Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234
Резултати от 76 до 79 от общо 79
    Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Масови акции днес в България

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    Ти не ми отговаряш упорито. Защо ТИ не направиш нещо,ми изпълни хиляди страници с трактати. На теория всеки знае и може. Ама аз какво ли ти се връзвам и аз. Айде точка от мен.
    аааааа, о, мале! добре, че ми натърти, че да ти отговоря.

ъъъъъъ таквоз, нарича се "политически процес"

КОЛЕКТИВНОТО вземане на решение е предмет на ПОЛИТОЛОГИЯТА

Необходими са законодателни мерки, нали?
    Хубаво, ама да не правя аз законите?
    Аз участвам в политическия процес като пиша.
    По настроенията, които имате съобразно написаното се улавя и някакво общо желание на хората, политиците го разчитат и изпълняват.
    На теория.

На практика политиците го разчитат, яхват го, лъжат ни, колкото да гласуваме за тях, а после нищо не правят и ту се обвиняват, ту се оправдават, ту ни пускат цици по Планета ТВ.

Та, нека те питам Върджинблек, понеже аз знам, че законодателните мерки чудесно се знаят от българите, желаят се от тях и така нататък.

Аз не съм една птичка дет се вика.

Но трябва да променим закона.

Как?

Виждаш че преди да тръгнеш да обикаляш с ваксините е хубаво и да се гласува някакъв закон, който да защити усилията ти, нали?

Кое е пречело и пречи и сега на политическия процес в България да реализира ефективна политика за уеднаквяване на репродуктивните стратегии в обществото с цел повишаване на благосъстоянието и елиминиране на неприятните последици върху населението.

Понеже ми е трудно да локализирам и посоча конкретно място пак повтарям - НЕ ГЛАСУВАЙТЕ!

Не позволявайте на нито един от цялата шайка омайници и чародейници да ви заблуди отново.

Това ще даде сигнал за опасност всред душманите ни, че са прекалили и трябва вече наистина да направят нещо в наша полза.

Та това е идеята ми, ВърджинБлек. Да участвам в политическия процес.

Като се мъча да защитя и конкретна теза - Да не се гласува.

Това ще лиши от усещане за легитимност който и да е политик и ще играе внимателно с хората.

Този форум макар и не най-подходящия за правене на политика е обект на внимание и проверки от журналята, които пък после го сервират на "обществеността" демек на политиците.

Много добър форум беше лекс.бг
    Там се чете директно от съдии и други важни особи с реална власт.

казвам беше, защото вече форума е затворен за нови регистрации.

Ако там бях описал подробно заплахата и призива да не се гласува, щеше да бъде по-добре чут. Сигурен съм.

Та това правя ВърджинБлек. Участвам в политическия процес, или си мисля, че участвам. Призовавам хората да не гласуват. За да накараме най-накрая властимащите да го направят наистина тоя закон, а не само да се оправдават.
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

много добре казано,майна!
    http://www.webcafe.bg/id_1111681982_...oi_e_opraznen_
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    много добре казано,майна!
    http://www.webcafe.bg/id_1111681982_...oi_e_opraznen_
    интересно, ама старо...
    тоя още е на вълна оле-мале и вайкане

ний вече взехме да тропаме по масата с папката с решенията и законопроектите

трябва да се действа
    кога ако не сега
    но най вече кой?
    дали някой политик ще пожелае народа да го припознае като изпълнител на тази негова воля.

Честно казано аз видях един добре и разумно говорещ кандидат-кмет за Бургас от Национален Фронт за Спасение на България. Той даде идеята примерно незаконно построените гета да се събарят, а хората да бъдат настанени във фургони в по-отдалечени местности, където ще имат някакъв минимум от вода и ток (както той каза, все едно ще са като българи на бригада в Англия - вземаме европейски практики демек) Целта е да се осигури санитарен минимум от канализация и ток, но не и комфорт.

Мен не ми харесват думичките фронт и спасение. Първата обяснява, че сме във война, втората, че сме зле. И малко мяза на фашизъм щото го видях по СКАТ, а неминуемо СКАТ леко далеко се асоциира с АТАКА. Макар че вече нямат нищо общо.

Точно той говореше и за спиране на помощите за всички деца, ако се роди трето.

сетих се и за друго - спора дали изчезваме, трябва ли да намаляваме населението, и най-вече колко население може да издържа България. Сега се сетих (може и да греша) че някой някъде ми е казвал, или съм чел, май по БТВ веднъж го казаха, че България била в състояние да изхранва 30 млн души.

Само че нека не се подвеждаме по това голямо число. Първо искам да ви питам като знаете че ел.таблото у вас е с капацитет 20 кВ, дали ще включите всички възможни уреди че да го натоварите максимално дет се вика? Демек, въобще не трябва да се мисли дори и за 15 млн живеещи в България. Що? Щот ний не трябва да ядем всичко, а да изнасяме за валута. Освен това, предполагам, че числото е сметнато при положение че се използва петролно земеделие. А ний за петрола трябва да изнесем нещо да се снабдим с долари.
    Демек ний трябва да заделим за износ всичко онова, което по стойност да се равнява на това, което внасяме - горива, лекарства, и т н.

