефона , защото няма как да им покажа бордна карта от приложението на ryanair !

Май като гледам мобилните имат квадратен баркод , а тая за принтиране продълговат !
    нема проблеми!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

17. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Уфф...
    Ей това казват от Райън:

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	VXvbr.png
Разглеждания:	28
Размер:	188,0 КБ
ID:	8882

Имаш няколко варианта:
    пробваш в приложението седемцифрения номер, като махаш или последната, или първата цифра (приложението запаметява билета в телефона, така че не ти трябва интернет на летището);
    обаждаш се на esky да оправят положението;
    обаждаш се на Райън да оправят положението;
    намираш принтер и си разпечатваш билета (в много интернет зали, книжарници, библиотеки, дори и в off licence за няколко стотинки ще го направят);
    сваляш си пидиефчето в телефона, за да си независим от слаб, или никакъв интернет на летището и се надяваш да мине. Ама разправят, че нискотарифните авиокомпании се мъчат отвсякъде да вземат пари, та може и да не стане.

Между другото - опитах да питам в нощния чат на Ryanair, ама получих този отговор:

„Hmmm. Sorry, I didn't understand that. I'm a new ChatBot and still learning. I'm better with simple, short questions.“ Перефразирах, ама пак не разбира.
    А с човек в неделя можеш да си чатиш от 09:00 до 18:00 ч.

19. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

И аз пробвах в чата ама тъпия бот не загрева какво го питам . Принт услуги за 5 години никъде не видях в Англия да работят в събота та затова страх лозе пази и отидох до теското за един принтер след като видях в гугъла точно тая снимка дето постна . Принтирах ги и утре все пак ще пробвам с тези от телефона за да знам другия път стават или не !

Напреднал
    Post Thanks / Like

И аз пробвах в чата ама тъпия бот не загрева какво го питам . Принт услуги за 5 години никъде не видях в Англия да работят в събота та затова страх лозе пази и отидох до теското за един принтер след като видях в гугъла точно тая снимка дето постна . Принтирах ги и утре все пак ще пробвам с тези от телефона за да знам другия път стават или не !
    Не мисля, че това е критерий. Следващият служител може да е на друго мнение.
    Честит ти принтер и дълго да му се радваш!

Старо куче
    Post Thanks / Like

аз съм минавал с онлайн бординг пас от имейла, но май беше при изиджет. следващия път ще се пробвам и при райънеър

Старо куче
    Post Thanks / Like

И моята приятелка е минавала с изиджет ама тия ryanair са ..... та откъде да ги знам .

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Говорилня - лаф-мохабет и сладки приказки

На Райънеър, когато летяхме преди месец от Единбург имат автоматично чекиране - без човек. Има един служител, който наглежда 5-6 машини, подобни на тези за самостоятелно таксуване в суперите и помага, ако се наложи. Прочете ни бордните карти (нашите бяха на хартия), куфарите сами си изтеглихме на машината, и им закачихме на дръжките напечатаните ленти, които ни изплю машината (там имаше нужда от помощ, че мислехме че трябва да отлепим лента, за да станат лепящи, пък то нямало нужда нищо да се отлепя) и после сами си закарахме куфарите там, където ги поема вече пътечката. Човек не ни видя документите изобщо.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Точно за Raynair препоръчвам да си я разпечатиш в първата попътна "книжарница" с/у една кинта.
    Ма воже и да има друг на вариант - сподели после.

Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 456

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Самолетни пътувания - ученически ваканции 2014-2015?
    От cibik във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 0
    Последно мнение: 08-12-2014, 23:25
  2. Интересни пътувания и пътеписи
    От darkrose във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 16
    Последно мнение: 11-07-2011, 20:43
  3. Сайтове за пътувания
    От stoil2 във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 1
    Последно мнение: 01-06-2009, 15:11
  4. Пътувания last minute