Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 24 от общо 24
    Старо куче Аватара на piglet
    Post Thanks / Like

Question Български фирми за работа в Англия

Здравейте! Знаете ли някоя читава фирма в България, която урежда работа на острова, в смисъл имате ли приятел, които е ползвал услугите им или пък вие самите сте минали по тоя път и имате добри впечатления (доколкото е възможно с таксите които искат).Имам приятелка която си загуби работата преди около два месеца и ми се иска да и помогна по някакъв начин. Опитах да намеря нещо през Google,но без голям успех. Ще съм благодарна на всички които могат да ми помогнат .

2. БЛАГОДАРЯ sto_v_sto, няма thanked for this post
    Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Преди работих за тази агенция Лейбърсорс - 08707532799 има и българи там, така че ако твоята приятелка не е в час с езика да не се тревожи. Аз съм доволен, щото винаги ми намираха работа и са много точни с парите. Успех.
    Все някой трябва да върши и мръсната работа!

4. БЛАГОДАРЯ няма, Unknown_lady thanked for this post
    Старо куче Аватара на kekata
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране

тонка, в грешка си - жената пита за фирма в България да праща хора тук...

Agent provocateur Аватара на 3dimensional_ME
    Post Thanks / Like

По подразбиране

ООО кеката се появи?!Къде беше?
    RULE!

Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Верно, че става въпрос за България, поубъркал съм се нещо.
    Все някой трябва да върши и мръсната работа!

Старо куче Аватара на kekata
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране

) абе тука съм си аз .. ама много гърч на тръстиката т ане остава време и новините да видя допреди малко се наслаждавах на атмосферата в сайта на будилник: тъмно, мрачно, минават само трънени кълба като в каубойски филм и отвреме навреме някой стреля от камбанарията )) прекъсвано с реклами на Соломон и ко ) интересно

sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Аз, както и още няколко мои мознати, заминахме за Англия с една пловдивска фирма Impulse Recruitment. Бяха абсолютно коректни. Не си спомням вече колко платихме, но мисля, че ние си платихме билета, разрешителното за работа и 25% от първата заплата. Телефон 032/643-549; [email protected]
    Wild is the wind

10. БЛАГОДАРЯ няма, Unknown_lady thanked for this post
    Старо куче Аватара на piglet
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Charlotte
    Аз, както и още няколко мои мознати, заминахме за Англия с една пловдивска фирма Impulse Recruitment. Бяха абсолютно коректни. Не си спомням вече колко платихме, но мисля, че ние си платихме билета, разрешителното за работа и 25% от първата заплата. Телефон 032/643-549; [email protected]
    Много ти благодаря, ще и дам телефона да им се обади. Можеш ли само да ми кажеш какъв тип работа предлагат и за кои части на англия ?

sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

По подразбиране

хотелски и медицински персонал, за различни части на Англия. мен примерно ме пратиха в Оксфорд. нека да се обади, те ще й кажат най-добре какви са изискванията, и какви позиции имат в момента.
    Wild is the wind

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Български фирми за работа в Англия

някой може ли да каже нещо за Стрелал бг.познавате ли някой заминал с тази фирма?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ами аз пак си имам нещо друго наум и сега ще ви споделя.Заминавам за Англия в края да месеца за да работя на полето,за 4 месеца но ми се варти нещо в главата и ми се ще по сле да поустана още да поработя.Ама ако се досещате не ми се иска да правя нещо през глава ако нямам сигора работа а и английският ми не е особено добар.Я ми даите някакав съвет.Дали като отида сега по някакав начин не бих могла да си търся работа и да остана след като ми изтекат 4-те месеца в фермата кадето ще работя.

electrician Аватара на Mahoni
    Град
    Бургас
    Post Thanks / Like

Както ти са върти в главата, така си го избий с този английски ме съмнява да се оправиш.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Хора,знаете ли дали българските ни дипломи за висше образивание се признават и в Англия.Преди 2 години завърших за детска у4ителка по английски език.Попитах в у4ебен отдел към ВУЗ-а,но както винаги вдигат рамене .Схте бъда благодарна за някаква информация.

electrician Аватара на Mahoni
    Град
    Бургас
    Post Thanks / Like

Зависи за да продължиш образованието ли те интересува или за да работиш? Обясни по подробно инякой все ще ти отговори.

Напреднал Аватара на priestess
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от darling061984 Виж мнението
    Хора,знаете ли дали българските ни дипломи за висше образивание се признават и в Англия.Преди 2 години завърших за детска у4ителка по английски език.Попитах в у4ебен отдел към ВУЗ-а,но както винаги вдигат рамене .Схте бъда благодарна за някаква информация.
    Eто разгледай тези теми и ще намериш отговора на въпроса си:

http://www.bghelp.co.uk/forums/showt...ighlight=naric

http://www.bghelp.co.uk/forums/showt...E8%F2%E5%EB%E8

Нов потребител
    Град
    Lincoln
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от piglet Виж мнението
    Здравейте! Знаете ли някоя читава фирма в България, която урежда работа на острова, в смисъл имате ли приятел, които е ползвал услугите им или пък вие самите сте минали по тоя път и имате добри впечатления (доколкото е възможно с таксите които искат).Имам приятелка която си загуби работата преди около два месеца и ми се иска да и помогна по някакъв начин. Опитах да намеря нещо през Google,но без голям успех. Ще съм благодарна на всички които могат да ми помогнат .

Нов потребител
    Град
    Lincoln
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от piglet Виж мнението
    Здравей... За читава фирма осигуряваща работа в Uk не мога да кажа, но доста мога да поговоря за нечитави такива, защото за нещастеие им сърбахме попарата,но за още по-голямо нещастие това е май един от лесните(но не и от безплатните) начини да се сдобиеш с документи и то какви ( Жълти карти -студентски) серийно производство, печатат ги като банкноти... Леле пак какви студентки има 50- 55 годишни(нищо лично към колежжите, никoй не е дошъл от хубаво).. Ами какво да правят учат хората, по-добре късно отколкото никога...
    Па то са едни ,,Колежи,, ,едно чудо,NVQ-та ,страшна хава... Само дето било free ама ние си го платихме 800 Ј, не че някои дойде да ни обучава, ей така ,,just in case,, ,важното е да сме в калабалъка...
    Първо се сдобихме с цветни фотокопия от тези карти и така 6 месеца си ги разнаcяхме като ГРАМОТИ, накрая май се оказа, че си заслужихме оригиналите, почти полудяхме от нерви..
    А напоследък като са зазваняли от ,,КОЛЕЖА,, - Precision trening - да ни искат NIN та да ни върнат парите.. От поп сълзи.... Те допреди един месец ни заплашваха че ще ни спрат картите... Защо бе хора нали си платихме, никoй не дойдe да ни обучава, взехме си NVQ-та 2 и 3 free... Дотук от обучението разбрахме че преди да се влезе в стаята се чука, ако трябва и още веднъж да минем курса може да разберем и от коя страна да почукаме... Така и така е пари сме давали, щом е за благото на народа...
    Да не дава господ да попадате на такива мошенници... Ама то не е и само това , колко още екстренми преживявания имахме.. То бяха учаcTия в играте,,Открии дестинацията,, , ,,Бързи Смели Сръчни,, , ,,Сaрваивер,, след като преключихме участието си в игрите се записахме в ,,шоуто на Синди,, и го играем една година ...Hадяваме се скоро да приключи, че хонорарите паднаха..
    Пожелавам ви успех и дано никoй да не преживее това което ние преживяхме...

21. БЛАГОДАРЯ Кристиян thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

всички посреднически фирми за работа в англия работат заедо тва се обедих от личен опит и всички казват 1 а накрая излиза савсем друго не им вярваите

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Е, чак пък абсолютно всички...Конкретизирай

Mr Аватара на Nikolay Nenov
    Град
    Woking, Surrey
    Post Thanks / Like

www.rabota-v-anglia.com - това е саита на Меридиан-Консулт, имат офиси в София и Варна, абсолиутно легитимни и т.н. Осигуряват работа за медицински сестри, болногледа4и и хотелски персонал. Минава се интервиу с официални представители и се заминава с осигурена покана за работа. В момента работят на занижени тарифи.
    2. Българските дипломи тук не се признават все още, но се приравняват: UK NARIC - Home

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

здравейте на всички,ние сме семейство от март имаме удобрение за селскостопанска ферма в англия но оферти-никакви.занимаваме се и със строителство и аранжировка на градини и тяхната поддръжка може ли някой да ми каже как и на къде да се ориентираме седим и чакаме прословутите оферти че и работа не можем да започнем все казват като се обадим-ЧАКАЙТЕ.Това са айлънд-в.търново

ако някой познава или знае за някой в англия който търси такива като нас моля кажете имаме нужда и от човек които да ни помогне да си извадим документите които са ни нужни там.
    Последно редактирано от BGHelp : 20-06-2012 на 08:29 Причина: последователни постове

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,

Търся работа за майка ми, която е на 47 г. и не знае Английски език.
    Тя има 8 годишен опит в перално отделение.
    Тук, в Англия сме съгласни и на работа като чистачка, детегледачка, домашна помощничка, миячка на чинии и т.н.

Тя няма национален осигурителен номер.

Ще бъда много благодарна ако получа информация къде тя би могла реално да започне работа без този номер...

Благодаря Ви за отделеното време.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: Български фирми за работа в Англия

От 3 месеца съм тук в Англия Лондон ,по професия съм шивач ,даже и машина си купих ,не съм много добре с езика и не знам как и къде да си търся работа ,не знам нито една агенция ,нямам познати и близки тук трудно ми е ,до сега извадих някой от документите и искам да работя ,ако някой може да ми даде съвет как да намеря работа ще бъда Благодарна

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: Български фирми за работа в Англия

Цитирай Първоначално написано от rosena Виж мнението
    От 3 месеца съм тук в Англия Лондон ,по професия съм шивач ,даже и машина си купих ,не съм много добре с езика и не знам как и къде да си търся работа ,не знам нито една агенция ,нямам познати и близки тук трудно ми е ,до сега извадих някой от документите и искам да работя ,ако някой може да ми даде съвет как да намеря работа ще бъда Благодарна
    Speechless
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

29. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Бг фирми посредници за работа в Англия
    От antoan55 във форум Посреднически фирми
    Отговори: 101
    Последно мнение: 01-09-2015, 17:07
  2. Български фирми на Европейските фондови борси
    От Лаврентий Павлович във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 1
    Последно мнение: 03-09-2011, 14:09
  3. Има ли български охранителни фирми в Лондон?
    От mariana_bulgaria във форум Професии и работа
    Отговори: 3
    Последно мнение: 13-08-2009, 20:58
  4. Свестни фирми за работа в Англия?
    От maria_556 във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 2
    Последно мнение: 25-04-2008, 20:48

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове