Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 9 от общо 9
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Post Как протича интервюто за бригада в Конкордия (истинската)?

Здравейте нова съм тук,и все още не съм много наясно със сайта за което се извинявам! скоро ми предстой интервю,както и на приятеля ми за бригада в UK.бихте ли ми разяснили как протича то,(фирмата е "конкордия" -истинската не онази на оборище 33)...ако може ми постнете тема ако е имало стара,всичко ще ми е от помощ,защото кандидатстваме за 1-ви път!Благодаря предварително!

Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Интервю за бригада

Цитирай Първоначално написано от ekaterina89 Виж мнението
    Здравейте нова съм тук,и все още не съм много наясно със сайта за което се извинявам! скоро ми предстой интервю,както и на приятеля ми за бригада в UK.бихте ли ми разяснили как протича то,(фирмата е "конкордия" -истинската не онази на оборище 33)...ако може ми постнете тема ако е имало стара,всичко ще ми е от помощ,защото кандидатстваме за 1-ви път!Благодаря предварително!
    Здрасти,

Не знам дали има някакви промени, ама аз бях на интервю в далечната 2008г. и самото интервю предствляваше лек чат на английски, колкото да видят на какво ниво ти е езика, това им трябва, за да може да сложат поне 2-3ма с що годе добър английски в група.. Като цяло мина много бързо.. Не знам как е протекло при тези, дето са им казали, че не знаят въобще английски, щото и такива имаше ..
    Говорим за кандидатстване за студентска бригада през Конкордия, Варна ... Възможно е да има промени, щото май наплива от кандидати е доста по-голям от тогава... Което пък обезсмисля мнението ми, ама ако не друго поне да вдигна темата, ако има някой с по-скорошна информация.
    When words fail, music speaks.

3. БЛАГОДАРЯ vladur1, ekaterina89 thanked for this post
    Старо куче
    Град
    LOUD AND PROUD FROM LONDON TOWN
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Как протича интервюто за бригада в Конкордия (истинската)?

Кога мога да замина най-рано? – Можете да заминете най-рано от Януари 2012г.

"Какъв е срока за подаване на документи? – Срокът за подаване на документи е от 19.Септември до 17.Декември.2012г".

цитат от раздела "често задавани въпроси" на въпросната агенция...тая във Варна

5. БЛАГОДАРЯ ekaterina89 thanked for this post
    сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Интервю за бригада

Цитирай Първоначално написано от Adrenaline Виж мнението
    Здрасти,

Не знам дали има някакви промени, ама аз бях на интервю в далечната 2008г. и самото интервю предствляваше лек чат на английски, колкото да видят на какво ниво ти е езика [...]
    Ми, то и моето инфо е от 2008, ама да не ти пука...

При мен - в Търново в "Айлънд", които са агент на Concordia - проверката на английския беше под формата на тестче. Другото ми е малко смътно, но във формуляра за регистрация имаше въпроси за опит в сферата на селското стопанство, здравословни въпроси и подобни неща.

Аз навярно нямаше да замина, ако не бях толкова настоятелен, след като се върнах от Сърбия средата на май и все още нямах оферта, съдейки по един съквартирант, който се беше регнал доста по-рано и още чакаше, когато аз заминавах. Съответно на 5 юни вече летях насам с Денис, Митко и Пламбо.

Успех и се гответе психически и физически за приключението, наречено "лятна студентска бригада в Англия"!

7. БЛАГОДАРЯ ekaterina89 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Как протича интервюто за бригада в Конкордия (истинската)?

Благодаря ви за информация!Да се надяваме че всичко ще мине успешно и ще дочакам и моята лятна бригада в UK!

Напреднал Аватара на padina.pavonia
    Град
    London
    Post Thanks / Like

аз искам да попитам пък може и някой да е имал подобен опит, та...
    искам да замина с една моя приятелка на бригада чрез конкордия, но тя живее в софия, аз във варна и нямаше как да кандидатстваме от един офис и съответно датите на интервютата ни се разминават значително...и въпросът ми е дали биха уважили желанието ни в такъв случай и дали биха изтеглили нейното интервю по-напред за да сме заедно, или аз трябва да чакам до февруари или както там се процедира не знам?? някой?

сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от padina.pavonia Виж мнението
    аз искам да попитам пък може и някой да е имал подобен опит, та...
    искам да замина с една моя приятелка на бригада чрез конкордия, но тя живее в софия, аз във варна и нямаше как да кандидатстваме от един офис и съответно датите на интервютата ни се разминават значително...и въпросът ми е дали биха уважили желанието ни в такъв случай и дали биха изтеглили нейното интервю по-напред за да сме заедно, или аз трябва да чакам до февруари или както там се процедира не знам?? някой?
    За какви интервюта става дума и при един и същи представител на Concordia, но в различни офиси, ли сте се записали?

По принцип "интервютата" са за определяне на профила ви - колко език говорите, имате ли някакъв опит в този вид работа, здравна история и т.н. Вече заминаването едновременно е това, което теб те интересува и е съвсем друга тема на разговор. Шансът да се паднете в една и съща ферма е малък, след като не сте кандидатствали заедно. По принцип (т.е. преди, де - сега може да е другояче) тези неща се заявяват в момента, в който се записвате - дали имате предпочитание с кого да заминете и къде. Друг е въпросът дали това е възможно, но ако е, биха го взели под внимание, но трябва да сте се записали при един и същ посредник, иначе не се надявайте да сте заедно.

Напреднал Аватара на padina.pavonia
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Doondie Виж мнението
    За какви интервюта става дума и при един и същи представител на Concordia, но в различни офиси, ли сте се записали?
    записали сме се в офисите на съотвените адреси за варна и софия, посочени в сайта им, мисля че това имате предвид (:

Цитирай Първоначално написано от Doondie Виж мнението
    По принцип "интервютата" са за определяне на профила ви - колко език говорите, имате ли някакъв опит в този вид работа, здравна история и т.н. Вече заминаването едновременно е това, което теб те интересува и е съвсем друга тема на разговор. Шансът да се паднете в една и съща ферма е малък, след като не сте кандидатствали заедно. По принцип (т.е. преди, де - сега може да е другояче) тези неща се заявяват в момента, в който се записвате - дали имате предпочитание с кого да заминете и къде. Друг е въпросът дали това е възможно, но ако е, биха го взели под внимание, но трябва да сте се записали при един и същ посредник, иначе не се надявайте да сте заедно.
    аз доколко разбрах тези въпроси ги задават на интервюто, но при нас случаят е малко сложен, защото моето интервю е след 10 дни, а нейното чак февруари

но мерси все пак за информацията, ще се надяваме да се наредят нещата

Beautiful Killer Аватара на MyleneFarmer
    Post Thanks / Like

Когато отидеш на интервюто ти дават входящ номер.Записваш си го.Казваш го на приятелката си и когато тя отиде на интервю да каже на интервюиращия ако може да сте заедно, казва ти имената и номера и те си го отбелязват, но те предупреждават, че има голяма вероятност да получите различни оферти.Аз бях кандидатствала така 2010 и исках да съм с мои познати,които вече бяха минали интервюто и от офиса направиха точно това- искаха ми имената и входящия им номер.Дано все още да може така.....

13. БЛАГОДАРЯ padina.pavonia thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Конкордия - София -''Оборище 33" ??
    От dinos във форум Посреднически фирми
    Отговори: 0
    Последно мнение: 12-08-2007, 09:43
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 26-04-2006, 00:04
  3. Kак протича кръщавката в църквата
    От Mel във форум С мама на кафе
    Отговори: 4
    Последно мнение: 27-04-2005, 12:00

Отметки