Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 5 от 5 ПървиПърви ... 345
Резултати от 101 до 107 от общо 107
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: относно записване на дете в училище

Здравей Зара за мойте деца който сега са на 2 и 4 месеца какво училище да потърся рецепшън клас ли ? който започва от 4 години.
    На три години е пре скулс нали след нърсарито....и после на 4 рецепшън клас , ще помоля някой ако може да ме ориентира,за да не изпуснем срокове че нали се подават документи по рано....

Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Записване в училище в UK - документи, процедура

Навършени 3 години pre-school по 15 часа седмично. Догодина, септември, преди да навърши 4 избирате и подавате документи за primary school, reception class.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте!Бих искала да попитам може ли деца на 11(февруари) момиче и 13(август) момче да учат в едно училище.Прегледах схемата,обаче разглеждайки училищата никъде не се съчетават,дори в основно. Праймърито е до 6ти ,а секъндърито 7ми..Ще живеем в Ситинбърн,Кент област. Относно момчето-ще трябва ли да сържи изпит ,за да влезе или не?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,сина ми сега септември месец ще е 8 клас в България,но искам да се преместим в Лондон.Има ли някоя мама да ми разясни как стоят нещата,понеже съм чула ,че след 14 год обучението се води начален колеж.Колко време ще ми отнеме записването в училище,трябва ли да имам иншуранс и доказателство за адрес за да го запиша.Много Благодаря,ако някой ми разясни.

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

То добре ще го преместиш, но тук ще е в десети клас и как ще издържи изпитите с толкова кратък срок на обучение по различна от Бг система и език....
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,
    Опитвам се да помогна на момиче, на 16 години, което тази година се записа да учи в държавно училище в Лондон. В момента учи за полагане на GCSE изпити, но от училището й казали, че при тях може да се подготви само по 4 предмета, а за да продължи да учи за А levels догодина са й нужни минимум 5 предмета. Решението, което са й предложили е да трансферира оценките си от езиковата гимназия в България към тяхната система за оценяване, но не са й казали как точно трябва да стане това. Т.е., коя е институтцията, която има правомощия/капацитет да направи това трансфериране на оценките от академичната справка. И ако това се окаже невъзможно, има ли начин един ученик да се подготви за изпит по допълнителен предмет независимо от училище? Моля, да бъда извинена за невежеството, но общите ми познания за това как е организирано образованието във Великобритания в случая са недостатъчни и имам нужда от помощ.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Здравейте...Синът ми започна училище на 03.01.17 и само след седмица навърши 16.г,а две седмици след това директора ни извика и каза че детето не може да продължи да учи понеже в края на февруари имало изпит под формата на тест,който включвал материал и от предната година и с две думи ни разкара от училище ..Моля ви да кажете,мога ли да запиша детето с година назад през септември и кога е срока за записване за новата учебна година!!!!
    Благодаря предварително

Страница 5 от 5 ПървиПърви ... 345

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Дете на 7 г. 2014 г. - записване в католическо училище?
    От denitsa_zz във форум Начални и основни училища в UK
    Отговори: 27
    Последно мнение: 18-06-2014, 10:49
  2. Записване в училище
    От vilivili333 във форум Общ форум
    Отговори: 2
    Последно мнение: 01-09-2010, 17:55
  3. Записване в училище
    От koki1936 във форум Общ форум
    Отговори: 3
    Последно мнение: 16-08-2010, 20:36
  4. Записване на дете на училище-въпрос?