Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Тема: булсатkом

Нов потребител
    Град
    Bexley,Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране булсатkом

искам да попитам някои дали знае,за да си закупя още един приемник да мога да гледам булсатkом и в дръгата стая независимо-дали ще трябва да плащам двойно и за още една карта?
    www.findanational.com
    connecting nationals abroad

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: булсатkом

Има такса "Втори приемник" - 4.80лв. Без нея няма да стане.
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: булсатkом

Не е двойно.Плащаш си таксата на която си плюс 4,80 за допълнителния приемник

Старо куче
    Post Thanks / Like

Нямаш никакви проблеми виж сайта им , там има инфо!

Нов потребител
    Град
    Bexley,Kent
    Post Thanks / Like

blagodaria vi!
    www.findanational.com

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Не знам имаш ли си кутия или не и ако имаш каква е, но в БГ никъде няма в момента Ирдетo карти. Трябва да си купиш техен приемник и карта ( Буlсатком).

Нов потребител
    Град
    Bexley,Kent
    Post Thanks / Like

имам приемник и карта на булсатком,незнам за какво ирде говориш...
    www.findanational.com

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ani Виж мнението
    имам приемник и карта на булсатком,незнам за какво ирде говориш...
    Irdeto е картата на Булсатком,която става да се ползва с други приемници.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Абе все още се намират Ирдето но иска търсене.
    Кофтито е че ирдето 2 го има на емулатор вече и Булсата може да резнат клона -зависи колко ще се разпространи заразата ......

Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от HSB Виж мнението
    Абе все още се намират Ирдето но иска търсене.
    Кофтито е че ирдето 2 го има на емулатор вече и Булсата може да резнат клона -зависи колко ще се разпространи заразата ......
    ирдето 2 го има на емулатор повече от 2 години ама по интересното е дали има кеу - ако ти имаш я сподели малко инфо че да го тестваме
    За светът може да съм никой,но за някои съм светът

Post Thanks / Like

Kaкво е това емулатор и за какво става дума? Аз търсих карта Irdeto за мои познат, но във Варна и още три населени места - няма, в едното дори с познати....пак няма. не е голям проблем, но трябва да си купиш цялото оборудване,а на мен ми трябваше картата само.
    В момента,ако си купиш всичко за 68 лева, имаш 3 месеца безплатно на пълния пакет и всъщност оборудването е без пари..

Какво означава булсат да резнат клона като го има този емулатор...нещо на по достъпен език??

Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Kaкво е това емулатор и за какво става дума? Аз търсих карта Irdeto за мои познат, но във Варна и още три населени места - няма, в едното дори с познати....пак няма. не е голям проблем, но трябва да си купиш цялото оборудване,а на мен ми трябваше картата само.
    В момента,ако си купиш всичко за 68 лева, имаш 3 месеца безплатно на пълния пакет и всъщност оборудването е без пари..

Какво означава булсат да резнат клона като го има този емулатор...нещо на по достъпен език??
    някои модели сателитни приемници след като се препрограмират , със секретен код се влиза в скрито меню на приемника кадето има емулатор за различните видове кодировка - ирдето , ирдето2 , сека , виааксес , награ и т.н. с помоща на дистанционно се въвеждат различни ключове и се разкодирват кодираните канали и гледаш без да плащаш - значи за ирдето2 отдавна има емулатор но няма налични ключове за да се отключват каналите на булсатком - колегата може би има предвид че ако може да се хакнат кодовете за булсат ком то тогава те ще "резнат клона " . За сега алгоритама за кодиране които се използва при ирдето 2 доколкото знам е един от най сигурните , но докога .......
    За светът може да съм никой,но за някои съм светът

13. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lyub Виж мнението
    някои модели сателитни приемници след като се препрограмират , със секретен код се влиза в скрито меню на приемника кадето има емулатор за различните видове кодировка - ирдето , ирдето2 , сека , виааксес , награ и т.н. с помоща на дистанционно се въвеждат различни ключове и се разкодирват кодираните канали и гледаш без да плащаш - значи за ирдето2 отдавна има емулатор но няма налични ключове за да се отключват каналите на булсатком - колегата може би има предвид че ако може да се хакнат кодовете за булсат ком то тогава те ще "резнат клона " . За сега алгоритама за кодиране които се използва при ирдето 2 доколкото знам е един от най сигурните , но докога .......
    Аха..малко ми просветна.....и макар и не по темата......аз имах преди един приемник, като сменяха булсатком-а разни секретни кодове и картата отказваше. Трябваше да я слагам в друга кутия да я ре-сетвам.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Дами и господа,
    не е тук мястото затова само ще намекна лекоза какво става дума.
    Не ми вървят мислите гладко и си знам че се изразявам зле...извинявам се.
    Става дума за следното:
    Поради причина че кодировката Ирдето 2 е разбита -ако се разпространи много ,съответно проваидера взима мерки- пресмятат се загубите и т.н
    Та в общия случаи се спира тая кодировка и се заменя с някаква по сигурна.
    Та ето евентуален сценарии- клиентите на Булсат с Ирдето им пращат 1 писъмце - спираме Ирдетото и заменяме с друга карта.
    До момента другите методи на криптиране ползвани от булсат е само
    така наречения Булкрипт -както си личи от името - собствена разработка.
    Наи кривото е че картата на ганюкрипт е женена за приемника-ще рече картата работи само с 1 приемник и това е приемник пак на булсат -операторски.
    Да ама операторските приемници са пълен боклук,отделно Ирдетовската карта може да се шерне и да гледаш на х на брои ТВ в къщи и т.н
    Сега станали ясно?

Тука не е място за рапространение на пратството - ама намирането на кючета не е проблем в гугала се пише -
    bulsat keys
    и готово.

ALL NEW KEY SAT 31/08/2010

[Bulsat 39.0°E ] Emus Frequency | Irdeto2 |Provider: 060400 | 28-08.2010
    I 060400 06 4Cххххххххххххххххххххххххххххххххх03 ;Bulsat (39°E)

Оставям ви само първия и последния баит....
    Моя съвет е - тия дет сме навън от БГ да си плащаме - жълти стинки струва -ако Булсата видят че намалеят парите -с гаранция ще го резнат Ирдето и тогава ще ядем дървото.

А само инфо за Ирдето карта- преди 3 месеца за последно доставих -в тоя случаи клиента трябва задължително да сключи договор за макимално скъпия пакет за 1 година.
    На следващата година вече може да си го смени- та така.
    П.С не се занимавам с доставки ,инсталиране и т.н - нямам толкова време - само на приятели дет са ми се примолили МНООООГО.и после пииваме еи таи

Post Thanks / Like

Сега разбирам за какво стажа дума....аз съм с Ирдето карта,надявам се да не се стигне до там,защото приемника ще ми е неизползваем.

Доколкото разбрах имало завод в София,които бълва кутиите на Булсатком и нали продукцията трябва да се реализира.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Проблема е че че ако спрат Ирдето - няма алтернатива.
    Булсат -булкрипт+техен приемник
    ИТВ ги купиха братята сърби и стана на стар клозет нова врата ,смениха името от ИТВ на Тотал ТВ - ама там постепено спират криптоворкс картите (тва не е разбито ама е стандартно и картата върви на всякъкъв приемник с крипто четец ) и по същия почин -те ползват Videoguard (същата като на СКАИ ЮК) -картата е женена за приемника.
    Появи се 3 ти играч на сат пазара - Виваком ама там е пак насрано -и те са на Videoguard та даже и в Мпег 4 - пак картата е женена .

Сега има разни гимнастики да се напасне Videoguard карта и в друг приемник - не само операторски ама е малко локум работа- не е на 100% оправен софта щото тия от Videoguard не продават лицензи - не може да си купиш само софта и съответно всичко е на магия малко ...
    http://www.lyngsat.com/packages/bulsatcom.html
    http://www.lyngsat.com/packages/total16.html
    http://www.lyngsat.com/packages/vivacom.html

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от HSB Виж мнението
    Проблема е че че ако спрат Ирдето - няма алтернатива.
    Булсат -булкрипт+техен приемник
    ИТВ ги купиха братята сърби и стана на стар клозет нова врата ,смениха името от ИТВ на Тотал ТВ - ама там постепено спират криптоворкс картите (тва не е разбито ама е стандартно и картата върви на всякъкъв приемник с крипто четец ) и по същия почин -те ползват Videoguard (същата като на СКАИ ЮК) -картата е женена за приемника.
    Появи се 3 ти играч на сат пазара - Виваком ама там е пак насрано -и те са на Videoguard та даже и в Мпег 4 - пак картата е женена .

Сега има разни гимнастики да се напасне Videoguard карта и в друг приемник - не само операторски ама е малко локум работа- не е на 100% оправен софта щото тия от Videoguard не продават лицензи - не може да си купиш само софта и съответно всичко е на магия малко ...
    http://www.lyngsat.com/packages/bulsatcom.html
    http://www.lyngsat.com/packages/total16.html
    http://www.lyngsat.com/packages/vivacom.html

Много сложно ми звучи всичко...значи ако все пак махнат Ирдето алтернативата ми е техен приемник и карта.
    за 150 лири на година какво да се правя на интересна , плащам си ги и това е......

Напреднал
    Post Thanks / Like

не сложно толкова но това е положението.
    и колкото и нискозаплатен да е някои -става дума за сънародници работеши на запад -това са 12,5 лири на месец....

А ако някои пък наистина го е закършил толкова че да му тежи таква сума -то тогава телевизията му е наи последния проблем.

20. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    mad Аватара на ppepyno
    Град
    East Sussex
    Post Thanks / Like

Гадно ще е ако сменят кодировката , но пък от друга страна ще го използвам като претекст за да спра БГ телевизията в къщи и по този начин спирам сериалите УРАААА, (а иначе парите са смешни ,ама и програмата им е смешна)
    "I wanna rock'n roll all night, and party every day.....''
    ''KISS!!!”

22. БЛАГОДАРЯ Kamen thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Булсатkом пакети в UK????
    От topman във форум Пазаруване
    Отговори: 6
    Последно мнение: 16-03-2006, 18:23

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •