Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 11 от 11 ПървиПърви ... 91011
Резултати от 251 до 269 от общо 269

Тема: Housing benefit

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Housing benefit

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    Като начало на чие име е договора за наем
    На имената на мъжете е договора за наем

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Трябва да катдидатствате поотделно за частта от имота която ползвате. Но едва ли ще се класирате да нещо оквен ако соходите ви не са особено ниски

За колко голям имот става въпрос и какъв наем
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

4. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Housing benefit

Искам и аз да попитам, когато взимаш housing benefit и се налага да смениш жилището, защото собственика го продава при преместването в другото жилище освен, че трябва да уведомиш общината и да им дадеш новият договор за наем /става въпрос за една и съща община/ изискват ли и други документи да се представят и какви и преполагам не се налага да се кандидатства наново за новото жилище??

6. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Housing benefit

Цитирай Първоначално написано от King Виж мнението
    Искам и аз да попитам, когато взимаш housing benefit и се налага да смениш жилището, защото собственика го продава при преместването в другото жилище освен, че трябва да уведомиш общината и да им дадеш новият договор за наем /става въпрос за една и съща община/ изискват ли и други документи да се представят и какви и преполагам не се налага да се кандидатства наново за новото жилище??
    Еми - отговора е във въпроса ти. При кандидатстването нали попълваш данни за жилището (старото). Новото може да е същото като размер, но може да е различно.
    Най-малкото ще трябва преразглежане. Може да си бил в сингълбедрум флат, а сега да наемаш файвбедрум хаус.
    Причината за смяната едва ли интересува някого.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Housing benefit

Цитирай Първоначално написано от King Виж мнението
    понякога изискват, понякога не. винаги даваш новият договор за наем, но понякога правят пълен реасесмънт и искат всичко - доходи, дан декларации и т н

9. БЛАГОДАРЯ King thanked for this post
    batristio
    Guest

По подразбиране За: Re: Housing benefit

Цитирай Първоначално написано от plamena83 Виж мнението
    Мъжете в двете семейства работят на трудов договор пълен работен ден. Ние жените сме безработни, но търсим работа (току що пристигаме и получихме NIN). Общо са три деца в къщата. Не знам друго какво да допълня просто дали трябва да кандидатстваме с 1 молба или с две отделни? Договора за наем е на двамата ни мъже. Благодаря предварително!
    Пламена,освен хаузинг бенефит имате право да клаймвате за уоркинг такс кредит или чайлд такс кредит,там каквото е подходящо за вас+ чайлд бенефит,които няма да ви плащат наема,но ще ви бъдат в помощ.
    Ползвайте калкулатора на Жоро,но за такс кредит е много вероятно да може да се класирате,при тези обстоятелства които сте дали.

11. Dislikes Happy idiot disliked this post
    Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Те може и да имат право на ъмнайсет вида помощи , но при положение , че нямат един ден трудов стаж в кралството , не вярвам някой да ги вземе насериозно и да им дава пари ей така. Ако беше така лесно сульо и пульо щеше да се пресели на Острова и да лапа помощи. Ако бяха британци - друга работа. Откакто съ се преместил в новата квартира , преди 6 месеца един шотландски гъз така си живурка - само на социални помощи, а човека даже и не търси работа, по цял ден си спи и пърди в стаята. Че даже и се дразни , когато се случи да имам почивен ден и да се задържам по - дълго в къщи.Социалната им система е такава , че такива лумпени могат и да не работят нищо и с 57 паунда на седмица плюс наема на квартирата , който също го поемат социалните да си карат дака доживот.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Batristio хубаво е да не правиш заключения кой на какво има право без да знаеш обстоятелствата изцяло. Така се създават легенди....

batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    Batristio хубаво е да не правиш заключения кой на какво има право без да знаеш обстоятелствата изцяло. Така се създават легенди....
    Мда,за да не създаваме легенди,нека се запознаят с изискванията и като се почувстват по уверени,и смятат че могат да се справят с процеса,нека да се свържат пък каквото кажат хората....

https://www.gov.uk/working-tax-credit/eligibility

https://www.gov.uk/child-tax-credit

https://www.gov.uk/child-benefit

А,ето и на въпроса им,понеже в кансила са ги отсвирили,едва ли можем да им се сърдим,сигурно им е до някъде стигнало от бенефит сийкинг форинърс

https://www.gov.uk/housing-benefit

15. ХАРЕСВАМ! madlena liked this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    Мда,за да не създаваме легенди,нека се запознаят с изискванията и като се почувстват по уверени,и смятат че могат да се справят с процеса,нека да се свържат пък каквото кажат хората....

https://www.gov.uk/working-tax-credit/eligibility

https://www.gov.uk/child-tax-credit

https://www.gov.uk/child-benefit

А,ето и на въпроса им,понеже в кансила са ги отсвирили,едва ли можем да им се сърдим,сигурно им е до някъде стигнало от бенефит сийкинг форинърс

https://www.gov.uk/housing-benefit
    Това вече е нещо друго.
    Сигурна съм че след горният ти пост поне няколко човека са стегнали куфарите в бг.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,
    имам един малко странен въпрос- някой знае ли как мога да спра/канселирам housing benefit, без това да има последствия върху working tax credits.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте имам един въпрос имаме договор за наем на моето и на приятелката ми на името е всичко е редовно проблемат е че плащаме на рака срещу разписка парите за наема проблем ли ще е ако кандидатстване за housing benefit че не превеждане парите за наема по банков път на хазайна ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Старо куче
    Post Thanks / Like

Доколкото съм чел тук ИЗ сайта няма значение колко наем плащате и в колко голяма квартира живеете. Ако сте само двамата те го смятат, че ви е нужен едностаен, който да речем е ма среден наем около 750£, според доходите и на двама ви(искат пей слипове за последните 2 3месеца) ако са ви ниски доходите пресмятат какъв процент помощ да ви отпуснат. Попълнете онлайн калкулатора и ще ви стане малко по-ясно

Sent from my I phone

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kosta.dr Виж мнението
    Здравейте,
    имам един малко странен въпрос- някой знае ли как мога да спра/канселирам housing benefit, без това да има последствия върху working tax credits.
    Отиди в общината по местоживеене и питай какво трябва да направиш. Ако то са се променили обстоятелствата, да речем Си почнал да получаваш по-високи доходи, те ще го изчислят и ще ти кажат какво става оттук нататък

Sent from my I phone

Нов потребител
    Post Thanks / Like

искам да споделя тук какво се случва с моя апликейшън за хаузинг бенефитс.
    работя като самонаета от 2011 и в момента съм бременна и се налага да намаля драстично работните часове ( почивствам къщи)
    от Job Center ме одобриха за JSA, работя около 8 часа седмично и право на income support ще има в средата на октомври. днес ми се обадиха от housing benefits и поискаха да им потвърдя с емейл, че възнамерявам да се върна на работа след време. Освен това ми казаха, че няма проблем да ми отпуснат помощи докато съм на JSA ili Income Support, но ако получавам Maternity Allowance би създало усложнения. Аз като самонаета имам право на Maternity Allowance, и естествено не мога да получаяам едновременно JSA ili Income Support. Какво следва оттук натам? След 1 1/2 месец да се откажа от Maternity Allowance i аплайвам за income support instead или? Предварително ви благодаря много за мненията

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,нормално ли е решението за хаусинг бенефит да се бави вече 3месеца?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте преди 5-6 месеца пристигна жена ми при мене в Англия тя не работи ползваме стая в флат договорът за наем е 6 месечен и изтича след 3месеца водата и кансел талсата за оформени също на наше име мойте доходи за миналата година са около 15 000£ чисти без таксите имаме ли право на хаус бенефит за тази стая в която живеем?

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Jordan020974 Виж мнението
    Здравейте преди 5-6 месеца пристигна жена ми при мене в Англия тя не работи ползваме стая в флат договорът за наем е 6 месечен и изтича след 3месеца водата и кансел талсата за оформени също на наше име мойте доходи за миналата година са около 15 000£ чисти без таксите имаме ли право на хаус бенефит за тази стая в която живеем?
    Виж тук с един от калкулаторите - има три. Условията на всяка община са различни.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Страница 11 от 11 ПървиПърви ... 91011

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Housing Benefit and Council Tax Benefit
    От tanq0202 във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 34
    Последно мнение: 26-03-2013, 13:56
  2. Housing Benefit
    От anistan във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 20
    Последно мнение: 22-02-2012, 21:32

Етикети за тази тема

Отметки

Правила за публикуване