Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 10 от общо 10
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Self-employed и ферма

Може ли да ми кажете дали може да отида в Ферма като сам self-employed и как става да почна от UK в ферма?

сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

Thumbs up Относно: Self-employed и ферма

Цитирай Първоначално написано от mastterr Виж мнението
    Може ли да ми кажете дали може да отида в Ферма като сам self-employed и как става да почна от UK в ферма?
    Да ти кажем може, но да отидеш във ферма като самонает не може (законно).
    Трябва да се свържеш с фермата, в която искаш да работиш, и те да ти извадят работно разрешително по SAWS. В коя ферма искаш да отидеш и какво искаш да работиш?
    Можеш да се свържеш и с Concordia, за да потърсиш съвет. А също можеш и с някоя българска агенция представител на Concordia да говориш, ако предпочиташ - ще отидеш във фермата чрез посредническата фирма, само няма да си купуваш самолетен билет, понеже си вече тук.
    Ако получиш разрешително чрез ферма, то ще важи само за тази ферма. Ако е чрез Concordia, ще важи за всички ферми, обслужвани от тях, и ще има кой да те чуе, ако си недоволен от условията или отношенията с работодателя.

Успех!

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Self-employed и ферма

НЕ – кратко точно и ясно!
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

kъртача Аватара на radipopa
    Град
    leyton
    Post Thanks / Like

аз бях миналото лято в ферма и там имаше много хора които бяха самонаети,така че си зависи от фермата най вече,отиваш на място и питаш дали ше те вземат като си селф имплойд..
    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Възпитавал ме е най -жестокия родител - живота! За най -тежките си уроци съм платил с кръв! За най -големите си успехи съм губил приятел!
    А ти реши, че с нож в гърба ще ме нараниш ?!?!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от radipopa Виж мнението
    аз бях миналото лято в ферма и там имаше много хора които бяха самонаети,така че си зависи от фермата най вече,отиваш на място и питаш дали ше те вземат като си селф имплойд..
    Благодаря ви за отговорите ще отида да питам. Кажими в коя ферма си бил radipopa ?

Напреднал Аватара на galeria7
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

ми що не вземеш направо да цъкнеш из нета кои ферми ти се появяват из района където се намираш и направо можеш да пускаш мейли с запитване - ако работят чрез агенция ще ти кажат къде да се обърнеш и те така, действай!
    виж и сайта на хопс в УК знам за хора свързали се от УК и им намерили оферти..успех!

kъртача Аватара на radipopa
    Град
    leyton
    Post Thanks / Like

springhill farms. evesham
    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Възпитавал ме е най -жестокия родител - живота! За най -тежките си уроци съм платил с кръв! За най -големите си успехи съм губил приятел!
    А ти реши, че с нож в гърба ще ме нараниш ?!?!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: От SAWS към селф?

здравейте интересува ме дали може като сам self empl. ще сам в ферма и да сам студент в бг отностно това да не ми спират данъци? възможно ли е ?

сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

здравейте интересува ме дали може като сам self empl. ще сам в ферма и да сам студент в бг отностно това да не ми спират данъци? възможно ли е ?
    Сега виждам, че съм писал дори в темата ти...

Малко не се разбира какво питаш, но данъци няма да ти "спират", ако не минеш необлагаемия минимум. Дори да ти удържат данъци, ще можеш да си ги върнеш.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Doondie Виж мнението
    Сега виждам, че съм писал дори в темата ти...

Малко не се разбира какво питаш, но данъци няма да ти "спират", ако не минеш необлагаемия минимум. Дори да ти удържат данъци, ще можеш да си ги върнеш.
    накратко искам да съм в фермата като студент(от българия уверение) да не ми спират данъци,а и сега сам self empl. възможно ли е?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 18
    Последно мнение: 12-10-2011, 20:59
  2. Отговори: 14
    Последно мнение: 11-08-2010, 23:35
  3. Може ли работодател да те принуди да станеш от employed на self employed?
    От lordm във форум Взаимоотношения с работодател, инциденти, злополуки и други
    Отговори: 2
    Последно мнение: 16-04-2009, 22:07
  4. Отговори: 12
    Последно мнение: 05-06-2007, 18:52
  5. Self employed- employed-въпрос от анонимен потребител
    От iva във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 26
    Последно мнение: 26-02-2007, 01:38

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker