»нфо «а UK Ќовини —писание ќб€ви ѕродавалник »потеки —тарт —троители ∆ълти страници “ърси
—траница 2 от 4 ѕървиѕърви 1234 ѕоследнаѕоследна
–езултати от 26 до 50 от общо 77
    Liverpool's fan јватара на iliyan65
    –егистриран на
    Jul 2008
    √рад
    Wiltshire
    ћнени€
    3 295
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране ќтносно: »зползвайте www.bghelpmap.com за да намерите българи наблизо!

"“ези ќбщи услови€ уреждат взаимоотношени€та с потребителите на интернет сайта Bghelpmap (BGHelpMap.com), възникващи при предостав€не и ползване на услуги.

Уѕќ“–≈Ѕ»“≈ЋФ по смисъла на тези ќбщи услови€ е лице, което е регистрирало уникално потребителско име и парола във Bghelpmap или използва услугите със свободен общ достъп.

ѕотребител€т се съглас€ва с ќбщите услови€ и ѕравилата за използване на сайта, като попълни формул€ра за регистраци€ на уникално потребителско име и парола във Bghelpmap и натисне бутон "регистраци€".

ѕ–ј¬ј » «јƒЏЋ∆≈Ќ»я Ќј —ј…“ј

Bghelpmap има право (но не и задължение) да инсталира върху компютрите на потребител€ кукита (cookies) - малки текстови файлове, които се запазват от интернет страницата чрез интернет сървъра върху твърди€ диск на потребител€ и дават възможност за възстанов€ване на информаци€ за потребител€, като го идентифицират.

Bghelpmap предлага услугите Увъв вида, в който саФ и не носи отговорност по отношение на надеждността на т€хното функциониране, бро€ и вида на включените функционалности и достъпа до услугите. Ќе поема задължението за осигур€ване на помощ и инструкции.

Bghelpmap има право да промен€ технологи€та и дизайна и функционалностите на сайта и на предостав€ните услуги без предварително извест€ване.

Bghelpmap има право да ограничи достъпа на отделни или всички свои потребители до част от услугите или до всички услуги.

Bghelpmap право да закрие или изтрие профила, снимките на произволен потребител, по сво€ преценка и без право на преразглеждане.

Bghelpmap има право да извършва вс€какви санкции свързани с услугите които предостав€, ако е получил за т€х молба от оправомощените органи или има достатъчно основани€ да счита, че потребител€т е нарушил ќбщите услови€ или ѕравилата.

Bghelpmap има право да показва, изпраща, зарежда, изпълн€ва, експонира и т.н. вс€какви рекламни материали на потребителите си. ќтносно съдържанието на всички реклами, както и за запазените търговски марки, отговорност нос€т единствено рекламодателите.

BGhelpmap не носи отговорност за щети възникнали заради невъзможност да се използва част или ц€лата система на сайта, поради технически причини - технически проблеми, техническа профилактика, решени€ на мениджмънта и др.

—ами€т факт, че BGhelpmap е свързан с интернет и тр€бва да работи в техническата среда на тази мрежа, определ€ невъзможността да се гарантира, че потокът информаци€ към и от Bghelpmap н€ма да бъде следен и записван от трети страни.

BGhelpmap не носи отговорност за съдържанието , адресите и снимките, които се публикуват на страниците му. Bghelpmap не носи отговорност и за действи€ на свои потребители, дори те да са използвали услугите на Bghelpmap по позволен или непозволен според ќбщите услови€ начин.

«а предостав€нето на своите услуги Bghelpmap събира, използва и съхран€ва потребителските имена, както и предоставените от потребителите електронни адреси. “ази информаци€ се въвежда лично от потребител€ с изричното му съгласие.

— диагностична и статистическа цел, за поддръжка на определени функционалности на услугите и за нуждите на рекламата, Bghelpmap събира информаци€, ко€то сама по себе си не може да идентифицира конкретен индивид - дата/час на посещени€та на сайта, IP адрес, тип на операционната система, разделителна способност, тип на браузъра, последен посетен сайт и др.

»нформаци€, съдържаща се в базата данни на Bghelpmap, не може да се предостав€ на трети лица, освен в случаите когато това се изисква от оправомощените органи или в съответствие с българското законодателство.

«а целите на рекламата, както и за социологически и статистически цели, Bghelpmap може да предостав€ на трети лица и медии обобщена информаци€..

¬ръзки във Bghelpmap може да препращат към други интернет адреси, които не работ€т според насто€щите ќбщи услови€. Bghelpmap не носи отговорност за съдържанието извън домейна Уbghelpmap.comФ.

ѕ–ј¬ј » «јƒЏЋ∆≈Ќ»я Ќј ѕќ“–≈Ѕ»“≈Ћя

ѕотребител€т има право да ползва услугите на Bghelpmap в съответствие с изисквани€та на насто€щите ќбщи услови€ и правилата.

ѕотребител€т носи пълна отговорност за запазване на тайната на своите потребителско име и парола, както и за всички действи€, които се извършват, чрез използването им.

ѕотребител€т е длъжен да въведе в€рно и пълно исканите от него данни, като носи лична отговорност пред закона за всички свои действи€ извършени чрез услугите на Bghelpmap.

ѕотребител€т има право на достъп до информаци€та, ко€то е въвел, освен в случаите, когато снимките и профила му са деактивирани пореди неспазване на ќбщите услови€ или ѕравилата.

ѕотребител€т се съглас€ва с това, че част от персонала на Bghelpmap в зависимост от задължени€та си, има достъп следната информаци€: имейл адрес, IP адреси, съдържание на съобщени€та и др., но н€ма право да ги разглас€ва/разпростран€ва освен в предвидените в насто€щите ќбщи услови€ случаи.

ѕотребител€т носи отговорност за всички опити да придобие неоторизиран достъп до чужди профили и директории, софтуер, мрежи, компютри и други устройства."

≈ туй не го б€х намерил. Ќали знаеш за малките буквички???
    Ќ€ма лошо, написано е, който иска да се съглас€ва.

2. ЅЋј√ќƒј–я Ivan II, н€ма, Leyla thanked for this post
    —таро куче
    –егистриран на
    Jul 2008
    ћнени€
    1 015
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране ќтносно: »зползвайте www.bghelpmap.com за да намерите българи наблизо!

÷итирай ѕървоначално написано от lordm ¬иж мнението
    ќще в сами€ старт на сайта ни, картата на света е с хил€ди вече отбел€зани посетители, взети като координати по IP адрес на потребителите на двата ни бгхелп сайта - bghelpmap.com ще работи с пр€ка връзка с т€х.
    аз не си спон€м да съм ви дал позволение да ми запазвате »ѕто и още по-малко да го слагате на карта с каквато и да е точност.

илиане65
    мисл€ знаеш, че на оригинални€ сайт (не бгхелпмап) има опци€ да си невидим на картата и пак да учавстваш.

–егистриран на
    Jul 2008
    √рад
    Wiltshire
    ћнени€
    3 295
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от za_teb ¬иж мнението

илиане65
    мисл€ знаеш, че на оригинални€ сайт (не бгхелпмап) има опци€ да си невидим на картата и пак да учавстваш.
    «нам, аз съм там.

администратор Atanas Chikov јватара на lordm
    –егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    London, United Kingdom, United Kingdom
    ћнени€
    21 364
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от petvas ¬иж мнението
    аз не си спон€м да съм ви дал позволение да ми запазвате »ѕто и още по-малко да го слагате на карта с каквато и да е точност.

илиане65
    Ќе сме казали не сме сложили опци€та по начина който искаш като потребител.
    »наче преи нас се регистрирваш и не добав€ш адреса си и си нвидим за момента или просто пишеш Ћондон пък ела ме открий.
    Ћицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

—танете членове на нашата Facebook група –абота в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

–егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 364
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от petvas ¬иж мнението

илиане65
    »зтрих едно IP от Ћондон

—танете членове на нашата Facebook група –абота в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

–егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 364
    Post Thanks / Like

ƒа благоадар€ на всички които пишат в темата че € вдигат.
    ’ората, чет€т и даже днес една фирма ми се обади искала да рекламира в сайта, харесал и...
    » на мен ми харесва кой каквото иска да казва и в момента правим промени към добро.но
    ћалко сме заети с други проекти та не му отдел€ме 100% да го попул€ризираме и направим с опциите...ама има време.

