»нфо «а UK Ќовини —писание ќб€ви ѕродавалник »потеки —тарт —троители ∆ълти страници “ърси
—траница 1 от 4 123 ... ѕоследнаѕоследна
–езултати от 1 до 25 от общо 82
    Ќапреднал јватара на vanko57
    –егистриран на
    May 2009
    ћнени€
    399
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране 22.12.2012 - »стината от първа ръка

“ова което ще се случи в кра€ на тази година е важно, Ќќ по-важно е дали ще сме готови за него.

¬се повече послани€ се дават на „овечеството, за да се подготви за предсто€щи€ ѕреход.

» е много важно какво ще правим всеки ден, какви избори правим и към какво е насочено нашето същество и съзнание.

¬идеото което ви предостав€м е още едно потвърждение на това.

»з€вление на принцеса  аору Ќакамару

≈то още един линк

ЅЋќ√ «ј —≈–»ќ«Ќ» ’ќ–ј: »«я¬Ћ≈Ќ»≈ Ќј яѕќЌ— ј“ј ѕ–»Ќ÷≈—ј  јќ–” Ќј јћј–” «ј ѕЋјЌ≈“ј–Ќ»“≈ ѕ–ќћ≈Ќ» ѕ–≈« 2012 √.

Ќе искам да ми в€рвате, искам да проверите дали е така !!!

»стината е мистери€, ко€то тр€бва да се открие;
    ∆ивотът е мистери€, ко€то тр€бва да се изживее.

¬»≈ —“≈ —Џ¬Џ–Ў≈Ќ» ¬ —¬ќ≈“ќ Ќ≈—Џ¬Џ–Ў≈Ќ—“¬ќ

2. ЅЋј√ќƒј–я inera888, н€ма thanked for this post
    Anet
    Guest

ѕо подразбиране ќтносно: 22.12.2012 - »стината от първа ръка

÷итирай ѕървоначално написано от vanko57 ¬иж мнението
    “ова което ще се случи в кра€ на тази година е важно, Ќќ по-важно е дали ще сме готови за него.

¬се повече послани€ се дават на „овечеството, за да се подготви за предсто€щи€ ѕреход.

» е много важно какво ще правим всеки ден, какви избори правим и към какво е насочено нашето същество и съзнание.

¬идеото което ви предостав€м е още едно потвърждение на това.

»з€вление на принцеса  аору Ќакамару

≈то още един линк

ЅЋќ√ «ј —≈–»ќ«Ќ» ’ќ–ј: »«я¬Ћ≈Ќ»≈ Ќј яѕќЌ— ј“ј ѕ–»Ќ÷≈—ј  јќ–” Ќј јћј–” «ј ѕЋјЌ≈“ј–Ќ»“≈ ѕ–ќћ≈Ќ» ѕ–≈« 2012 √.
    јбсолютно на 100% ли се убеден , че та€ информаци€ ко€то предлагаш е в€рна ?

4. ЅЋј√ќƒј–я н€ма thanked for this post
    –егистриран на
    May 2009
    ћнени€
    399
    Post Thanks / Like

ћо€та информаци€ е, че раздел€нето ще бъде в 4-та плътност, но това е въпрос на разбиране и гледна точка. “ова е единствената разлика.

¬ъв вс€ка ѕлътност има определен брой поднива и н€кои ги бро€т и т€х. —ъответно бро€т става гол€м.

«а да съм коректен към въпроса ти, гледах отново материала - ƒа, това което казва принцесата е точно така.

ƒостигнал съм до това за което говори по други канали преди известно време.

јко искаш повече информаци€ мога да ти предостав€, стига да си готова за не€.
    ѕоследно редактирано от vanko57 : 20-01-2012 на 10:27

Anet
    Guest

ћо€та информаци€ е, че раздел€нето ще бъде в 4-та плътност, но това е въпрос на разбиране и гледна точка. “ова е единствената разлика.

¬ъв вс€ка ѕлътност има определен брой поднива и н€кои ги бро€т и т€х. —ъответно бро€т става гол€м.

«а да съм коректен към въпроса ти, гледах отново материала - ƒа, това което казва принцесата е точно така.

ƒостигнал съм до тази информаци€ по други канали преди известно време.

јко искаш повече информаци€ мога да ти предостав€, стига да си готова за не€.
    „ела съм н€кои неща , а и филми съм гледала на та€ тема
    не казвам , че в€рвам но ми е интересно .
    — оглед на всички изказани прогнози в книги и интервюта на различни хора , искам да попитам , ами ако тази дата мине и замине и нищо не се случи ?
     ак хората твърдели обратното ще об€сн€т станалото?

Warrior of Light јватара на inera888
    –егистриран на
    Mar 2009
    √рад
    —офи€
    ћнени€
    125
    Post Thanks / Like

Ќикой не знае точно какво ще стане, но едно е €сно, нещо вече става. ѕише, че тези които са лоши, ще станат още по-лоши, защото процесът на възнесение, който става от 10 години насам ги кара да се чувстват некомфортно.  акто ако затвориш един луд в ста€ и му пуснеш силен в€тър, той драстично се влошава. «ем€та се изравн€ва с ћлечни€ път и стават много промени чисто на физическо ниво. “ези, които са избрали път€т на истината имат вече симптоми на възнесение.  ойто иска, нека в€рва, който не, да отиде в хоремага. »збор има вс€какъв за вс€какво ниво хора. » вие, дето все скачате да нападате мирни люде в този форум, идете да си пиете бирата и не влизайте в такива абстрактни екзистенциални теми. ƒобре ще е за всички.

8. ЅЋј√ќƒј–я misskoleva, fam thanked for this post
    –егистриран на
    May 2009
    ћнени€
    399
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от Anet ¬иж мнението
    „ела съм н€кои неща , а и филми съм гледала на та€ тема
    не казвам , че в€рвам но ми е интересно .
    — оглед на всички изказани прогнози в книги и интервюта на различни хора , искам да попитам , ами ако тази дата мине и замине и нищо не се случи ?
     ак хората твърдели обратното ще об€сн€т станалото?
    “върде много са източниците от които идва информаци€та, включително напоследък и от масоните. Ќо те така € спускат че да объркват масата.

огато мине и замине ще ти кажа как. ƒо тогава едни ще чин€т саир, други ще пишат глупости, трети ще си върв€т по ѕът€.

“ова е!

10. ЅЋј√ќƒј–я fam thanked for this post
    Ќапреднал
    –егистриран на
    Mar 2010
    ћнени€
    305
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от inera888 ¬иж мнението
    «ем€та се изравн€ва с ћлечни€ път и стават много промени чисто на физическо ниво.
    ћоже ли малко повече информаци€ относно това твърдение, в какъв смисъл се изравн€ват ?

12. ЅЋј√ќƒј–я Nikolay Nenov thanked for this post
    –егистриран на
    May 2009
    ћнени€
    399
    Post Thanks / Like

»нера е права - нещата се развиват толкова динамично, че не може да се каже в същност докъде ще стигнат в развитието си.

¬ цели€ процес обаче има и сигурни неща, но те стават само на индвидуално ниво. » в едната и в другата пол€рност.

Yes! I am promiscuous. јватара на korry
    –егистриран на
    Oct 2008
    ћнени€
    2 753
    Post Thanks / Like

егати глупостите
    "плътности"...

јко много искате да знаете астралните нива от трета степен ще се трансфромират в десет "оцветености" понеже правата лини€ между јндромеда и јлфа ÷ентариус ще се окаже в барицентъра на групата ѕле€ди-«ем€- онска глава. “ова ще доведе до максимизиране на езотеричните потенциали, което е много опасно.

—пасението е да се осъществи ѕси прехода към нулевото състо€ние...

вий нищо не разбирате
    за теп откъснах цвете
    Ќо то омр€

15. ЅЋј√ќƒј–я ppepyno, Guеst, Nikolay Nenov thanked for this post
    –егистриран на
    May 2009
    ћнени€
    399
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от schismy ¬иж мнението
    ћоже ли малко повече информаци€ относно това твърдение, в какъв смисъл се изравн€ват ?
    ≈то ти цитат директно от източника.

2012г. "декемврийското слънчево равновесие ще се намира в сектора на нашата галактика ћлечен ѕът, формирайки една лини€ между галактическата равнина и ћеридиана на —лънчевото –авновесие. Ќа нас ни предстои да влезем в буквално изравн€ване на  осмическата, √алактическата, —лънчевата и Ћунарната равнини. “ова е събитие, което бавно приближава за времето от 1000 години и е причинено от прецеси€та на равноденстви€та. Ќещо, като Дизключване" на ¬селенските скорости."
    ѕоследно редактирано от vanko57 : 20-01-2012 на 12:01

17. ЅЋј√ќƒј–я Virginblack thanked for this post
    Ќапреднал
    –егистриран на
    Mar 2010
    ћнени€
    305
    Post Thanks / Like

2012г. "декемврийското слънчево равновесие ще се намира в сектора на нашата галактика ћлечен ѕът, формирайки една лини€ между галактическата равнина и ћеридиана на —лънчевото –авновесие. Ќа нас ни предстои да влезем в буквално изравн€ване на  осмическата, √алактическата, —лънчевата и Ћунарната равнини. “ова е събитие, което бавно приближава за времето от 1000 години и е причинено от прецеси€та на равноденстви€та. Ќещо, като Дизключване" на ¬селенските скорости."
    ¬нако, съжал€вам, но немога да вд€на за какво иде реч. ѕо-простичко неможе ли да се об€сни ? јз н€мам големи познани€ по астрономи€.

19. ЅЋј√ќƒј–я н€ма thanked for this post
    –егистриран на
    May 2009
    ћнени€
    399
    Post Thanks / Like

¬нако, съжал€вам, но немога да вд€на за какво иде реч. ѕо-простичко неможе ли да се об€сни ? јз н€мам големи познани€ по астрономи€.

“ова за което питаш каква работа ще ти свърши, освен че ще накара мозъка ти да цикли - в крайна сметка напразно.

—таро куче јватара на Virginblack
    –егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    6 730
    Post Thanks / Like

ќт три години гледам аз какво става. »згледах милиони интервюта, нито едно не отрича, че датата ще е ...меко казано интересна. ѕоне астрономите не грешат. —ледователно...ще става то.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

22. ЅЋј√ќƒј–я vanko57 thanked for this post
    –егистриран на
    May 2009
    ћнени€
    399
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от Virginblack ¬иж мнението
    ќт три години гледам аз какво става. »згледах милиони интервюта, нито едно не отрича, че датата ще е ...меко казано интересна. ѕоне астрономите не грешат. —ледователно...ще става то.
    –аботата е там че е по-важно какво ще се случи с всеки един от нас но не на физическо ниво. » заиграването (отклон€ването на хората) е точно в тази плоскост.

—ега всички сили на “ъмните са хвърлени в това да отклон€т колкото възможно повече индивиди от ƒуховната ѕътека. ћащаба е грандиозен.

Ќовини, филми, предавани€, спорт, шоу бизнес ... —писъкът е огромен. ќт вс€къде промиване на мозъци.

Ќо има начин да се излезе от този омагьосан кръг.  ойто търси намира.

24. ЅЋј√ќƒј–я misskoleva thanked for this post
    Ќапреднал
    –егистриран на
    Mar 2010
    ћнени€
    305
    Post Thanks / Like

“ова за което питаш каква работа ще ти свърши, освен че ще накара мозъка ти да цикли - в крайна сметка напразно.
    ƒобре де, какво лошо има, че искам по-просто об€снение ?  акво значение има за теб каква работа ще ми свърши тази информаци€ ? ѕритесн€ва ли те нещо ?

–егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    6 730
    Post Thanks / Like

–аботата е там че е по-важно какво ще се случи с всеки един от нас но не на физическо ниво. » заиграването (отклон€ването на хората) е точно в тази плоскост.

—ега всички сили на “ъмните са хвърлени в това да отклон€т колкото възможно повече индивиди от ƒуховната ѕътека. ћащаба е грандиозен.

Ќовини, филми, предавани€, спорт, шоу бизнес ... —писъкът е огромен. ќт вс€къде промиване на мозъци.

Ќо има начин да се излезе от този омагьосан кръг.  ойто търси намира.
    аз съм извън него така или иначе

–егистриран на
    May 2009
    ћнени€
    399
    Post Thanks / Like

ƒобре де, какво лошо има, че искам по-просто об€снение ?  акво значение има за теб каква работа ще ми свърши тази информаци€ ? ѕритесн€ва ли те нещо ?
    Ќе, не ме притесн€ва, но н€ма как да ти го об€сн€.

¬същност ето какво ми идва:

¬селената, √алактиката, —лънцето и Ћуната ще вл€зат в резонанс, ще вибрират със сходни честоти. ћного високи.

ато следствие «ем€та ще премине в по-висока ѕлътност/»змерение, заедно с онази част от хората, които са позитивни.

(“ук тр€бва дебело да подчерта€, че нашето разбиране за позитивност и доброта се различават от ¬селенските критерии по които ще бъдем оцен€вани.)

–егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    6 730
    Post Thanks / Like

[QUOTE=inera888;517662]Ќикой не знае точно какво ще стане, но едно е €сно, нещо вече става. ѕише, че тези които са лоши, ще станат още по-лоши, защото процесът на възнесение, който става от 10 години насам ги кара да се чувстват некомфортно.  акто ако затвориш един луд в ста€ и му пуснеш силен в€тър, той драстично се влошава. «ем€та се изравн€ва с ћлечни€ път и стават много промени чисто на физическо ниво. “ези, които са избрали път€т на истината имат вече симптоми на възнесение.  ойто иска, нека в€рва, който не, да отиде в хоремага. »збор има вс€какъв за вс€какво ниво хора. » вие, дето все скачате да нападате мирни люде в този форум, идете да си пиете бирата и не влизайте в такива абстрактни екзистенциални теми. ƒобре ще е за всички.[/QUOTE]

—поред теб ти не скачаш ли като ограничаваш н€как си участието на други хора в дискусии, или просто не харесваш мнение, различно от твоето? √етото идиоти да ходим у хоремага , щото не сме на интелектуалното ¬и ниво. » за какво ниво става дума.
    “о€ форум стана като секта за една седмица.
    ћнението ми по тази тема съвпада с твоето, но не ми хареса отношението към инакомислещите.

29. ЅЋј√ќƒј–я н€ма, Vanilia thanked for this post
    –егистриран на
    May 2009
    ћнени€
    399
    Post Thanks / Like

≈й ¬ърджин, ти си огън негасен. ѕо принцип си права, но и »нера е права.

огато се обсъждат такива въпроси, мнени€ с ниска вибраци€ много пречат и това има предвид »нера. ќсвен това тези мнени€ обикновено са насочени към това да захап€т, но не да дискутират.

ќт друга страна форума е много широк и ограничение не може и не тр€бва да се прилага.

“ук вече важат правилата за толерантност и съобраз€ване, които не са особено ценени в наши дни.

“ака, че давайте по-кротко и двете. Ќещата ще се оправ€т така или иначе.
    ѕоследно редактирано от vanko57 : 20-01-2012 на 13:30

–егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    6 730
    Post Thanks / Like

огато се обсъждат такива въпроси, мнени€ с ниска вибраци€ много пречат и това има предвид »нера.

ќт друга страна форума е много широк и ограничение не може да се приложи.

“ук вече важи правилото за толерантност, което не е особено ценено в наши дни.

Ќ€ма грижа, душа. Ќе съм внесла с мнението си тук ниски вибрации. Ќали така. ћоето мнение по темата е напълно завършено, за да чета дискуси€та по- натам. ќтивам си у хоремага, поне мога си бачкам спокойно над неща, които ме радват. ≈дно малко рефератче за химичеси€ състав на определени вдорасли и приложението им в нетрадиционната медицина.

Anet
    Guest

огато се обсъждат такива въпроси, мнени€ с ниска вибраци€ много пречат и това има предвид »нера.

ќт друга страна форума е много широк и ограничение не може да се приложи.

“ук вече важи правилото за толерантност, което не е особено ценено в наши дни.

ƒа задам и аз въпрос , защо когато се коментира или задава въпрос към »нара по нейн пост , отговар€ш ти или ѕири ?
    Ќе ми се прав€т предположени€ ,ама см€там това за доста подлизурско и дразнещо .
    Sorry за оф топика , ама е важно да знам .

Ќапреднал
    –егистриран на
    Mar 2010
    ћнени€
    305
    Post Thanks / Like

.
    (“ук тр€бва дебело да подчерта€, че нашето разбиране за позитивност и доброта се различават от ¬селенските критерии по които ще бъдем оцен€вани.)
    јми ние как тогава можем да разберем на какво точно ще ни изпитват, за да се подготвим, ако критериите са различно от това какво си представ€т хората ?

–егистриран на
    Mar 2009
    √рад
    —офи€
    ћнени€
    125
    Post Thanks / Like

[QUOTE=Virginblack;517702]
    ÷итирай ѕървоначално написано от inera888 ¬иж мнението
    Ќикой не знае точно какво ще стане, но едно е €сно, нещо вече става. ѕише, че тези които са лоши, ще станат още по-лоши, защото процесът на възнесение, който става от 10 години насам ги кара да се чувстват некомфортно.  акто ако затвориш един луд в ста€ и му пуснеш силен в€тър, той драстично се влошава. «ем€та се изравн€ва с ћлечни€ път и стават много промени чисто на физическо ниво. “ези, които са избрали път€т на истината имат вече симптоми на възнесение.  ойто иска, нека в€рва, който не, да отиде в хоремага. »збор има вс€какъв за вс€какво ниво хора. » вие, дето все скачате да нападате мирни люде в този форум, идете да си пиете бирата и не влизайте в такива абстрактни екзистенциални теми. ƒобре ще е за всички.[/QUOTE]

—поред теб ти не скачаш ли като ограничаваш н€как си участието на други хора в дискусии, или просто не харесваш мнение, различно от твоето? √етото идиоти да ходим у хоремага , щото не сме на интелектуалното ¬и ниво. » за какво ниво става дума.
    “о€ форум стана като секта за една седмица.
    ћнението ми по тази тема съвпада с твоето, но не ми хареса отношението към инакомислещите.
    ¬еднага ти отговар€м, както и на Anet с този коментар. —тана ми гадно, защото лепнаха на темата на Vanko етикета ''шизофрени€''. Ќали не мислиш, че ако н€кой незаслужено обижда друг, тр€бва да си мълчим и да любезничим. јз Ќ» ќ√ј не нападам. ќтговар€м на удара само ако н€кой нападне мен или друг човек и то незаслужено.

Anet, интелигентен коментар означава коментар, който е лишен от нападки, високомерие и омаловажаване на чуждото мнение. Ќќ, казвам едно гол€мо Ќќ...ако н€кой навлезе брутално в моето или на н€кой друг пространство ( както в случа€ с ''шизофрени€та''), то тогава идва ответен и подобаващ отговор от мо€ страна. Ѕих ти била много благодарна, ако ми посочиш един случай в който аз съм те нападнала или омаловажила твое мнение. ќбръщам се към теб по име ( както ти си решила на латиница ) и отговар€м само на нападките ти. ќвца не съм. Ќе склан€м глава пред обиди и тем подобни глупости. Ќикога н€ма да нападна първа. “ова е присъщо за зоди€та ми. Ќо пък и никога н€ма да ƒќѕ”—Ќј ƒј ЅЏƒј ќЅ»ƒ≈Ќј » “ќ Ќ≈«ј—Ћ”∆≈Ќќ. ƒано съм изчерпателна. јnet, ако се държиш към мен както тр€бва, всичко ще бъде наред.  акво делим всъщност ?

Yes! I am promiscuous. јватара на korry
    –егистриран на
    Oct 2008
    ћнени€
    2 753
    Post Thanks / Like

ѕќ-√ќ–≈ Ќя ќ… Ѕ≈Ў≈ ѕќћќЋ»Ћ» «ј ќЅя—Ќ≈Ќ»≈ » ћ” Ѕ≈ ќ“√ќ¬ќ–≈Ќќ „≈ Ќ≈ ћќ√Ћќ ѕ–ќ—“ќ.
    ¬ижте, с€, ако едно нещо не може да го об€сните просто значи че Ќ≈ √ќ –ј«Ѕ»–ј“≈!

“ъй, де! √оворим си за "сериозна" наука и "сериозна астрономи€" тука.

—писък на термините, които в горни€ пост са в н€какви отношени€ едни с други

ѕ–≈÷≈—»я
    ѕрецеси€ на –авноденстви€та.

ƒекемврийско слънчево равновесие.
    галактическа равнина, космическа равнина, лунарна равнина
    меридиан на слънчевото равновесие
    вселенски скорости

ѕърво ! ѕрецеси€ се нарича изместването на оста на въртене на «ем€та около себе си. ѕредставете си едно върт€що се кълбо прободено през центъра от стрелка, ко€то почва от южното полукълбо и изскача от северното. “а€ стрелка се мандахерца с времето, не стои на едно м€сто. ћоже да се кажи че трепти (много бавно с период на хил€долети€) ≈то ви картинка на милионкратно ускорена схема какво е прецеси€ на «ем€та

източник: ѕрецеси€ Ч ”икипеди€

«а да се опитаме да разберем и осмислим горни€ текст ще въведем термина ≈ Ћ»ѕ“» ј. “ова е равнината, в ко€то «ем€та се върти около —лънцето. (та€ равнина май не е баш равнина, общо взето «ем€та се върти по ниско падаща спирала надолу към —лънцето, ама пада мноооооого бавно и незабележимо. ƒемек «ем€та се върти Ќ≈ в равнина а по тримерна затихваща спираловидна нишка, но както е да е, за практически цели равнината е много добро приближение)

ѕонеже права и точка определ€т еднозначно равнина може да си представим та€ равнина като определена от ¬»ƒ»ћ»я ѕЏ“ Ќј —ЋЏЌ÷≈“ќ по небесната сфера. «абележете на картинката по-долу че видими€ път на слънцето се промен€ ден след ден, от гледната точка на земен наблюдател (за удобство си го представ€йте винаги в северното полукълбо)

¬ дните на равноденствие прецесиите (стрелките изскачащи от северни€ полюс, северен защото оттам вод€т началото си астрологичните небивалици) сочат определени съзвезди€, които се промен€т с времето. (епохи на ќвен, “елец, –иби, ¬одолей)

«ј ѕЏ–¬» ѕЏ“ „”¬јћ "термина" "декемврийско слънчево равновесие", но си го об€сн€вам със следни€ феномен: ѕонеже «ем€та се върти около —лънцето, то изгр€ва и зал€зва всеки ден от различно м€сто. Ќо спомнете си че «ем€та се върти по сплесната елипса. ¬ едини€ от фокусите на елипсата е —лънцето.
    (≈липса се полува като между два забити пирона вържем дълъг конец, после вземаме химикалка и опъваме максимално конеца и чертаем, така —Ѕќ–ј от разсто€ни€та на ¬—я ј точка от ≈липсата до ƒ¬ј“ј ‘ќ ”—ј-ѕ»–ќЌ» е ≈ƒЌј Џ¬)
    “ъй - през зимата всъщност —лънцето е в по-близки€ фокус от орбитата на «ем€та и се намира в най-сплеснатата й част.  оето ще рече че «ем€та изминава път н€какъв си, но положението на местата, от които —лънцето изгр€ва не се промен€ много и освен това е Ќ»— ќ ƒќЋ”.

¬същност това са дните около  оледа, след  оледа еклиптиката почва пак да се изкачва нагоре (не щото исус се бил родил, а щото древните автори са решили да използват независимо съществуващи€ феномен и да го свържат във въображението си с раждането на н€какъв бог-слънце)

Ќека се върнем към горни€ текст, който се мъчим да разконспирираме:
    ќт първата част разбираме че на 21 декември 2012 стрелката дето пробожда северни€ полюс ще сочи към определена част от нашата галактика....

и точката дето сочи та€ стрелка "ще формира една лини€ между галактическата равнина и меридиана на слънчевото равновесие"

ћќЋя?????????????????

акво е "меридиан на слънчевото равновесие" Ќ≈ «Ќјћ. ќт горната илюстраци€ има според мен —јћќ ≈ƒЌј ¬≈–ќя“Ќј ¬Џ«ћќ∆Ќќ—“»
    1. то€ меридиан да е елипсата NWSE

»Ќј„≈ меридиана минава нейде по отгоре там дето виждате —лънчицата наредени едно след друго ¬ ќѕ–≈ƒ≈Ћ≈Ќ „ј— Ќј ƒ≈ЌќЌќў»≈“ќ ќЅј„≈!!!
    јко е 2 часа следобед меридиана ще е един, ако е един час по-късно ще е друг.

√јЋј “»„≈— ј –ј¬Ќ»Ќј! Ќещо от сорта на “ќ¬ј:

¬»∆ƒј“≈ Ћ» "√алактическата равнина" в картинката. —пиралните галактики благодарение на физичните закони имат тенденци€ да си образуват ръкавите в близката околност на н€каква мислена равнина и не са хаотично разпръснати във всички пространствени посоки.

¬ръща ме се пак на според мен вече очевидната Ѕ≈«—ћ»—Ћ»÷ј ко€то наши€ ¬јЌ ќ не може да об€сни.

јми то и аз не мога да об€сн€ каква е та€ точка дето формира лини€ между галактичната равнина и он€ там меридиан.

ќще не разбирате?! ¬ижте пак по-горе че то€ слънчев меридиан е образуван от точките (на небесната сфера! гледана от «ем€та) където изгр€ва и зал€зва слънцето през годината. “а€ елипсовидна  –»¬ј лини€ лежи в равнина (≈ Ћ»ѕ“» ј)

ƒемек ¬јЌ ќ говори за еди що си, ала бала ћ≈∆ƒ” ≈ƒЌј –ј¬Ќ»Ќј(галактична) и ƒ–”√ј –ј¬Ќ»Ќј (еклиптика)

’убаво. Ќека си поговрим за ¬«ј»ћЌ» ѕќЋќ∆≈Ќ»я Ќј ƒ¬≈ –ј¬Ќ»Ќ» ¬ ѕ–ќ—“–јЌ—“¬ќ“ќ. јми те могат да са успоредни или да се пресекат в обща ѕ–ј¬ј Ћ»Ќ»я.

√оре говорим за н€каква точка дето формирала права лини€. —игурно това, което се опитват да об€сн€т е че тогава правата лини€ образувана от еклиптиката и галактическата равнина (ко€то е ћ»—Ћ≈Ќј и честно казано Ќяћј определено точно положение) ще съвпадне с правата лини€ формирана от «ем€та и прецеси€та на 21 декември.

√ќЋяћ ѕ–ј«!!!

¬јЌ ќ, прав ли съм братчед че хич не ги разбирам ти€ работи, сигурно пропускам големи€ "смисъл" нейде. ’ј’ј’ј

¬—≈Ћ≈Ќ— » — ќ–ќ—“» » –≈«ќЌјЌ—Ќ» „≈—“ќ“» - дрън, дрън!!!!
    за теп откъснах цвете
    Ќо то омр€

36. ЅЋј√ќƒј–я schismy, Nikolay Nenov, Vanilia, bakari thanked for this post
    –егистриран на
    Mar 2009
    √рад
    —офи€
    ћнени€
    125
    Post Thanks / Like

јми ние как тогава можем да разберем на какво точно ще ни изпитват, за да се подготвим, ако критериите са различно от това какво си представ€т хората ?
    Shismy, ще се опитам да ти кажа на разбираем език. “ака както и обичам всъщност да се израз€вам. “ези, които са избрали път€ на доброто, т.е. са осъзнали, че всички сме едно и че нашето разделение тук на «ем€та е илюзорно, са поели по път€ на възнесението. Cherry-blossom го е казала много хубаво в ''апел за хуманност''.  ойто осъзнае тази истина е поел по правилни€ път. “ам е казано много простичко, но гениално. » тр€бва да си даващ. Ќе се см€та обаче да даваш на децата си или на близките си, защото това не е саможертва. ƒа станеш даващ към непознати хора в нужда, да не €деш животни, да не режеш дървета, да не правиш зло и на врагът си...това е истинското добро. “ези, които са тръгнали по път€, ще се изкачат в по-високо 5-то измерение, защото сега сме в 3-то,където има много ограничени€. ¬ 5-то, по-високо измерение ще преминат само тези, които са били добри и състрадателни. “ова е изгубени€ рай от който сме били натирени, понеже сме се възгордели.  акво ще стане с точност никой не знае, но промени вече стават. ¬сички тези огромни земетресени€, вулкани, затопл€не, са резултат от глупостта и безотговорността на човечеството. »два ден, в който всичко ще се плати. Ѕумерангът се завръща с пълна сила. ћожем да смекчим нещата, ако осъзнаем, че «ем€та и всички същества на не€ сме едно ц€ло и всеки от нас е отговорен за всичко и всеки. Ќад€вам се съм помогнала с отговора ми

38. ЅЋј√ќƒј–я radost73 thanked for this post
—траница 1 от 4 123 ... ѕоследнаѕоследна

»нформаци€ за темата

ѕотребители разглеждащи тази тема

¬ момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

ѕодобни теми

1. »стината за нас ?
    ќт mik във форум ‘илми, “елевизи€
    ќтговори: 17
    ѕоследно мнение: 27-11-2010, 00:17
  2. »стината
    ќт Beri във форум ќбщ форум
    ќтговори: 26
    ѕоследно мнение: 04-02-2007, 21:41
  3. »стината за ‘  Ћевски....
    ќт Don_Toni във форум —порт
    ќтговори: 19