Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 13 от общо 13
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране БР3 време за обработка ?

Извинявам се ако въпроса ми е глъпав. Работодателя ми изиска от от UK border agency letter of approval . След 3 седмици го получих преди няколко дни пуснах БР3 формата. Някой знае ли горе долу колко време отнема да върнат отговор. Мерси предварително.

Напреднал Аватара на danny s
    Град
    Uxbridge
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: БР3 време за обработка ?

С този тип разрешения действат бързо. Аз го изпратих с т.н. "обратна разписка" - пуста параноя.. нали паспорта си пращаме някъде... и докато чаках обратната разписка поне да пристигне - (тя изобщо не пристигна ...), след около месец си получих кафявият плик с розовата карта и скъпоценния паспорт. Честно казано бях прежалила всичко - исках си само паспорта, ама на..

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от sabotage3d Виж мнението
    Извинявам се ако въпроса ми е глъпав. Работодателя ми изиска от от UK border agency letter of approval . След 3 седмици го получих преди няколко дни пуснах БР3 формата. Някой знае ли горе долу колко време отнема да върнат отговор. Мерси предварително.
    okolo месец.
    предполагам знаеш, че не можеш да започнеш работа, докато не я получиш.
    след 12 мес, когато кандидатстваш за синя карта, това се гледа и ако си започнал преди да ти е издадена лилавата, ще ти откажат синя.
    успех

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Мерси за бързите отговори. Тъпа работа чаках месец за letter of approval един месец сега трябва да чакам още един.

Номад Аватара на Kalo_75
    Град
    Canterbury Kent
    Post Thanks / Like

Ако навиеш работодателя ти да прати факс за спешно разглеждане на молбата може и за два дена да стане,поне при мен така стана,факса го има на сайта на укба а мове и да им звъннеш

6. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Да и аз го четох и пратих на работодателя ми информацията и чакам отговор дано стане. Но по принцип работодателя ми каза че за пръв път стават толкова бавно нещата и че преди не е наемал българи.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Приех работа за семейство в Лондон като Au-pair,моите работодатели се свързаха с агенция,от която ми казаха,че трябва да имам свидетелство за съдимост и копие от паспорта ми и да им ги пратя сканирани преди да замина.Но скоро разбрах,че трябва да имам accession worker card и трябва да попълня BR3 формуляр,в сайта на uk border agency прочетох,че за letter of approval като Au-pair има изключение и шефа ми не е длъжен да го
    изпраща предварително. Аз обаче трябва да замина до 15 ноември 2010г. и въпросът ми е дали мога да изпратя документите от България , да дам адреса на своя работодател и евентуално да прикача едно писмо към формуляра, в което да помоля от UK border agency да ми изпратят готовата accession card в Лондон? Две седмици след като замина няма да започвам работа , затова смятам , че ако си пратя документите тази седмица и замина следващата, ще получа навреме картата там. Може ли някой да ми отговори възможно най-скоро , благодаря предварително !

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

да, можеш

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря за бързото включване, но някъде във форума прочетох,че мога да пратя документите ,когато съм вече в Лондон,вярна ли е тази информация?

Номад Аватара на Kalo_75
    Град
    Canterbury Kent
    Post Thanks / Like

Можеш,има специална графа в бр3 за обратен адрес ,който може да е различен от този откойто подаваш.Мисля че можеш да сложиш направо адресиран плик върте ,ако се притесняваш че ще объркат адреса(не съм го пробвал).По-добре им даи английски адрес така по малък е шанса да ти загубят паспорта.

12. БЛАГОДАРЯ Dany_31 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

За втори път ще идвам в Лондон,но за първи като някой,който трябва да работи,затова имам още няколко въпроса.Ще съм благодарна,ако все пак някой ми отговори!
    Когато подавам BR3 form от някой офис на RоyalMail аз ли трябва да заплатя и разходите по обратното изпращане на документите или те се грижат за това?
    И къде трябва да се регистрирам и изплащам данъци и такси?

Номад Аватара на Kalo_75
    Град
    Canterbury Kent
    Post Thanks / Like

Не плащаш нищо,освен ако не искаш да ти върнат паспорта с някаква специална поръчка.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

може и повече от месец да почакаш

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 108
    Последно мнение: 09-04-2019, 23:45
  2. Обработка/обединяване на mp3 файлове?
    От RNOH във форум Интернет и компютри
    Отговори: 9
    Последно мнение: 25-04-2012, 19:25
  3. Ийзиджет с увеличена такса за обработка, независимо от начина на плащане
    От Мила във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 0
    Последно мнение: 14-01-2012, 12:43
  4. Обработка на DVD файлове
    От batko във форум Интернет и компютри
    Отговори: 3
    Последно мнение: 17-09-2008, 09:58

Отметки