Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Отваряне на банкова сметка и превод на пари от България

Здравейте, аз съм студент и искам да си отворя банкова сметка тук. До колкото разбрах от интернет и от прочетеното във форума ще трябва да си отворя basic account, тъй като само те нямат такси. Спрял съм се на HSBC или Barclays. Ако може да ми препоръчате в коя от двете е най-добре или пък да ми предложите някоя друга банка.

Също така искам да попитам какъв е най-евтиният начин за превод на пари (в GBP) от България до УК? Много неща прочетох във форума, като примерно използване на 2 paypal account-а, но така и не разбрах кой е най-добрия метод.

Благодаря предварително!

сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Отваряне на банкова сметка и превод на пари от България

Цитирай Първоначално написано от Byalkov Виж мнението
    Здравейте, аз съм студент и искам да си отворя банкова сметка тук. До колкото разбрах от интернет и от прочетеното във форума ще трябва да си отворя basic account, тъй като само те нямат такси. Спрял съм се на HSBC или Barclays. Ако може да ми препоръчате в коя от двете е най-добре или пък да ми предложите някоя друга банка.

Също така искам да попитам какъв е най-евтиният начин за превод на пари (в GBP) от България до УК? Много неща прочетох във форума, като примерно използване на 2 paypal account-а, но така и не разбрах кой е най-добрия метод.

Благодаря предварително!
    Здрасти,

Не е задължително да си отваряш basic account, за да не плащаш месечни такси, но щом държиш, го направи.
    Още по въпроса ти:
    Банки, сметки, карти...

Няма най-евтин начин, понеже зависи колко пари искаш да преведеш, как и за колко време да са тук.
    Още по въпроса ти:
    Превеждане на пари от БГ към УК
    В допълнение към темата, курсът на Opal Transfer, които имат и българско обслужване, е 4 ст. над курса GBP/BGN според този сайт (кликваш на Add currency и задаваш съответната двойка, и гледаш колонката за Price).

И питай във вече съществуващите теми, ако обичаш, в случай че има нещо друго неясно.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Как става отваряне на банкова сметка ако не знаеш английски?!
    От lordm във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 8
    Последно мнение: 15-09-2015, 22:08
  2. С какъв документ мога да докажа адрес за отваряне на банкова сметка?
    От aqks във форум За новодошли и кандидат-емигранти
    Отговори: 132
    Последно мнение: 24-06-2014, 00:51
  3. Отговори: 2
    Последно мнение: 10-05-2013, 13:18
  4. Отваряне на банкова сметка с паспорт (2006 г.)
    От otvorko във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 44
    Последно мнение: 13-05-2007, 17:28
  5. отваряне на банкова сметка. permanent resident
    От painless във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 92
    Последно мнение: 19-02-2007, 19:50

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове