»нфо «а UK Ќовини —писание ќб€ви ѕродавалник »потеки —тарт —троители ∆ълти страници “ърси
—траница 3 от 3 ѕървиѕърви 123
–езултати от 51 до 57 от общо 57
    Mr. Herbalist јватара на steve
    –егистриран на
    Mar 2007
    √рад
    only in your mind
    ћнени€
    7 643
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране «а: »здръжка на дете

бе пич като не можеш да плащаш издръжка и не ти се занимава с она€ джофра жена ти що не дадате детето в детски дом.....то като гледам темата е от 2011 малко късно за съвет де

–егистриран на
    Mar 2007
    √рад
    only in your mind
    ћнени€
    7 643
    Post Thanks / Like

човека казва че не може да плаща значи н€ма пари , а ако н€ма пари откъде да ги вземе да се кастрира...никой не знае какво му е положението ,на н€кой мо€та гледна точка може да изглежда малко парадоксално (аз н€мам деца не искам да имам и трудно понас€м и децата на другите хора ) ама ако е закъсал €ко и не работи или работи на н€ко€ авто-мивка за 30 паунда на ден (има ги и такива ,прецакал 2-3 банкови сметки дебтколекторите го търс€т или просто е тъп и грозен и живота му е ад само като се огледа сутрин в екрана на смартфона си понеже н€ма дори огледало ...то лесно се дават съвети отстрани

усещам обаче сега направо като полъх в затишие пред бур€ как де що са останали неощавени косми по форумните мами ще настръхнат ...

3. ’ј–≈—¬јћ! Sarah liked this post

÷итирай ѕървоначално написано от steve ¬иж мнението
    човека казва че не може да плаща значи н€ма пари , а ако н€ма пари откъде да ги вземе да се кастрира...никой не знае какво му е положението ,на н€кой мо€та гледна точка може да изглежда малко парадоксално (аз н€мам деца не искам да имам и трудно понас€м и децата на другите хора ) ама ако е закъсал €ко и не работи или работи на н€ко€ авто-мивка за 30 паунда на ден (има ги и такива ,прецакал 2-3 банкови сметки дебтколекторите го търс€т или просто е тъп и грозен и живота му е ад само като се огледа сутрин в екрана на смартфона си понеже н€ма дори огледало ...то лесно се дават съвети отстрани

усещам обаче сега направо като полъх в затишие пред бур€ как де що са останали неощавени косми по форумните мами ще настръхнат ...
    Ќ€ма да те линчуваме.
    јз например като реших да имам дете, си го направих и си поех абсолютната отговорност за него, имайки впредвид н€кои особености на мо€ характер и неспулочливи€т кастинг на койото попадах на безотговорни индивиди, си дадох сметка, че е възможно и твърде веро€тно да си се грижа сама за детето. Ќе, че оправдавам такива, но аз света не мога да го оправ€, така, че ....ћЏ∆≈!

5. ЅЋј√ќƒј–я Virginblack thanked for this post
    ’ј–≈—¬јћ! steve liked this post
    –егистриран на
    Mar 2007
    √рад
    only in your mind
    ћнени€
    7 643
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от Sarah ¬иж мнението
    Ќ€ма да те линчуваме.
    јз например като реших да имам дете, си го направих и си поех абсолютната отговорност за него, имайки впредвид н€кои особености на мо€ характер и неспулочливи€т кастинг на койото попадах на безотговорни индивиди, си дадох сметка, че е възможно и твърде веро€тно да си се грижа сама за детето. Ќе, че оправдавам такива, но аз света не мога да го оправ€, така, че ....ћЏ∆≈!
    ами то и аз като взимам под внимание особеностите на характера си съм решил за себе си да н€мам .не ми пука за общественото мнение и роднините това е отговорно решение даже мисл€ да се кастрирам (имах един колега казва че не боли и си запазваш напълно сексуалната функци€ което най-ме притесн€ваше понеже аз съм си развратник на моменти едно дете ще ми съсипе живота аз негови€ а за жената да не говорим ...ти приключи ли с кастингите или още експериментираш чисто любопитство щото аз и на безотговорни жени съм попадал направо кучкиразби€т ти сърцето и хукнат по следващи€ капудалиев или то ще е било пак кастинг от страна на н€ко€

ѕотребител јватара на ћила
    –егистриран на
    Mar 2006
    √рад
    Ўотланди€
    ћнени€
    29 408
    Post Thanks / Like

ќтговар€те на човек, който е задал въпроса през 2011 г.

√угъл търсачка на форума

—бъднете мечтите си с Dreamland. ћо€т блог «аконът за привличането
    ¬ този форум сподел€м опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. »звин€вам се предварително, ако случайно убед€ н€кого в правотата си - не е било нарочно.
    ћол€ потребителите, които не разбират смисъла на н€кое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вмен€т н€какво свое тълкувание и се дразн€т, ако не се съглас€вам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по вс€какъв възможен начин да спазват дистанци€. Ѕлагодар€ за разбирането.

–егистриран на
    Mar 2007
    √рад
    only in your mind
    ћнени€
    7 643
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от ћила ¬иж мнението
    ќтговар€те на човек, който е задал въпроса през 2011 г.
    н€кой беше отговорил вчера аз като буден форумец отговар€м наред като ги почна отгоре надолу докъдето ми стигне времето и нервите

÷итирай ѕървоначално написано от steve ¬иж мнението
    ами то и аз като взимам под внимание особеностите на характера си съм решил за себе си да н€мам .не ми пука за общественото мнение и роднините това е отговорно решение даже мисл€ да се кастрирам (имах един колега казва че не боли и си запазваш напълно сексуалната функци€ което най-ме притесн€ваше понеже аз съм си развратник на моменти едно дете ще ми съсипе живота аз негови€ а за жената да не говорим ...ти приключи ли с кастингите или още експериментираш чисто любопитство щото аз и на безотговорни жени съм попадал направо кучкиразби€т ти сърцето и хукнат по следващи€ капудалиев или то ще е било пак кастинг от страна на н€ко€
    “€ темата отиде ама...

Ќе бързай да се кастрираш, любовта пон€кога закъсн€ва. ƒетето н€ма да ти съсипе живота, само ще ти го обърне на 360 градуса. ј и съм сигурна, че можеш да бъдеш страхотен баща, но никога не можеш да знаеш докато не станеш. ≈дно дете обаче не може и не бива да бъде единствената причина двама души да са заедно.
    ѕриключих с кастингите, тр€бваше и през този период да мина, може би и аз да съм била кучка за н€кого. —ега искам нещата да се случват без много усили€, и не на вс€ка цена. ћисл€, че космическите закони за гравитаци€та важат и за нас, ние сме като едни черни дупки които се привличат, и всичко е гравитаци€

10. ЅЋј√ќƒј–я steve thanked for this post
—траница 3 от 3 ѕървиѕърви 123

»нформаци€ за темата

ѕотребители разглеждащи тази тема

¬ момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

ѕодобни теми

1. »здръжка в Ўотланди€, Glasgow
    ќт malizia във форум ќбразование в UK
    ќтговори: 27
    ѕоследно мнение: 19-08-2012, 22:23
  2. »здръжка на дете
    ќт Calypso във форум ѕравна
    ќтговори: 53
    ѕоследно мнение: 28-07-2009, 22:32
  3. относно издръжка за дете
    ќт jyvotno във форум ѕравна
    ќтговори: 1