–егистриран на
    Jul 2008
    √рад
    Wiltshire
    ћнени€
    3 295
    Post Thanks / Like

ƒа благоадар€ на всички които пишат в темата че € вдигат.
    ’ората, чет€т и даже днес една фирма ми се обади искала да рекламира в сайта, харесал и...
    » на мен ми харесва кой каквото иска да казва и в момента правим промени към добро.но
    ћалко сме заети с други проекти та не му отдел€ме 100% да го попул€ризираме и направим с опциите...ама има време.
    Ќий кво можем да очакваме от там кат бонуси?

–егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 364
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от iliyan65 ¬иж мнението
    Ќий кво можем да очакваме от там кат бонуси?
    јвтокаско, ако е застрахователна, ≈скорт ако е ескорт компани€.
    √ледам си седнал на аватара си и чакаш , ама чакай си.
    “р€бва да л€гам, че ме чака ставане след по малко от 6 часа.

–егистриран на
    Jul 2008
    √рад
    Wiltshire
    ћнени€
    3 295
    Post Thanks / Like

јвтокаско, ако е застрахователна, ≈скорт ако е ескорт компани€.
    √ледам си седнал на аватара си и чакаш , ама чакай си.
    “р€бва да л€гам, че ме чака ставане след по малко от 6 часа.
    јде л€гай с€, пък утре разправ€й по-вече.
    Ћека нощ де.

11. ЅЋј√ќƒј–я Ivan II thanked for this post
    shit disturber јватара на Ivan II
    –егистриран на
    Oct 2007
    ћнени€
    1 692
    Post Thanks / Like

јве, те хубаво са ги написали ти€ услови€ и който иска да се съглас€ва. јз не виждам какво би ме накарало да го стор€.

јма да попитам дали некой от потребителите на двата сайта bghelp.co.uk и bghelp.net дали се е съглас€вал на подобни услови€ и по специално:

«а предостав€нето на своите услуги Bghelpmap събира, използва и съхран€ва потребителските имена, както и предоставените от потребителите електронни адреси. “ази информаци€ се въвежда лично от потребител€ с изричното му съгласие.

— диагностична и статистическа цел, за поддръжка на определени функционалности на услугите и за нуждите на рекламата, Bghelpmap събира информаци€, ко€то сама по себе си не може да идентифицира конкретен индивид - дата/час на посещени€та на сайта, IP адрес, тип на операционната система, разделителна способност, тип на браузъра, последен посетен сайт и др

«а целите на рекламата, както и за социологически и статистически цели, Bghelpmap може да предостав€ на трети лица и медии обобщена информаци€..

ѕотребител€т се съглас€ва с това, че част от персонала на Bghelpmap в зависимост от задължени€та си, има достъп следната информаци€: имейл адрес, IP адреси, съдържание на съобщени€та и др., но н€ма право да ги разглас€ва/разпростран€ва освен в предвидените в насто€щите ќбщи услови€ случаи.
    «ащото аз когато съм се регистрирал преди 5 години в едини€ и преди 7 в други€ не си спомн€м да съм давал разрешение информаци€ за мен да се ползва за целите на рекламата, пък то взело, че станало.

Ќали не греша?

јко тр€бва да припомн€ каква цел беше представена като основание за създаването на тези сайтове и в името на какво сме се регистрирали?

ак да си помагаме с Ѕ√’≈Ћѕ
    ѕоследно редактирано от Ivan II : 01-03-2012 на 01:30
    ‘ейсбук-група "ƒј" на шистови€ газ, "Ќ≈" на монопола на √азпром!

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

√лупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

13. ЅЋј√ќƒј–я iliyan65, н€ма, Leyla, ALIAHIM thanked for this post
    български рапан
    –егистриран на
    Oct 2008
    √рад
    London
    ћнени€
    160
    Post Thanks / Like

за 50 кинта ще ви харесам и в myspace само кажете къде да клипна
    всизко харесвам

15. ЅЋј√ќƒј–я Ivan II, н€ма thanked for this post
    Great Warriors Never Die јватара на CYPER
    –егистриран на
    Dec 2004
    √рад
    NW2, London
    ћнени€
    8 970
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от Ivan II ¬иж мнението
    јве, те хубаво са ги написали ти€ услови€ и който иска да се съглас€ва. јз не виждам какво би ме накарало да го стор€.

јма да попитам дали некой от потребителите на двата сайта bghelp.co.uk и bghelp.net дали се е съглас€вал на подобни услови€ и по специално:

«ащото аз когато съм се регистрирал преди 5 години в едини€ и преди 7 в други€ не си спомн€м да съм давал разрешение информаци€ за мен да се ползва за целите на рекламата, пък то взело, че станало.

Ќали не греша?

јко тр€бва да припомн€ каква цел беше представена като основание за създаването на тези сайтове и в името на какво сме се регистрирали?

ак да си помагаме с Ѕ√’≈Ћѕ
    ќб€сн€вам за хора, които четат без да осмисл€т и за тези, които кликат Ѕлагодар€ по същата причина: въпросните услови€, публикувани в сайта BGHelpMap.com се отнас€т за сайта BGHelpMap.com Ћогично, нали? “оест те н€мат нищо общо с тво€та регистраци€ в който и да е друг сайт или институци€. “ака, че решението е просто: ако не си съгласен с тези услови€, не се регистрираш в сайта.

» преди да си подхванал темата с IP адресите първо се информирай дали можеш да имаш собственост върху един IP адрес и до каква степен той може да се ползва за идентификаци€ на уникален човек като абсолютна стойност.
    BGHelp “ърсачка

Ѕлагословен да бъде този, който н€ма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

17. ЅЋј√ќƒј–я lordm thanked for this post
    –егистриран на
    Oct 2007
    ћнени€
    1 692
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от CYPER ¬иж мнението
    ќб€сн€вам за хора, които четат без да осмисл€т и за тези, които кликат Ѕлагодар€ по същата причина: въпросните услови€, публикувани в сайта BGHelpMap.com се отнас€т за сайта BGHelpMap.com Ћогично, нали? “оест те н€мат нищо общо с тво€та регистраци€ в който и да е друг сайт или институци€. “ака, че решението е просто: ако не си съгласен с тези услови€, не се регистрираш в сайта.

» преди да си подхванал темата с IP адресите първо се информирай дали можеш да имаш собственост върху един IP адрес и до каква степен той може да се ползва за идентификаци€ на уникален човек като абсолютна стойност.
    ќб€сн€вам за хора, които четат без да осмисл€т или не искат да разберат това, което питам:

Ќали не греша?
    ¬идно, е че с приемане правилата за сайта BGHеlpMap.com потребителите на този сайт се съглас€ват събраната от т€х информаци€ да бъде използвана както е посочено:
    «а целите на рекламата, както и за социологически и статистически цели, Bghelpmap може да предостав€ на трети лица и медии обобщена информаци€.
    .

¬идно е, че управата на BGHеlpMap, ко€то е и управата на bghellp.co.uk и на bghelp.net e счела за нужно да поиска разрешение от регистриращите се на BGHеlpMap за използването на тази информаци€.

¬ъпросът ми още веднъж за неразбиращите:

»скано ли е необходимото разрешение от регистриралите се на bghelp.co.uk и bghelp.net събраната от т€х информаци€ да се използва за целите на рекламата на н€кои от тези двата сайта или на трети сайт какъвто се €в€ва в случа€ BGHеlpMap?

јз твърд€, че от мен не е искано и имам основани€ да предполагам, че не е искано и от други.

¬ече и формално (с искането на разрешение от регистриралите се потребители на BGHеlpMap) се признава, че такова разрешение е необходимо, но продължава да се отрича, че информаци€та от другите два сайта е използвана неправомерно и без разрешение на трети€ сайт.

»мам и още един въпрос относно:

Bghelpmap има право да показва, изпраща, зарежда, изпълн€ва, експонира и т.н. вс€какви рекламни материали на потребителите си.
    »скано ли е това необходимо разрешение от потребителите на bghelp.co.uk и bghelp.net?

ѕредварително благодар€ за отговорите.
    ѕоследно редактирано от Ivan II : 01-03-2012 на 05:05

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

√лупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

19. ЅЋј√ќƒј–я Leyla, н€ма thanked for this post
    –егистриран на
    Oct 2007
    ћнени€
    1 692
    Post Thanks / Like

“ук може би е м€стото да се направи сравнение с н€кои от правилата на Facebook:

Sharing Your Content and Information

You own all of the content and information you post on Facebook, and you can control how it is shared through your privacy and application settings. In addition:
    1.For content that is covered by intellectual property rights, like photos and videos (IP content), you specifically give us the following permission, subject to your privacy and application settings: you grant us a non-exclusive, transferable, sub-licensable, royalty-free, worldwide license to use any IP content that you post on or in connection with Facebook (IP License). This IP License ends when you delete your IP content or your account unless your content has been shared with others, and they have not deleted it.
    ѕотребителите на сайтовете на Ѕ√’≈Ћѕ не могат да изтри€т информаци€та за това откъде е влизано в акаунта им, н€мат достъп до тази информаци€ и не могат да изтри€т профила си.

If you are a developer or operator of a Platform application or website, the following additional terms apply to you:

...
    2.Your access to and use of data you receive from Facebook, will be limited as follows:
    ...
    2.4.You will delete all data you receive from us concerning a user if the user asks you to do so, and will provide a mechanism for users to make such a request.
    ѕредполагам е €сно, че на подобни искани€ да се изтри€т данни получени от bghelp.co.uk и bghelp.net управата на BGHеlpMap.com отговар€ просто с подигарвки.

3.You will not give us information that you independently collect from a user or a user's content without that user's consent.
    4.You will make it easy for users to remove or disconnect from your application
    “ова е точно обратното на правилата на BGHelpMap.com

About Advertisements and Other Commercial Content Served or Enhanced by Facebook

Our goal is to deliver ads that are not only valuable to advertisers, but also valuable to you. In order to do that, you agree to the following:
    1.You can use your privacy settings to limit how your name and profile picture may be associated with commercial, sponsored, or related content (such as a brand you like) served or enhanced by us. You give us permission to use your name and profile picture in connection with that content, subject to the limits you place.
    2.We do not give your content or information to advertisers without your consent.
    “ова също е точно обратното на правилата на BGHelpMap.com.

“а, когато се съглас€вате на услови€ - четете и мислете. јко не разбирайте - питайте.

јко кликате без да разбирате - сърдете се на себе си.

стрелец харпунджи€ јватара на sagittarius
    –егистриран на
    Mar 2010
    √рад
    London
    ћнени€
    1 257
    Post Thanks / Like

ѕрилича ми на още един Ѕиг Ѕрадър, от който аз не виждам смисъл и ще се въздържа от участие.
    »наче успех на начинанието и дано имате повече рекламодатели!
    Ќ€ма да е винаги така!
    ....
    ќт мен зависи!

22. ЅЋј√ќƒј–я Ivan II, plamenos, iliyan65, н€ма thanked for this post
    –егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 364
    Post Thanks / Like

kogato stanem Kato Facebook shte promenim usloviata si da prilichat na Facebook obeshtavam.

ѕотребителите на сайтовете на Ѕ√’≈Ћѕ не могат да изтри€т информаци€та за това откъде е влизано в акаунта им, н€мат достъп до тази информаци€ и не могат да изтри€т профила си.

ѕредполагам е €сно, че на подобни искани€ да се изтри€т данни получени от bghelp.co.uk и bghelp.net управата на BGHеlpMap.com отговар€ просто с подигарвки.

“ова е точно обратното на правилата на BGHelpMap.com

“ова също е точно обратното на правилата на BGHelpMap.com.

“а, когато се съглас€вате на услови€ - четете и мислете. јко не разбирайте - питайте.

јко кликате без да разбирате - сърдете се на себе си.

–егистриран на
    Oct 2007
    ћнени€
    1 692
    Post Thanks / Like

kogato stanem Kato Facebook shte promenim usloviata si da prilichat na Facebook obeshtavam.
    A, не ти в€рвам. » все по-малко ще ти в€рват. Ќали помниш приказката за лъжливото овчарче?

—таро куче јватара на An_mari_Stoeva
    –егистриран на
    Nov 2011
    ћнени€
    905
    Post Thanks / Like

јз лично никога не бих си вкарала автогол показвайки с точност позици€та си на други - не поради друго, а момент на житейска философи€.
    ќбичам аз да съм инкогнито, а всички останали да са ми открити карти...

26. ЅЋј√ќƒј–я steve thanked for this post
    –егистриран на
    Dec 2004
    √рад
    NW2, London
    ћнени€
    8 970
    Post Thanks / Like

»скано ли е необходимото разрешение от регистриралите се на bghelp.co.uk и bghelp.net събраната от т€х информаци€ да се използва за целите на рекламата на н€кои от тези двата сайта или на трети сайт какъвто се €в€ва в случа€ BGHеlpMap?
    ѕотребителите са си дали съгласието при регистриране, че "— разполагането на ѕотребителско съдържание* под каквато и да е форма на ”ебсайта BGHelp.co.uk, ѕќ“–≈Ѕ»“≈Ћя“ предостав€ на BGHelp.co.uk неизключителното право да го използва, записва, съхран€ва, разпростран€ва публично в »нтернет, включително да предлага достъп на неограничен брой лица до него по начин, позвол€ващ този достъп да бъде осъществен от м€сто и по време, индивидуално избрани от всеки от т€х, без да дължи възнаграждение за това и без териториални ограничени€ (за цели€ св€т). ѕравото по предходната алине€ се предостав€ за времето, за което ѕотребителското съдържание е разположено на сървър на BGHelp.co.uk, както и за разумен срок след премахването или изтриването му. IP адресите могат да се използват за статистика на бро€ на българите в чужбина по държави и градове. ѕремахване на потребителско съдържание и/или профил става само и единствено по молба на автора/собственика му и преценка на администраци€та на BGHelp.co.uk"
    ќтделно пък става въпрос за обобщена информаци€, ко€то "сама по себе си не може да идентифицира конкретен индивид - дата/час на посещени€та на сайта, IP адрес, тип на операционната система, разделителна способност, тип на браузъра, последен посетен сайт и др.
    " и като такава не се води абсолютна собственост на конкретен потребител.
    ¬ече и формално (с искането на разрешение от регистриралите се потребители на BGHеlpMap) се признава, че такова разрешение е необходимо, но продължава да се отрича, че информаци€та от другите два сайта е използвана неправомерно и без разрешение на трети€ сайт.
    “акова разрешение не мисл€, че е необходимо от легална гледна точка, но ако см€таш, че по н€какъв начин твоите права са нарушени те призовавам да подадеш оплакване към организаци€та/инстанци€та, ко€то см€таш, че е длъжна да защитава твоите права в този случай.
    Bghelpmap има право да показва, изпраща, зарежда, изпълн€ва, експонира и т.н. вс€какви рекламни материали на потребителите си.
    »скано ли е това необходимо разрешение от потребителите на bghelp.co.uk и bghelp.net?
    Ќ€ма легално изискване да се иска разрешение от потребителите да им се показва рекламно съдържание при положение, че им е предоставено ползването на услугите на този сайт напълно безплатно. јко си си платил за нещо и се чувстваш излъган прочети по-горе какво да направиш.
    —вободен си да правиш каквито сравнени€ си искаш между сайтове с различни концепции и правила.

ћежду другото ако н€кой см€та, че има нужда да се добави нещо към услови€та, с които всеки потребител се съглас€ва по време на регистраци€ тук е добре дошъл. ¬сички предложени€ ще бъдат обсъдени от администраци€та и ще се вземе решение дали тр€бва нещо да се добави. ѕри пром€ната на услови€та всички потребители ще бъдат информирани и ще имат правото да се съглас€т с новата верси€ и продължат да ползват сайта или ако не са съгласни просто спират да го ползват. «а конкретни предложени€ мол€ ползвайте “ј«» тема.

Ѕлагодар€ за разбирането.
    BGHelp “ърсачка

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

28. ЅЋј√ќƒј–я lordm thanked for this post
    –егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 364
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от An_mari_stoeva ¬иж мнението
    јз лично никога не бих си вкарала автогол показвайки с точност позици€та си на други - не поради друго, а момент на житейска философи€.
    ќбичам аз да съм инкогнито, а всички останали да са ми открити карти...
    » аз така затова давам Ћондон просто.

30. ЅЋј√ќƒј–я steve thanked for this post
    Griffin јватара на benquick
    –егистриран на
    Jun 2011
    √рад
    ”елс
    ћнени€
    342
    Post Thanks / Like

» аз така затова давам Ћондон просто.
    Ќема такъв смех...ахахахах....
    » каква тогава е целта на този сайт.........???
    ў+ў

32. ЅЋј√ќƒј–я Ivan II, plamenos, Leyla, ALIAHIM thanked for this post
    –егистриран на
    Oct 2007
    ћнени€
    1 692
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от CYPER ¬иж мнението
    ѕотребителите са си дали съгласието при регистриране, че "... IP адресите могат да се използват за статистика на бро€ на българите в чужбина по държави и градове. "
    ќтделно пък става въпрос за обобщена информаци€, ...
    ...
    “акова разрешение не мисл€, че е необходимо от легална гледна точка, но ако см€таш, че по н€какъв начин твоите права са нарушени те призовавам да подадеш оплакване към организаци€та/инстанци€та, ко€то см€таш, че е длъжна да защитава твоите права в този случай.

Ќ€ма легално изискване да се иска разрешение от потребителите да им се показва рекламно съдържание при положение, че им е предоставено ползването на услугите на този сайт напълно безплатно. јко си си платил за нещо и се чувстваш излъган прочети по-горе какво да направиш.

—вободен си да правиш каквито сравнени€ си искаш между сайтове с различни концепции и правила.

Ѕлагодар€ още веднъж за отговорите.

ƒопускам, че ако не разбирам, мога да задам н€колко въпроса и ще го стор€:

1. ѕрави ли управата на сайтовете Ѕ√’≈Ћѕ разлика между статистика и стъкмистика използвана с цел заблуждаваща реклама?

«а да се говори за статистика, тр€бва да е посочена методиката, по ко€то са получени публикуваните резултати. “акава методика в случа€ н€ма предоставена (въпреки че на н€колко пъти попитах) и аз имам достатъчно основани€ да см€там, че всъщност става въпрос не за "обобщена информаци€", а за изсмукана от пръстите дезинформаци€, използвана за заблуждаваща реклама.

»ма легална забрана за публикуването на заблуждаваща реклама.

2. ћога ли да приема за отговор на поставените от мен въпрос, че не е искано разрешение от потребителите на bghelp.co.uk и bghelp.net използването на събрана от т€х информаци€ за целите на рекламата?

3. ¬€рно ли е, че такава информаци€ е използвана за целите на рекламата?

4. ћога ли да приема за отговор на поставени€ от мен въпрос, че не е искано разрешение от потребителите на bghelp.co.uk и bghelp.net да им показва, изпраща, зарежда, изпълн€ва, експонира и т.н. вс€какви рекламни материали?

јз лично никога не бих си дал съгласието да ми бъдат показвани вс€какви рекламни материали.

» сега искам да направ€ едно, може би необходимо по€снение - н€мам никакво намерение да създавам проблеми от легално естество на Ѕ√’≈Ћѕ.

÷елта ми е да помогна - напълно безплатно, защото от 7 години съм със сайтовете на Ѕ√’≈Ћѕ. ¬сичко това, което посочвам като незаконно и/или неморално може да бъде направено по законен и етичен начин, стига управата да се опита да вникне в написаното в тези н€колко постинга и допусне, че също може да греши и н€ма нищо лошо в това да бъдат посочени грешките и.

ѕоследно редактирано от Ivan II : 01-03-2012 на 20:38

34. ЅЋј√ќƒј–я Leyla thanked for this post
    –егистриран на
    Dec 2004
    √рад
    NW2, London
    ћнени€
    8 970
    Post Thanks / Like

1. ѕрави ли управата на сайтовете Ѕ√’≈Ћѕ разлика между статистика и стъкмистика използвана с цел заблуждаваща реклама?
    ѕрави разлика. ƒефинирай заблуждаваща реклама.
    —лед като тук не може да стигнем до консенсус дали става въпрос за заблуждаваща реклама тогава те приканвам да подадеш оплакване към нужните инстанции, които да се изкажат с компетентно мнение и да наложат нужните мерки. ќт нас можеш да очакваш че ще се съобразим напълно ако нарушаваме н€какви закони.
    2. ћога ли да приема за отговор на поставените от мен въпрос, че не е искано разрешение от потребителите на bghelp.co.uk и bghelp.net използването на събрана от т€х информаци€ за целите на рекламата?

3. ¬€рно ли е, че такава информаци€ е използвана за целите на рекламата?

4. ћога ли да приема за отговор на поставени€ от мен въпрос, че не е искано разрешение от потребителите на bghelp.co.uk и bghelp.net да им показва, изпраща, зарежда, изпълн€ва, експонира и т.н. вс€какви рекламни материали?
    ќб€сних в предното си мнение каква е позици€та на сайта и те приканих да смениш думите с действи€.

÷елта ми е да помогна - напълно безплатно, защото от 7 години съм със сайтовете на Ѕ√’≈Ћѕ. ¬сичко това, което посочвам като незаконно и/или неморално може да бъде направено по законен и етичен начин, стига управата да се опита да вникне в написаното в тези н€колко постинга и допусне, че също може да греши и н€ма нищо лошо в това да бъдат посочени грешките и.
    јз конкретни предложени€ не вид€х, а само въпроси, на които отговорих. »наче писах в ко€ тема можеш да отправиш предложени€та си ако имаш такива.
    BGHelp “ърсачка

–егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 364
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от benquick ¬иж мнението
    Ќема такъв смех...ахахахах....
    » каква тогава е целта на този сайт.........???
    Ќ€ма смисъл.... јко имаш бизнес има смисъл. јко си сингъл и искаш да намериш н€кой в E17 не е нужно да даваш цели€ си пощенски код а само три цифри.
     ойто търси намира, хора намират смисъл и в най-безмислените неща.
    Ќе съм сингъл и не търс€ българи наоколо познавам повече от колкото мога да покан€ на гости...

–егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 364
    Post Thanks / Like

Ѕлагодар€ още веднъж за отговорите.

ƒопускам, че ако не разбирам, мога да задам н€колко въпроса и ще го стор€:

«а да се говори за статистика, тр€бва да е посочена методиката, по ко€то са получени публикуваните резултати. “акава методика в случа€ н€ма предоставена (въпреки че на н€колко пъти попитах) и аз имам достатъчно основани€ да см€там, че всъщност става въпрос не за "обобщена информаци€", а за изсмукана от пръстите дезинформаци€, използвана за заблуждаваща реклама.

»нтересен си ми и смешен, не ми отговар€й понеже н€ма да ти отговор€.
    Ќе става въпрос първо за реклама, второ пък и да става, теб какво те зас€га... јко искаш плащай си месечна такса за ползване на сайта и ще ти спр€ рекламата.јко искаш да рекламираш в сайта ни има форма за контакт потърси ни ше се уговорим да ти покажа бро€чи.
    “ова е мога да ти дам акаунт за гугъл аналитикс.
    Ќо проблема както ти писах преди на лично и във форума не е въобще в реклама....
    “и обаче си знаеш едно и също.
    Ќ€ма повече какво да ти об€сн€вам сори, предпочитам да прав€ по полезни неща...
    Ќа теб и сто пъти да ти повтор€ нещо дори че б€лото, че е б€ло, като не ти изнас€ ще кажеш, че е черно

38. ЅЋј√ќƒј–я Ivan II thanked for this post
—траница 2 от 4 ѕървиѕърви 1234 ѕоследнаѕоследна

»нформаци€ за темата

ѕотребители разглеждащи тази тема

¬ момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

ѕодобни теми

1. Ѕългари наблизо - Aldershot
    ќт radoleta във форум “ърс€ българи наблизо
    ќтговори: 0
    ѕоследно мнение: 12-12-2013, 06:14
  2. “ърс€ българи наблизо
    ќт desisofia във форум “ърс€ българи наблизо
    ќтговори: 1
    ѕоследно мнение: 02-06-2010, 03:16
  3. Ѕългари наблизо
    ќт irinambm във форум “ърс€ българи наблизо
    ќтговори: 1