Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране В каква ферма е по-добре - за плодове, зеленчуци, цветя или животни?

бих се радвал ако някои даде мнение и как може да се отиде в такава за животни ако там е по-добре.благодя предварително

Virus Аватара на IvelinGG
    Град
    Arbroath, Angus-Scotland
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: в коя ферма е по-добре,за плодове и зеленчуци или за животни

Зависи кой от тримата пита Влади, Деси, или Ванеса.
    А какво разбираш под по-добре?
    Навсякъде искат бачкане, всичко зависи от теб самия.
    Та на въпроса ти, досега съм бачкал единствено във ферми за зеленчуци и продължавам да бачкам в такава, лично за мен е за предпочитане пред ферма за плодове. А относно фермите за животни не съм наясно някой SAWS оператор да предлага такива оферти. От въпроса ти разбирам че досега не си бил/а в ферма.
    Имаш ли синя, жълта или друг цвят карта която да ти два право на работа.
    Напиши в гугъл "ферми в англия" и ще се появи един друг форум в който има детайлна информация относно ферми, фермички, и всичко свързано с тях. Дано с последното изречение не съм нарушил правилата на форума, че никога не ги чета тез пусти правила.
    А и сори ако ти се струва заядлив отговора ми , но почнах да прихващам и аз от старите кучета тука, май ще да е заразно.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: в коя ферма е по-добре,за плодове и зеленчуци или за животни

здравейте, някой може ли да ми каже повече информация за ферма за гъби, как да кандидатсвам чрез някоя агенция ли?

Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ellyk Виж мнението
    здравейте, някой може ли да ми каже повече информация за ферма за гъби, как да кандидатсвам чрез някоя агенция ли?
    Моля, използвай търсачката (може и тази от моя подпис) и чети, преди да зададеш въпрос.
    Виж тази тема, а също и тази - има и др. информация.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: В каква ферма е по-добре - за плодове, зеленчуци, цветя или животни?

Моля, използвай търсачката (може и тази от моя подпис) и чети, преди да зададеш въпрос.

Благодаря ти много, но аз съм много добре запозната със програмата SAWS. Въпроса ми беше специално за ферма за гъби, защото там можеш да останеш целогодишно, а не като например ферма за ягоди която е за 6 месеца.

Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: В каква ферма е по-добре - за плодове, зеленчуци, цветя или животни?

Цитирай Първоначално написано от ellyk Виж мнението

Благодаря ти много, но аз съм много добре запозната със програмата SAWS. Въпроса ми беше специално за ферма за гъби, защото там можеш да останеш целогодишно, а не като например ферма за ягоди която е за 6 месеца.
    Ключовата дума е търсачката. Тя търси из всички форуми. С каквито ключови думи и зададеш... Иначе питаш за гъби, пък тая тема е за цветя и плодове... Ти си знаеш, де...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 27
    Последно мнение: 05-12-2009, 21:07
  2. Натурални плодове и зеленчуци
    От nasko82 във форум Пазаруване
    Отговори: 6
    Последно мнение: 07-09-2007, 10:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове