Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 17 от общо 17
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране майки в района на wood green

има ли майки в района на wood green от скоро съм тук и ми е малко самотно ...малкия ми е на 1 г. и 4 месеца ако има мами които имат желание да пием по кафе нека ми пишат
    Животът не се измерва в моментите,в които дишаме,а в моментите,които ни карат да притаим дъх.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: майки в района на wood green

само като излезеш на улицата в ууд грийн, всяка 2-3 майка е бг.
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

да знам но немога просто да спра и да ги заговоря....обикновенно са по две в компания а аз не познавам никои
    Животът не се измерва в моментите,в които дишаме,а в моментите,които ни карат да притаим дъх.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

здравейте,и аз съм от скоро тук със семейството си.малката ми дъщеря е на почти 6 години.в момента се сблъсквам с" проблема квартира с дете".моля ако някоя майка знае за стая в която могат да ни приемат с детето да се обади.казвам се красимира а телефона ми е 09725016972.ще се радвам да се запозная и с други български майки.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравей,

И моят син е на 1 година и 4 месеца.Ние живеем на Палмерс Green.Ще ни бъде мн приятно да се видим но аз работя и мога само през веекенда.
    Ако искаш ми пиши на [email protected]

До скоро
    Katya

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Smile Относно: майки в района на wood green

Цитирай Първоначално написано от krasssimira Виж мнението
    здравейте,и аз съм от скоро тук със семейството си.малката ми дъщеря е на почти 6 години.в момента се сблъсквам с" проблема квартира с дете".моля ако някоя майка знае за стая в която могат да ни приемат с детето да се обади.казвам се красимира а телефона ми е 09725016972.ще се радвам да се запозная и с други български майки.
    здравеи ти по wood green ли си и от кога сте тук

Нов потребител
    Post Thanks / Like

здравейте,ние сме от 2 седмици в лондон.в момента сме на Turnpike line.в процес на търсене на квартира и работа сме с моя съпруг.определено се интересувам и от записване на детето в училище.няма ли да има проблем малката след като не разбира още езика.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

здравейте,ние сме от 2 седмици в лондон.в момента сме на Turnpike line.в процес на търсене на квартира и работа сме с моя съпруг.определено се интересувам и от записване на детето в училище.няма ли да има проблем малката след като не разбира още езика.
    за училището незнам защото ние още чакаме нямало места дъщеря ми е за 5 клас и няколко пъти ходехме и до общината и нищо......ако и тая седмица не я вземат трябва да се прибере в бг защто изпуска уроци и там...но този проблем може да е в зависимост от района в който живеете ние бяхме номер 140 от децата който още чакат.....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте и от мен , наистина е трудно тук без да имаш приятели. Ние жевеем близо до wood green , Manor Haouse .В Лондон сме с мъжът ми и синът ми който е на 2 годинки. Много ни е скучно самички. Ако има майки които се събират някаде нека пишат за да се запознаем. Благодаря

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравей и от мен . Ние също дме от скоро в Лондон и ни беше много трудно да си намерм квартира понеже сме с двегодишното си дете тук . Когато чуят, че има и сетенце никой не те иска в къщата си .Принудихме се да наемем апартамент .По скъпо е но е по спокойно когато си с дете.Нека майки близо до Манор Хаус да пишат и да се запознаем

Нов потребител Аватара на mimi24
    Post Thanks / Like

Здравейте на всички мами в фейсбук има група за мамите в Англия всички сте добре дошли.Почти всяка седмица има сбирки в паркове и детски центрове . Това е сайта : Anmelden | Facebook

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Dimart Виж мнението
    Здравей и от мен . Ние също дме от скоро в Лондон и ни беше много трудно да си намерм квартира понеже сме с двегодишното си дете тук . Когато чуят, че има и сетенце никой не те иска в къщата си .Принудихме се да наемем апартамент .По скъпо е но е по спокойно когато си с дете.Нека майки близо до Манор Хаус да пишат и да се запознаем
    Здравейте ! И ние живеем в района на Харингей. Дъщеря ми е на 2г и 3мес. често ходим във Финсбъри парк. Вие къде играете ? Ще се радвам да се запознаем. скайп Zornitsa Ruseva

Нов потребител
    Post Thanks / Like

здравейте,търся мами в лондон

Нов потребител
    Post Thanks / Like

и аз сам мама на двумесечно бебе и живея на wood green

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от nelyy Виж мнението
    има ли майки в района на wood green от скоро съм тук и ми е малко самотно ...малкия ми е на 1 г. и 4 месеца ако има мами които имат желание да пием по кафе нека ми пишат
    Здравейте видях обявата ви и понеже и аз съм мама на момче ,той е на 5г си търсим компания за кафе или в парка .Живеем в близост до училището на лудгрин ако все още имате интерес тел ми е07593647180 Еми

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте и аз съм от този район и си търся компания за кафе или разходка в парка .На 28г и имам дете на 5г тел ми е 07593647180

Gigi25
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: майки в района на wood green

Здравей,И ние ОТ скоро сме Тук.Синът ми е на 6 годинки.Сте се радвам да се запознаем!
    Последно редактирано от BGHelp : 05-06-2015 на 16:45 Причина: кирилизиране. Моля, пишете на кирилица.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. бъдещи майки в района на wood green,palmers green
    От Vasi Vasileva във форум Майки, нека да се запознаем
    Отговори: 0
    Последно мнение: 20-02-2013, 14:58
  2. майки в района на Tooting, Streatham, Colliers wood
    От kiki:) във форум Майки, нека да се запознаем
    Отговори: 0
    Последно мнение: 25-05-2011, 11:55
  3. Отговори: 2
    Последно мнение: 14-09-2010, 20:36
  4. Майки около Wood Green, Seven Sisters, Muswel Hill