Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 13 от 13 ПървиПърви ... 3111213
Резултати от 301 до 304 от общо 304
    Аз съм щастлив татко Аватара на Татко Барба
    Град
    В нас
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Безредиците в Лондон излязоха и извън града

Преди малко по БиТиВи гледах новините.Там казаха,че един от участниците във бунтовете е получил 6 месеца затвор за открадната мин. вода с цена 3 кинта.Честито на печелившите.
    Когато видиш някъде да ядат и пият - приближи се, ако видиш, че работят -тръгни си да не пречиш !
    Щедрият човек забравя какво е дал,но помни какво е получил.
    БЕБО Е МЪЖКАР
    Ако немаш проблеми,провери дали имаш пулс.-Пинко розовата пантера.
    "Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп!"
    http://www.youtube.com/watch?v=MUjpNdOBImc

2. БЛАГОДАРЯ niknolt62 thanked for this post
    забавляващ се Аватара на TORERO
    Град
    Madrid-Spain
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от darkrose Виж мнението
    Имаше поне 10 пожарни коли и още поне 15-тина полицейски и други. Отново някой беше подпалил Foot Locker. Беше огромна суматоха.
    Да не са запалили олимпиския огън вече.
    Последно редактирано от TORERO : 17-08-2011 на 21:07
    KRAVAJ REUNION Чуствам това означава че съм жив или поне частта останала в мен ,която никой и с нищо не може да разбие,защото това съм АЗ. Змея.

обичам да обичам хората Аватара на niknolt62
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от irnik Виж мнението
    http://www.bghelp.co.uk/forums/%CE%E...%C5%CB%CF.html

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Престъпници участвали в бунтовете в Лондон

Един на всеки четирима души, обвинени за бунтовете в Лондон през август, преди това е извършвал по 10 или повече престъпления, съобщи британското министерство на правосъдието.

Три четвърти от тях са били или вече предупреждавани от полицията, или имат присъди.

„Това доказва, че престъпници са безчинствали в Лондон” по време на бунтовете миналия месец, заяви пред БиБиСи правосъдният министър Кенет Кларк.

Той добави, че съдебната система се нуждае от промени, „за да бъде осигурено както ефективно наказание, така и реформа, която да реши проблема с извършването на повторни престъпления”.

Кларк посочи, че е крайно наложително съдилищата, затворите и съдебната система трябва да намерят отговор на въпроса как да се попречи на вече осъдени престъпници да извършват нови злодеяния.

Преди това министърът на заетостта Иън Дънкан Смит писа във в-к „Таймс”, че дълго време е било позволено на социалните проблеми, които предизвикаха бунтовете, да се задълбочават „скрити от погледа на средната класа, която е мнозинство” в Обединеното кластво. „Миналия месец бедните квартали нададоха вой и страната беше шокирана от видяното”, писа Смит.

Според него „твърде много хора не знаят какъв е живота в някои от общинските блокове”. Министърът посочва, че тези „нефункциониращи общности... са се превърнали в благодатна почва за наркодилъри и жестоки лихвари и в места където банди набират своите членове”.

Иън Дънкан Смит добавя в „Таймс”, че за младите хора от тези квартали бандите запълват „вакуума, оставен от авторитетни фигури, особено липсата на семейство”.

http://kafene.net/uk.html?fb_1112145_anch=19931795

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Страница 13 от 13 ПървиПърви ... 3111213

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Транспорт извън Лондон
    От anguna във форум Дом, бит, устройване в UK
    Отговори: 4
    Последно мнение: 03-01-2015, 00:38
  2. Работа извън Лондон????
    От gatsy22 във форум Работа, документи в UK след 01.01.2014 г.
    Отговори: 11
    Последно мнение: 21-04-2014, 20:27
  3. Живот извън Лондон
    От nikitostoev във форум Общ форум
    Отговори: 47
    Последно мнение: 16-02-2014, 10:10
  4. Отговори: 3
    Последно мнение: 27-04-2012, 21:10
  5. Нелегални имигранти излязоха на протест в Лондон
    От Suzanne във форум Новини от и за UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 08-05-2007, 06:36