Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 5 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 102
    Mysterious Аватара на Unknown_lady
    Град
    somewhere
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Бг фирми посредници за работа в Англия

Ето тук са списъците с адреси и телефони на всички лицензирани агенции, които имат право да изпращат работници от БГ в чужбина за съответни работни места (посочени са точно какви), както и на тези, на които правата са прекратени. Всички останали са измамници, не се доверявайте на самозванци.
    http://www.az.government.bg/internal...nges/Firmi.htm

2. БЛАГОДАРЯ priestess thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Това че една фирма е лицензирана не е гаранция че не са мошенеци ! Oзначава че просто е регистрирана в министерството като такава .Схемата е пращат нуколко души и след това прилапват паричките на стотици други.

4. БЛАГОДАРЯ anix thanked for this post
    Mysterious Аватара на Unknown_lady
    Град
    somewhere
    Post Thanks / Like

Е да де, ама другите без регистрация са хептен мошеници.

6. БЛАГОДАРЯ stenk thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

благодаря много,за сведенията.аз попрегледах форума преди да пиша,но нищо не намерих.такмо щях да се натреса на тази фирмичка love72

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте.Аз съм нов във форума.Получх предложение за работа в Ирландия от саита "rabotavEU".Mоля кажете ми нещо за тези посредници.Измамници ли са.Контактувам с тях само по интернет и телефона.А фирмата за обработка на документите ми е "Експрес Транслеишън"ЕООДс пощенска кутия.Искат ми 86 лв.за услугата.Офертата едобра за това кажете какво мислите или даите информация за така наречените фирми.Ако има излъгани или заминали моля пишете за да реша какво да правя.Благодаря Ви!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте.Кажете ми нещо за сайта"работа в ЕУ".Някой заминал ли е чрез тези посредници?

Нов потребител
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Ами те хората са си го казали
    http://www.karieri.bg/forum/job.php?...253&view=1&p=6

11. БЛАГОДАРЯ angelutsa thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Не се доверявайте на Светове,Нов Век и Стрела.Всички

работят заедно и са мошеници.Моята приятелка замина на

22.05.09 за Англия да работи като камериерка в

5-звезден хотел.Това,което ви казват и обещават от тези

фирми няма нищо общо с реалността.Работата е

убийствена,плащат малко и нередовно.Хората бягат от

там.Обещават отначало че няма да се пътува до работа,че

е близо,а те настаняват в квартира,от която за да

стигнеш до работа трябва да смениш 2 или повече

автобуса.А ако не ви мързи или нямате пари вървите

пеша.Не се лъжете да заминавате с тези фирми.Масово

българите се връщат от Англия.А давате над 2500лв.за да

заминете и не се знае дали ще си ги върнете.Хората там

искат пари от България за да си платят наемите на

квартирите.

13. БЛАГОДАРЯ Glezla, janabibijana thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Младежки и Студентски Програми ... Ако мога да помогна на някого... Това е единствената фирма ,за която знам ,че върши работата ,за която е създадена, а именно да изпраща хора на бригади.Фирмата се казва Конкордия ( не Конкордия Group ,които са пълни мушенници и използват името на истинската фирма).
    Единственото ,което може да не ви хареса ,е факта ,че вземат пари за нещо принципно безплатно- Work Permit.Става въпрос за около 500 лв без билета до Англия (което си е напълно поносима сума), при положение ,че хората ви намират и работа, а не се мъчите сами (колкото и да си мислите ,че знаете английски.)

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от xaty Виж мнението
    Младежки и Студентски Програми ... Ако мога да помогна на някого... Това е единствената фирма ,за която знам ,че върши работата ,за която е създадена, а именно да изпраща хора на бригади.Фирмата се казва Конкордия ( не Конкордия Group ,които са пълни мушенници и използват името на истинската фирма).
    Единственото ,което може да не ви хареса ,е факта ,че вземат пари за нещо принципно безплатно- Work Permit.Става въпрос за около 500 лв без билета до Англия (което си е напълно поносима сума), при положение ,че хората ви намират и работа, а не се мъчите сами (колкото и да си мислите ,че знаете английски.)
    То хубаво ги рекламираш, ама на какво основание? Без да имам намерение да те обиждам - имаш ли личен опит да споделиш, или....?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

16. БЛАГОДАРЯ dianaiv83 thanked for this post
    флегма & тъпизми Аватара на proton
    Post Thanks / Like

Sprayer and Tractor operator required for North Kent Farm.
    Job Role: Tractor Driver
    Job Position: Permanent
    Job Hours: Full-Time
    Sector: Arable
    Company: Watts Farms
    Salary: Up to Ј28,500
    Posted Date: 04 January 2010 15:48:59
    Sprayer and Tractor operator required for North Kent Farm. PA1 and PA2 essential, experience with spraying fresh produce would be advantageous but not essential, also required for cultivation work and fertiliser spreading. Good salary up to Ј28,500K depending on experience.

