Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Ваксините...

Предлагам на вашето внимание една много интересна статия, която прочетох и мисля, че ще е от полза на всички майки с момиченца
    Хубав ден!
    Вестник Атака

търсеща Аватара на mila_2
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Ваксините...

Цитирай Първоначално написано от g_v Виж мнението
    Предлагам на вашето внимание една много интересна статия, която прочетох и мисля, че ще е от полза на всички майки с момиченца
    Хубав ден!
    Вестник Атака

мхм, не знам дали същата, но ваксина със същата цел много любезно ми беше предложена преди година за дъщеря ми, като сестрата обясняваше как и двете й дъщерички са с такава. Изслушах я, благодарих й също така любезно, казах, че ще си помисля и разбира се не се върнах.
    Сигурно има доста привърженици на противогрипните и подобни на гореописаната ваксини, но аз след един опит имам кошмарни спомени и... не, благодаря!
    Говори, за да те видя...

Напреднал
    Post Thanks / Like

Чесно казано в България доста отдавна се предлага тази ваксина, но аз така или иначе не разбрах подробности за нея, но като цяло съм била против. Ето, че сега нашите умни политици решиха да въведат като задължителна ваксина след като вече се отрича в световен мащаб. Ей, не спряха да морат народа ни и това е. Ден след ден измислят нещо и без това нацията ни е застаряла, но те решиха и да помогнат по-бързо да се стопяваме...

търсеща Аватара на mila_2
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от g_v Виж мнението
    Чесно казано в България доста отдавна се предлага тази ваксина, но аз така или иначе не разбрах подробности за нея, но като цяло съм била против. Ето, че сега нашите умни политици решиха да въведат като задължителна ваксина след като вече се отрича в световен мащаб. Ей, не спряха да морат народа ни и това е. Ден след ден измислят нещо и без това нацията ни е застаряла, но те решиха и да помогнат по-бързо да се стопяваме...

тук, тук, в ЮК ни я предложиха.....
    Говори, за да те видя...

5. БЛАГОДАРЯ g_v thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Vdigam temata, miislq che e poloezna!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. ВАКСИНИТЕ-полза или вреда?
    От ilianaL във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 2
    Последно мнение: 08-05-2013, 12:24
  2. Ваксините- добри или лоши за децата ни?
    От veny74 във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 76
    Последно мнение: 17-12-2012, 00:08

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker