Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 30
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Диета на д-р Байкова

Правил ли е някой тази диета??? И какво можете да споделите?
    Аз я започнах от вчера, с 1 кг по-малко съм от вчера,
    Идеята ми е пречистване на организма и смъкване на килограми.
    Досега съм пробвала диетата със зелева супа, ядеш зелева супа, сготвена без мазнини, и зеленчуци и плодове, колкото искаш. Но онази диета издържах само 5 дни и нямаше никакъв резултат, беше ми и много трудно, изпитвах постоянен глад.
    Тази, която правя сега на Байкова е доста по-лесна, вчера беше първия ден с кисело мляко и плод, киселото мляко много ме засища мен специално, а за плод избрах киви, изпитах ужасен глад в 22 вечерта, и тъй като не мога да спя ако съм гладна, хапнах 1 филийка черен хляб и един морков, това ме засити. Днес е доста по-лесно, наобяд ядох печено пилешко и спанак, задушен. Също всеки дне правя йога по 40 минути и разходки по 1 час поне.
    Ще се радвам да споделите идеи и опит!!!

а това е диетата

http://detelina.wordpress.com/diets/...E%D0%B2%D0%B0/

2. БЛАГОДАРЯ priestess thanked for this post
    Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Диета на д-р Байкова

Всички диети без движение и яко потене са глупост. Поне за мен.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

4. БЛАГОДАРЯ Guеst, yanks, RNOH, Nikolay Nenov, bilyo1 thanked for this post
    just me Аватара на yanks
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от [email protected] Виж мнението
    Досега съм пробвала диетата със зелева супа, ядеш зелева супа, сготвена без мазнини, и зеленчуци и плодове, колкото искаш. Но онази диета издържах само 5 дни и нямаше никакъв резултат, беше ми и много трудно, изпитвах постоянен глад.
    Тази, която правя сега на Байкова е доста по-лесна, вчера беше първия ден с кисело мляко и плод, киселото мляко много ме засища мен специално, а за плод избрах киви, изпитах ужасен глад в 22 вечерта, и тъй като не мога да спя ако съм гладна, хапнах 1 филийка черен хляб и един морков, това ме засити. Днес е доста по-лесно, наобяд ядох печено пилешко и спанак, задушен. Също всеки дне правя йога по 40 минути и разходки по 1 час поне.

Преди 2-3 години направих подобна диета за около 3 седмици. Наблягах на варени пилешки гърди със салата от домати и краставици или на кисело мляко с плодове. Всяка седмица единият ден беше разтоварващ на вода, сокове и чай.Много гимнастика(каланетика), танци и ходене пеша при всяка възможност.Смъкнах 8 килограма.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от yanks Виж мнението
    Преди 2-3 години направих подобна диета за около 3 седмици. Наблягах на варени пилешки гърди със салата от домати и краставици или на кисело мляко с плодове. Всяка седмица единият ден беше разтоварващ на вода, сокове и чай.Много гимнастика(каланетика), танци и ходене пеша при всяка възможност.Смъкнах 8 килограма.
    лол, 3 седмици си е сериозно постижение, както и 8 килограма
    Не мисля, че ще мога да издържа 3 седмици, днес завърши втория ден и се улавям, че мисля доста често за храна, а утре пак мляко и зеленчук ... няма да е лесно. Усещам и че нямам много енергия, нямам сила за много упражнения ... та ще видим до къде ще я докарам.

Напреднал
    Post Thanks / Like

пробвали ли сте 90 дневната диета? За мен беше откритие, отслабва се, не се гладува, не ти прималява. Аз не издържах 90 дена, но за около 6 седмици смъкнах 4 кг. Сега отново я правя.

наблюдател :) Аватара на Petko_Tomrushki
    Post Thanks / Like

Извинете, че си позволявам да попитам : )
    Тази диета 90 дни , която е само за дами !?

Напреднал Аватара на stanislavazh
    Post Thanks / Like

sladur

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от stanislavazh Виж мнението
    Много благодаря за линка
    Оказва се , че съм чел за друга 90 дневна диета.
    И тя е само за дами.
    В нея акцента е освен начина на хранене и задължителни промени в сексуалния живот с цел максимален ефект.

11. БЛАГОДАРЯ [email protected] thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Demy Виж мнението
    пробвали ли сте 90 дневната диета? За мен беше откритие, отслабва се, не се гладува, не ти прималява. Аз не издържах 90 дена, но за около 6 седмици смъкнах 4 кг. Сега отново я правя.
    изглежда ми интересна, ще я пробвам като приключа с тази, най-трудно ми е вечер, след 20, и по-къно към 22 огладнявам много, и дори да пия вода или чай, глада е силен, и съм неспокойна, абсурдно е да заспя в такова състояние ... днес е по-добре от снощи. Но наруших диетата, защото станах в 9 и пропуснах чая и плода в 8, после в 10 все още пиех кафе, а в 11 трябваше да изляза спешно, така че обядвах чак в 14 с месо и спанак, така се измести по-късно и вечерята, завърших с манго и чай в 20, голяма диета няма що
    но усещам стомаха си приятно празен, също започвам да мисля по-трезво и по-позитивно ... но това може да не се дължи на диетата.

Деми трудно ли е с 90 дневната диета, коя част е най-трудната, коя е най-приятната, сподели, интересно е , поне за мен:

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Petko_Tomrushki Виж мнението
    Много благодаря за линка
    Оказва се , че съм чел за друга 90 дневна диета.
    И тя е само за дами.
    В нея акцента е освен начина на хранене и задължителни промени в сексуалния живот с цел максимален ефект.
    какви трябва да са промените помниш ли

Post Thanks / Like

какви трябва да са промените помниш ли
    Обикновенно е нужно да се покаже, но
    не знам дали да опитам с обяснения..
    Дали е удобно се питам, понеже Мила ме информира , че форума се посещава и от деца.

15. БЛАГОДАРЯ [email protected] thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

изглежда ми интересна, ще я пробвам като приключа с тази, най-трудно ми е вечер, след 20, и по-къно към 22 огладнявам много, и дори да пия вода или чай, глада е силен, и съм неспокойна, абсурдно е да заспя в такова състояние ... днес е по-добре от снощи. Но наруших диетата, защото станах в 9 и пропуснах чая и плода в 8, после в 10 все още пиех кафе, а в 11 трябваше да изляза спешно, така че обядвах чак в 14 с месо и спанак, така се измести по-късно и вечерята, завърших с манго и чай в 20, голяма диета няма що
    но усещам стомаха си приятно празен, също започвам да мисля по-трезво и по-позитивно ... но това може да не се дължи на диетата.

Деми трудно ли е с 90 дневната диета, коя част е най-трудната, коя е най-приятната, сподели, интересно е , поне за мен:
    А, бе, приятна диета има ли? Но тази е подходяща за мен, защото ако не поема захар се чувствам уморена и не мога да се концентрирам. И аз като теб не мога да заспя...
    Харесва ми, че се приемат плодове до обяд, няма неистов глад, добре балансирана е, не се лишавам от необходими хранителни продукти за дълго време. Когато ти пригладнее между храненията можеш да изядеш някакъв плод. С всяко ядене се препоръчат и салати - аз съм голям любител на салатите.
    Трудно ми е, когато не съм си направила нодходящото ядене за деня, и трябва да търся обяд в околните на офиса ми магазини. Трудно е, ако съпругът ми готви нещо вкусно, и на мен ми се яде, ама см на картофи...и то без бира.
    Аз не съм голям любител на алкохола, но обичам чаша вино или бира в компания, но не може...
    Обаче усещането е върховно, когато се намъкнеш отново в любима дреха.

17. БЛАГОДАРЯ [email protected] thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

о да , чувството е невероятно, да облечеш отново нещо, което не ти е ставало ...
    Аз си мисля, че най-добрия вариант за мен би бил да се консултирам с nutrionist и да спазвам режим на хранене за винаги ..., така ми се струва най-добре в дългосрочен план. Иначе често след някакво ограничение после си наваксвам всичко, даже по време на диетата си набелязвам нещата, които ще ям като приключа, а така е безмислено ... А и напоследък много ми се услажда всичко, преди каквото и да ядях нищо не ми беше вкусно, сега обаче каквото и да ям ми е страшна вкусотия . Пих едни китайски хапчета, те бяха за подсилване на имунната система, и бях от билки, но след като ги пих такъв апетит ми се отвори, че не ми се мисли ...

sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Диета на д-р Байкова

Аз лично съм против диети, в които се гладува, намалява ти се енергията и при които се свалят бързо килограми, защото това според мен е нездравословно, а и йо йо ефекта си е почти сигурен. Освен това добре е човек да се консултира със специалист преди да предприеме каквито и да е диети, защото това зависи от много фактори като възраст, физическо състояние, болести, кръвно налягане, професия и много други. Според мен една диета е ефективна когато е под режим и е съчетана задължително със спорт, като отслабването не е за сметка на енергията, защото за да живее и да работи нормално човек има нужда от калории. Вътрешната мазнина е също важно да се следи, защото човек може да е слаб, но въпреки това да има проблем с вътрешната мазнина и т.н. Темата е доста обширна.

Аз свалих миналата година 7-8 кг за около 5-6 месеца без да съм гладувала по диетата South Beach, но без да я спазвам стриктно, защото нямах нужда от сваляне на много килограми. Но общо казано спрях бялата захар (никакви плодове), ограничих приема на калории между 900-1200 на ден, повиших приема на въглехидрати и протеини плюс кардио упражнения и спорт минимум 30 минути на ден 4-6 дена в седмицата. Година мина от тогава, не съм качила, напротив стоя си на това ниво, даже под него съм и май трябва да кача 1-2 кг, не съм на диета определено, позволявам си и тортички, храня се с всичко, но си имам режим, наблягам на едни храни, други по-радко и се чувствам идеално. Също така когато спреш за известно време напълно бялата захар, зависимостта от нея ти минава и не ти се иска толкова силно сладко както преди. Аз съм с ниско кръвно налягане и все съм си мислела, че задължително имам нужда от шоколад и сладко, но съм се заблуждавала. Спокойно мога да си купя десерт с много по-ниско количество бяла захар, но с фибър и пак да се чувствам добре. Това не значи, че не ям шоколади, палачинки, торти, напротив, но просто го няма това желание като преди и съответно не ям толкова сладко както преди. Мога още много да пиша, но много дълъг стана поста.

Можеш да хвърлиш око и на тези теми:

http://www.bghelp.co.uk/forums/%C7%E...%ED%F2%E0.html

http://www.bghelp.co.uk/forums/%D0%E...%E5%F2%E8.html
    Последно редактирано от Charlotte : 22-09-2011 на 18:45
    Wild is the wind

20. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

а това е диетата

Диета на д-р Байкова За нещата от живота…

секс и ябълки(под формата на сайдер предимно)...чат пaт някоя магистрала and loot of scunk...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз много, много диети не пазя, но гледам да не ям след 5-6 часа вечерта(или най-много някой плод или чаша кисело мляко) и един път в седмицата( зависимост от фазите на луната) разтоварващ ден- вода и фрешове, плюс аеробни упражнения 3 пъти седмично по 30 минути поне.

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Ябълки и чай и спорт по желание, това беше моята рецепта и никакъв алкохол.

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

24. БЛАГОДАРЯ [email protected] thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ElinaT Виж мнението
    Ябълки и чай и спорт по желание, това беше моята рецепта и никакъв алкохол.
    само на ябълки и чай ли??? За колко време???
    И аз пия поне по една бира или чаша вино вечер, въпреки че влиянието му е изключително вредно.

Цитирай Първоначално написано от Vilain
    Аз много, много диети не пазя, но гледам да не ям след 5-6 часа вечерта(или най-много някой плод или чаша кисело мляко) и един път в седмицата( зависимост от фазите на луната) разтоварващ ден- вода и фрешове, плюс аеробни упражнения 3 пъти седмично по 30 минути поне.
    Предполагам, че трябва да си създам нов режим, досега винаги основно съм веречяла след 6-7 , и то стабилна вечеря, последвана от десерт, примерно сладолед. Нищо чудно, че и напълнях толкова, последните 3 години съм между 62-66, а преди това винаги до 55 ,висока съм 174, така че искам да стана около 60, не само заради килограмите и за това как ще изглеждам, но сега наистина чувствам че ми тежат тези кила, корема ми е подут, просто искам разтоварване и прочистване.

Шарлът, идеята ми не е да смъкна за кратък период максимално килограми, искам по-скоро да пречистя, разтоваря, и да подам нов режим на тялото ми , след което да го спазвам, ако успея... затова и диетата има 3 етапа, със захранване и поддържане на теглото.
    Благодаря за линковете, които си ми дала, относно първия с 2.5 килограма за 3 дни, поне за мен такива диети правих когато бях на 20 години до 25, сега вече не се получава ... , а втория линк пак според мен е тема започната 2005, първите няколко мнения бяха свързани с бременност, а последното е от юни 2006, искаше ми се да има по-акуална тема де , не друго.

Не обичам да се ровя много много в стари теми, в повечето случаи инфото не е актуално, не на 100 % естествено. И пак благодаря за линковете само да не стане спор сега

Това е само мое мнение!!! Уважавам всяко друго мнение!!!

sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Диета на д-р Байкова

а втория линк пак според мен е тема започната 2005, първите няколко мнения бяха свързани с бременност, а последното е от юни 2006, искаше ми се да има по-акуална тема де , не друго.
    Последното мнение във втората тема е пуснато на 25.06.2011 и поне в тази тема са обсъждани доста видове диети, но разбира се, ако не ти се чете, я пропусни. Просто се опитах да ти пусна информация и за други диети. Успех.
    Wild is the wind

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

само на ябълки и чай ли??? За колко време???
    И аз пия поне по една бира или чаша вино вечер, въпреки че влиянието му е изключително вредно.

Предполагам, че трябва да си създам нов режим, досега винаги основно съм веречяла след 6-7 , и то стабилна вечеря, последвана от десерт, примерно сладолед. Нищо чудно, че и напълнях толкова, последните 3 години съм между 62-66, а преди това винаги до 55 ,висока съм 174, така че искам да стана около 60, не само заради килограмите и за това как ще изглеждам, но сега наистина чувствам че ми тежат тези кила, корема ми е подут, просто искам разтоварване и прочистване.

Шарлът, идеята ми не е да смъкна за кратък период максимално килограми, искам по-скоро да пречистя, разтоваря, и да подам нов режим на тялото ми , след което да го спазвам, ако успея... затова и диетата има 3 етапа, със захранване и поддържане на теглото.
    Благодаря за линковете, които си ми дала, относно първия с 2.5 килограма за 3 дни, поне за мен такива диети правих когато бях на 20 години до 25, сега вече не се получава ... , а втория линк пак според мен е тема започната 2005, първите няколко мнения бяха свързани с бременност, а последното е от юни 2006, искаше ми се да има по-акуална тема де , не друго.

Не обичам да се ровя много много в стари теми, в повечето случаи инфото не е актуално, не на 100 % естествено. И пак благодаря за линковете само да не стане спор сега

Това е само мое мнение!!! Уважавам всяко друго мнение!!!
    Не е само ябълки, може да избереш плод по желание, но избягвай банани и грозде, в едните има прекалено много калории, а в другите прекалено много захар.

Избираш си плод по желание и единствените условия са: да не изяждаш повече от килограм от този плод за деня, да не сменяш плода през целият ден и да не изпиваш повече от 4-5 чая. Желателно е чаят да е билков, а не черен.

Винаги започваш сутрин с чай от 9-11ч. да речем, от 11-13ч. ядеш плод (праскови да речем), 13-15ч. отново чай, 15-17ч праскови, 17-19ч чай. След 19ч нямаш право да ядеш нищо повече. Пиеш много вода междувременно, усетиш ли глад може да си вземеш лъжица чист пчелен мед. Спазваш ли диетата стриктно, има моментални резултати, ама се иска голяма воля и дисциплина. До ден 4 е много трудно, после няма никакви проблеми. Да не забравя да кажа, че почнеш ли диетата, не може да ядеш нищо друго от избраният от теб плод за деня, ако опиташ вероятно ще повърнеш. След диетата е редно да започнеш бавно захранване, без сол вариш по един вид зеленчук и консумираш, по един всеки ден (като в началото го правиш на пюре) и така в продължение на седмица, докато стомахът отново свикне с по-твърда храна.

Никога през живота си не съм правила диети, само тази веднъж, след като родих и за 14 дни свалих 15кг.
    ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ТЕ.....Не е здравословна никак, но работи и то бързо. Не се препоръчва да стойш на тази диета повече от 14 дни, понеже е доста вредна и има странични ефекти върху организма ти, ако се прави продължително време. Може да го правиш само веднъж в година също така. Но резултатите са просто смайващи. Аз от size 14 станах 8-10 за две седмици.

Не вярвам в диети и не ги препоръчвам, но всеки има право на избор.

Забравих да допълня, че не се препоръчва да извършваш тежъж физически труд, шофиране, работа с машини и да спортуваш, докато си на тази диета, върши си всичко, както преди, но не се натоварвай допълнително. Ако обаче съчетаеш и упражнения и спорт с 14 дневната диета се смъква значително повече килограми. Препоръчително е, да си под наблюдение на диетолог или лекар, може да имаш предишни заболявания, които с диетата да се засилят или да се проявят.

Абе я най-добре, не я прави тази диета, че сега като пиша, просто звучи убийствено за организма на човек и доста опасно. Не те съветвам да избираш точно тази диета. Ако можеш да спортуваш и да намалиш количеството храна, както и режима си на хранене, малко по-бавно, но много по-здравословно, ще постигнеш същия ефект.
    Последно редактирано от ElinaT : 23-09-2011 на 11:19

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.

Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Относно: Диета на д-р Байкова

Цитирай Първоначално написано от Charlotte Виж мнението
    Последното мнение във втората тема е пуснато на 25.06.2011 и поне в тази тема са обсъждани доста видове диети, но разбира се, ако не ти се чете, я пропусни. Просто се опитах да ти пусна информация и за други диети. Успех.
    да , юни 2011 имах предвид, правописна грешка , благодаря за информацията. Оценям го!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ElinaT Виж мнението
    Не е само ябълки, може да избереш плод по желание, но избягвай банани и грозде, в едните има прекалено много калории, а в другите прекалено много захар.

Избираш си плод по желание и единствените условия са: да не изяждаш повече от килограм от този плод за деня, да не сменяш плода през целият ден и да не изпиваш повече от 4-5 чая. Желателно е чаят да е билков, а не черен.

Винаги започваш сутрин с чай от 9-11ч. да речем, от 11-13ч. ядеш плод (праскови да речем), 13-15ч. отново чай, 15-17ч праскови, 17-19ч чай. След 19ч нямаш право да ядеш нищо повече. Пиеш много вода междувременно, усетиш ли глад може да си вземеш лъжица чист пчелен мед. Спазваш ли диетата стриктно, има моментални резултати, ама се иска голяма воля и дисциплина. До ден 4 е много трудно, после няма никакви проблеми. Да не забравя да кажа, че почнеш ли диетата, не може да ядеш нищо друго от избраният от теб плод за деня, ако опиташ вероятно ще повърнеш. След диетата е редно да започнеш бавно захранване, без сол вариш по един вид зеленчук и консумираш, по един всеки ден (като в началото го правиш на пюре) и така в продължение на седмица, докато стомахът отново свикне с по-твърда храна.

Никога през живота си не съм правила диети, само тази веднъж, след като родих и за 14 дни свалих 15кг.
    ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ТЕ.....Не е здравословна никак, но работи и то бързо. Не се препоръчва да стойш на тази диета повече от 14 дни, понеже е доста вредна и има странични ефекти върху организма ти, ако се прави продължително време. Може да го правиш само веднъж в година също така. Но резултатите са просто смайващи. Аз от size 14 станах 8-10 за две седмици.

Не вярвам в диети и не ги препоръчвам, но всеки има право на избор.

Забравих да допълня, че не се препоръчва да извършваш тежъж физически труд, шофиране, работа с машини и да спортуваш, докато си на тази диета, върши си всичко, както преди, но не се натоварвай допълнително. Ако обаче съчетаеш и упражнения и спорт с 14 дневната диета се смъква значително повече килограми. Препоръчително е, да си под наблюдение на диетолог или лекар, може да имаш предишни заболявания, които с диетата да се засилят или да се проявят.

Абе я най-добре, не я прави тази диета, че сега като пиша, просто звучи убийствено за организма на човек и доста опасно. Не те съветвам да избираш точно тази диета. Ако можеш да спортуваш и да намалиш количеството храна, както и режима си на хранене, малко по-бавно, но много по-здравословно, ще постигнеш същия ефект.
    ооо ... е тази диета е страшна
    но и да искам няма да мога да я издържа ... много е строга, и нямам толкова воля със сигурност. Но иначе резултата е внушителен, браво на теб, а след диетата?? качи ли обратно нещо или успя да запазиш теглото?? Тази, която правя в момента най-трудните дни са и , когат консумираш кисело мляко и плод или зеленчук, и вечер не издържам, и двата дни изядох по една филия черен хляб. Днес е 4 ти ден и незнам колко ще издържа сигурно мотивацията ми не е достатъчна, стопява се с всеки изминал ден ... непорпорционално на килограмите
    А иначе вчера правих 30 минути йога, с малко потене, но много добро загряване , веднага след това въртях колело 30 минути, но като цяло през цялата тренировка се чувствах без сила и енергия ... така че днес не знам дали ще имам сили, да не взема да припадна

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

ооо ... е тази диета е страшна
    но и да искам няма да мога да я издържа ... много е строга, и нямам толкова воля със сигурност. Но иначе резултата е внушителен, браво на теб, а след диетата?? качи ли обратно нещо или успя да запазиш теглото?? Тази, която правя в момента най-трудните дни са и , когат консумираш кисело мляко и плод или зеленчук, и вечер не издържам, и двата дни изядох по една филия черен хляб. Днес е 4 ти ден и незнам колко ще издържа сигурно мотивацията ми не е достатъчна, стопява се с всеки изминал ден ... непорпорционално на килограмите
    А иначе вчера правих 30 минути йога, с малко потене, но много добро загряване , веднага след това въртях колело 30 минути, но като цяло през цялата тренировка се чувствах без сила и енергия ... така че днес не знам дали ще имам сили, да не взема да припадна
    Противно на какво всички ми казваха, аз запазих теглото си след диетата, но няма да лъжа направих драстични промени в какво слагам в устата си, по колко и на какви интервали.

Най-добрата ти мотивация е да си принтираш две снимки и да си ги сложиш някъде, където може лесно да ги погледнеш. Една на стройно и красиво девойче и една на доста пълно дете тинейджърче. Всеки път, като си загубиш мотивацията вадиш снимките и гледаш, това ли искам да съм или това. Решаваш и караш напред.

Освен това, ако имаш деца е много важно какво и как ядеш, те попиват твоите хранителни навици и следователно ги обричаш на нездравословен и непълноценен живот. А пък няма да ти казвам колко ти е леко без онази торба с картофи, която сега се налага да носиш през цялото време. Като свалих 15кг за две седмици имах чувството, че мога да полетя, толкова ми беше леко, само си подскачах и подсвирквах по улиците, хората ме гледаха странно, ама аз си знаех защо се радвам. Да не говоря какво прави със самочувствието ти и вярата в теб, че можеш да направиш всичко, даже и да покориш света, стига да го искаш достатъчно.

Много сме, силни сме. С теб съм, макар и от разстояние, не се предавай. Щом аз го мога, значи всеки би могъл, ако иска. Яденето е абсолютно същият порок, като пиенето или пушенето. Не се отказвай!

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Не мога да кажа нищо за тази диета точно, но гладът вечер по принцип се дължи до голяма степен на умората. Ако не се спи достатъчно или човек се преуморява, тялото му казва, че е време да си ляга. Ако му се налага да стои буден или да работи или просто не се усеща, че му е време да легне, тялото има нужда от енергия, за да може да бодърства. Тогава се правят най-големите грешки, като се яде нездравословна храна или много храна - която после не може да се разгради, защото все пак си лягаме по някое време - и всичкото отива в мазнини...

Това съм го чела, но и съм го изпитала на гърба си - ако не доспивам в по-продължителен период, особено ако лягам прекалено късно - резултатът винаги е в килограми нагоре, които после трябва да се свалят...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Напреднал Аватара на RumyGumy
    Post Thanks / Like

а това е диетата

Диета на д-р Байкова За нещата от живота…
    Имах приятелка, която я направи, отслабна много, след което си навакса всички килограми. Това не е за препоръчване.
    За пречистване на организма има много добър лесен метод, с който за няколко дена с по-леко хранене дава много добри резултати:

www.nazdrave.bg • Виж темата - Прeчистване на бъбреците или "основно чистене на организма"

Тук има и добри диети с дълготраен ефект, написани от диетолог, който може да ви посъветва, ако прилагате някои от тези методи.

www.nazdrave.bg • Прегледай форум - Диети

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. 90 дневна диета
    От GABI 84 във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 13
    Последно мнение: 03-10-2012, 11:03
  2. Диета - препоръки
    От sent1 във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 0
    Последно мнение: 15-09-2012, 08:57
  3. Отслабнете с 2,5 кг. за три дни с диета за есента
    От lin-100 във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 42