To apply please contact Paul -:
    Watts Farms

Старо куче Аватара на kekata
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Milla Виж мнението
    То хубаво ги рекламираш, ама на какво основание? Без да имам намерение да те обиждам - имаш ли личен опит да споделиш, или....?
    Ами рекламира си фирмата човека

Напреднал Аватара на bakari
    Град
    London
    Post Thanks / Like

инфото на хати е точно.след няколко месечно разследване как да дойда в uk разбрах че само някои от фирмите,които работят с конкордия и хопс от английска страна са наистина точни.с английската конкордия работят младежки и студентски бригади-софия и айланд-с офиси в троян и пловдив.с хопс е в пазарджик.инфирмацията ми е 100 % сигурна.тук сам с айланд и много мои познати са идвали с тях.става дума обаче за 6 месечна работа като сезонни земеделски работници.но така ще получа nin и после ще се пробвам и като селф.вече не са само за студенти.аз сам на 36 год и отдавна не сам студентка.надявам се че ще съм полезна,защото на мен ми отне много време четене по форумите иразпитване на познати докато се ориентирам как да дойда без да си давам парите на мошенници.

Miss Caprice Аватара на dianaiv83
    Град
    Coventry
    Post Thanks / Like

Аз предлагам навместо тема за измамнически фирми,щото май 100% от тях са такива да отвориме една тема кое НЕ Е измамническа фирма!?
    Аз от познати знам за максконсулт,Меридиан,Конкордия Груп са мошеници.За Пловдив всичките до една дето пускаха обяви ги знам че са боклуци...всичкитеееееееее!А една от фирмите имаше офис близо до Сточна гара в един бизнес център еми собственика беше една гнусна мутра и човек който с чисто сърце бих описала като Бай ганьо ама в истинския му облик,иначе се имаше за голяма работа.Наел беше 2 момичета явно били тук в Англия кой ги знае на каква работа,но действително говореха просто забележително добър бритиш инглиш.
    Еми тва са фирмите,аз им нямам доверие на никакви фирми,никога съм нямала,та сега накрая има ли аджеба фирма дето наистина да изпраща или???
    Аз съм за това,че няма!Ако има нека отвориме тема примерно със една поне читава фирма,която хората да знаят,че не е мошеническа!

"Всички понякога падат, разликата между силните и слабите духом е във времето, което губят за да се изправят "

""

21. БЛАГОДАРЯ Zara, MilenVelikov thanked for this post
    Напреднал Аватара на linoge
    Post Thanks / Like

Аз до сега не съм чувал нищо лошо за Зип Травел. Не казвам, че не са мошенници, ама не съм и чул да са.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от linoge Виж мнението
    Аз до сега не съм чувал нищо лошо за Зип Травел. Не казвам, че не са мошенници, ама не съм и чул да са.
    Зип травел = измамници!!! - ALL.BG Форуми
    http://www.bghelp.co.uk/forums/%C1%C...EB-2009-a.html
    Последно редактирано от willed : 21-01-2010 на 08:39

Напреднал Аватара на linoge
    Post Thanks / Like

Темата от първия линк е много спорна и субективна, що се отнася до правотата на мненията и фактите. А и е единствената такава за сега.

Втората тема не уличава в нищо Зип Травел.

Аз не им симпатизирам и даже няма да се възползвам от услугите им, ама факта, че са представители на ETCi ми е достатъчен да им имам по-голямо доверие от на всички останали.

Който иска, може да се обърне директно към ETCi.

Dimitry
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Smile Относно: Бг фирми посредници за работа в Англия

Може ли да кажа моито мнение.
    Според мен един човек за да е сигурен дали може да се виарва на една агенця е да провери дали има офис в англия и къде се намира офиса там. След което ако може да провери по няакъв начин дали офиса в англия работи и дали е в изправност относно легалноста и офертите.
    Има много начини да се проверяават леганостите. Само с едно посещение до офиса мойе да се разбере много. А има и телефони на които може да се обади да се провери.
    Незнам дали съм прав за всичко но след като видях ниакоко случая и в Испания с измамени испанци съм си казал винаги проверяаваи фирмите и от двете страни и ако можеш офертите.

Dimitry
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Smile Относно: Бг фирми посредници за работа в Англия

Само да добавя току щто попаднах на това което ви триабва.
    If you have any concerns (for example, you think that the job is offering too much money for what it is or you are not sure about the company), please ask Jobcentre Plus for advice.

превод: Ако имате няакави сумнения (например,мислите че тази работа предлага прекалено много пари за това кото е или несте сигурни за тази фирма),моля свържетесе (попитаите) Джобцентър плиус за съвет.

Напреднал Аватара на bakari
    Град
    London
    Post Thanks / Like

в сайта бригадирибг има информация за почти всички фирми занимаващи се с посредничество за работа в англия.който го интересува може да провери нформация за фирмите ,които го интересуват

Нов потребител Аватара на Emi
    Post Thanks / Like

29. БЛАГОДАРЯ vasilen76 thanked for this post
    mad Аватара на ppepyno
    Град
    East Sussex
    Post Thanks / Like

Не знам аз лично дойдох преди 4 години с Конкордия Груп и бях доволен от работата която ми свър
    шиха ,после чух че били мошеници и може и така да е ама със днешна дата незнам, да споделят
    хората ,които идват с фирми тук.
    "I wanna rock'n roll all night, and party every day.....''
    ''KISS!!!”

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: бг фирми посредници за работа в Англия

Цитирай Първоначално написано от Staki Виж мнението
    Уловката е, че ще ти вземат сума ти пари за нещо, което сам може да направиш и е безплатно (регистрацията за селф-емплойд), че ще те настанят, но не казват колко ще ти струва това (минимум Ј300 на месец), че без англиийски (както твърдят) си за никъде и дори да искаш да си смениш работата за нещо по-добро няма да можеш, а 600 те паунда са 2/3 от минималната заплата по закон, а безплатаната храна ...wow, ами те с парите, които печелят от теб може да се изхранят поне трима човека ..така, че уловки колкото искаш.
    Здравейте,нова съм,току що регестрирана и не зная дали е редно да пиша след мнението на друг потребител,моля да ме извините,но за да бъде по-прегледно,защото е много важно.Това беше и причината да се регистрирам набързо,след като прочетох запитването.Защото отдавна исках да предупредя хората да не ползват Максконсулт-Варна,но не знаех къде.Има много опарени хора,не уреждат работата,която са ви обещали.В повечето случаи човекът се оказва сам в чужда страна,без посрещачи.Ако има късмет да се свърже с някои от другите посредници по веригата,най-вероятно го устройват,но не там,където е казано в началото.Аз знам поне за 3 такива случая,единият е жив пример с жената,на чието място работя сега в Лондон.Аз също кандидатствах при тях,но междувременно установихме контакт по скайпа с тази дама,тя ме предупреди какво се е случило с нея и аз престанах да ги търся.От октомври мин.год. до март никой не ме потърси оттам,макар че прилежно изпратих формулярите които изискваха.Действах самосиндикално чрез моята приятелка,която ме запозна по скайпа с работодателите и ме препоръча да я заместя след нейното завръщане в България.Благодарна съм й много,защото ми спести всичкия стрес,на който е била подложена тя.

32. БЛАГОДАРЯ merian13 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Г-жа Василева,която ден през ден пуска в този сайт обяви за - детегледачки,за работещи в автомивка и т.н.е от същата фирма ,на която дори не зная името в Лондон.Сменят името днес Василева утре някой си Ники..и така..попадате все при едни и същи хора,на които целта е да вземат само комисиона от вас..и да ви зарежат.
    Това е..
    Ако не вярвате може да пробвате!

34. БЛАГОДАРЯ merian13 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Някой пътувал ли е със Зип-Travel по програма за стаж в Испания?

Страница 2 от 5 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Български фирми за работа в Англия
    От piglet във форум Получени /отказани визи
    Отговори: 23
    Последно мнение: 02-01-2014, 19:36
  2. Коректни фирми-посредници
    От Dzhigrov във форум Seasonal Agricultural Workers Scheme - SAWS
    Отговори: 3
    Последно мнение: 25-02-2013, 09:28
  3. 4 фирми набират работници за Англия
    От Suzanne във форум Посреднически фирми
    Отговори: 16