Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 29
    Напреднал Аватара на galeria7
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

По подразбиране Търси се Au Pair заместник след заминаването ми

незнам как се пуска нова тема тука, ако може да се заеме някой да ни отвори тема специлано за търси се о пер или нещо подобно, за да можем да помагаме вече работещите или напускащите о пери на такива които искат да си мамерят семейства затова ще си пусна тука поста.
    Има хубаво семейство което си търси спешно о пер, О ПЕР! не прислужница в моя град където работя аз (близо до Манчестър) ако някой се интересува съм готова да съдействам за подробности пишете ми на лични моля благодаря.

2. БЛАГОДАРЯ Doondie, franki744 thanked for this post
    да пием по една бира Аватара на ginyo
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Търси се Au Pair заместник след заминаването ми

то интерес винаги ще има .какви са условията на семейтвото ,т.е какво точно търсят?

Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

вече съм писала съвсем ясно какво се търси О ПЕР който се интересува много ясно че ще знае и какво значи това
    и вече казах че ще съдействам не искам не очаквам пари или кавито и да е облаги от никого ако биеш натам (че знам ли)
    и нямам намерение да описвам житейската история на едно семейство и да го правя публично достояние в един публичен сайт форум както искай ме разбери
    просто семейството е наистина хубаво и бих се радвала мястото да се заеме от българка.Изпатилите от нас бивши и настоящи о перки си знаят разликата между хубаво и гадно смейство.
    Последно редактирано от galeria7 : 29-10-2011 на 21:39

5. БЛАГОДАРЯ Arthur's Sword EXCALIBUR thanked for this post
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

просто семейството е наистина хубаво и бих се радвала мястото да се заеме от българка. Изпатилите от нас бивши настоящи о перки си знаят разликата между хубаво и гадно смейство.

Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

благодаря, вече се намери

Нов потребител
    Град
    Cardiff
    Post Thanks / Like

И при мен е същата ситуация. До месец напускам семейството при което съм, ако има желаещи да ме заместят да пишат на лични. Само да кажа че семейството са индийци, живеят в Cardiff, Wales и задължително си търсят момиче което шофира.

9. БЛАГОДАРЯ galeria7 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

аз също си търся заместник,заминавам си края на февруари.семейството живее в Маидстоне,жената е сама с 2 сина,но ау pair се грижи само за едниния от тях,коитп скоро ще стане на 10 години.ако има желаещи да ми пишат на личен.благодаря

11. БЛАГОДАРЯ galeria7 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

здравейте,давам скъпе-а си,пишете ми там,за да си говорим повече-teodora.lazarova86

Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

здравейте
    началото на декември 2012- планувам да напусна семейството при което съм о пер -семейството е много добро! досега не съм имала никакви проблеми имала съм много свободно време и свобода при тях, респект към личното ми пространство и време-винаги..бивши и настоящи о перки знаят за какво говоря .. та ако някой иска да заеме мястото ми ще съдейтвам -примерно ако някой от бригади иска да остане след приключване на бригада или пък просто някой който иска да развие английския си и възнамерява да прекара 6/7 месеца в Англия да види да опознае страната ще се оправи идеално.. та който се интересува да ми пише на лични, ще се равам да помогна на някой!

14. БЛАГОДАРЯ Мила, iveto123, Arthur's Sword EXCALIBUR thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от galeria7 Виж мнението
    здравейте
    началото на декември 2012- планувам да напусна семейството при което съм о пер -семейството е много добро! досега не съм имала никакви проблеми имала съм много свободно време и свобода при тях, респект към личното ми пространство и време-винаги..бивши и настоящи о перки знаят за какво говоря .. та ако някой иска да заеме мястото ми ще съдейтвам -примерно ако някой от бригади иска да остане след приключване на бригада или пък просто някой който иска да развие английския си и възнамерява да прекара 6/7 месеца в Англия да види да опознае страната ще се оправи идеално.. та който се интересува да ми пише на лични, ще се равам да помогна на някой!
    Здравей, аз се интересувам от предложението ти, но не мога да ти пиша все още на лични. Ако искаш ти ми пиши или на [email protected].
    Благодаря.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Nane Jurova Grozdanka Виж мнението
    Здравей, аз се интересувам от предложението ти, но не мога да ти пиша все още на лични. Ако искаш ти ми пиши или на [email protected].
    Благодаря.
    Можеш ти да й пишеш на имейла, Грозданка - ето тук е обяснено как.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

17. БЛАГОДАРЯ Nane Jurova Grozdanka, iveto123 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,
    Ще използвам темата за да не отварям нова! Работя като mother's help в едно семейство вече година и 9месеца. Напускам на 1ноември и се търси човек който да бъде на моето място. Ще разкажа на кратко за какво става въпрос: 6 работни дни, един почивен(почти винаги това е петък). 2 деца- момчета на 4 и 7, и едно новородено бебе на 4 месеца. Семейството са евреи по религия, МНОГО ЧИСТИ и подредени, нищо общо с английския тип семейства!!! Работата е основно почистване, пране, готвене(в началото само се помага докато се научат ястията защото са по особени), приготвяне вечеря на децата, закуска, обяд и помагане с бебето(много кротко). Големите деца са на училище до 4pm всеки ден, като през това време се почиства. НЕ СЕ ГЛАДИ, има друг човек който върши тази работа!!! Това е най-общо казано!
    Намира се в Hampstead Garden Suburb! Позицията е live in!!!
    Не се изискват документи!!! Изисква се добро ниво на говорене на английски!!! Ако сте под 28г спомагат за изкарване на лилава карта и след това на синя, въпреки че заплатата е доста над лимита за au-pair!!!
    Ако някои се интересува може да ми пише на личи за повече подробности! Надявам се да помогна на някои, защото наистина си заслужава работата и семейството е добро!

19. БЛАГОДАРЯ Arthur's Sword EXCALIBUR thanked for this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от annity87 Виж мнението
    Здравейте,
    Ще използвам темата за да не отварям нова! Работя като mother's help в едно семейство вече година и 9месеца. Напускам на 1ноември и се търси човек който да бъде на моето място. Ще разкажа на кратко за какво става въпрос: 6 работни дни, един почивен(почти винаги това е петък). 2 деца- момчета на 4 и 7, и едно новородено бебе на 4 месеца. Семейството са евреи по религия, МНОГО ЧИСТИ и подредени, нищо общо с английския тип семейства!!! Работата е основно почистване, пране, готвене(в началото само се помага докато се научат ястията защото са по особени), приготвяне вечеря на децата, закуска, обяд и помагане с бебето(много кротко). Големите деца са на училище до 4pm всеки ден, като през това време се почиства. НЕ СЕ ГЛАДИ, има друг човек който върши тази работа!!! Това е най-общо казано!
    Намира се в Hampstead Garden Suburb! Позицията е live in!!!
    Не се изискват документи!!! Изисква се добро ниво на говорене на английски!!! Ако сте под 28г спомагат за изкарване на лилава карта и след това на синя, въпреки че заплатата е доста над лимита за au-pair!!!
    Ако някои се интересува може да ми пише на личи за повече подробности! Надявам се да помогна на някои, защото наистина си заслужава работата и семейството е добро!
    Пусни обява в EastE Ads

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Smile Относно: Търси се Au Pair заместник след заминаването ми

Намерихте ли au pair или още не е късно да се свържа с вас с повече информация Поздрави!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря ти предварително, Ани, написах ти e-mail

Нов потребител
    Post Thanks / Like

здравейте
    Аз също се интересувам от твоето предложение.Ако искаш пиши ми на емейла [email protected]
    Последно редактирано от Модератор : 19-10-2012 на 16:46 Причина: латиница

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

...
    Не поглеждай с гняв назад.

Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

търси се руски говорещо момиче о пер за семейство с едно детенце в Лондон, ако някой се интересува мога да направя връзка. Ако можете, пускайте лични съобчения тука защото предните имеил не съм ги получавала бъобще..

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Smile Относно: Търси се Au Pair заместник след заминаването ми

Здравей, аз се интересувам от предложението ти.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

търси се руски говорещо момиче о пер за семейство с едно детенце в Лондон, ако някой се интересува мога да направя връзка. Ако можете, пускайте лични съобчения тука защото предните имеил не съм ги получавала бъобще..
    Здравейте аз се интересувам от предрложението ви

Нов потребител
    Post Thanks / Like

просто семейството е наистина хубаво и бих се радвала мястото да се заеме от българка. Изпатилите от нас бивши настоящи о перки си знаят разликата между хубаво и гадно смейство.
    lidiya.koeva1 e skaipa mi interesuvam se

Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

здравейте момичета ще ви отговоря на всички които са ми писали на лични тука: значи при първото семейство което беше и наистина хубаво се намери човек още септември ако някоя от вас се беше задействала още тогава щеше да стане хубаво, сега там е едно френско момиче което аз лично намерих понеже трябваше да се преместя бързичко на юг. При второто руско говорящо семейство също вече е заето, съжалявам.
    Намирането на хост фамили по принцип е много лесно, когато знаеш къде какво да говориш и как да се харесаш. Четенето и търсенето му е майката, вижте има тема на Илияна четете всички стъпки е писала тя тука и наистина това е начинът пълно с семйства които си търсят о пер -а ако не възразявате на *ибано такова ще сте улеснени още повече тъй като крап фамилитата са най лесни и бързи -пише ли че е ърджънт значи е крап фамилито! Дерзайте 2013 иде всичките крап фамилита ще си го на* накрая :* ..

Miss Caprice Аватара на dianaiv83
    Град
    Coventry
    Post Thanks / Like

Ами добре,че си отговорила все пак.На мен от няколко дни сестричката на приятелката ми реши да ми изтърси,че искала да идва като Ау-Пеър и се задействах да й търся свястно семейство...то всичко е като лотария.Карай,моето семейство не си търсят вече,защото мамата е спряла работа и си го гледа и роди още едно даже,хаха.Ако някой познава семейство,което да си търси 2012/2013 началото да ми пише на лични.Иначе ще се поровя в сайтовете и по лична преценка и опит ще одобрявам!

"Всички понякога падат, разликата между силните и слабите духом е във времето, което губят за да се изправят "

""

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте Galeria7! Много пъти съм чела вашите публикации в форума! Ако скоро ви попадне информация, че свястна фамилия си търси помощничка в домакинството и с децата-моля свържете се с мен! Искам да работя за коректни и честни хора! Ще ви пиша повече за мен, ако ви интересува. Това е моят имейл: [email protected] Благодаря!

Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Търси се Au Pair заместник след заминаването ми

здравейте момичета имам добри новини хубаво семейство си търси о пер- който се интересува направо ме адвайте в фейсбук за да ви свържа с тях- пускайте ми на лични вашите фейсбук ако искате, защото бяхте няколко които ме питаха- и вече когото си изберат това семейство :**

33. БЛАГОДАРЯ plamirp thanked for this post
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Au-pair UK след отказ на J1 za USA
    От Lididy във форум Au-pair
    Отговори: 1
    Последно мнение: 09-06-2006, 15:51
  2. Цонев стана шестия заместник на Доган
    От lady във форум Новини от и за България
    Отговори: 0
    Последно мнение: 21-04-2006, 16:48

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми