Инфо За UK Новини Запознанства Обяви EastE Работа Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 83
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Бг фирми посредници за работа в Англия

Моля всички които имат информация за фирми занимаващи се с посредничество в България за намиране на работа в Англия да си дадат мнения,впечатления или каквото и да е и ориентировачни цени на услугите за да не ни лъжат както си искат.Които има информация може и на е-майл да я пусне [email protected] :angel3:
    Благодаря предварително за съдействието!!!!!!!!!!
    Последно редактирано от antoan55 : 18-08-2005 на 07:51

2. Thanks wickedness thanked for this post
    Старо куче Аватара на Petko
    Град
    софия, бегето
    Post Thanks / Like

По подразбиране

нещо така колега няма ли да се представиш? кой си, що си, кво си? по тона на съобщението разбирам, че най-вероятно си служител на министерство на отбраната или на мвр. виждам че си новорегнат и ще е добре да отделиш време за разглеждане на форума. има теми за подобни фирми и впечетление на клиентина такива фирми, кактои ценоразписи.

ей ти един линк, за който ми трябваха 5 секунди да го открия. просто горе на търсачката във форума написах 'фирми'
    http://bghelp.co.uk/forums/showthrea...F4%E8%F0%EC%E8

и чети моля те 'стики' темите
    Последно редактирано от Petko : 16-08-2005 на 14:50

Agent provocateur Аватара на 3dimensional_ME
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Здравей!
    Информацияа която имам аз за такива фирми се свежда до опита на един човек-моя позната,която дойде с намерена работа от фирма!
    Беше за някакъв завод/комбинат извън Лондон-обикновено работите ,които се предлагат са такива,за около 3кинта на час,като минималната тр да е поне 4,50!
    не знам до къде я е докарала,защото нямаме връзка с нея ,но в началото не беше хич доволна .Беше си дала парите вече и трябваше да връща ,така че работи какво да прави!
    Другото което е май хората ,които идват тук с намерена работа са с работни визи за конкретен работодател и не могат да сменят работата!С една дума вързан си!
    Пък от Бг ти не можеш да контролираш нещата ,така или ина4е дори и да знаеш пазара!просто можеш да не се захващаш с такива предложения!
    Успех!
    RULE!

sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like
    Wild is the wind

6. Thanks mariajecheva, никстоя thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Благодаря за инфото днес 6те ги прегледам наистина съм нов във форума и се интересувам как да отида да ба4кам в Англия като мн. други само 4е ако може това да стане редовно разбира се,някой знае ли не6то около работата в хотелския бранш как е тука има предлагане за около 4,5-5 на 4ас за барман или сервитьор с 12 месе4ен контракт и с мн.клаузи да не бяга6.А ина4е за такива военни или мвр истории моля да не ме свързва6 ако оби4а6,просто исках пост да е добре разбираем и както и да е ако може някой да помогне 6те му бъда благодарен.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от antoan55
    Благодаря за инфото днес 6те ги прегледам наистина съм нов във форума и се интересувам как да отида да ба4кам в Англия като мн. други само 4е ако може това да стане редовно разбира се,някой знае ли не6то около работата в хотелския бранш как е тука има предлагане за около 4,5-5 на 4ас за барман или сервитьор с 12 месе4ен контракт и с мн.клаузи да не бяга6.А ина4е за такива военни или мвр истории моля да не ме свързва6 ако оби4а6,просто исках пост да е добре разбираем и както и да е ако може някой да помогне 6те му бъда благодарен.
    набирането за хотелски персонал обикновено става чрез посредническа фирма в бг по програмата Sectors Based Scheme като изискванията са добро ниво на английски език, и минимум 3 години стаж по позицията, за която кандидатстваш. ако си одобрен ти се издава работна виза за 1 година. заплащането зависи от позицията ти, от договора, но обикновено започва от 8,000 паундс, като в много от случаите разходите ти за храна, квартира, транспорт са поети от работодателя /но не винаги/. можеш да прочетеш за схемата повече тук: http://www.workingintheuk.gov.uk/wor...d_schemes.html?

Успех!
    Wild is the wind

9. Thanks никстоя thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

До Charlotte!!!Благодаря ти за адреса тука ми предлагат ако мина интервюто и понеже имам опит като барман и сервитьор към 4 години също знам английски добре и ходя стабилно на уроци имам документи и нужните квалификации за предлаганата работа също си взех препоръки от всички хотели където съм бачкал как смяташ какъв ми е шанса.Готов съм и на по ниска позиция стига само да замина и съм на 23 години?

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране

До Charlotte!!!Благодаря ти за адреса тука ми предлагат ако мина интервюто и понеже имам опит като барман и сервитьор към 4 години също знам английски добре и ходя стабилно на уроци имам документи и нужните квалификации за предлаганата работа също си взех препоръки от всички хотели където съм бачкал как смяташ какъв ми е шанса.Готов съм и на по ниска позиция стига само да замина и съм на 23 години?
    имаш много високи шансове стига в момента да търсят точно такава позиция и наистина говоримо да ти е много добър езика.
    значи не можеш да кандитастваш за друга позиция, ако нямаш опит, примерно за готвач.
    също кое е добре, ако може препоръките ти да са за по-високи длъжности, примерно bar supervisor, head waiter, пък ти кандидатствай за позиция барман и сервитьор. не че е задължително, но е добре. също е добре към препоръките да приложиш меню с коктейли, които можеш да правиш. на интервюто ще те разпитват за способностите ти, трябва да имаш готовност.

ти с коя фирма се свърза? меридиан ли? има още една, базирана е в Пловдив - Global services 032 641080.
    Wild is the wind

Post Thanks / Like

По подразбиране

Само не отивай в Рубикон! АбсолЮтни измамници! Не уреждат работа, само прибират пари. Законни са, имат лиценз, което подвежда хората. Изглежда в България лиценз дават на всяка фирма, която си го плати, и не се упражнява никакъв контрол.
    Аз лично пострадах от тях през 2002 (но не много - само дето ми прибраха парите за регистрация 70 и няколко лева + за превод, отделно пътуване на няколко пъти и губене на време).
    А миналата година се запознах с две българки в Англия - медицински сестри, които са пострадали много повече. Платили са много повече - хиляди, за уж уредена работа в старчески дом и работно разрешително, но като пристигнали в Англия, установили че такъв дом няма. Можете да си представите какво е да осъзнаеш, че си нелегален, тъй като с работното разрешително не може да се работи друго, без близки и познати, че и за капак не знаеха английски.
    През зимата имаше статия във вестник БГБЕН - още по-драстичен случай - за бг мед. сестра, гонена от Англия като крастава жаба. Хванала краста в един старчески дом, и тя незаконна, но уж с уредена работа от РУБИКОН!
    Интересно как снабдяват хората с работни визи, срещу които посолството издава работни визи?!
    Аз бях късметлийка, че през 2002 година явно това още не са го можели. Само събираха пари, после не уреждаха работа, а и парите не връщаха. Но сега са се ошлайфали. Вземат много повече пари от хората, и им създават страхотни проблеми.

Нов потребител Аватара на elektra
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Ентусиазъм имаш, подготовка имаш, млад си, амбициран си, но съвет от мен - разрови, прочети, анализирай и чак тогава се доверявай на фирмите посредници, за да не съжаляваш някой ден и за изгубените средства, и за изгубеното време. Сега пазара на работна ръка в UK е "пренаселен" от новоприетите, така че големи обещания от типа на добро заплащане, квалифицирана работна ръка и тем подобни, особено за бранша в който ти се ориентирваш, малко трудно вървят. Започваш винаги от най-ниската позиция и ако си амбициозен - ще те забележат. Горе-долу такава е действителността в момента за нискоквалифицираната работна ръка в UK.
    Ако питаш мен, по-добре е щом си добре с езика, направи си едно проучване за работата, за изискванията, намери един бизнес план, поукраси за твоята специалност и кандидатствай по ЕСАА. Така нещата ще са зависими от теб, а не от "толерантността" на някой си. А ако наистина искаш да заминеш чрез фирма-посредник, което означава че вземаш работна виза и се обвързваш с работодател, независимо дали ти харесва или не, тогава разпитай поне няколко /стотин/ човека, дали фирмата е надеждна или не. Слагам ти няколко линка, за да започнеш предварително да си правиш проучванията, преди да задаваш въпроси. Прочети из българските форуми за отзивите и тогава се доверявай!

Ето за Глобъл Сървис ООД в гр. Пловдив:
    http://forum.all.bg/showflat.php/Cat...fpart/all/vc/1

Ето за Рубикон:
    http://forum.all.bg/showflat.php?Cat...true#Post38029

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat...true#Post93777

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat...true#Post27227

Изобщо, влез във форумите на www.dir.bg , www.all.bg , www.gbg.bg , пусни си по едно търсене за "Работа в чужбина" и започвай да четеш.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Благодаря ви хора много сте отзивчиви аз лично мисля да си дам документите в меридиан но ще проуча първо както ме съветвате!

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Благодаря ви хора много сте отзивчиви аз лично мисля да си дам документите в меридиан но ще проуча първо както ме съветвате!
    Проучи много добре, разбира се. Прочетох коментарите за различните фирми по другите форуми, доста са противоречиви. За Global SErvices знам, че пращат хора в чужбина, имат мисля офис в Лондон, но не съм сигурна къде прочетох това, или може би някой ми е казвал. Разбира се хората, които пишат, че са си подали документите от половин година и все още чакат, ами съвсем естествено е, ако не се търси позицията, за която кандидатсват, или пък нямат достатъчно skills и наистина не са одобрени. Предполагам не очаквате всеки, който подава документи да получава виза?!?
    Специално за Меридиан не съм чувала нищо, а все пак комисионната им е не е малка. Ако решиш да се насочиш към бизнес визите из форума има доста информация, разрови се. Успех!
    Последно редактирано от Charlotte : 19-08-2005 на 11:54
    Wild is the wind

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Моля за Информация!!!!1

Някой ползвал ли е услугите на Меридиан консулт за работа в Англия?
    И ако е какви са му впечатленията?

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Някой ползвал ли е услугите на Меридиан консулт за работа в Англия?
    И ако е какви са му впечатленията?
    моля те не пускай отделни теми с еднакво съдържание. в тази тема се обсъждат бг фирми-посредници, така че може да се продължи дискусията тук. благодаря!

иначе по въпроса преди време някой беше пуснал същия въпрос относно тази фирма, но не получи отговор. явно никой от форума не е ползвал услугите на тази фирма.
    Wild is the wind

Старо куче Аватара на wickedness
    Град
    London, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: бг фирми посредници за работа в Англия

Благодаря ти!Все е нещо-просто ще загрея телефоните от звънене и дано успея!

Нов потребител Аватара на sarni4ka
    Post Thanks / Like

здравейте и от мен много ме кефите,4е сте толкова отзив4ви.аз имам малък проблем,в момента съм в Англия с моят сапруг и на6ето дете,не6то неможем да си намерим работа тарся фирми ,които работят със self emploed ,но никакъв 'шанс ако някой знае за фабрики, които работат с балгари нека да напише,а да мажът ми също си е регистрирал и ltd.Благодаря предватително

Old Gold Аватара на cercata
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Е да напиша и аз нъколко реда.Верно е млад си амбициозен с желание за по добър живот като всеки,това е хубаво.Но помисли какво е правилното за тебе в живота,какво искаш от него и какво ти самия си способен да направиш.Защото Англия не предлага кой знае какво,а годините и живота на човека се дават по един път.Аз мисля че те тези които си оправиха положението са в България не тука.Другото е само приказки и надежди.Но всеки си знае.
    GO BIG OR GO HOME!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: бг фирми посредници за работа в Англия

Възможна ли е тази обява за работа.Обявата е пусната в Б-я.
    Не разбирам къде е уловката.Може ли някои да сподели -коректна ли е фирмата .Има ли заминали в УК с тази фирма.

MaxConsult - Лиценз 479: 1 електротехник, 2 дърводелци, 3 работници гипс - картон за Grait Yarmort – UK със SELF-EMPLOY STATUT, изготвен от лицензиран адвокат по имиграционни дела. От кандидатите се очаква добра квалификаия, не се изисква език.
    Започване веднага. Безплатна храна, настаняване 600 GPB - стартово.
    Изпратете ваше CV на Английски език, снимка паспортен формат и копие от документите ви за квалификация на емайл: [email protected]

Варна 9000
    ул. "Радко Димитриев" № 7
    ет.2, офис 1

тел: 052 620 351
    тел: 052 632 247
    тел/факс: 052 603 084
    GSM: 0885 202 888

foreignerintheLondonbuses Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от antoan55 Виж мнението
    Братле в момента в gumtree.com излизат по 20-тина обяви на ден за бар стаф сервитъори и китчен портър ,аз без да разбирам бъкел от тва си намерих за три дни работа щото ми стана студено на строежа,на теб не знам какъв ти е проблема........

龍太陽 Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от votv Виж мнението
    Възможна ли е тази обява за работа.Обявата е пусната в Б-я.
    Не разбирам къде е уловката.Може ли някои да сподели -коректна ли е фирмата .Има ли заминали в УК с тази фирма.

MaxConsult - Лиценз 479: 1 електротехник, 2 дърводелци, 3 работници гипс - картон за Grait Yarmort – UK със SELF-EMPLOY STATUT, изготвен от лицензиран адвокат по имиграционни дела. От кандидатите се очаква добра квалификаия, не се изисква език.
    Започване веднага. Безплатна храна, настаняване 600 GPB - стартово.
    Изпратете ваше CV на Английски език, снимка паспортен формат и копие от документите ви за квалификация на емайл: [email protected]

Варна 9000
    ул. "Радко Димитриев" № 7
    ет.2, офис 1

тел: 052 620 351
    тел: 052 632 247
    тел/факс: 052 603 084
    GSM: 0885 202 888

Уловката е, че ще ти вземат сума ти пари за нещо, което сам може да направиш и е безплатно (регистрацията за селф-емплойд), че ще те настанят, но не казват колко ще ти струва това (минимум £300 на месец), че без англиийски (както твърдят) си за никъде и дори да искаш да си смениш работата за нещо по-добро няма да можеш, а 600 те паунда са 2/3 от минималната заплата по закон, а безплатаната храна ...wow, ами те с парите, които печелят от теб може да се изхранят поне трима човека ..така, че уловки колкото искаш.

24. Thanks pepity77 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Exclamation Относно: бг фирми посредници за работа в Англия

Цитирай Първоначално написано от Charlotte Виж мнението
    моля те не пускай отделни теми с еднакво съдържание. в тази тема се обсъждат бг фирми-посредници, така че може да се продължи дискусията тук. благодаря!

иначе по въпроса преди време някой беше пуснал същия въпрос относно тази фирма, но не получи отговор. явно никой от форума не е ползвал услугите на тази фирма.
    АМИ АКО Е ПОЛЗВАЛ И ЗНАЕ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС МНОГО ДОБРЕ?ПИТАЙТЕ МЕ ДА ВИ КАЖА!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Може ли някой да ми даде инфо за "Айлънд"ООД която се намира в пловдив, благодаря за отговора Впрочем казвам се Ети

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте!И аз като всички съм насочила погледа си към чужбина ,затова попаднах тук и ще съм ви много блаодарна ,ако някой знае нещо за НИ-КОНСУЛТ да го сподели.Има ли някой заминал с тази фирма?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Бг фирми посредници за работа в Англия

Здравейте,да ви питам и аз чувалили сте за агенция "Светове" има офис в Пловдив и Ст.Загора.Предимно се занимават със студентски и младежки програми.Мисля да заминажам ми се иска да разбера нещо повече за тази фирма.
    Благодаря предварително!

Напреднал Аватара на priestess
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Бг фирми посредници за работа в Англия

Ето инфо за фирма Светове.
    Вече е писано във форума за това и никой
    не ти отговаря!
    От мненията който прочетох май
    http://www.bghelp.co.uk/forums/showt...F2%EE%E2%E5%3B
    Дори да си на верен път, ако просто седнеш на пътя ще те прегазят
    Всичко хубаво се постига с цената на голяма болка.
    "Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш."
    Алън К. Чалмърс

"Бръчките би трябвало да са следи от минали усмивки."
    Дъглас Ноел Адамс “Пътеводител на галактическия стопаджия"

30. Thanks nadeen thanked for this post
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Български фирми за работа в Англия
    От piglet във форум Получени /отказани визи
    Отговори: 23
    Последно мнение: 02-01-2014, 19:36
  2. 4 фирми набират работници за Англия
    От Suzanne във форум Посреднически фирми
    Отговори: 16
    Последно мнение: 04-07-2009, 06:05
  3. посреднически фирми в България за работа
    От encho във форум Посреднически фирми
    Отговори: 49