Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Тема: bulsatcom

Нов потребител
    Град
    Bexley,Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране bulsatcom

някой знае ли дали мога да си закупя само приемник на булсатkом за дръгата стая без да им казвам че е за чужбина,защото казаха че не предлагали тази услуга за чужбина.трябвало да си закупя целия пакет наново...
    www.findanational.com
    connecting nationals abroad

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: bulsatcom

Цитирай Първоначално написано от Ani Виж мнението
    някой знае ли дали мога да си закупя само приемник на булсатkом за дръгата стая без да им казвам че е за чужбина,защото казаха че не предлагали тази услуга за чужбина.трябвало да си закупя целия пакет наново...
    Официално на тях им е забранено да продават в чужбина,но общия интерес на продавач и клиент оправя нещата,т.е. договора е на БГ адрес,а никой не може да знае къде се ползва...За това няма и услуга да се плаща дистанционно,онлайн,което би било удобство за чужбина.
    Аз имам цялото оборудване от 2г,миналото лято доплатих за допълнителен приемник с договор за 18 месеца на същия пакет като първия.Взех и нов конвертор с 2 изхода за двата приемника...
    Когато си ходя в БГ плащам за 1г,а може и роднина да доплати в офиса...
    Наскоро на първия приемник(води се основен) беше изтекъл срока на платеното и изчезнаха някои канали и на двата приемника,което ме подсети,обадих се в БГ да платят и веднага се оправи.Би било редно когато наближи срока,да те предупредят с имейл,писмо,телефон,но не е голям проблем...

3. БЛАГОДАРЯ Ani thanked for this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Ами не можеш да вземеш само приемник,защото Irdeto картите изчезнаха и продават само техни карти,които са вързани за приемника.
    На теб ти трябва като на cibik, щом имаш основен пакет, да помолиш някои в БГ да ти вземе още един - таксата е 5 лева и гледаш каквото ти е на основния. Плаща се инсталационна такса, мисля,че 9 лева....големия проблем е,че искат някои да доиде да го инсталира за 3 лева....

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Плаща се инсталационна такса, мисля,че 9 лева....големия проблем е,че искат някои да доиде да го инсталира за 3 лева....
    Аз платих всичко каквото се полага,но не помня колко...Май искаха да върна стария конвертор,че новия (двуизходния) да е безплатен,но казах,че съм в чужбина и го няма,та платих и новия.

Нов потребител
    Град
    Bexley,Kent
    Post Thanks / Like

аз искам да могат да се гледат различни канали в двете стаи,иначе няма смисъл...
    www.findanational.com

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

аз искам да могат да се гледат различни канали в двете стаи,иначе няма смисъл...
    Е къде видя да пише,че не могат да се гледат различни канали...трябва да си вземеш още един приемник, те(булсатком) ще ти дадат нов конвертор( за два приемника ) и си гледаш където каквото поискаш.

Нов потребител
    Град
    Bexley,Kent
    Post Thanks / Like

понеже беше написала "и гледаш каквото е на основния" и съм се объркала
    www.findanational.com

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

понеже беше написала "и гледаш каквото е на основния" и съм се объркала
    Има предвид,че гледаш каквото си искаш в момента от платения пакет на основния приемник,т.е в момент гледаш различни канали...
    Аз ползвам втория приемник за записване на HDD рекордер на програма от друг канал,когато в момента гледам на другия приемник или когато не съм в къщи го програмирам да ми запише нещо...Единствения недостатък е,че ако програмирам рекордера да запише 2 различни предавания,които са на различни канали (по различно време),няма кой да превключи приемника на другия канал когато свърши първия запис.Приемника не може да се програмира да си сменя сам каналите...Все пак е възможно и това,но се използва и другия приемник,включен на друг вход на рекордера,но тогава никой не трябва да размества предварително нагласените канали на двата приемника...
    На втория приемник имам включен и безжичен видеопредавател с инфрачервена обратна връзка,така,че с дистанционното командвам приемника от спалнята на горния етаж,където гледам...(двата приемника и рекордера са в хола на долния етаж).

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: bulsatcom

Някой налагало ли му се е да си търси дистанционно за Булсатком, на един приятел му се е развалило и не иска да чака от България поръчка, чуди се дали продават нещо в Англия, което ще върши работа да командва приемник на Булсат.ком
    Последно редактирано от lordm : 04-11-2015 на 00:00
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: bulsatcom

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Някой налагало ли му се е да си търси дистанционно за Булсатком, на един приятел му се е развалило и не иска да чака от България поръчка, чуди се дали продават нещо в Англия, което ще върши работа да командва приемник на Булсат.ком
    Не може да се намери в Англия... в Бг струва около 2-3лв във всеки Булсат офис и някой може да го изпрати или донесе ако пътува.
    Друг вариант- някои универсални дистанционни могат да записват код на работещо оригинално дистанционно (може да вземе на заем от някой и прехвърли кодовете на най-използваните бутони).

12. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: bulsatcom

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    Друг вариант- някои универсални дистанционни могат да записват код на работещо оригинално дистанционно (може да вземе на заем от някой и прехвърли кодовете на най-използваните бутони).
    Имам апликация на телефона (андроид), която можела да накара телефона да действа като дистанционно на телевизор. Не съм се занимавала да я настроя, защото не гледам телевизор особено, но ако може да се настройва друго дистанционно, виж дали и телефона няма да може.

Консултации с Help4Bg Услуги за българи в UK от Help4Bg
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Гугъл търсачка на форума

14. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: bulsatcom

Трябва да има инфрачервен порт телефона. С моя съм пробвал и работи.

You'll Never Walk Alone!

16. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

На твоя приятел му кажи, като иска да си гледка булсатком, да си я гледа в България. Щом е ъв Великобритания или ще действа и мисли, като британец или ще си остане вечния аутсайдер и мишка, като полските цървули.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: bulsatcom

Цитирай Първоначално написано от Happy idiot Виж мнението
    На твоя приятел му кажи, като иска да си гледка булсатком, да си я гледа в България. Щом е ъв Великобритания или ще действа и мисли, като британец или ще си остане вечния аутсайдер и мишка, като полските цървули.
    Aз също имам Буслат.ком Гледам обаче, Сити ТВ, Magic TV и всякаки там музикални които не са поп, фолк, гледам и Дискавъри и подобни, Не гледам БТВ, Нова и подобни.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Срещу 30 пандура мога да му дам моето старото.....работи перфектно само да си сложи батерия
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Не може да се намери в Англия... в Бг струва около 2-3 лв във всеки Булсат офис и някой може да го изпрати или донесе ако пътува.
    Цитирай Първоначално написано от rosbg Виж мнението
    Срещу 30 пандура мога да му дам моето старото.....работи перфектно само да си сложи батерия
    Много интересен курс - по-зле и от "трънския". Като се има предвид, че онова в БГ ще е ново, а това тук - старо ...
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

21. ХАРЕСВАМ! lordm, Katsko liked this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Много интересен курс - по-зле и от "трънския". Като се има предвид, че онова в БГ ще е ново, а това тук - старо ...
    Е, това е пазара- търсене/предлагане. Цената на една стока не е колко иска продавача, а колко дава купувача.
    Иначе в eBay когато съм търсил дистанционно, по-скъпо от 15-20 не съм срещал...за някоя екзотика.
    Наистина в БГ са евтини и си струва човек да си вземе и резервно. Преди 2г си купих за 1.80лв, миналата година купих за приятел и беше малко по-скъпо, но пак ненормално евтино...

23. БЛАГОДАРЯ lordm, jhoro thanked for this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цената на една стока не е колко иска продавача, а колко дава купувача....
    Пак не ти е коректно определението.
    Сделка има тогава, когато продавача е съгласен да даде стоката за определена сума, а купувача е съгласен да плати тази сума за стоката.
    Има ли сделка - има цена. Другото са само оферти.

Sent from my Vodafone 890N using Tapatalk
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

25. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Пак не ти е коректно определението.
    Сделка има тогава, когато продавача е съгласен да даде стоката за определена сума, а купувача е съгласен да плати тази сума за стоката.
    Има ли сделка - има цена. Другото са само оферти.
    Същото казано с други думи...може би неточно изразяване. Това имах предвид, цената на която има сделка е реалната цена. Пример за това е eBay, там има цени за една и съща стока "Buy it now", 2-5 пъти по-високи от цената на която стават сделките чрез bidding.

27. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Въпрос за настройка на BULSATCOM!
    От diankaBG във форум Филми, Телевизия
    Отговори: 22
    Последно мнение: 23-06-2017, 21:13
  2. bulsatcom
    От Ani във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 23-06-2011, 00:21
  3. Bulsatcom през интернет
    От veselin82 във форум Българска телевизия
    Отговори: 6