Малкия брой население, обаче, ще направи страната ни изключително желана дестинация за преселници, особено ако икономическото ни положение се подобри. Това значи още отсега да се мисли за строг контрол с Турция.
    Аз искам Турция в ЕС. Считам, че тя е много по-заслужила от България даже - в смисъл на култура, богатство, стандарт, ред. Само едно нещо обаче ФАТАЛНО й попречи.
    Турция е 70-80 млн. Нито ЕС, нито пък ний бихме искали такова нашествие. Турция ще ни лапне точно за два дена. Първия ден икономически, като си отворим пазарите, а втория ден автобусите с преселници. На третия ден ще видим, че културата, която носи турската държава всъщност на нас ни се струва привлекателна...И може и сметнем за ненужно да се учим на кирилица...

Не, благодаря. Да си седят на тяхната територия и да се кефят на това, колко е весело като са толкоз много, ама там.

Ний всъщност имаме една друга опасност - изкупуване на земеделските ни земи от чужди капитали. Примерно Етиопия е страна, на която се пращат помощи за храна. В същото време земеделските й земи са изкупени от китайски и европейски корпорации и каквото се произведе отива директно за износ. Това е абсурдна ситуация и ако не се внимава ний също ще се окажем в такава, ако вече не е даже твърде късно.

уфффф аз пак се отплеснах, то толкоз много проблеми за решаване.

Опасното на това да загубиш вярата в политиците е това, че се налага ти да мислиш за сигурността и комфорта си. От което още повече ще лъсне нищоправенето и провалите на политиците (някой път лъсват и умни дела, обаче)

Установяваш и още нещо - да се мисли за държавата и външната политика не е много трудно. Достатъчно е всяка държава да си я представяш като една селска къща с двор и постройки и пет-десет обитателя на къщата най-много.

Докато пишех тия оффтопици се сетих и за един още по-голям оффтопик. Сетих се защо аджеба тия САЩ имат чудовищна раждаемост.
    Отговор: защото там етносите и расите се надпреварват, понеже няма законодателство, което да уеднакви репродуктивните стратегии. Което със сигурност значи че САЩ можем да го отпишем като държава. САЩ го готвят за бойно поле и кланница според мен. И без това инфраструктурата им е петролна и не става за нищо в новите условия. Да се жертва и разчисти територията! (и по възможност и пари да се направят)
    (което някак си ме навежда на мисълта че избора на Соломон Паси да вкара България в НАТО отново е грешния. Едни мой приятел се шегуваше, че щом България е в НАТО, това е сигурен знак, че НАТО ще загуби в бъдещия световен конфликт. Това го правеше щастлив, обаче, понеже е страстен русофил.)

и второто гениално прозрение, което получих е следното:
    когато целия свят си уеднакви репродуктивните стратегии, тогава нуждата от войни и производство на оръжия, включително и оръжейната надпревара ще отпадне. - просто, нали

значи е гениално, аз знам, че съм гений, надминал времето си, вий затуй сега сте ми на контра, щото къде сте вий, пък ехееее къде съм аз вече

Въпреки това технологичната надпревала между народите би останала, тъй като тя ще им осигурява по-горните места в пирамидата на цивилизацията. (пирамидата се осигурява от монетарната система, но честно казано от три години не мога да предложа никаква алтернатива, а всъщност даже се убеждавам, че настоящата май е най-добрата възможна)

но да прекратим полета на орела и да се върнем на пълзенето на червея и злободневието.

нека припомня - НЕ ГЛАСУВАЙТЕ! вий можете да мислите по държавните и световните проблеми също толкова добре, колкото и политиците ви. Само че вас не могат да ви корумпират.

(ъъъъ това че можете да мислите като политиците, си вземам написаното назад, щото сега се сещам невероятно заплетени логически и понятийно политически анализи и коментари и то не много рядко, когато съм слушал пролетариат и интелигенция да бистрят политика)

допълнение . таквоз Турцията, тя освен многолюдна е и голяма. та преди да я отхвърляме зарад населението може би трябва да проверим средната гъстота и обработваеми плодородни земи на човек, да видим, дали положението няма да се смекчи. Но така или иначе Турция в ЕС ще ни превърне в погълната от Турция гръцка провинция, която има статус на държава по някаква инерция...
    Последно редактирано от korry : 05-10-2011 на 08:22 Причина: ВАЖНО ДОПЪЛНЕНИЕ ЗА ТУРЦИЯ
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Масови протестни акции в България

Не можах да се сдържа и да не вдигна темата, понеже нали се сещате ний за какво говорихме, за мерките и така нататък

А ВИЖТЕ КАКВО СА ОБСЪЖДАЛИ В ПАРЛАМЕНТА
    http://news.ibox.bg/news/id_770887268

и какъв извод ще си направите?
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Пазар на АКЦИИ тук в АНГЛИЯ ?
    От frendy във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 1
    Последно мнение: 18-06-2011, 17:56
  2. Facebook продаде акции за $1.5 млрд.
    От Мила във форум Други новини
    Отговори: 0
    Последно мнение: 22-01-2011, 11:59
  3. Масови обири на къщи от българи
    От lordm във форум Новини от и за UK
    Отговори: 72