Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 35 от общо 35
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Какво е самонает/self-employed? Жълти карти (сертификати): за самонаети и за

Благодаря за бързия отговор!
    Треньор съм,изискването на клуба е да съм самонаета.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Какво е самонает/self-employed? Жълти карти (сертификати): за самонаети и за

Дали мога да се занимавам като селф имплойд с 2 различни дейности едновременно?

сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от pet-6est Виж мнението
    Дали мога да се занимавам като селф имплойд с 2 различни дейности едновременно?
    Може и с 5, стига да е като самонает, а не като нает.

4. БЛАГОДАРЯ dimowa thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: Какво е самонает/self-employed? Жълти карти (сертификати): за самонаети и за

Здравейте.
    Имам едно питане към компетентните.
    С моят приятел искаме да кандидатстване за жълта и синя карта, като единият се присъедини към другия.
    Понеже аз съм чистачка и пейслипове не мога да им представя понеже рядко си внасям по картата, а моят приятел може.
    Според мен варианта е той да кандидатства, а аз да се присъединя към него, но незнам дали е необходимо да имаме брак за това, а аз съм бременна. Бихте ли ми дали съвет как да постъпим най–добре според вас.

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: Какво е самонает/self-employed? Жълти карти (сертификати): за самонаети и за

След като нямате брак няма как да кандидатствате за синя карта. За жълта карта като селф- емпл. не се представят пейслипове, а фактури!
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

Нов потребител
    Град
    Търново
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ако имаш НИН, можеш да се обадиш на helpline-a на HMRC Self-Employed Helpline for the newly self-employed и да им кажеш, че си започнал да работиш като селф-имплойд от еди-коя си дата (вече си започнал, датата е в близкото минало) и ще получиш UTR. След което вече може да подаваш в Border Agency за жълта карта. Не разбрах защо ти е толкова много необходима, ама дано ти да знаеш.
    Случайно чак сега забелязах отговора ти, Благодаря, Мила

8. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    Bourgas, Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Какво е самонает/self-employed? Жълти карти (сертификати): за самонаети и за студенти

Здравейте,
    Казвам се Ангел на 28 г. От Бургас. Искам да емигрирам този Април в Лондон и тъй като събирам необходимата ми информация бих искал да ви попитам - може ли някой да ми даде линк към това как да си буукна час за in person applying за жълта карта в Кройдън? Или изобщо как точно става запазването на час ?

Благодаря ви предварително

А. Загоров

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Какво е самонает/self-employed? Жълти карти (сертификати): за самонаети и за студенти

Цитирай Първоначално написано от angelzagorov Виж мнението
    Здравейте,
    Казвам се Ангел на 28 г. От Бургас. Искам да емигрирам този Април в Лондон и тъй като събирам необходимата ми информация бих искал да ви попитам - може ли някой да ми даде линк към това как да си буукна час за in person applying за жълта карта в Кройдън? Или изобщо как точно става запазването на час ?

Благодаря ви предварително

А. Загоров
    А ти защо искаш да си запазваш такъв час?
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

Нов потребител
    Град
    West Bromwich B707HT
    Post Thanks / Like

Въпрос- ако работя като СЕ с едно ЛТД, ама да речем му предоставям няколко вида услуги образно казано, проблем ли е? Имам си НИН и ЮТР, не ми трябва за интервюта и т.н. и какво точно да пиша в инвойсите? Или съм го сгафил общо взето, че тука от 3 дена чета наред всичко и колкото повече чета, толкова повече се обърквам и се шашкам.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

здравейте регестрирана съм като селф енплойд и с потвърдена регестрация но още нямам ютиар номер от къде мога да си го поискам ако евентуално писмото е изгубено

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 43
    Последно мнение: 05-09-2013, 11:33

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker