Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Търся карта за булсатком

Донесох си от България приемник за булсатком,но си загубих картата.Моля ако някой може да ми помогне като ми каже какво трябва да направя за да гледам телевизия.Благодаря предварително.

Напреднал Аватара на ALEXIAN
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Търся карта за булсатком

Цитирай Първоначално написано от stormcall Виж мнението
    Донесох си от България приемник за булсатком,но си загубих картата.Моля ако някой може да ми помогне като ми каже какво трябва да направя за да гледам телевизия.Благодаря предварително.
    Мисля, че новите карти вървят само с приемника, с който са дадени, поне моята е такава не тръгва на друг приемник. Значи би трябвало от България да ти изпратят нова карта за този приемник.

Старо куче
    Post Thanks / Like

И според мен е най-добре да се обадиш на Булсатком! Не виждам проблем да ти пратят нова.
    ''-Кажи ми нещо, Джингиби, знаеш ли защо от Къкрина до София те пазеха САМО ТРИ заптиета?
    - Не знам, ага.
    -АЗ така заповядах!!! Можех да пратя 300, аз обаче пратих само трима! И знаеш ли защо? За да могат твоите апапи да им скочат отгоре и да те освободят. Видя ли, никой не ти помогна, а се кълняха в теб. Ха сега, да видиш, Джингиби, за кой народ си тръгнал курбан да ставаш.''

Народе ????

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ALEXIAN Виж мнението
    Мисля, че новите карти вървят само с приемника, с който са дадени, поне моята е такава не тръгва на друг приемник. Значи би трябвало от България да ти изпратят нова карта за този приемник.
    не само мислиш,ами е и точно така....само с приемник на Булсатком и карта,която е вързана към същия приемник.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от stormcall Виж мнението
    Иди си купи некое приемниче дето има емулатор- макс 30-40 лири да се охарчиш и гледаи докат Булсата имат Ирдето 2 щото до макс година и ще го резнат. Щото докато нагласиш работата с новата карта- няма да е бързо -особено ако ти си титуляра по договоара. Само титуляра по договоара може да се разправя за това -онова.ония ще искат да идеш лична там .... абе ако си мислиш че ще им звънеш по тел и ония ще ти пратят карта на острова...в заблуда си.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Булсатком - Смяна на приемник/карта
    От Zara във форум Българска телевизия
    Отговори: 29
    Последно мнение: 18-10-2011, 01:10
  2. Булсатком
    От pavgun във форум Общ форум
    Отговори: 5
    Последно мнение: 10-02-2011, 21:18
  3. Търся карта за ТОМ ТОМ
    От Jorkaeff във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 12