Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 102
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Бг фирми посредници за работа в Англия

В този форум си общуват предимно българи, живеещи във Великобритания. Вероятно повече отговори на твоя въпрос би получил/а, ако го зададеш в международния събрат на този форум, където се събират българите в Испания.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител Аватара на tigura491
    Град
    софия
    Post Thanks / Like

Red face Относно: Запитване относно Renato LTD

ТУК в Бг не знам никоя читава агенция или фирма,само ти взимат паричките.

Напреднал Аватара на simonabs
    Град
    LUTON
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Запитване относно Renato LTD

Цитирай Първоначално написано от tigura491 Виж мнението
    ТУК в Бг не знам никоя читава агенция или фирма,само ти взимат паричките.
    Така е защото има кой да плаща, но те пък хората искат да бягат не от добро.
    Най-шантавото е когато овцата снесе яйце, от което се излюпи крава с говорен дефект

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mary_rabota Виж мнението
    Искам да ви запозная с фирма "Махконсулт 1" Варна за набиране на желаещи да работят в чужбина,като детегледачки в чужбина и най вече в Лондон - Великобритания!
    Още наричаща се Live Service LTD - Агенция за работа в чужбина с офис:Варна ул.Мария Луиза 33 тел:0887762193,сл.тел.3595260116,дом.тел.359526081 93
    Ето и точна информация за таво,каво трябва да очаквате,ако решите да ползвате услугите на тази фирма.
    За позицията - Детегледачка в Англия.
    Първото което ви предлагат е че можете да замините за седмица,ако имате документи,които ви искат.
    Да вярно е и колко по бързо се приготвите по добре за тях!Защо?!Ами защото от всеки заминал те вземат в зависимуст от неговото заплащане най малко 200 паунда.
    Заминавате БЕЗ ДОГОВОР и ДО ПОСЛЕДНО НЕЗНЕТЕ НИЩО ЗА СЕМЕЙСТВОТО В КОЕТО ОТИВАТЕ!
    Оредледелено и със сигурност трябва да знаете,че ви пращат в цветнокойо семейство и най вероятно е това се мейство да са чернокожи!
    След като нямате договор с фирмата вие не знаете какви са вашите задължения и освен за детегледачка,семейството започва да ви определя непрекъснато нови ангажименти..така,че ставайки в 6.00 часа сутринта да сте ангажирани до 21.00 часа вечерта т.е. докато сложите децата да спят/децата които може да са 2,3 или повече/.
    Когато тръгнете за Лондон ви дават два телефона и един адрес - телефон на бг.представител в Лондон и Лада Аврутина която е шеф на фирмата в Лондон,но вие няма да имате нейният лондоски адрес ,а адрес в Талин
    Латвия,т.е. с тези "представители" на фирмата може да имате само контакт по телефона и когато се създаде проблем м/у вас и семейството Лада Аврутина веднага ще ви предупреди,че ако смейството не ви удобрява вие сте на улицата!Защото въпросната Лада А. вече си е взела паричките от семейството и не се интересува какво ства с вас!Тя има договор със семейството ,но не и с вас!Клаузите по тоя договор за вас са неизвестни.Тка,че не си мислете,че ако си поискате заработените пари ще ви бъдат дадени.В този случай отново ви се казава,че отивате на улицата,защото..за Лада идва следващата която ще и доне се нови най малко 200 паунда,а вие или оставате да робувате или сте на улицата.
    Помислете дали искате да преживеете всичко това шпреди да тръгнете от България или поне поискайте да имате договор с фирмата относно задълженията ви към семейството в Лондон и парите които ще получавате и начина по който ще ги получавате,защото иначе сте напълно зависим.Ограничен е достъпът ви до телефон,интернет..и т.н..и ако сте дошли с минимална сума от 25-30 пауда сте напълно зависим!
    Написах това за да подготвя ония жени,които нямат прества за какво става въпрос и за къде тръгват..да не градят излишни илюзии.100 паунда на седмица на Бг.може и да са нещо ,но Беликобритания са много малка сума..за която ще ви изкарат душата..да не говорим за условията ви на живот и за това,че почивате един ден в седмицата!
    Абсолютно вярно!Очаквайте подробности за Софийска фирма...

5. БЛАГОДАРЯ merian13, ger5ana thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Често задавани въпроси- Faq.

здравейте,нова съм във форума.надявам се да пиша на правилното място
    интересувам се от сигурна и легална фирма-посредник за заминаване в англия.много търсих в интернет,но и така и не излиза нищо.условието е да намират работа за хора над 33 г.

Напреднал Аватара на anastasiys
    Post Thanks / Like

Ти сама го каза дарлинг-такава НЯМА.Или поне ние тука доколкото знам не сме чули.Пробвай да потърсиш за au pair ама едва ли ще ти се занимава защото парите първоначално са мизерни и можеш да попаднеш на някое семейство от негроидната раса....Трудно е....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: бг фирми посредници за работа в Англия

Цитирай Първоначално написано от toman Виж мнението
    Здравейте,нова съм,току що регестрирана и не зная дали е редно да пиша след мнението на друг потребител,моля да ме извините,но за да бъде по-прегледно,защото е много важно.Това беше и причината да се регистрирам набързо,след като прочетох запитването.Защото отдавна исках да предупредя хората да не ползват Максконсулт-Варна,но не знаех къде.Има много опарени хора,не уреждат работата,която са ви обещали.В повечето случаи човекът се оказва сам в чужда страна,без посрещачи.Ако има късмет да се свърже с някои от другите посредници по веригата,най-вероятно го устройват,но не там,където е казано в началото.Аз знам поне за 3 такива случая,единият е жив пример с жената,на чието място работя сега в Лондон.Аз също кандидатствах при тях,но междувременно установихме контакт по скайпа с тази дама,тя ме предупреди какво се е случило с нея и аз престанах да ги търся.От октомври мин.год. до март никой не ме потърси оттам,макар че прилежно изпратих формулярите които изискваха.Действах самосиндикално чрез моята приятелка,която ме запозна по скайпа с работодателите и ме препоръча да я заместя след нейното завръщане в България.Благодарна съм й много,защото ми спести всичкия стрес,на който е била подложена тя.
    Как мога да се свържа с вас?
    Последно редактирано от Модератор : 03-08-2012 на 07:55 Причина: кирилица

Напреднал Аватара на bojola
    Post Thanks / Like

Kои и какво чакате да ви отговори,на хората им омръзна да ви дават съвети да не се доверявате на тия фирми защото винаги има измама,аз за три години в УК не съм видял един българин да е дошъл с подобна фирма да работи.А за измамени постоядно се чува,почетете малко из форума научете малко англиѝски сложете парите в джоба и пробваѝте самички

Заебете ги тия посреднически фирми

Напреднал Аватара на bojola
    Post Thanks / Like

Kои и какво чакате да ви отговори,на хората им омръзна да ви дават съвети да не се доверявате на тия фирми защото винаги има измама,аз за три години в УК не съм видял един българин да е дошъл с подобна фирма да работи.А за измамени постоядно се чува,почетете малко из форума научете малко англиѝски сложете парите в джоба и пробваѝте самички

Напреднал Аватара на CLM-Ivo
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Разбира се всяко правило си има изключение. Съществува и фирма, която осигурява безплатен курс по английски в БГ, билети и настаняване в Лондон и започване на работа от втория ден.
    If any doubt- Flat out!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CLM-Ivo Виж мнението
    Разбира се всяко правило си има изключение. Съществува и фирма, която осигурява безплатен курс по английски в БГ, билети и настаняване в Лондон и започване на работа от втория ден.
    Пиши коя е тази фирма, може и на лични, благодаря

да пием по една бира Аватара на ginyo
    Post Thanks / Like

Тази фирма всички я търсят,За сега се знае само за изключението от правилото.
    Успех!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CLM-Ivo Виж мнението
    Съществува и фирма, която осигурява безплатен курс по английски в БГ, билети и настаняване в Лондон и започване на работа от втория ден.
    Английски знам ,билет мога да си купя и сам.И аз се интересувам от фирмата.Ако не е удобно във форума може и на лично.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BuKTo0oPp Виж мнението
    Английски знам ,билет мога да си купя и сам.И аз се интересувам от фирмата.Ако не е удобно във форума може и на лично.
    Е защо да не е удобно във форума? За тези, от които хората не са доволни, се пише открито - и после техните адвокати идват да тропат по масата да изтрием лошата реклама - а за тези, от които сте доволни - защо да не се пише? Нека стане ясно коя е тази фирма, според мен!

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

16. БЛАГОДАРЯ iva_d66, kamawa thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Запитване относно Renato LTD

Цитирай Първоначално написано от bojola Виж мнението

Ние лично сме идвали с такива фирми в Англия, но за тази сега ни е малко съмнително. Английският го знаем, но е доста страшничко сякаш да тръгнеш така на сляпо без осигурена работа. Поне ние така го чувстваме.
    Назначиха ни за понеделник интервю, ще видим какво ще стане. Заблуждава ме това, че не искат пари? Какъв е смисъла да лъжат след като няма да получат нищо от нас? После даже твърдят, че и ще ни върнат парите за билет в края на работният месец. Вече не знам за какво иде реч.....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Още няколко (тъпи) въпроса...LTD,SE...

Здравейте драги българи ! Имам един въпрос и аз искам да попитам за съвет коя фирма е надежна в бг да замина за англия с 1 годишен договор, благодаря ви предварително

Мод:преместено мнение
    Последно редактирано от Модератор : 29-10-2012 на 10:05

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз имам оферта от тази фирма Макс консулт или live servises LTD или не знам каква е.Но като гледам какво сте написали направо се плаша.Въобще има ли някои доволен от тях?
    Последно редактирано от Модератор : 31-10-2012 на 17:05 Причина: кирилизиране

Нов потребител
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Аз имам също офера от фирма Live Servise,моля за Вашето мнение относно тази фирма?

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vasileva1970 Виж мнението
    Аз имам също офера от фирма Live Servise,моля за Вашето мнение относно тази фирма?
    Може ли да споделите каква точно оферта сте получили от фирмата, за да може да ви посъветваме?
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

22. БЛАГОДАРЯ vaskolini thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Става въпрос за домашна помощница в негърско семейство,като ще получавам по 100 гаунда на седмица/при пълен пансион/,нейната комисионна е заплатат ми за първите две седмици,след което ще ги получавам аз.Но виждам много лоши отзиви за тази фирма и незная какво да направя...дали да приема тази оферта или не...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте!
    Нова съм и с интерес разглеждам този сайт,тъй като и аз търся начин да се върна обратно в UK.Свързала съм се с посредническа фирма от Пловдив.
    Има ли възможност да се разменя информация за свободни работни места между българите,работещи в UK?

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от калина-малина Виж мнението
    Здравейте!
    Нова съм и с интерес разглеждам този сайт,тъй като и аз търся начин да се върна обратно в UK.Свързала съм се с посредническа фирма от Пловдив.
    Има ли възможност да се разменя информация за свободни работни места между българите,работещи в UK?
    Калина-малина, въпросът ти не е ясен. Какво по-точно питаш?
    Свободни работни места се обявяват тук и тук.

Ако търсиш информация за фирмата, с която си се свързала, използвай търсачката, която е в подписа ми и името на фирмата, виж какво ще ти излезе от нашите форуми, ако няма нищо, можеш да пуснеш отделна тема в този форум и да зададеш конкретен въпрос за тази фирма.

Успех!

Гугъл търсачка на форума

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте драги българи в Англия. Искам да ви попитам дали някой е ходил с фирма посредник, и ако може да ми даде име или коардинати за да се свържа и аз защото наистина искам да замина колкото се може по бързо за Англия. Ще съм ви много благодарен !

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mariosssss Виж мнението
    Здравейте драги българи в Англия. Искам да ви попитам дали някой е ходил с фирма посредник, и ако може да ми даде име или коардинати за да се свържа и аз защото наистина искам да замина колкото се може по бързо за Англия. Ще съм ви много благодарен !
    Фирма посредника за какво?
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: Запитване относно Renato LTD

Цитирай Първоначално написано от bojola Виж мнението
    Как да пробваме самички,като най-често ни спъват ограниченията за работа.Знам,че не бива да се разчита на тия агенции,но иначе се взимат пари назаем,взима се и квартира и после се търси
    Как да пробваме самички,като най-често ни спъват ограниченията за работа.Знам,че не бива да се разчита на тия агенции,но иначе се взимат пари назаем,взима се и квартира и после се търси работа на място.Пак е доста рисковано.Аз звънях на много фирми в Лондон,но всичките искат да имаш нин.Ти как би пробвал самичък точно?

Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Български фирми за работа в Англия
    От piglet във форум Получени /отказани визи
    Отговори: 23
    Последно мнение: 02-01-2014, 20:36
  2. Коректни фирми-посредници
    От Dzhigrov във форум Seasonal Agricultural Workers Scheme - SAWS
    Отговори: 3
    Последно мнение: 25-02-2013, 10:28
  3. 4 фирми набират работници за Англия
    От Suzanne във форум Посреднически фирми
    Отговори: 16