Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38
    Нов потребител Аватара на JohanSebastianBach
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Ryanair-всичко за билети такси багаж и други

Ако някой има намерение да се прибира към България март месец, ей сега гледам са пуснали евтини билети- на 15 и 22 март - 15 паунда, на 19 март- 21 паунда а до 5 април- 29 паунда. (става въпрос за еднопосочни билети с включени всички такси, само с ръчен багаж.)
    Това е от мен.
    “The aim and final end of all music should be none other than the glory of God and the refreshment of the soul.”
    J.S. Bach

2. БЛАГОДАРЯ MG04 thanked for this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Ryanair-всичко за билети такси багаж и други

Ако не сте разбрали, до сега от май 2016 Райанеър ще имат полети Лондон до София http://novini.co.uk/%D1%80%D0%B0%D1%...%D0%BE-%D1%81/

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

4. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Ryanair-всичко за билети такси багаж и други

Мислех да пиша скоро и плюя Райънер, за новите промени които въведоха за ръчен багаж от първи ноември. Имах купен полет с тях , който дори мислех да отказвам , но днес те клекнаха и уважиха клиенти, които са си купили билети преди 31/08 и за тях ще има право на багаж от 10 кг.
    Dear Atanas,

Our Cabin Bag Policy has changed. You can now only bring one small personal bag on board (max 40x20x25cm) that must fit under the seat in front of you.
    As you booked( *****) prior to the announcement of our new Cabin Bag Policy, we will add a 10kg Check-in Bag for each passenger on your booking, free of charge. This will be visible in the "view itinerary" section in your myRyanair account and on your boarding pass.
    This 10kg bag must be dropped off at the check-in desk and will be available for collection at the baggage carousel in your arrival airport.
    Enjoy your trip.
    Ryanair Customer Service
    Ако и вие сте засегнати ще получите подобен имейл.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

6. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ryanair-всичко за билети такси багаж и други

Тя тенденцията е всички да таксуват багажите отделно... май само Булгариан еър не таксуват още. И в не ниско бюджетните храненето е ограничено вече- някакъв сандвич, а едно време BA хранеха доволно, че и бира/вино/уиски...
    Щом им е важно теглото, остава да таксуват и теглото на пътника...та, 25кг хлапе плаща колкото 125кг дебелак...

8. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз приключих с Ryanair. Качеството на услигите им се влоши, те са голям европейски лоукостер, но имах толкова много малки инциденти. Засега съм с Wizzair.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

На ryanair от всичко, най ми харесва надписа
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

11. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Аз избирам според конкретния случай. От Глазгоу до България нямаше доскоро друга компания, която да пътува директно и затова избирах нея, няма да избера недиректен полет, само за да не съм с Райънеър. Ако ходя другаде, където има повече компании, гледам конкретно какви са и тогава избирам.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

13. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    Тя тенденцията е всички да таксуват багажите отделно... май само Булгариан еър не таксуват още. И в не ниско бюджетните храненето е ограничено вече- някакъв сандвич, а едно време BA хранеха доволно, че и бира/вино/уиски...
    Щом им е важно теглото, остава да таксуват и теглото на пътника...та, 25кг хлапе плаща колкото 125кг дебелак...

Ааааа, пробвай Turkish Airlines.....храна за всички вкусове.......доволно си хапваш и приборите са метални....е, билета ми е между 250 и 300 лири от Манчестър до Варна, ама всичко е на ниво.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Ааааа, пробвай Turkish Airlines.....храна за всички вкусове.......доволно си хапваш и приборите са метални....е, билета ми е между 250 и 300 лири от Манчестър до Варна, ама всичко е на ниво.
    Да бе 300 кинта, че има ядене, та то 3часа големият път, та и ядене да плащам, Босият гладува 90дена и нищо му няма на човека, така че 3ч се издържат
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Е Търкиш не летят от Бристол, а и летя до София. А и не летя заради яденето, само отбелязвам факта, че всички стават ниско-бюджетни...а и не бих платил двойна цена заради каквито и да е екстри.

17. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    Е Търкиш не летят от Бристол, а и летя до София. А и не летя заради яденето, само отбелязвам факта, че всички стават ниско-бюджетни...а и не бих платил двойна цена заради каквито и да е екстри.
    От Манчестър до Варна това е единствената опция , плюс ако се улучат чартърите лятото.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ааааа, пробвай Turkish Airlines.....
    Да бе 300 кинта, че има ядене, та то 3часа големият път, та и ядене да плащам, Босият гладува 90дена и нищо му няма на човека, така че 3ч се издържат
    Не забравяй, че полета няма да е 3 часа, а поне 4. А може и много повече.
    Полетите задължително са с прекачване в Инстамбул - всички национални превозвачи летят до седалището. А там може да почакаш и десетина часа!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

20. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

И одеалце дадоха,и бяла възглавничка,супер са.

22. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Кога ли ще пуснат Ryanair билети за след март 2015?
    От lordm във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 16
    Последно мнение: 26-11-2014, 22:52
  2. Само днес 04.11 25% намаление на билети за Ryanair през Януари
    От lordm във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 0
    Последно мнение: 04-11-2014, 08:40
  3. ryanair повреден багаж
    От Injectopliaktor във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 47
    Последно мнение: 20-10-2014, 18:52
  4. Почти безплатни билети с RyanAir